رفتن به مطلب

بنچمارک های بازی Ryse : Son of Rome

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سازگاری و فریم ریت بیشتر با کارتهای AMD  !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از استارتر بابت خبر

خود بازی ماهیت خوبی نداره وقتی بازی خوب نباشه مهم نیست که فیلمه یا 100 فریمه یا دو فریمه یا گرافیکش سمت AMD یا سمتnvidia

متاسفانه خیلی بازی بدیه باز هم تشکر از استارتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود بازی ماهیت خوبی نداره وقتی بازی خوب نباشه مهم نیست که فیلمه یا 100 فریمه یا دو فریمه یا گرافیکش سمت AMD یا سمتnvidia

آقا رضا سلام.

چرا اینقدر این بازی تحقیر شد؟ مگه چیش مشکل داره؟ خیلی وقت بود یه هک اند اسلش نزده بودم ، گفتم این یه چیز درست و حسابیه!!!

عزیزانی که دان کردن لطفا نظراتشون رو بگن و اگه بنچ مارکاشون و یا فریم ریت هاشون رو اینجا بزارن ممنون میشیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان شما خودت بازی کردی ؟ چه مشکلی داره بازی ؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

نظرات متفاوت هست یکی فیلم کمدی دوست دارم یکی درام یکی اکشن و.... سطح اینترنت چرخی بزنید می بنید اینطور که شما می گید نیست شاید از نظر یک کارشناس بد یا خوب باشه ولی ممکن هست از نظر یک گیمر یا کاربری معمولی امتیاز خیلی بالایی بگیره ...

به نظر بنده هم یکی از بهترین بازی های که تا الان بازی کردم , البته بیشتر از چند دقیقه فعلا بازی نکردم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظرات متفاوت هست یکی فیلم کمدی دوست دارم یکی درام یکی اکشن و.... سطح اینترنت چرخی بزنید می بنید اینطور که شما می گید نیست شاید از نظر یک کارشناس بد یا خوب باشه ولی ممکن هست از نظر یک گیمر یا کاربری معمولی امتیاز خیلی بالایی بگیره ...

به نظر بنده هم یکی از بهترین بازی های که تا الان بازی کردم , البته بیشتر از چند دقیقه فعلا بازی نکردم :D

خود گ.یم اس.پات هم که 4.5 از 10 داده بازی رو از نظر جلوه های سمعی و بصری قابل ستایش خوانده بیشتر به گیم پلی و تکراری بودن ایراد گرفته !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستانی که منو میشناسین میدونو حرف بدون پشتوانه نمیزنم

اولا سراغ مراجع معتبر میرم: نسخه ایکس وان 4.5 گرفت نسخه pc 5.0-از گیم اسپات، کی نقد کرده؟ کوین ونورد-استاد بزرگ:مبارازات پوچ و تکراری و عدم  داشتن آزادی در همه زمینه ها و  وحشی گریی که دیگه اینقدر زیاد میشه خسته کننده و دل زن میشه و .........من نسخه ایکس وان این بازی ور خودم تجربه کردم نمیخوام بررسی این بازی رو کار کنم و  اگر کامل تجربه ام رو با بررسی کامل بنویسم قطعا مجاب خواهید شد-.ببنید این یک بازی شکست خورده است - خوب اینجا بحث های زیادی مطرح میشه آیا مایکروسافت میخواد هزینه های تولید بازی انحصاری وگرون خودش ور با فروش روی pc بدست بیاره؟؟

مدیران بخش سرگرمی مایکروسافت  اگر راست میگند چرا HALO را با گرافیک عالی تر نمیزنند برای pc؟؟ چرا GEARS of war  رو نمیزنند بعد از چند سال با گرافیک سه برابر 360 روی PC؟؟؟؟؟ چرا سری Fable   که همیشه فروشش شکست میخوره میاد برایpc؟؟

چرا Ryse باید بیاد مگر انحصاری نبود ؟اگر 9 میگرفت ایا باز هم برای pc عرضه میشد؟؟یا حالا که چوات یرلی رئیس کرایتک و شرکتش ورشکست شدند یاد pc افتادند؟؟یا کپکام هم که مرتب پز انحصاری بودن Dead raisng 3 رو میداد وقتی فروش نکرد شکست خود نسخه Pc رو داد بیرون؟؟؟این عادت مذخرف باید از سر توسعه دهندهگان بره بیرون pc جایگاه باز یهای بزرگ تاریخه نه اینکه اینا بخوان تبدیلش کنن به جولانگاه نسخه های شکست خورده کنسولی -

