رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عزیزان شب همگیتون بخیر،فردای بهتری رو براتون آرزو مندم @};-

لینک به دیدگاه

درود

شب عزیزان بخیر تا نرفتین بخوابین من چند تا سوال بپرسم

برای 4790k حداقل مادربرد (کمترین قیمت) رو معرفی کنید

من نظرم بیشتر رو سری ga z97x gaming هست و یه نیم نگاهی هم به ga h97 gaming 3 دارم

لینک به دیدگاه

ای بابا هنوز 5 نشده اینجا خالی از سکنه شده موندم اینا روزا کجا استاد میشن! :p

لینک به دیدگاه

درود

شب عزیزان بخیر تا نرفتین بخوابین من چند تا سوال بپرسم

برای 4790k حداقل مادربرد (کمترین قیمت) رو معرفی کنید

من نظرم بیشتر رو سری ga z97x gaming هست و یه نیم نگاهی هم به ga h97 gaming 3 دارم

سلام برای پردازنده 4790k حتما باید از سری z97 انتخاب کنید (روی تمام مادربرد های سوکت 1150 قابل نصب هست اما اگه z87 یا z97 نباشه نمیشه اورکلاک راحت و بدون دردسری داشته باشید)

اگه اهل اورکلاک نیستید 4790 بدون پسوند k بگیرید و مادربرد h97

و همچنین قابلیت های sli و cross fire عملا روی z97 های رده پایین و کل چیپست های 1150 به جز z97 های رده بالا غیر قابل استفاده هست(یعنی اینکه حتی اگر اهل اورکلاک هم نیستید اما میخواید کارت گرافیک دوم هم بذارید باید مادربرد z97 رده بالا بگیرید)

در کل استفادتون رو بگید تا بیشتر و واضح تر توضیح بدم

لینک به دیدگاه

پیشنهاد کلی من به شما اینه: GIGABYTE Z97X-SLI که هم مناسبه 4790k هست و هم میتونید کارت گرافیک دوم اضافه کنید و خوش قیمت هم هست

لینک به دیدگاه

سلام برای پردازنده 4790k حتما باید از سری z97 انتخاب کنید (روی تمام مادربرد های سوکت 1150 قابل نصب هست اما اگه z87 یا z97 نباشه نمیشه اورکلاک راحت و بدون دردسری داشته باشید)

اگه اهل اورکلاک نیستید 4790 بدون پسوند k بگیرید و مادربرد h97

و همچنین قابلیت های sli و cross fire عملا روی z97 های رده پایین و کل چیپست های 1150 به جز z97 های رده بالا غیر قابل استفاده هست(یعنی اینکه حتی اگر اهل اورکلاک هم نیستید اما میخواید کارت گرافیک دوم هم بذارید باید مادربرد z97 رده بالا بگیرید)

در کل استفادتون رو بگید تا بیشتر و واضح تر توضیح بدم

ممنون دوست عزیز راستش اهل اوور نیستم مگه اینکه یه روز مجبور بشم که اونم بعید میدونم به خاطر مصرف برق بالا اعتقادی به کراس یا اس ال ندارم فقط می خوام cpu حال کنه بهش فشار نیاد اولش ga z97x gaming 3 مد نظرم بود ولی دیدم هیت سینک روی چیپش کوچیکتر از gaming 5 هست ! با خودم گفتم حتما این چیپش بزرگتره قوی تره! ولی قیمتش زد تو ذوقم آخه قیمینگ 3 و 5 فقط 15 دلار اختلاف قیمت دارند ولی اینجا اختلافشون 200 تومنه :(

لینک به دیدگاه

پیشنهاد کلی من به شما اینه: GIGABYTE Z97X-SLI که هم مناسبه 4790k هست و هم میتونید کارت گرافیک دوم اضافه کنید و خوش قیمت هم هست

راستش سیستم من 24 ساعته روشنه بیشتر برنامه می نویسم بعضا یه هفته طول میکشه ران بشه گیم هم می زنم پرس و جو کردم گفتن این گیمینگا خیلی جون سختن و بهتره از بین این سری انتخاب کنم 

لینک به دیدگاه

راستش سیستم من 24 ساعته روشنه بیشتر برنامه می نویسم بعضا یه هفته طول میکشه ران بشه گیم هم می زنم پرس و جو کردم گفتن این گیمینگا خیلی جون سختن و بهتره از بین این سری انتخاب کنم 

