رفتن به مطلب

کمک - کیبورد در ویستا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من کیبورد (صفحه کلید ) فراسو مدل fcr-8910 دارم که متاسفانه ویندوز ویستا رو پشتیبانی نمی کنه توی سایتشون هم چیزی دستم رو نگرفت چکار کنم

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمائی کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من کیبورد (صفحه کلید ) فراسو مدل fcr-8910 دارم که متاسفانه ویندوز ویستا رو پشتیبانی نمی کنه توی سایتشون هم چیزی دستم رو نگرفت چکار کنم

ممنون

من تا به حال ندیدم که کیبرد ویندوز رو ساپورت نکنه با اینکه کیبردهای فراسو به جز تبلیغ چیز دیگری نیست ولی تا اونجایی که ما ویستا نسب کردیم به چنین مشکلاتی بر نخوردیم .

راه حال شما اینه که از یکی از دوستان چند دقیقه کیبرد شون رو قرض کنید و رو سیستمتون تست کنید واگر کار کرد مشکل از کیبرده وگرنه مشکل رو جای دیگه جستجو کنید

لینک به دیدگاه

من تا به حال ندیدم که کیبرد ویندوز رو ساپورت نکنه با اینکه کیبردهای فراسو به جز تبلیغ چیز دیگری نیست ولی تا اونجایی که ما ویستا نسب کردیم به چنین مشکلاتی بر نخوردیم .

راه حال شما اینه که از یکی از دوستان چند دقیقه کیبرد شون رو قرض کنید و رو سیستمتون تست کنید واگر کار کرد مشکل از کیبرده وگرنه مشکل رو جای دیگه جستجو کنید

ضمن تشکر

آخه توی xp مشکل نداره ولی در ویستا کار نمی کنه

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر

آخه توی xp مشکل نداره ولی در ویستا کار نمی کنه

درسته ولی شما باید حتما یک کیبرد بگیرید و در ویستا تست کنید تا مشخص بشه که مشکل از کیبرد در ویستا هستش

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

کیبورد رو با چه پورتی به کام وصل میکنی با usb یا ps2 ؟

لینک به دیدگاه

کیبورد رو با چه پورتی به کام وصل میکنی با usb یا ps2 ؟

با هر دو تا پورت امتحان کردم نشد در دیوایس منیجر ویستا روی کیبورد علامت زرد رنگ داره

متاسفانه به کیبورد دیگه ای دسترسی نداشتم که امتحان کنم

لینک به دیدگاه

با هر دو تا پورت امتحان کردم نشد در دیوایس منیجر ویستا روی کیبورد علامت زرد رنگ داره

متاسفانه به کیبورد دیگه ای دسترسی نداشتم که امتحان کنم

دوست عزیز توی صفحه ی سایت مربوط به این کیبورد پشتیبانی از ویندوز ویستا ننوشته شده.با اینکه تا حالا چنین چیزی نشنیدم که کیبوردی نتونه روی یه ویندوز بالا بیاد و روی یه ویندوز دیگه بیاد با این حال اکیدا توصیه میکنم با یه کیبورد دیگه تست کنی روی هر دو ویندوز اگر کیبورد جدید روی هر دو ویندوز مشکل نداشت پس مشکل از کیبوردت هست ولی اگر اون کیبوردم روی XP کار کرد و روی ویستا کار نکرد مشکل از ویندوز ویستا هستش.باید یا Repair بشه یا ReInstall.

اینم سایت کیبوردت

http://www.farassoo.com/product/keyboard/fcr-8910.htm

لینک به دیدگاه

شرمنده که مزاحم شدم

با نصب مجدد ویستا مشکل من حل شد و در واقع سوال من از اول غلط بود به همین خاطر از مدیران سایت می خواهم جهت جلوگیری از گمراهی بقیه این تاپیک را حذف کنند

از آقایان سعید حسینی و محسن پرهیزکار هم که پاسخ گوئی سریعی داشتند متشکرم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...