متاسفانه چون بازی بدیه من براش بررسی نیمزنم  چون حقیقتا ارزش نداره گرافیک که همیشه نمیشه ملاک توی نقد و بررسی چقدر از بافت و انیمیشن حرف بزنیم؟؟

اینها توضیحات بنده بود اگر دوستان سوال داشتند مطرح کنند تا توضیح بدم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

کاربران میانگین امتیاز در سایت gamespot رو 6.9 دادن غیر این هست نظر یک استاد با دیدگاه یک گیمر فرق می کنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمره میانگین ملاک معتبری نیست چون کاربر احساسی نمره میده ممکنه شخصی که  تا الان بازی نکرده باشه و  این اولین بازی عمرش باشه  این رو بهترین بازی  عمرش قلمداد کنه  وبهش میده 10-اگر روی همون نمره کاربران کلیلک کنید میبنید که لیستی باز میبشه از بررسی های کاربران اختلاف نمرات اینقدر فاحشه که اصلا نمیشه روش حساب کرد یکی 10 داده یعنی پرفکت یکی داده 1 خوب اینجا نمیشه قضاوت کرد چون این نمره ها دقیق نیستند -

وقتی یک نمره پرفکت باشه یکی اینقدر کم منتقد متوجه میشه که احساسات دخیل شدند چون نه اونکه 10 داده ایراد ها رو گفته نه اون که یک داه خوبی رو گفته--- پس اینجا نقد دقیق نیست احساسات در نقد جایی ندارن منتقد مثل آینه باید هر چی رو میبنه منعکس کنه  دقیق و ریز بینانه-

لینک به دیدگاه

من از رنگ مشکی خوشم می یاد بهش نمره 10 میدم از رنگ زرد بدم می یاد بهش نمره 1 میدم اینها سلایق هر انسان هست این رو نمی شه اسمش نمره احساسی بزارید چون سلیقه هر انسانی متفاوت هست ..

کسی که امتیاز میده حتما نباید یک منتقد باشه می تونه یک گیمر هم باشه یک منتقد دنبال این هست از بازی ای ایراد بگیره و امتیاز بده ولی گیمر بر اساس هیچانی که بازی به گیمر منتقل می کنه امتیاز میده ...

من توی این سبک مخصوصا گرافیک اون یکی از بهترین بازی هایی که در این سبک بود رو دیدم این نظر شخصی من هست ...

ممکن هست برای دیگر دوستان حاضر نباشن برای این بازی یک دقیقه هم وقت بزارن که بر می گردم به توضیح سطر اولم .

ویرایش شده توسط Titan Black
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Crytek که ورشکست شد رفت، خیلی از مدیرهاش هم شرکت رو ول کردن رفتن حتی طراح بازی کرایسیس مایک رید هم کرایتک رو ول کرد(دیگه بازی کرایسیس فکر نمیکنم ببینیم) ولی موتور گرافیکی بازی هنوز همون قدرت همیشگی رو داره و واسه تعیین قدرت گرافیکها یک خط کش خوب میتونه باشه، همونطور که کرایسیس بود و باید گفت که کرایسیس هم نمره های بالایی نمیگرفت و بازی تکراری و با گیم پلی ضعیف بود ولی بخاطر گرافیکش وجود داشت و هنوز داره...

البته این رو هم باید گفت که خیلی از بازیهایی که در حال حاضر وجود دارن و خیلی هایی که در آینده ساخته میشوند از این موتور گرافیکی استفاده میکنند مانند:

Warface و Homefront و Evolve(که به تنهایی واقعا ارزش تمام بازی های قبلی رو داره به نظر من)

واسه لیست کاملتر هم میتونین این صفحه رو ببینید:

http://en.wikipedia.org/wiki/CryEngine

البته باید گفت که موتور گرافیکی CryEngine همیشه سازگاری بیشتری با انویدیا داشته ولی تو این بازی با این بنچمارکها مشخص میشه که این بازی که واسه کنسولهای AMD ساخته شده با کارتهای گرافیکی AMD خیلی سازگاری بیشتری داشته، میشه از بازی نتیجه گرفت که در آینده بازی های مالتی پلتفرم سازگاری خیلی بیشتری به سمت AMD خواهند داشت...