خوب پس نه اهل اور هستید نه اضافه کردن کارت دوم میتونید مادربرد گیمینگ h97 با خیال راحت و پردازنده بدون پسوند k تهیه کنید

هیچ فشاری در کار نیست،فشار مادربرد مال زمان اورکلاک هست نه حالت عادی،خیالتون راحت

ضمنا اگه اهل برنامه های محاسباتی سنگین نیستید و فقط گیم و برنامه نویسی انجام میدید پیشنهاد من برای سی پی یو Corei5 4460 یا نهایتا 4690 بدون k هست که هزینه هاتون پایین میاد و نهایت استفاده رو میبرید

ضمنا اندازه چیپست ها همشون یکی هست یعنی وقتی چند مادربرد مختلف مثلا z97 هستن حتما مثل هم میمونن،فقط در سایز هیت سینک فرق دارن که خب قاعدتا بزرگی و طراحی هیت سینک میتونه باعت بشه که چیپست اصلی مادربرد خنک تر بمونه

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

خوب پس نه اهل اور هستید نه اضافه کردن کارت دوم میتونید مادربرد گیمینگ h97 با خیال راحت و پردازنده بدون پسوند k تهیه کنید

هیچ فشاری در کار نیست،فشار مادربرد مال زمان اورکلاک هست نه حالت عادی،خیالتون راحت

ضمنا اگه اهل برنامه های محاسباتی سنگین نیستید و فقط گیم و برنامه نویسی انجام میدید پیشنهاد من برای سی پی یو Corei5 4460 یا نهایتا 4690 بدون k هست که هزینه هاتون پایین میاد و نهایت استفاده رو میبرید

اتفاقا برنامه های بنده محاسباتی و سنگین هستند 4790کا رو هم به خاطر کلاک بالاش می خوام تا سرعت ران بره بالا برنامه ای که با i3 یه هفته طول میکشید ران بشه با i5 دو روزه ران شد به احتمال زیاد با 4790کا 4-5 ساعته ران میشه با این تفاسیر شما کدوم رو صلاح می دونید h97 یا gaming 3 یا گیمینگ 5 که با اون هیت سینک بزرگش هیبنوتیزمم کرده 

لینک به دیدگاه

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/4953/10057_big.png  هیت سینک بزرگ  =P~

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/4966/10226_big.png  هیت سینک کوچک  :(

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/4997/10187_big.png  :-?

ویرایش شده توسط مقدم
لینک به دیدگاه

من مرد تنهای شبم مهر خاموشی بر لبم  جناب کریمی ادامش به عهده شماست ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان،خوبین خوشین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مرد تنهای شبم مهر خاموشی بر لبم  جناب کریمی ادامش به عهده شماست ;)

سلام دوست عزیز

آقا شما 4 به بعد پیداتون میشه،با نور روز که مشکلی ندارین؟ :D

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام دوستان،خوبین خوشین؟

سلام داداش شما خوبی @};- @};- . مرسی از احوال پرسی @};- .  5 دقیقه دیرتر میومدی خودم تاپیک رو up میکردم :D .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- @};- :x @};- @};-

به به جناب حسن زاده عزیز،تاپیک رو منور فرمودین :x

سلام داداش شما خوبی @};- @};- . مرسی از احوال پرسی @};- .  5 دقیقه دیرتر میومدی خودم تاپیک رو up میکردم :D .

سلام عزیز سلامت باشی،امیدوارم که همیشه همینطور لبخند بر لب هات جاری باشه :D

شب های زیادی در پیشه و زحمتش با شما

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

مرسی آقا خبات عزیز. انشاءالله شما هم سلامت باشی. شوخی کردم داداش، من کی باشم که بخواهم تاپیک شما را up کنم. شب خوشی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی آقا خبات عزیز. انشاءالله شما هم سلامت باشی. شوخی کردم داداش، من کی باشم که بخواهم تاپیک شما را up کنم. شب خوشی داشته باشید.

مخلصم،شما بزرگواری :x

شب شما هم بخیر،فردای بهتری رو براتون آرزومندم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان شب همگیتون بخیر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان یادتونه یکی بود به اسم مهدی؟مهدی ومپایر؟یادتون نیست؟ هچی پس ببخشید :(

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

آقا شما 4 به بعد پیداتون میشه،با نور روز که مشکلی ندارین؟ :D

داداش ومپایر باشی با نور روز مشکل نداشته باشی؟! از اون حرفا بودا  :devilish:  8-X

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...