رفتن به مطلب

دانلود بازی ( The Evil Within)

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بلاخره منتشر شد این بازی هنوز دانلود نکردم یعنی در توانم نیست فعلا 36 گیگ  :D

http://www.downloadha.com/1393/07/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-evil-within-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

The-Evil-Within-pc-cover-small.jpg

هرکس دانلود کرد خبرش بده چی هست دانلود کنیم نکنیم  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ماشاله بازی های حجیم و سرعت اینترنت پایین و قیمت نامناسب و سیستم پیشنهادی استاد و جیب خالی همه دست به دست هم داده ...  :D

اما ما همه رو قراره دور بزنیم چجوری خودمم نمی دونم... سال دور زدن ملی هست   :D  

لینک به دیدگاه

درود

ماشاله بازی های حجیم و سرعت اینترنت پایین و قیمت نامناسب و سیستم پیشنهادی استاد و جیب خالی همه دست به دست هم داده ...  :D

اما ما همه رو قراره دور بزنیم چجوری خودمم نمی دونم... سال دور زدن ملی هست   :D  

در مورد سیستم اره خرید سیستم واقعا خیلی سخت هست من با بدبختی تونستم یک سیستم معقول جم کنم  :(

بازی ها هم که ججمشون بدجور بالا رفته خرید بازی خوشبختانه هنوز دوستانی هستن کمی ارزون تر دی وی دی ها بفروش برسونن اما

اینقدر تعداد دی وی دی بازی ها زیاد شده که ادم باید حقوق یک تا دو روز کاریشو بده یک بازی فقط  :wacko:  

با نت 512 مخابرات فکر کنم باید دان کنم  :D  بالا 7 روز فکر کنم بشه  :crying:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

باز شما خوبین که با ای دی اس ال دان می کنین من که با وایمکسم هیچ گ... نمی تونم بخورم هیچی  :crying:

لینک به دیدگاه

نسخه بلک باکس با حجم ۱۲ گیگ منتشر شده:

http://blackboxrepack.com/the-evil-within-black-box/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز نمره  نگرفته بگذارید ببنیم گیم اسپات چند میده -باید خوب باشه که حجمش بیاارزه من خرید کردم برای اینکه باید بررسی کنم  پس فردا دستمه-میتونید کمی صبر کنید ببنیم چی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که فعلاً درگیر دانلود son هستم تازه 5 گیگش رو دانلود کردم و حداقل 2 هفته دیگه شروع به دانلود این میکنم

پوستمون کنده شده  اینقدر دانلود کریدم با این سرعت ....

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این هم تست های گرافیکی بازی در 1080

2dwbmva199f8vdqe0cuz.jpg

خدایی از حق نگزریم CPU 4330 هم خوب داره عمل میکنه

3e433djxktqigxo1qo.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دانلود بازی 40 گیگی با این سرعت ها به صرفه نیست-من خودم نوت بوک میذارم دانلود- pc ها رو اینقدر روشن نذارید

از فروشگاه سپینود شیراز خرید کنید عالیه پستی میاد دستتون-نماینده اش دوست صمیمیه- بنده است --ذکر کنید رضا قاسمی خوزستان هواتون رو داره!

همین دیروز نزدیک 10 عنوان ازش خرید کردم با حجم200 گیگ حول و حوش

حرفه ای هستند  فقط reloaded codex کار میکنن

اینم آدرس سایت:http://www.sepinoodgames.ir/

یکی ار بروز ترین ها توی ایرانه -من نتم پر سرعته ولی وقتی نمیرسم از همین دوستم آقای جعفری خرید میکنم

لینک به دیدگاه

نسخه بلک باکس با حجم ۱۲ گیگ منتشر شده:

http://blackboxrepack.com/the-evil-within-black-box/

ممنون 

باز این بهتر هست میشه تحملش کرد حجم معقولی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلک باکس خوب نیست ریجیستری درست حسابی نداره تازه برای بازهاش  فیکس و پچ های عرضه شده  رو هم نمیزنه-ضمنا کیفیت دمو هارو بشدت کاهش میده

همون نسخه اصلی  خیلی بهتره-بک بار دانلود میکنید ولی دیگه راحتید پچ میاد فیکس میاد DlC میاد همه رو REloaded ارائه میکنه-

لینک به دیدگاه

دوستان دانلود بازی 40 گیگی با این سرعت ها به صرفه نیست-من خودم نوت بوک میذارم دانلود- pc ها رو اینقدر روشن نذارید

از فروشگاه سپینود شیراز خرید کنید عالیه پستی میاد دستتون-نماینده اش دوست صمیمیه- بنده است --ذکر کنید رضا قاسمی خوزستان هواتون رو داره!