در مورد این بازی هم معلوم نیست دقیقا که ایراد سخت افزاری باشه، شاید با درایور جدیدتر انویدیا بتونه این ضعفش رو برطرف کنه...(شاید)

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این هم تست های جدید از بازی

که واقعاً انویدیا مظلومانه ترکیده در این بازی

خب امتیاز من به این بازی چون هنوز نصبش نکردم 10 از 10 هست چون انویدیا رو به خاک سیاه نشونده :x :x :x

7870 درحد یک 770 کارایی داره

=)) =)) =))

2blh0sg5pqip6lo1h9l.jpg

kr7x6g8oeadfzr8akipi.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستانی که منو میشناسین میدونو حرف بدون پشتوانه نمیزنم

اولا سراغ مراجع معتبر میرم: نسخه ایکس وان 4.5 گرفت نسخه pc 5.0-از گیم اسپات، کی نقد کرده؟ کوین ونورد-استاد بزرگ:مبارازات پوچ و تکراری و عدم  داشتن آزادی در همه زمینه ها و  وحشی گریی که دیگه اینقدر زیاد میشه خسته کننده و دل زن میشه و .........من نسخه ایکس وان این بازی ور خودم تجربه کردم نمیخوام بررسی این بازی رو کار کنم و  اگر کامل تجربه ام رو با بررسی کامل بنویسم قطعا مجاب خواهید شد-.ببنید این یک بازی شکست خورده است - خوب اینجا بحث های زیادی مطرح میشه آیا مایکروسافت میخواد هزینه های تولید بازی انحصاری وگرون خودش ور با فروش روی pc بدست بیاره؟؟

مدیران بخش سرگرمی مایکروسافت  اگر راست میگند چرا HALO را با گرافیک عالی تر نمیزنند برای pc؟؟ چرا GEARS of war  رو نمیزنند بعد از چند سال با گرافیک سه برابر 360 روی PC؟؟؟؟؟ چرا سری Fable   که همیشه فروشش شکست میخوره میاد برایpc؟؟

چرا Ryse باید بیاد مگر انحصاری نبود ؟اگر 9 میگرفت ایا باز هم برای pc عرضه میشد؟؟یا حالا که چوات یرلی رئیس کرایتک و شرکتش ورشکست شدند یاد pc افتادند؟؟یا کپکام هم که مرتب پز انحصاری بودن Dead raisng 3 رو میداد وقتی فروش نکرد شکست خود نسخه Pc رو داد بیرون؟؟؟این عادت مذخرف باید از سر توسعه دهندهگان بره بیرون pc جایگاه باز یهای بزرگ تاریخه نه اینکه اینا بخوان تبدیلش کنن به جولانگاه نسخه های شکست خورده کنسولی -

متاسفانه چون بازی بدیه من براش بررسی نیمزنم  چون حقیقتا ارزش نداره گرافیک که همیشه نمیشه ملاک توی نقد و بررسی چقدر از بافت و انیمیشن حرف بزنیم؟؟

اینها توضیحات بنده بود اگر دوستان سوال داشتند مطرح کنند تا توضیح بدم.

درود

نمره میانگین ملاک معتبری نیست چون کاربر احساسی نمره میده ممکنه شخصی که  تا الان بازی نکرده باشه و  این اولین بازی عمرش باشه  این رو بهترین بازی  عمرش قلمداد کنه  وبهش میده 10-اگر روی همون نمره کاربران کلیلک کنید میبنید که لیستی باز میبشه از بررسی های کاربران اختلاف نمرات اینقدر فاحشه که اصلا نمیشه روش حساب کرد یکی 10 داده یعنی پرفکت یکی داده 1 خوب اینجا نمیشه قضاوت کرد چون این نمره ها دقیق نیستند -

وقتی یک نمره پرفکت باشه یکی اینقدر کم منتقد متوجه میشه که احساسات دخیل شدند چون نه اونکه 10 داده ایراد ها رو گفته نه اون که یک داه خوبی رو گفته--- پس اینجا نقد دقیق نیست احساسات در نقد جایی ندارن منتقد مثل آینه باید هر چی رو میبنه منعکس کنه  دقیق و ریز بینانه-

درود

رضا جان شما که ید طولایی در نقد نوشتن دارید و احساسات رو دخیل نمی دونید چرا کلمه Shallow رو که معنی سطحی میده رو پوچ معنی می کنید !

چرا از صداگذاری فوق العاده بازی چیزی نمی گید !؟ از گرافیک خیره کننده ! از سایت هایی که 8.5 یا 7.5 از 10 داده اند !

