رفتن به مطلب

سفارش کالا از اروپا (تعداد محدود)

M4JiD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه سفر به سوئد پیش اومده . تصمیم دارم یه سری قطعه هم وارد کنم . اگه کسی قطعه ی خاصی میخواد که تو ایران نیست . میتونه سفارش بده براش بیارم . 

یه سری نکته هم هست که باید بگم . اولا جنسی که تو ایران هست رو نمیارم . ممکنه گرون تر از ایران بشه. 

هرجنسی هم نمیارم . ترجیحا سبک و کم حجم باشه . مثل SSD و VGA و کابل اسلیو و رم . 

برای سفارش هم از کاربرای با سابقه تو این سایت 50% مبلغ رو موقع سفارش میگیرم و 50% بقیه وقتی جنسا بیاد ایران.  بقیه کاربرا کل پول رو اول میگیرم. 

تضمینی هم نیست که هر سفارشی بگیرم رو بتونم تهیه کنم . هر چی پیدا کردم میخرم میارم ولی اگه نتونستم تهیه کنم کل پول رو فوری بر میگردونم به خریدار.

از هر قطعه هم فک نکنم بتونم 2 3 تا بیشتر بیارم . پس تعداد محدوده . 

زمان دقیق تحویل سفارش هم امروز فردا اعلام میکنم . 

فقط شما لینک جنسی که میخواین رو به من بدید من واستون قیمت رو پ.خ میکنم . قیمت هرچی شد همونه . چونه نزنین که تو فلان ریتیلر این قیمت میدن . این قیمتی که من میدم قیمتیه که میتونم تهیه کنم و کاری ندارم تو فلان سایت امریکا 100 تومن ارزون تره . 

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز اگر بتونید اول بیارید بنده یک پک رم 16 گیگ میخوام 

لینک به دیدگاه

از این اجناس نمیتونم بیارم . شرمنده

850,000 تومن . قیمت نهایی نیست . ممکنه یکم کمتر یا بیشتر شه .

اعتماد سازی؟؟!

میتونم یه عکس از کارت ملی و شناسنامه و ادرس خونه بدم . من نه مغازه دارم نه شرکتی . یه سفر پیش اومده گفتم چندتا جنس سفارشی که تو ایران نیست وارد کنم . 

استارتر عزیز اگر بتونید اول بیارید بنده یک پک رم 16 گیگ میخوام 

مشکل اینجاست که من پول زیادی همراهم ندارم که بتونم جنسو بخرم بعد بیارم اینجا بفروشم . باید پولش رو با خودم ببرم . 

پس مجبورم پول رو موقع دریافت سفارش بگیرم . 

ویرایش شده توسط M4JiD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

1,600,000 تومن . اما بازم میگم قیمت نهایی نیست . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1,600,000 تومن . اما بازم میگم قیمت نهایی نیست . 

ضمن تشکر از شما 

ببخشید شما چگونه حساب کردین که 1600 اومد ؟ با دلاری چند حساب میکنین ؟ هزینه اضافی ؟ 

دلار هم بهتون بدیم قبول میکنین ؟

خودتون دلار مبادله ای میگیرین ؟ یا 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

ممنون بابت پاسخگویی . 

اولا من هزینه نهایی رو میخام بدونم چون الان اگر شما بگین 1600 چند وقت دیگه بگین 1700 که برا من ارزش خرید نداره باید هزینه ی نهایی رو از اول بدونیم و پرداخت کنیم . 

دوما عطا جان درست میگن چه جوری حساب میشه . 

اگر بتونین هزینه نهایی رو بین 1550 تا 1600 حساب کنین احتمال 90 درضصد بنده یکی میخام از این . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. قیمت نهایی و قطعی این سه مورد رو به تفکیک بفرمائید.

http://www.amazon.com/SMSL-sApII-TPA6120A2-Headphone-Amplifier/dp/B00A2QLM0E

http://www.amazon.com/dp/B00A2QKSVI?psc=1

http://www.amazon.com/Bravo-Audio-V2-Multi-Hybrid-Headphone/dp/B00ADR2DTG/ref=pd_cp_MI_0

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ،

دوتا از این : http://www.amazon.com/gp/product/B00LADNFNU/sr=1-2/qid=1412515358/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&qid=1412515358&sr=1-2

وزنش هم 350 گرم هستش .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لطف میکنید قیمت این قطعه رو هم بفرمایید

http://www.ncixus.com/products/?sku=102590&شبکه شخصی انتقال داده=ROG%20ARESIII-8GD5&manufacture=ASUS

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از شما 

ببخشید شما چگونه حساب کردین که 1600 اومد ؟ با دلاری چند حساب میکنین ؟ هزینه اضافی ؟ 

دلار هم بهتون بدیم قبول میکنین ؟

خودتون دلار مبادله ای میگیرین ؟ یا 

سلام 

ممنون بابت پاسخگویی . 

اولا من هزینه نهایی رو میخام بدونم چون الان اگر شما بگین 1600 چند وقت دیگه بگین 1700 که برا من ارزش خرید نداره باید هزینه ی نهایی رو از اول بدونیم و پرداخت کنیم . 

دوما عطا جان درست میگن چه جوری حساب میشه . 

اگر بتونین هزینه نهایی رو بین 1550 تا 1600 حساب کنین احتمال 90 درضصد بنده یکی میخام از این . 

سلام

من امریکا که نمیخوام برم . دارم میرم سوئد که یورو هستش و یکم گرون تره . الان قیمت این گرافیک تو امازون انگلیس حدود 400 یورو هست . بقیه پول هم هزینه شیپینگش به سوئد و اضافه باریه که قراره بیارم . یه مقداری هم میشه سود خودم . البته من یکم دست بالا گرفتم. اون قیمت که زدم قیمت نهایی نیست و اگه ارزون ترشه مبلغ باقی مونده رو برمیگردونم . بعید میدونم از این گرون تر بشه.

