رفتن به مطلب

بازی آنلاین The Need For Speed World

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان دمتون گرم مسولیتش کاملا با خودم هست.

فدا سرتون نهایتش اکانت بن میشه دیگه پول که ندادیم مجانی هست :laughing:

لینک به دیدگاه

ممنون همچنین

خزیش طبیعیه. همیشه ماشینای sb که Igc میشن همینطوره مخصوصا این که ماشین محبوبیه.

باقی ماشینا هم خزن ولی اینو چون تازه خریدن میبینیم همه دارن باش بازی میکنن.

من این مشکل lost connection داغونم کرد وگرنه اون 90 تا درگم میرفتم شرشون کنده شه.

واقعا نمیشد. خودمو سه روز کشتم 14 تا شد برم!

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

کسی نمیخواد Carrera GTش رو Ultra-tune کنه؟

خیلی دوست دارم ببینم توی race های کلاس s چطور عمل میکنه

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

چرا، میخوام بهترین قطعاتو بندازم روش، چون عشقم همین ماشینه برا چی نگه دارم دیگه . یعنی فقط 4 ستاره اونم 4 ستاره های تاپ (میخوام مثل اونی که برا خرید بوستی گذاشتن و بیشترین OVERALL رو داره بشه) فعلا دوتا 4 ستاره انداختم روش . 2 تا دیگه هم دارم ولی نسبت به اون بوستیه امتیاز کمتری دارن به همین خاطر اونا رو ننداختم.

راستی سعی کنید این چن روز تا میتونید کش جمع کنید احتمالش هست بازم اوتول های خوبی بزارن درهمین ایام کریسمس. من باز یه 1365,952 جم کردم و دارم بیشترش میکنم

در کل تا اینجا حدود 7000,000 جم کردم ولی همش هدر رفته چون اولا نمیدونستم inventory هست و همیشه قطعاتو میخریدم یه چند بارم الکی ماشین خریدمو اسپورت کردم اینجوری و ارزون فروختم همش حیف شده. راستی وقتی میخواید ماشین بفروشید اول برید قطعات و اسکیل هاشو جداگانه بفروشید بعد خود ماشینو چون اینجوری پول اونا رو بالا میکشه . نامردا ماشین دست دومو یک پنجم قیمتم کمتر بر میدارن. در کل بهتره همیشه وقتی به مناسبتها و جشن اینا نزدیک میشیم حداقل یک و نیم میلیون کش داشته باشیم. چون احتمال داره ماشینای بوستیه توپو بزارن با کش بخریم.

بوگاتی رو حتی برا بوست هم نزاشتن فقط یکی از اچیومنتها آخرش میده . Mercedes-Benz SLR McLaren رو هم که کلا خبری ازش تو این بازی نیس.

دیگه از خود McLaren دو مورد گزاشتن برا هَف پُشتمون بسه

آره ماشین دست دوم رو 1/4 قیمت میخرن.

متاسفانه این سومین ماشین سری Sی هست که این بازی در طی این 4 سال گذاشته! خیلی کم پیش میاد ولی همیشه باید 2 تومن دَم دست داشته باشیم.

اون قطعات تاپ رو انتظار نداشته باش از توی جوایز بگیری... درسته میگن بازی کاملا فری هست و برای لذت بیشتر میتونین بوست بخرین، ولی میبینیم که خوب هوا بوستیارو دارن.

این گرونیش مشکل ماست وَاِلا کی مِثما میشینه فقط igc بازی کنه

ادیت:

چه overallی گرفتی با قطعات فعلیت؟

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

چن تا شورولت IGC هم اضافه شد واسه کریسمس

p5r8db26yart7fn7wih7.jpg

Chevrolet Corvette Z06 Carbon Limited Edition

1,700,000
Chevrolet Camaro ZL1

1,000,000
Chevrolet El Camino SS

1,000,000
Chevrolet Camaro SS

500,000

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

من میخوام ببینم توی کلاس S رقیب حساب میشه یا نه. الکی پارتارو حروم نکنیم آخرم هیچ.

Ultra توی Race و TH هم میده ها.
ولی منظور من Ultraهای با درصد بالاس.
مثلا 0 14 17
ولی بیشترین چیزی که داشتم تاحالا 0 13 13 بوده

بله میشناسم بنزه رو. کلا توی این بازی زیاد بنز حرفی نزد متاسفانه.
این Carrera GT هم هندلینگش خیلی عالیه توی سرعت بالا! توی Highwayها تقریبا نیاز به ترمز نداره
فقط حیف و حیف که این نیتروش تو ذوق میزنه

نه والا هرکی Add میکنه منو، میبینم کلی ماشین و پارتهای sb داره. و مدام ازم میپرسن واقعا همین شیشتا ماشین igc رو داری؟ پچرا نمیخری و ازین حرفا
گفتم بابا ولمون کن جان عزیزت
همین ماهی 50تومن پول بی زبونو مدیم واسه این نت محدود زغالی بسمونه

فکر کنم ماشین جوایز به همراه 1 اسلات باشه.