چطور برای بازی که  6 از IG..N گرفته رو براش نقدی دارید ولی این بازی 6.8 گرفته ارزش نداره !؟

....

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از رنگ مشکی خوشم می یاد بهش نمره 10 میدم از رنگ زرد بدم می یاد بهش نمره 1 میدم اینها سلایق هر انسان هست این رو نمی شه اسمش نمره احساسی بزارید چون سلیقه هر انسانی متفاوت هست ..

کسی که امتیاز میده حتما نباید یک منتقد باشه می تونه یک گیمر هم باشه یک منتقد دنبال این هست از بازی ای ایراد بگیره و امتیاز بده ولی گیمر بر اساس هیچانی که بازی به گیمر منتقل می کنه امتیاز میده ...

من توی این سبک مخصوصا گرافیک اون یکی از بهترین بازی هایی که در این سبک بود رو دیدم این نظر شخصی من هست ...

ممکن هست برای دیگر دوستان حاضر نباشن برای این بازی یک دقیقه هم وقت بزارن که بر می گردم به توضیح سطر اولم .

درود

من از نمره های مرجع های معتبر صحبت کردم:

امتیاز باید از منبع معتبر باشه این اصل  و قانون مهم سیستم ریتینگ هستش -شما سلیقه ات 1 یا 10 برای خودتون هست  درست ولی آیا همه ما واجد شرایط امتیاز دهی هستیم؟؟آیا میدانیم چه چیزی خوبه یا بد به طور 100%؟ِا اینکه یک بازی بد باشه  واقعا  بد باشه چون همه چیز گواه که ryse بازی بدی بود باید مثلا چون یک شخص از گرافیکش خوشش میاد دیرگان رو هم گمراه کنه؟؟  برای شما یک مثال میزنم بنده یک فیلم میبینم عالی ولی نادیده مونده و کسی در سایت IMdb بهش نمره نداده و کاربران بخاطر کم بودجه بودن و  جمع جور بودن فیلم بهش دادن 3 که نمره بدی هست ولی مثلا به یک اثر ضعیفی مثل ترانسفورمز دادن 5 !!200 میلیون دلار هم بودجه اشه! خوب ایا اون فیلم که دارای پیغام مهمیه و کارگردانش زحمت کشیده و با دست خالی فیلم خیلی ارزشمند تری از ترانسفرمز ساخته باید بخاطر سلیقه عده ایی که شاید دانش سینمایی نداشتند خراب بشه؟؟نه اینجا جاییکه منتقد ها دفاع میکنن و به یک بازی جمع جور میدن 9 و یک بلاک باستر 100 میلیون دلاری میدن 4-

یک فیلم خیلی خوبی است به نام wer -فیلم سینمای مستقل  در سبک تخیلی هراسناک با بودجه خیلی کم ساخته شده بعد نمره 6.5 هست در Imdb-خوب فیلم 150 میلیون دلاری جو جانستون werwolf هم نمره اش 5! چرا فیلم بابودجه 100 برابری نتونسته گرگنما رو مثل اون فیلم مستقل نشون بده؟؟حتما گرافیک بالا و انیمیشن و موتور خوب ملاک برتری یک اثر نیست و اصلا احتیاجی نیست که ما درباره چیزی که کلی سایت بزرگ بهش نمره های خیلی بد دادن دادن بحث کنیم چون جای شک نیست که بازی بدی بود و ارزش بحث نداشت--

شما از منابع معتبر یک نقد خوب بیارید که  ثابت کنه این بازی بازی مهمی بود -یا با ارزش بود یا ....کلا فقط یک بنچمارک بوده که با توجه به تیم کرایتک و موتورشون فقط باید انتظار گرافیک رو داشت نه چیز دیگر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بازی ها دارند به مرحله ایی از رشد وتکامل میرسند که گرافیک و صداگذاریی یکی از نیاز ها اصلی یک بازی باید حساب بشن الان سال 2014 هستیم 

داشتن گرافیک و صدا گذاری و کلا ابزار نمایش بازی باید در بهترین حالت ممکن باشن من بعد از 10 سال بازی کردن گرافیک بازی ها من شگفت زده نمیکنه

من دنبال حس جدید و موضوع جدیدیی هستم البته من به این شکل بازی  میکنم تا الان کرایسیس باز نکردم چون به نظرم برای من چیز جدیدیی نداشته 

