رفتن به مطلب

اخبار کيس و پاور و کولر ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

کیس جدید سیلور استون با قیمت 111 یورو در اروپا.

5s.jpg

8s.jpg

4s.jpg

7s.jpg

table.jpg

1s.jpg

با تشکر :Do:-)o:-)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

Tt_V14AX01.jpg

Tt_V14AX02.jpg

Tt_V14AX03.jpg

Tt_V14AX04.jpg

V14 AX Cooler is compatible with Intel LGA1366/775 and AMD AM2/AM2+ platforms

.at $59

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام ! تصاویری از کیس SYCLONE که در اصل محصول برند AERO COOL میباشد ولی انگار برای برند ICUTE هم زده !

wyt6e4bw7q2uk05jjv0j.jpg

d5lindd20dfi4fnd7f4z.jpguqbpckv7e6kwn14uyt0x.jpg

اینم تصویری از کیس V12 که محصول برند AERO COOL هستش !این کیس یک دیسپلی لمسی داره که وظیفه مانیتورینگ سیستم رو انجام میده !

pxztb6k9x7re4qkpvula.jpg14tc585t8m3zzazdpu.jpg

بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون فرامرز جان واقعا کیس جالبیه ولی حیف که به ایران نمیرسه و اگر هم بیاد رفت 10 سال دیگه :D

لینک به دیدگاه

سلام ! asus هم به صف سازندگان پاور پیوست ! البته پیش از این هم پاورهایی از این برند عرضه شده بود ! ولی با ارائه سری G تحت عنوان پاور های Asus R.O.G. این موضوع رسمی تر شد !

در ادامه تصاویری از پاور های جدید asus با توان 1000 و 850 وات رو مشاهده میکنید !

ASUS / G Series / G-1000HA & G-850HA

twosklb1cij9ywkcodz.jpg

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! <:-P <:-P <:-P خب انگار داره انتظار ها به پایان میرسه و باید منتظر مادربردها و واتر بلاک های جدید برای چیپ x58 باشیم ! مثل همیشه برند محبوب من یعنی evga اقدام به عرضه اولین نمونه واتر بلاک ها برای مادربردهای evga / x58 کرده ! البته متاسفانه این سری چنگی بدل نمیزنن و اصلا قابل مقایسه با مدل های پیشین خود همچون واتربلاک های مختص چیپ nvidia 790i ultra نیستن ولی خب برای شروع هم بد نیستن ! به هرحال چیزیکه مهمه ! خوردنه استارت اینکاره که منتظرش بودیم !

شاید با اومدن اینگونه مادربردها ! منم طرفداره x58 ها شدم ! البته فقط از evga :D

اینم تصاویری از EVGA / X58 Hydro Copper Waterblock

szo53zrqmg46wlm60o1.jpg

ympzsfflw6bv8ukprb7p.jpg

bsqzzu2yrarg3gqjaxlt.jpg

evga_x58_hydrocopper_3.jpg

بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

78b285.jpg

v8e6c4ed161rf8bm69e.jpg

20+4-pin ATX power cable

and 8-pin CPU connecter

. Six SATA, two PCIe

, . A 135mm fan

17.4 dB(A) in the 460 W model

, 19.8 dB(A) in the 560 W model

23.4 dB(A) in the 660 W model

SilentStorm CM 460W: MSRP 79.90 euro

SilentStorm CM 560W: MSRP 87.90 euro

SilentStorm CM 660W: MSRP 99.90 euro

لینک به دیدگاه

nzxt_beta_1.jpg

nzxt_beta_2.jpg

nzxt_beta_4.jpg

nzxt_beta_3.jpg

€49,90

steel case

200 x 430 x 500mm

and weighs 7,28kg

five 3.5-inch hard drives . The USB, eSATA and audio jacks

front 120mm blue LED intake fan

and has room for one 120mm rear

and two 120mm side fans

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام !

Lian Li Launches Mid-tower Chassis Armosuit PC-P50R

wtestuyrg4da37w69f4.jpg

b4qma3tt7pil0meua5gx.jpg

igsyc3832v8wrky1k61u.jpg

44sm0zb33hu6hkjgiadv.jpg

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! اینم محصول جدید کولر مستر برای مادربردهای CORE i5 که با توجه به جثه و همچنین قیمت خانواده HYPER ! مسلما در رنج ارزون قیمت ها قرار میگیره ! نام این سی پی یو کولر جدید :

CoolerMaster / Core i5-Compatible Hyper TX3

coolermaster_hyper_tx3.jpg

بازنده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام ! چندی پیش و در نمایشگاه های اخیر محصولات کامپیوتری ! برند CORSAIR اقدام به معرفی سری جدیدی از رمهای DOMINATOR با نام DOMINATOR GT نمود ! این برند در کنار معرفی رم های جدید خود ( سری GT ) چند مدل از انواع رم کولرهای جدیدشو هم در معرض نمایش قرار داد که یکی از انواع اونا دارای قابلیت واتر کولینگ بود ! این رم کولر بر اساس 6 کانال ( مربوط به رم ) و موجود بر روی مادربردهای X58 طراحی شده و طوریه که تمامی فضای هر 6 کانال رو پوشش میدهد !