همین دیروز نزدیک 10 عنوان ازش خرید کردم با حجم200 گیگ حول و حوش

حرفه ای هستند  فقط reloaded codex کار میکنن

اینم آدرس سایت:http://www.sepinoodgames.ir/

یکی ار بروز ترین ها توی ایرانه -من نتم پر سرعته ولی وقتی نمیرسم از همین دوستم آقای جعفری خرید میکنم

درود 

دیویدی و کیفیتش چیه هر دیویدیش چند؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلک باکس خوب نیست ریجیستری درست حسابی نداره تازه برای بازهاش  فیکس و پچ های عرضه شده  رو هم نمیزنه-ضمنا کیفیت دمو هارو بشدت کاهش میده

همون نسخه اصلی  خیلی بهتره-بک بار دانلود میکنید ولی دیگه راحتید پچ میاد فیکس میاد DlC میاد همه رو REloaded ارائه میکنه-

رضا جان اتفاقا من خیلی وقته همه بازیها رو بلک باکس دانلود میکنم و مشکلی از جهت نصب پچ ها و DLC ها و آپدیت ها روشون ندارم (آپدیت ها و ... رو دیگه لازم نیست دوباره بلک باکس بده بیرون و همون هایی که روی نسخه مثلا Reloaded نصب میشن روی این هم نصب میشن). به نظر من تفاوتی در کیفیت دمو ها هم قابل تشخیص نیست. و مخصوصا این که در بازیهای پر حجم جدید حتی تا 30-20 گیگ حجم رو کمتر میکنه به نظر من خیلی ارزش داره. مثلا Final Fantasy XIII که حجمش حدود 58 گیگه! و بلک باکسش شده 26 گیگ . یعنی بیش از 30 گیگ کمتر شده

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تقریبا میشه گفت بلک باکس ها بسته به نوع بازی بگیر نگیر داره ، بعضی از بازی حتی توی نصب مورد دارن و اجرا و بعضی ها اینقدر سازگار هستن که پچ و .. هم قبول میکنن

جدیدا اوضاعشون داره بهتر هم میشه

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

من که خودم دانلود میکنم با دوتا خط اینترنت 1مگ و2مگ یک خط اینترنت دیگم فردا میگرم کلا کارم بیشتر دانلود بازیهای360وpcوps3هست خودم بروز دانلود میکنم وتو شهر خودمون عمده میفروشم ولی اصلا پست قبول نمیکنه برای شهرستان ارسال کنم :mad:

لینک به دیدگاه

من هم با دوستمون آقای rezagtx کاملا موافقم چون نسخه بلک محدودیت داره و هیچ آپدیتی رو نمیشه براش استفاده کرد وکیفیت نسبی دموها و حذف زبان های دیگه جز انگلیسی  و DLC و پچ و موارد دیگه...

من خودم تجربه استفاده نسخه بلک رو داشتم و با خودم عهد کردم دیگه دان نکنم

البته برای کسانی که نمیخان ادامه بازی و آپدیت و پچ رو در نظر بگیرن گزینه مناسب و بهتری هست

ولی من با این اینترنت داغون بازم نسخه reloaded رو انتخاب میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان اتفاقا من خیلی وقته همه بازیها رو بلک باکس دانلود میکنم و مشکلی از جهت نصب پچ ها و DLC ها و آپدیت ها روشون ندارم (آپدیت ها و ... رو دیگه لازم نیست دوباره بلک باکس بده بیرون و همون هایی که روی نسخه مثلا Reloaded نصب میشن روی این هم نصب میشن). به نظر من تفاوتی در کیفیت دمو ها هم قابل تشخیص نیست. و مخصوصا این که در بازیهای پر حجم جدید حتی تا 30-20 گیگ حجم رو کمتر میکنه به نظر من خیلی ارزش داره. مثلا Final Fantasy XIII که حجمش حدود 58 گیگه! و بلک باکسش شده 26 گیگ . یعنی بیش از 30 گیگ کمتر شده

درود بهمن جان

به قول شما بوده نسخه بلک باکسی که پچ ریلودد یا codex یا raxor یا اسکیدرو یا تیم سخت گیر flt روش نصب شده ولی من خیلی ها رو دیدم که اینجور نبوده  و  ضمنا از لحاظ محل ذخیره Svae هم با هم فرق دارند و کاربری که آگاه نباشه ممکنه save اش رو از دست بده چون این این تیمهای کرک هرکدوم یک پوشهapi steam مخصوص خودشون رو برای ایمولاتور استمیم دارند.کیفیت دمو هم صد در صد کاهش پیدا میکنه-شما ببنید بازی مکس پین رو -برای مثال نسخه بلک باکس افتضاح کیفیت دموها امده بود پایین -من رو ی تصویر بزرگ تمام دمو ها رو شطرنجی میدیدم-چون رزلوشن دمو و بیت ریت رو کاهش داده بودند -ولی برای بازیی که چند ماه ازش میگذره و تمام پچ ها و و dlc هاش روش باشه بعد بلک باکس فقط کم حجم کنه برای دانلود  بله اون خوبه .البته بودند با زیهایی که بلک باکس خوب زه ولی د رکل دستکاری میکنه و  و صدا و تصویر رو ریپ میکنه من به شخصه خوشم نمیاد.