برعکس فارکرای 3 بازی کردم چون حس جدیدیی در بازی بود

یاحق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیر ندید به آقا رضا دوستان

از نام کاربری این عزیز کاملا مشخص هست که عاشق انویدیا هستن و چون توی این بازی انویدیا پر پر شده دوست ندارن نقد کنندش

همچنین من به شخصه فکر میکنم دارن یه نقد خیلی عالی رو کار میکنن که بزودی میزارن و سرشون شلوغ هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رضا جان شما که ید طولایی در نقد نوشتن دارید و احساسات رو دخیل نمی دونید چرا کلمه Shallow رو که معنی سطحی میده رو پوچ معنی می کنید !

چرا از صداگذاری فوق العاده بازی چیزی نمی گید !؟ از گرافیک خیره کننده ! از سایت هایی که 8.5 یا 7.5 از 10 داده اند !

چطور برای بازی که  6 از IG..N گرفته رو براش نقدی دارید ولی این بازی 6.8 گرفته ارزش نداره !؟

....

دورد بنده هم از گرافیک گفتم هم از بدی هاش -- پوچ کلمه ایی است که منتقد گیم اسپات  به کار برده -حالا  یک نقد خوب رو برای ما بگذارید که ثابت کنه این بازی خوبه ؟؟؟حتما این کار رو کنید چون شما دارید ازش دفاع میکنید -یعنی از چیزی که بدهست  دفاع میکنید ولی من از اثری که بده  دارم مرتب سعی کنم که حقیقت گفته بشه -حالا شما خلافش رو بهم ثابت کنید لطفا ببنیم خوبه و اگر خوبه چطور   - با مدرک البته-  بحث گرافیک رو بزارید کنار لطفا -بازی که همش گرافیک نیست اگر اینجور بود ترانسفورمز الان باید جای رستگاری در شاوشنگ رو میگرفت در لیست IMDB شماره یک!! یا اینکه بهترین بازی تاریخ فال اوت 2 نبود    همین Ryse بود- شما که توی این بحث ها هستید  نباید موضوع گرافیک سلاح بحث و برنده شدن شما  باشه  چون میشه راحت ردش کرد-موضوعات مهمتری هم هستند--اینقدر درباره گرافیک کلیشه ای میشه بحث کنیم -چون ببنید جلوه های ویژه ترانسفورمرز هم خیلی بالاست فیلم خوبیه؟؟؟

کدوم بازی بوده ؟؟که 6 گرفته من نقد کردم؟؟ایا موقع نوشتن مقاله بنده بازی عرضه شده بوده؟؟اگر عرضه شده حتما چون براش بررسی گذاشتم . و پیش نمایش سعی کردم در زمان عرضه بازی حقایق رو فاش کنم -معین جان اگر منظور شما بیگانه است باید بگم بنده پیش نمایش بازی رو چند ماه پیش ارائه کردم بعد بازی چند روز پیش عرضه شد نقد های خیلی خوبی نگرفت  من سعی کردم باز هم حقایق و دلایل بد بودن بازی رو ثابت کنم - شما نقد رو بخون اگر یک کلمه تعریف داخلش جستید ؟؟

ما که علم غیب نداریم که بازی  که دربارهش 8 ماه پیش پیش نمایش زدیم یا د رجایی خوندیم 8 ماه دیگه چی میشه موقع عرضه --آیا با دیدن یک دمو یا چند خط توضیح ساده یا یک پیش نمایش میشه درباره اثر نهایی قضاوت کرد--؟؟من برای بازی Evil within پیش نمایش نوشتم دقت کنید پیش نمایش نه نقد -شما این دو تا رو قاطی کردید گرامی -خوب بازی چند روزدیگه عرضه میشه -آیا پیش نمایش من میتونه این حقیقت رو که این بازی خوبی هست یا بد  رد کنه؟؟من هنوز هم مطمئن نیستم از این ساخته میکامی -خوب من تا اینجا هر چیزی که درباره این اثر رو شده توی سایت ها توی دمو ها و گفته های تیم توسعه دهنده و کارگردان سعی کردم بیان کنم به اضافه اطلاعات عمومی خودم-خوب --ایا این ها میتونه بیانگر قطعی این موضوع باشه که این بازی بازی خوبی خواهد بود یا بد/؟؟؟کمی تامل کنید بعد زود قضاوت کنید ممنون از شما