خب در چند روز گذشته در سایت ها و منابع خبری دنیای سخت افزار ، خبر از ساخت و عرضه رسمی این نوع از رم کولر ها ( واتر کولینگ ) توسط برند CORSAIR پخش شده که من منتظر بودم تا اساتید مسلط بزبان انگلیسی زحمتشو بکشن و اینن خبر رو با جزئیات ، ترجمه و در فروم قرار بدن ، که خب اینطور نشد و اجبارا شخصا اقدام به اطلاع این خبر نمودم ! با اینحال از اساتید خواهشمندم توضیحات تکمیلی رو در مورد این خبر به عرض خوانندگان برسونن !

رم کولر های واترکولینگ برند CORSAIR در دو نوع عرضه شدن که با نام های Hydro H30 و Ice T30 شناخته میشن و قیمت شون بترتیب $59.99 و $199 هستش ! راستش من هنوز متوجه نشدم که اون قطعه همراه Ice T30 دقیقا چه کاری رو انجام میده ! البته فیلم کوتاهی از طریقه عملکرد مدل Ice T30 در سایت YOU TUBE وجود داره که لینکشو در سایت رسمی CORSAIR و برخی از منابع خبر ، میتونید مشاهده کنید ! هر چند در این فیلم بیشتر بر روی کارایی این محصول تاکید شده ! اضافه کنم این رم کولر ها با انواع رم های سری CORSAIR / DOMINATOR کاربرد دارن و تنها برای سری GT ساخته نشدن !

به هر حال اگه دوستان و اساتید اطلاعات بیشتر و دقیقتری در مورد این 2 محصول در دست دارند ، لطف کنن و به اطلاع جمع برسونن ! ( مشتاقانه منتظر هستیم )

اینم تصاویری از این دو محصول : Hydro H30 & Ice T30

corsair_01.jpg

corsair_02.jpg

corsair_03.jpg

منبع : expreview

رویو کامل کلیک کنید !

بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام ! خب همونطور که انتظار میرفت پس از عرضه واتربلاک های مختص EVGA / X58 ! استارت عرضه این نوع محصولات خورده شده و اکنون شاهد ورود واتربلاکی برای یکی از اسمی ترین مادربردهای X58 که تا کنون عرضه شده ،

یعنی Rampage II EXTREME ! هستیم ! اونطور که من متوجه شدم جنس این کیت واتر کولینگ ، از مس خالص بوده که سطح اون توسط اکسید نیکل پوشیده شده ! همچنین در قسمت داخلی این کیت از دیود های نورانی ،

یا همون LED ها استفاده شده که قابلیت روشنایی با نورهای ابی و قرمز رو دارا میباشند ! البته بگفته منبع خبر ، این محصول نمونه اولیه بوده و هنوز تکمیل نشده ست و پیش بینی میشه تا زمان عرضه ، تکمیل تر و بهینه تر از این بشود !

Rampage II EXTREME WATER COOLING KIT

x58_2.jpgx58_6.jpg

منبع : expreview

بازنده

لینک به دیدگاه

.

سلام ! خب با اومدن پاور 1500 وات سیلور استون ، فکر کنم باید منتظر محصول جدیدی هم از گرین باشیم ! احتمالا طبق تبلیغاتی که گرین در گذشته داشت باید منتظر عرضه پاور 1530 وات گرین هم باشیم !

اطلاعات بیشتر پاور جدید سیلور استون رو میتونید در لینک خبر ( در انتهای پست ) مشاهده و مطالعه بفرمایید !

Silverstone / SST-ST1500

silverstone_st1500_1.jpg

منبع : FUDZILLA

بازنده

لینک به دیدگاه

درود

کمپانی بزرگ XFX که یکی از تولید کنندگان برتر کارتهای گرافیک میباشد نیز به جمع تولید کنندگان پاور پیوست و با تولید پاور 850 وات بلک ادیشن (XPS-850W-BES نخستین پاور تولیدی خود را معرفی نمود

xfx_psu.jpg

spec1.jpg

slide1.jpg

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

157a.jpg

157b.jpg

157c.jpg

157d.jpg

سلام به دوستان عزیز

ببخشید من میخواستم بدونم آیا لیون کامپیوتر این کیس ها رو داره ؟ یا در آینده واسه فروش میزاره ؟ اگه پاسخ

مثبته لطف کنید زمان و حدود قیمت رو هم بگید .

ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

ببخشید من میخواستم بدونم آیا لیون کامپیوتر این کیس ها رو داره ؟ یا در آینده واسه فروش میزاره ؟ اگه پاسخ

مثبته لطف کنید زمان و حدود قیمت رو هم بگید .

ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام

دوست عزیز ابتدا شما باید از موجودی بازار اطلاع پیدا کنید و بهترین کار اینه که مدلی که مد نظرتونه رو به آقای حسینی بگید تا ایشون پرسو جو کنند که در بازار موجوده یاخیر .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

11a.jpg

11b.jpg

120 mm green LED lit fan

94 x 131 x 152 mm at 730 g

speeds between 1000 and 2000 rpm

CPU socket LGA-1366, LGA-1156, LGA-775, and AM3/AM2(+)

70 EUR

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...