بجز A کلاسهای دیگه رو تست نکردم ولی فکر میکنم توی D اون Cobalt SS و S14 و S15 برای Race خوب باشن.
از Camaro SS فعلا هیچ اطلاعی ندارم
درگ D هم میشه روی Charger و Challenger حساب کرد.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

دوستان کسی راه خاصی برای بدست اوردن NOS نداره؟
بدجور توی بحرانشم.

لینک به دیدگاه

من بیگیر نَگیر داره! مثلا موقه ایوِنتا گرفت! الان ول کرد.

سرعت و پهنای پاند هیچ تاثیری نداره روی این مساله. البته کمتر از 256 (32KBps) هم نباس باشه.

نیترو از اچیومنتم باز خرج میشه..دنبال راهی بودم که مدام بده بم ازینا!

من تو کف بعضیام چجوری انقد سریع میرن، اونوَخ این بابا به من میگه چیتر!

AYJHn.jpg

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

من هم مثله همون که وسط مسابقه ول کرد رفت دیدم به شما نمیرسم فعلا بیخیال شدم =)) =)) =))

فعلا دارم dragon age میرم واقعا عالی هست.

سر فرصت دوباره برمیگردم بیش شما تو بازی.

ولی همیشه پیگیر این تاپیک هستم.

لینک به دیدگاه

1. بابا اون بیچاره که مسابقه رو به پایان نرسونده شما تو کف ش باشی. احتمالا دیده نمیرسه به شما دیگه رفیقم نبوده باهاتون گفته فایده نداره خروج از ایونت رو زده . منم گاهی میزنم.

2. آره یبار ترسیدم یکی الکی ریپورت بده بن بشم.

ضمنا زیاد به زبان این بندگان خدا گیر نده کسری جان . هر چی باشه از من خوبتر انگلیسی میحرفن.

الان شما در بحرانی؟ 50 تا داری ک . پس من چی بگم، نیگا کن.  لنگه 5 شیش تا هستم برا اچیومنت کلاس s

راستی از بقیه دوستان خبری نیس . نه صاحب تاپیک و نه hex بقیه برو بچ همشون بطور خودجوش غیب شدن با هم . خبریه؟

5win3h2vduk1o9pzov2h.jpg

منظورم با این نیس بعضیا کلن خیلی سریعن!

نه یبار برنده شدم اونارو گفت هیچی نگفتم.دفه دومم باز حرف زد و لیو داد منم جوابشو دادم.

من زیاد نیترو داشتم ولی دیروز تاحالا حدود 300 تا زدم. فقط از دست این چیتر ها

اون انگلیسیو گفتم حالش گرفته شه! یَنی بجا ای فوشا برو زبان بخون:دی

الان با این ماشین موفق میشی مسابقه کلاس S رو برنده شی؟ آخه اون سِری احساس کردم گفتی میخوای بعدا روش سوار کنی

hex رو الان میپرسم ازش.

مهدیم هنو چیزش وصل نشده. مثکه قراره بازی رو ببره جای دیگه را بندازه

هیش راهی نیس سرورتو عوض کنی؟ پَچرا رفتی اونور

من هم مثله همون که وسط مسابقه ول کرد رفت دیدم به شما نمیرسم فعلا بیخیال شدم =)) =)) =))

فعلا دارم dragon age میرم واقعا عالی هست.

سر فرصت دوباره برمیگردم بیش شما تو بازی.

ولی همیشه پیگیر این تاپیک هستم.

اوکی منتظریم رامین جان.

th رو یادت نره فقط.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

آها آره این کلاس A هم همین بساطه تقریبا. به وختش نمیارزه راستش کاش میشد بدیم یه F1ی چیزی بگیریم راحت شیم.

ولی در میاد 160 هزار تومن!!! ببین شوخی نیستا! 160 هزارتومن!!! یه ماشین

آره نمیدونم چرا این ماشیناش همچینن. نه فقط پورش، خیلیاش چَپَکین.

نه خوب کاری میکنی نمیشه دیگه از اول شورو کرد. فقط حیف شد.

من ایرانی ندیدم، شاید انگشت شمار. امروزم یکی اسمش SAMADHI707 بود گفت بابام ایرانیه خودم از Austria هستم و این حرفا.

