رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تعجب کردم گفتی اضافه داده :D  چون سیستم کامپیوتریی هست 1 دقیقه هم اضافه نمیده  :(

سلام

بعله متاسفانه

البته دقیق دقیق نیست و به تعداد عملیات ها در آن واحد بستگی داره

لینک به دیدگاه

مشکل از بازی نیست ؟ یا درایور کارت برای SLI بهینه نشده ؟ 

چون دوتا 970 قدرت بالایی  ارائه میکنه 

نه سوپر سمپلینگ بازی خیلی از کارتهای قوی رو به چالش کشیده 

http://www.sakhtafzarmag.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/1937/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-call-of-duty-advanced-warfare

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خبر دارین hamid5566 دار فانی رو وداع گفته؟

البته تو اخبار گفت حمید ولی 5566 رو نمیدونم!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام وشب بخیر دوستان :wacko:

سلام :-?

لینک به دیدگاه

شب بخیر @-)

چی چی به خیر!!؟

شب؟

ملت دارن به هم صبح بخیر میگن شما تازه میگی شب بخیر :D

لینک به دیدگاه

تا کمتر از 2 دقیقه دیگه اشتراک اینترنتم تموم میشه.هر بدی خوبی دیدین به بزرگی خودتون ببخشید :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

شده تا 1روز هم قطع نکرده. الان من 13 ساعت هست روی 0 روز هستم ولی قطع نکرده. قبلا روی 32 روز می زاشت بعد بلافاصله قطع می کرد الان روی 29 روز می زاره یکم لفت می ده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان سلام

پیشاپیش خوش اومدین @};-

مورد داشتیم دختره میخواسته مگس رو صفحه ی مانیتورشو با موس بندازه توRecycle Bin؛ میگن کامپیوتر بلو اسکرین زده تاحالا کسی موفق نشده روشنش کنه..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مورد داشتیم دختره یدفه سه کیلو کم کرده! تعجب نداره که!!!!!! چهار حالت داره به نظر شما کدومه؟ 

1- دماغشو عمل کرده 2- کلیپسشو درآورده 3- از پوتینش پیاده شده 4- صورتشو اصلاح کرده!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دختره بهم پی ام داده، چه جوری میشه تو واتساپ گروه درست کرد؟ منم بهش گفتم خیلی سخته، اول باید از شهرداری مجوز بگیری بعد بری بانک فیش واریز کنی و.... . . هیچی دیگه، نیم ساعت پیش بهم زنگ زده میگه شهرداری آشنا داری کارمو راه بندازن؟ الهم اشفع کل مریض

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بد‌ترین ضربه‌ای که دخترا میخورن: خیان @ه …. . . . اما بد‌ترین ضربه‌ای که یه پسر می‌خوره................ زمانیه که می‌ فهمه سیستمش cod advanced warfare & Assassin's Creed Unity رو نمیکشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواستگار چیست؟! . . . هیچی نیست آروم باشید… دخترا آروم باشید… نفس عمیق… اقا اون خانومو بگیر تشنج کرد…

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها واسه مرتضی پاشایی دعا کنید . حالش وخیمه

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها سلام خبات سلام میلاد...سلام یحیی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لوازم آرایش چیست؟ وسیله شعبده بازی خانوم ها برای تبدیل لولو به houlo

زن چیست؟ سلاحی است انفرادی.باقابلیت کشتار جمعی.اتوماتیک.پرصدا.قابل استفاده در جنگ های خانگی.حرف مفت مسلح میشود.صدا خفه کن بر روی آنها قابل نصب نیست.برد مفید روی مرد تا بیمارستان. برد موثر تا تیمارستان وبرد نهایی تا سینه قبرستان
لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها واسه مرتضی پاشایی دعا کنید . حالش وخیمه

سلام

جدا"؟؟ خیلی ناراحت شدم..ایشالا بلا دوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بچه ها سلام خبات سلام میلاد...سلام یحیی

عه این حمیده؟ wow.gifwow.gifwow.gif

بلاخره برق کشیدن ؟

عاقا سلام 100تا سلام

لینک به دیدگاه

توي بيمارستان از دختره پرسيدم عزيزم چت شده ؟‌با هزار ناز و افاده گفت :‌توي جكوزي بودم خواستم بيام بيرون خوردم زمين سرم شكست... خواهرش از اون طرف داد ميزنه ميگه : دروغ ميگه توي صف نذري قابلمه خورده توي سرش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اینو میشناسم.

=))

چجور آدمیه؟

لینک به دیدگاه

عه این حمیده؟ wow.gifwow.gifwow.gif

بلاخره برق کشیدن ؟

عاقا سلام 100تا سلام

سلام خه بات جون خوبی برادر ارتشی؟ :wacko:

یحیی خوله رو ندیدی اینورا؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توي بيمارستان از دختره پرسيدم عزيزم چت شده ؟‌با هزار ناز و افاده گفت :‌توي جكوزي بودم خواستم بيام بيرون خوردم زمين سرم شكست... خواهرش از اون طرف داد ميزنه ميگه : دروغ ميگه توي صف نذري قابلمه خورده توي سرش

اصلش اینطوریه:

مورد داشتيم دختره تو علايقش نوشته: غذاي مورد علاقه ام استيك آبدار با قارچ و ريزوتو و اسپاگيتي بولونز و كمي مارتيني . . . . بعد تو صف نذري به علت ازدحام جمعيت قابلمه خورده تو سرش رفته تو كما :|
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...