امشب قیمت میدم . اما نمیتونم قیمت نهایی رو بدم . 

امشب قیمت میدم . البته بعید میدونم بتونم اینو پیدا کنم.

کیس که اصلا . و این کولر ها هم هر دو رو تو ایران راحت با قیمت مناسب میتونین پیدا کنین . ارزش نداره من واستون بیارم .

گرافیک نهایتا بشه 1600 . 

SSD هم 750 حدودا.

حدود 6500 تا 7000 میشه . و قول 100% نمیدم بتونم پیدا کنم چون کمیابه .

ویرایش شده توسط M4JiD
لینک به دیدگاه

دوستان یه چیزی رو من بگم . من قراره اینجا سفارش هارو بگیرم بعد دوستم که سوئده برام تهیه کنه . وقتی رفتم با خودم بیارمشون . 

پس این قیمت نهایی نیست . من همه رو دست بالا گفتم . اگه کمتر شه حتما مابفی مبلغ بتون برگردونده میشه . 

فقط اگه میبینین قیمت یکم بالاتر از سایت های مثل امازون و Newegg هستش بخاطر اینه که از اروپا خریداری میشه و با یورو هست و شبپینگ فری نیست . و مابقیه هزینه هم واسه اضافه باره . مقداری هم سود واسه خودم بر میدارم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دوست عزیز الان بنده باید 50 % مبلغی که برا کارت گرافیک گفتین رو تقدیمتون کنم ؟ 

و اینکه شرمنده یه سوال دیگه اینا به صورت اکبند شما تحویل خواهید داد؟

قیمتی که به من 1600 دادین ممکنه مثلا دوربر 1500 اینا وایسه ؟

ممنون میشم پاسخ بدین. 

راستی نهایت تحویلتون کی هست ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من امریکا که نمیخوام برم . دارم میرم سوئد که یورو هستش و یکم گرون تره . الان قیمت این گرافیک تو امازون انگلیس حدود 400 یورو هست . بقیه پول هم هزینه شیپینگش به سوئد و اضافه باریه که قراره بیارم . یه مقداری هم میشه سود خودم . البته من یکم دست بالا گرفتم. اون قیمت که زدم قیمت نهایی نیست و اگه ارزون ترشه مبلغ باقی مونده رو برمیگردونم . بعید میدونم از این گرون تر بشه.

دوست گلم اگر من به جای شما برای انجام حالا هر کار شخصی به خارج از کشور میرفتم هیچ وقت به خاطر سود کردن این تایپیک رو نمیزدم

( برای بنده هیچ زحمتی نداره یکی رو خوشحال کنم ) حداقل اون کلمه رو نمینوشتید 

به هر حال خیلی ممنون

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز الان بنده باید 50 % مبلغی که برا کارت گرافیک گفتین رو تقدیمتون کنم ؟ 

و اینکه شرمنده یه سوال دیگه اینا به صورت اکبند شما تحویل خواهید داد؟

قیمتی که به من 1600 دادین ممکنه مثلا دوربر 1500 اینا وایسه ؟

ممنون میشم پاسخ بدین. 

راستی نهایت تحویلتون کی هست ؟؟

من میرم جنس رو میارم. اگه ارزون تر شد مثلما باقی پولتون رو بتون پس میدم . اما تضمینی نمیدم که ارزون تر شه.

بله کاربر های با سابقه (50 اعتبار مثبت به بالا) 50% پول رو موقع سفارش میدن بقیه هم وقتی جنس برسه ایران . جنس هم باز نمیکنم . اک میارم مگه اینکه تو فرودگاه بهم گیر بدن که بعید میدونم.

دوست گلم اگر من به جای شما برای انجام حالا هر کار شخصی به خارج از کشور میرفتم هیچ وقت به خاطر سود کردن این تایپیک رو نمیزدم

( برای بنده هیچ زحمتی نداره یکی رو خوشحال کنم ) حداقل اون کلمه رو نمینوشتید 

به هر حال خیلی ممنون

داداش انتظار شما بالاست . من دارم کلی وقت میزارم پای این بحث . من کلا 1 هفته سوئدم .بعد یک روز رو باید اختصاص بدم به اینکار . باید یه دلیل داشته باشه . اره ادم وقتی داره میره خارج میتونه یکی دوتا جنس مرامی بیاره ولی وقتی دارم سفارش میگیرم . ریسک میکنم و از اینو اون پول میگیرم واسشون جنس میارم یه سود کوچیکیم واسه خودم برمیدارم .

لینک به دیدگاه

ضمنا دوستان اینو بگم اگه از کسی پول بگیرم و جنس و سوئد دوستم تهیه کنه دیگه امکان برگشت پول نیست . پشیمون شدم و این حرفا نداریم . جنسی که خریداری شد تحویل مشتری داده میشه . اگه پشیمون شد اون 50% که دستمه رو برمیدارم . 

پس وقتی مطمئا شدید پول رو واریز کنین . 

لینک به دیدگاه

با درود 

دوست گلم به سلامتی تشیف ببرید

من سوئد رفتم ولی پول سوئد یورو نیست کرون هست برا خودم هم ssd لامپ کیس خریدم بعد اونجا اگر از سایت خرید کنی 20تا30 کرون ارزون تر از خود فروش گاه الکترونیک هست

(البته معمولا قطعات حرفه ای رو باید انلاین خرید کنی)

لینک به دیدگاه

یادم رفت

اگر از خود فروش گاه خرید کنی میتونی (تکس فری ) بگیری

اگر انلان خرید کنی نه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...