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیر ندید به آقا رضا دوستان

از نام کاربری این عزیز کاملا مشخص هست که عاشق انویدیا هستن و چون توی این بازی انویدیا پر پر شده دوست ندارن نقد کنندش

همچنین من به شخصه فکر میکنم دارن یه نقد خیلی عالی رو کار میکنن که بزودی میزارن و سرشون شلوغ هستم ب تو دوست خوب

درود بر شما

من  ازروی این موضوع که شما فرمودید اثار رو نقد نمیکنم - از اینکه یک بازی روی انویدیا یا AMD خوب اجرا بشه این  گزینه اصلا توی ذهن من نیست -نقد های من رو اگر بخونید د رکل در حد یک یا دو خط یا در حد نهایتش یک پارگراف بحث گرافیک میکنم -کلا در بحث های زد انویدیا یا  زد AMD هم  تا حد ممکن شرکت نمیکنم چون بحث مورد علاقه من نیستند-اتفاقا درگیر نوشتن مقاله ای درباب Dragon age هسستم 1/2/3 خیلی جامع و بی نظیر

ممنون از تو دوست خوب

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

امتیاز سایت ها 

Eurogamer Italy:70

GamingTrend:65

۳DJuegos:65

Vandal Online:62

Meristation:62

Shacknews:60

Hardcore Gamer:60

PC Gamer:57

IGN Italia:54

GameSpot:50

۴Players.de:47

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد بنده هم از گرافیک گفتم هم از بدی هاش -- پوچ کلمه ایی است که منتقد گیم اسپات  به کار برده -حالا شما که واردید توی نقد یک نقد خوب رو برای ما بگذارید که ثابت کنه این بازی خوبه ؟؟؟حتما این کار رو کنید چون شما دارید ازش دفاع میکنید -یعنی از چیزی که بدهست ولی من از اثری که بده  دارم مرتب ثابت میکنم بده -حالا شما خلافش رو بهم ثابت کن  لطفا ببنیم خوبه  - با مدرک البته- گرافیکک رو بزارید کنا راینقدر درباره گرافیک کلیشه ای میشه بحث کینم -چون ببنید جلوه های ویژه ترانسفورمرز هم خیلی بالاست فیلم خوبیه؟؟؟

من جایی ندیدم به خوبی گرافیک اشاره کنید بلکه اون رو بی اهمیت دونستید !

من جمله "shallow and repetitive combat" رو دیدم.طبیعتا هیچ جایی رو هم پوچ معنی نکردم !

بنده در نقد ادعایی نکردم که بخوام نقد کنم ولی از شمایی که ادعا دارید بعید هست این همه جهت گیری...

مسلام ب تو دوست خوب

معلومه که من رو نمیشناسید

من  ازروی این موضوع که شما فرمودید اثار رو نقد نمیکنم - از اینکه یک بازی روی انویدیا یا AMD خوب اجرا بشه این  گزینه اصلا توی ذهن من نیست -نقد های من رو اگر بخونید د رکل در حد یک یا دو خط یا در حد نهایتش یک پارگراف بحث گرافیک میکنم -کلا در بحث های زد انویدیا یا  زد AMD هم  تا حد ممکن شرکت نمیکنم چون بحث مورد علاقه من نیستند-اتفاقا درگیر نویشتن مقاله ای درباب Dragon age هسستم 1/2/3 خیلی جامع و بی نظیر

ممنون از تو دوست خوب

دیگه کسی نیست که شما رو نشناسه رضا جان !

چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جایی ندیدم به خوبی گرافیک اشاره کنید بلکه اون رو بی اهمیت دونستید !

من جمله "shallow and repetitive combat" رو دیدم.طبیعتا هیچ جایی رو هم پوچ معنی نکردم !

بنده در نقد ادعایی نکردم که بخوام نقد کنم ولی از شمایی که ادعا دارید بعید هست این همه جهت گیری...

دیگه کسی نیست که شما رو نشناسه رضا جان !

چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست ...