ببنید ما میخواهیم حجم موقع دانلود کم بشه نه حجم بازی -این مشکل بلک باکسه-اونا سعی میکنند با کاهش حجم محتوا در واقع حجم بازی رو کاهش بدند که این اشتباهه-یک تیم عالی هست در این زمینه و اون هم ABG golden team که خیلی بهتر از بلک باکسه منتها نسخه هاش رو  بایداز تورنت با لیچر بگرید-من برای مثال بازی shadow of mordor رو از این تیم گرفتم-تمام بازیو رو با DLc تکسچر کرده بودند 19 گیگ بدون کاهش و دستکاری محتوا--خوب این خیلی بهتره حتی بیت ریت دمو ها هم همون اورجینال بود-فقط با یک setup مخصوص حجم نسخه رو codex رو کاهش داده بودند- پچ codex هم رو ش نصب میشه -یا برای مثال dark souls همین تیم فقط 5 گیگه بدون کاهش زبان دمو و یا....به نظرم این تیم خیلی بهتره-اینو رو یک بار از محصولاتش کار کنید-بهترین کلکشن های سری مس افکت رو همین ABG  زد فول با تمام DLC ها-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اساتید شرمنده  یه سوال در مورد Final Fantasy XIII داشتم

این بازی آفلاین هم میشه بازی کرد 

یا نه حتما باید آنلاین بازی کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهمن جان

به قول شما بوده نسخه بلک باکسی که پچ ریلودد یا codex یا raxor یا اسکیدرو یا تیم سخت گیر flt روش نصب شده ولی من خیلی ها رو دیدم که اینجور نبوده  و  ضمنا از لحاظ محل ذخیره Svae هم با هم فرق دارند و کاربری که آگاه نباشه ممکنه save اش رو از دست بده چون این این تیمهای کرک هرکدوم یک پوشهapi steam مخصوص خودشون رو برای ایمولاتور استمیم دارند.کیفیت دمو هم صد در صد کاهش پیدا میکنه-شما ببنید بازی مکس پین رو -برای مثال نسخه بلک باکس افتضاح کیفیت دموها امده بود پایین -من رو ی تصویر بزرگ تمام دمو ها رو شطرنجی میدیدم-چون رزلوشن دمو و بیت ریت رو کاهش داده بودند -ولی برای بازیی که چند ماه ازش میگذره و تمام پچ ها و و dlc هاش روش باشه بعد بلک باکس فقط کم حجم کنه برای دانلود  بله اون خوبه .البته بودند با زیهایی که بلک باکس خوب زه ولی د رکل دستکاری میکنه و  و صدا و تصویر رو ریپ میکنه من به شخصه خوشم نمیاد.

ببنید ما میخواهیم حجم موقع دانلود کم بشه نه حجم بازی -این مشکل بلک باکسه-اونا سعی میکنند با کاهش حجم محتوا در واقع حجم بازی رو کاهش بدند که این اشتباهه-یک تیم عالی هست در این زمینه و اون هم ABG golden team که خیلی بهتر از بلک باکسه منتها نسخه هاش رو  بایداز تورنت با لیچر بگرید-من برای مثال بازی shadow of mordor رو از این تیم گرفتم-تمام بازیو رو با DLc تکسچر کرده بودند 19 گیگ بدون کاهش و دستکاری محتوا--خوب این خیلی بهتره حتی بیت ریت دمو ها هم همون اورجینال بود-فقط با یک setup مخصوص حجم نسخه رو codex رو کاهش داده بودند- پچ codex هم رو ش نصب میشه -یا برای مثال dark souls همین تیم فقط 5 گیگه بدون کاهش زبان دمو و یا....به نظرم این تیم خیلی بهتره-اینو رو یک بار از محصولاتش کار کنید-بهترین کلکشن های سری مس افکت رو همین ABG  زد فول با تمام DLC ها-

درود رضا جان ممنون از توضیحاتت. راستش در مورد این AGB Golden Team اطلاع نداشتم الان یه سرچی زدم دیدم تورنت های خوبی داره و همونطور که شما گفتی بدون کاهش حجم بعد از نصب بازی ، حجم فایل دانلودی رو کم کرده که خیلی خوبه  :clapping:  چرا زودتر نگفتی؟  :D