منم چند روزیه راضیم فقط موقه کریسمس اذیت کرد نشد اون درگها رو برم، حالم گرفته شد این همه ماشین بخرو اسکیل بزار.

دیگه نشد توی اون قرعه کشی آخری شرکت کنم.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

بچه ها بازی من با vsync روشن روی 50 فریم هست در صورتی که مانیتورم 60 هستش. در واقع وختی بازی اجرا میشه مانیتور هم میره روی 50 هرتز.

اگر vsync رو off کنم، میره روی 200+ و فشار و مصرف الکی از گرافیک + صدای نا هنجار فن و البته tearing تصویر.

اگه window mode + vsync on کنم میره روی 60 و از روونی بازی نفس راحتی میکشم؛ اما توی حرکت گاهاً فریم drop میشه و میدونیم که افت فریم با vsync روشن چه کابوسیه.

تا اینکه با vsync خاموش، بازی رو با afterburner روی 60 cap کردم ولی بازم قضیه drop پیش میاد.

خیلی درگیرشم و واقعا میخوام که مثه باقی بازیها روی 60 اجرا شه چون چشام درمومد دیگه. بازی ریسینگم هست لذتبخش تره که روی فریم native مانیتور بازی بشه.

اگر کمکی از کسی بر میاد خیلی ممنون میشم.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها بازی من با vsync روشن روی 50 فریم هست در صورتی که مانیتورم 60 هستش. در واقع وختی بازی اجرا میشه مانیتور هم میره روی 50 هرتز.

اگر vsync رو off کنم، میره روی 200+ و فشار و مصرف الکی از گرافیک + صدای نا هنجار فن و البته tearing تصویر.

اگه window mode + vsync on کنم میره روی 60 و از روونی بازی نفس راحتی میکشم؛ اما توی حرکت گاهاً فریم drop میشه و میدونیم که افت فریم با vsync روشن چه کابوسیه.

تا اینکه با vsync خاموش، بازی رو با afterburner روی 60 cap کردم ولی بازم قضیه drop پیش میاد.

خیلی درگیرشم و واقعا میخوام که مثه باقی بازیها روی 60 اجرا شه چون چشام درمومد دیگه. بازی ریسینگم هست لذتبخش تره که روی فریم native مانیتور بازی بشه.

اگر کمکی از کسی بر میاد خیلی ممنون میشم.

بنده با این مشکل سال ها گلاویز بودم . شما اگه بری تو فایل ستینگ بازی میبینی رفرش ریت مانیتور رو 50 مقدار دهی کرده که وقتی دستی تغییرش میدی و حتی Read Onlyـیش هم میکنی باز تاثیری تو بازی نمیزاره . بنده نمیگم 60 و 50 هرتز تفاوتی نداره ولی 50 هرتز ثابت بهتر از 60 هرتز با ترفند هست .

C:\Users\XXXXXXXXX\AppData\Roaming\Need for Speed World\Settings

تا اینکه مانیتور رو عوض کردم و G-Sync تونست مشکلم رو تو خیلی از بازی ها همچنین ریسنگ حل کنه که یا رو 30 فریم قفلن یا V-Sync بد برنامه ریزی شده ای دارن یا مثل NFS World سمجن .

لینک به دیدگاه

بله اون فایلو خعلی دستکاری کردم فایده نداشت...

خب من نه مانیتورشو دارم نه کارتشو نه پولشو:دی

درسته ولی خودت میدونی 60 تا خیلی روونتره اصلا سرعت بالا چشممو از جا در میاره با 50

نمیدونم چجوری 30 بازی میکردیم قبلن

بازیش انگار ایراد داره مثل nfsهای جدید.

ساپورت ماپورت هم هیچ! فقط فکر پوله.

Sent from my Galaxy Note 3 N9005 using Tapatalk

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

نه روی اون bmw زیاد حساب نکن.

کلاس S رو نمیدونم ولی توی A همون GT2 خوبه

البته توی ریس های مختص به A دوسه تا رقیب جدی از sb داره.

Nismo و GT2 997 و Zonda F

رقابت با اینا خیلی سخته. در واقع اینا که توی لابی هستن من رسما قیداول شدن رو میزنم. مگر اینکه طرف شاسکول باشه یا من شانس بیارم.

توی درگ هم GT2 997 رقیبشه ولی میشه سر کرد.

توی کلاس B بجز Rx-8 مورد دیگه ای نیست؟ این جدیدا که igc شدن رقیبش نیستن؟

اگر بجز B ماشین King دیگه ای داری لطفا بگو.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...