بنده اصلا جهت گیری نکردم گفتم بازی بدی هست همین-- بر طبق تجربه خودم چون این رو بازی کردم و نمره سایت گیم اسپات-شما جهت گیری کردی معین  جان از چیزی که بده دفاع کردی، به من که حقیقت رو گفتم میگید جهت گیری کردید -فکر میکنم کاملا برعکس فرمودید-

معین جان shallow رو میشه  پوچ و تهی معنی کرد و سطحی و خالی -در ادبیات نقد این کلمه یعنی/ پوچ خالی /فاقد پیغام  /بی ارزش -- شما گفتید چرا پوچ بکار بردی  این هم دلیلش-

خوب گرافیک بی اهمیته موضوع اصلی نقد چیزی دیگه است کسی نمیاد درباره گرافیک صحبت کنه اونم برای Ryse چون همه چند چیز رو میدونن:

یک :این بازی توسط کرایتک ساخته شده تمام یعنی فقط گرافیک و صدا

دو -همه میدونن که این بازی لانچ ایکس وان بوده  و بازی لانچ کنسول جدید یعنی  اغلب اوقات فقط گرافیک  و جلوه های بصری خوب برای جلب مخاطب -

خوب دلیل هم که نیاوردید که چرا دفاع میکنید از این بازی؟وقتی کسی حقیقت رو میگه کس دیگه رد میکنه گفته اون شخص رو، حتما باید دلیلی دشته باشه --اون دلیل شما چیه؟؟بازی رو تجربه کردید؟؟ نکات مثبت به غیر از گرافیک و صدا به قول خودتون چی دیدید؟برای من در فرم  یک متن توضیح بدید خوشحال میشیم ببنیم دلیل دفاع شما چی بوده -موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده اصلا جهت گیری نکردم گفتم بازی بدی هست همین-- بر طبق تجربه خودم چون این رو بازی کردم و نمره سایت گیم اسپات-شما جهت گیری کردی معین  جان از چیزی که بده دفاع کردی، به من که حقیقت رو گفتم میگید جهت گیری کردید -فکر میکنم کاملا برعکس فرمودید-

معین جان shallow رو میشه  پوچ و تهی معنی کرد و سطحی و خالی -در ادبیات نقد این کلمه یعنی/ پوچ خالی /فاقد پیغام  /بی ارزش -- شما گفتید چرا پوچ بکار بردی  این هم دلیلش-

خوب گرافیک بی اهمیته موضوع اصلی نقد چیزی دیگه است کسی نمیاد درباره گرافیک صحبت کنه اونم برای Ryse چون همه چند چیز رو میدونن:

یک :این بازی توسط کرایتک ساخته شده تمام یعنی فقط گرافیک و صدا

دو -همه میدونن که این بازی لاچ ایکس وان بوده  و بازی لانچ کنسول جدید یعنی  اغلب اوقات فقط گرافیک  و جلوه های بصری خوب برای جلب مخاطب -

خوب دلیل هم که نیاوردید که چرا دفاع میکنید از این بازی؟وقتی کسی حقیقت رو میگه کس دیگه رد میکنه گفته اون شخص رو، حتما باید دلیلی دشته باشه --اون دلیل شما چیه؟؟بازی رو تجربه کردید؟؟ نکات مثبت به غیر از گرافیک و صدا به قول خودتون چی دیدید؟برای من در فرم  یک متن توضیح بدید خوشحال میشیم ببنیم دلیل دفاع شما چی بوده -موفق باشید

فکر نمی کنم shallow در هیچ حالتی معنی پوچ رو بده.

چیزی که مشخص هست ضدیت شما در اولین پست و پست های دیگر شما در این تاپیک برای این بازی.من فقط دنبال کشف علت این ضدیت شما هستم !!! :clapping:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام دوباره

دوستان چند بازی با گرافیک عالی برای PC نام ببرید که روی کنسول ها هم اومده باشه مثل واچ داگز

که امتیاز خوبی گرفته باشن توسط منتقدین و ...

خب جواب سوال مشخص هست که، کمتر از تعداد انگشتان 2 دست بازی با کیفیت گرافیکی عالی اومده و تونستن منتقدین  و کاربران رو هم راضی کنند

یه جای سوال میومنه که چرا اینقدر کم ؟

خب مشخص هستش وقتی هر کاربری نتونه بازی رو با گرافیک دلخواه چه روی کنسول و چه روی PC بازی کنه اصولاً امتیاز دهی به گیم و نگاه کردن به امتیازات گیم در سایتها و ... کار بیهوده ایی هست

شاید اون منتقد هم سیستم خوبی نداشته و نتونسته بازی رو انجام بده به درستی :laughing:

خواهشاً دوستان راجع به کرایسیس در این تاپیک بحث نکنند

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این بازی امروز رسید دستم چه گرافیک وحشتناکی داره و چه گیم پلی عالی  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...