همین الان تورنت Ryse Son of Rome رو هم گذاشته با حجم 18.65GB که ویدئو و تکسچر و صداش هم هر سه 100% هست 

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که PC یا لپ تاپ رو برای دانلود روشن میذارن یه روش بهشون پیشنهاد میکنم که خیلی وقته خودم برای دانلود فیلم و بازی ازش استفاده میکنم.اگه گوشی یا تبلت اندرویدی دارید برنامه مدیریت دانلودADM رو نصب کنید ،این برنامه بسیار قدرتمند هست و کاراییش در حد IDM کامپیوتر هست.قابلیت زمانبندی (برای دانلود در ساعت رایگان) هم داره.میتونه فایلها باحجم بالای یک کیگ رو براحتی دانلود کنه.قابلیت pause هم داره. میتونید یه مموری کارت ۸گیگ بگیرید وقتی پر شد بریزید روی کامپیوتر و باز دانلود کنید.درضمن دیگه لازم نیست سر وصدای کامپیوتر رو موقع خوابیدن تحمل کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود رضا جان ممنون از توضیحاتت. راستش در مورد این AGB Golden Team اطلاع نداشتم الان یه سرچی زدم دیدم تورنت های خوبی داره و همونطور که شما گفتی بدون کاهش حجم بعد از نصب بازی ، حجم فایل دانلودی رو کم کرده که خیلی خوبه  :clapping:  چرا زودتر نگفتی؟  :D

همین الان تورنت Ryse Son of Rome رو هم گذاشته با حجم 18.65GB که ویدئو و تکسچر و صداش هم هر سه 100% هست 

چاکریم اره حتما بگیرخیلی خوبن بازیهاش اصلا خرابی ندارن -یکم نصب طولانی میشه مثلا موردودر روی 4770 k یا 16 گیگ رم  حدود 20 دقیق طول کشید -ولی بازهم عالیه بهتره تا 50 گیگ دانلود !چون این فقط بدون ریپ 19 گیگ بود-همانطور که گفتم حجم دانلود باید کم بشه نه حجم بازی نصب شده!اینا هم بنده خداها میان با برنامه های فشرده سازی فوق سنگین اینقدر فشرده میکنن دیگه واقعا فکر نمیکنم بشه یه setup  رو اینقدر فشرده زد!

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوستان اشتباه میکنند بلک باکس هیچ گونه مشکلی نداره در فقط کافیه به تصویر زیر نگاه کنید مربوط است به بازی 

The Evil Within     

post-11960-0-34065200-1413362994_thumb.png

لینک به دیدگاه

تریلرشو تو یوتیوب دیدم همه چیش خوبه فقط زامبیاش واقعا بیخودن بازیش یه چیزی در حدود اویل 6 هست با یه خورده گرافیک بهتر

لینک به دیدگاه

دوستان اشتباه میکنند بلک باکس هیچ گونه مشکلی نداره در فقط کافیه به تصویر زیر نگاه کنید مربوط است به بازی

The Evil Within

در مورد بلک باکس سه مورد

وجود داره چون من خیلی وقته این نسخه رو دانلود میکنم اکثرا

یکی محتوای حذف شده هست که معمولا ذکر میشه

یکی هم اضافات بازی

سوم حجم کم شده نسبت به نسخهء اصلی

من به این سه مورد از وقتی که بتمن ارخام سیتی رو گرفتم توجه میکنم چون دی ال سی هارلی کویینو نتونستم نصب کنم!

من اولویت رو با نسخه ریلود با توجه به این سه مورد درجه بندی میکنم

که مورد اول رو از سایتی که دانلود میکنم مینویسه !من معمولا اونایی که فقط زبان حذف شده میگیرم اما حجم رو با،ریلود مقایسه میکنم چون اولویتم ریلود هست و بعد با مورد دوم چک میکنم که ببینم دی ال سی برا بازی میاد یا نه!من به این صورت دانلود میکنم مثلا بازی واچ داگ رو برا دی ال سی و مد کامل گرفتم اما بازی آلن ایزولیشن رو برا اینکه چیز خاصی نداره بلک باکس و شادو که پتانسیل بالایی برا دی ال سی داره میخوام کامل بگیرم!

و کالاف گوست رو به امید هک مولتی کامل گرفتم!

این بود روش من برا دانلود بازم بستگی به کسی داره که ببینه چه استفاده ای از بازی میکنه!

امیدوارم مفید بوده،باشه.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

اواخر دهه 70 یه cd میگرفتی توش 15 تا بازی بود دهه 80 شد 5 dvd یه بازی(gta iv) دهه 90 که شد اوایلش 11 تا dvd میخری یه بازی توشه فکر کنم صده جدید بازی رو بریزن رو هارد اکسترنال دیگه دهه بعدش خدا به خیرکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...