رفتن به مطلب

خرید EVGA GeForce GTX 970 ACX

اشتراک گذاری

خرید EVGA GeForce GTX 970 ACX  

55 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با توجه به موجود بودن این کارت در(newegg,amazon) به نظر شما خریدش با وجود مشکلاتی که داره توصیه میشه؟

• بله
    • نه
    • کارت هیچ مشکلی نداره

Recommended Posts

• کاربر ویژه

'خدمت بهمن جان و HEx گفتم چند میذارن برای فروش؟؟؟1700 بفرمایید عزیزان

اونکه حساب کنیم چقدر شد  و...فایده ای نداره

770 هم اومد 400 دلار بود همون هفته اول عرضه مرداد پارسال چقدر بود قیمتش ؟؟؟گیگا ویند فورس 1800 ایسوس 1700 د رحالی که باید مثلا به قول شما بهمن جان 1200 میبود  درسته؟؟! ولی اینجور نیست -بازار میاد قیمت میزاره فروش هم میره ما هم نمیتونیم چیزی رو تغییر بدیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

'خدمت بهمن جان و HEx گفتم چند میذارن برای فروش؟؟؟1700 بفرمایید عزیزان

اونکه حساب کنیم چقدر شد  و...فایده ای نداره

770 هم اومد 400 دلار بود همون هفته اول عرضه مرداد پارسال چقدر بود قیمتش ؟؟؟گیگا ویند فورس 1800 ایسوس 1700 د رحالی که باید مثلا به قول شما بهمن جان 1200 میبود  درسته؟؟! ولی اینجور نیست -بازار میاد قیمت میزاره فروش هم میره ما هم نمیتونیم چیزی رو تغییر بدیم

رضا جان نمیدونم چرا متوجه صحبت من نشدی. من میگم کارتی که قیمتش از 700 دلار شده 400 دلار چرا همچنان اینجا به همون قیمت دارن میفروشنش؟ 770 هم اصلا فرض کنیم همین الان اگر 400 دلار باشه نهایتش میشه 1600 و من نگفتم کارت 400 دلاری باید بشه 1200!!!! من گفتم 780 که الان شده 300 دلار باید اینجا بشه زیر 1200

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهمن جان آخه به حرف ما که نیست عزیزم- این قیمت ها هیمنه  حالا عرضه شد متوجه میشیم چنده ولی قول میدم 970 زیر 1600 یا 1700 نباشه مطمئن باش-قیمت های این قطعه ها معلوم شده است از قبل حالا من و تو بگیم که اینقدر مالیات بوده -اینقدر گمرک بوده و 400 دلار بوده یا چقدر-فرقی نداره-

من که گفتم دوست من قیمتش معلوم شده است خوب چکار کنم ؟به نظر شما نخریم؟؟خوب ما مصرف کننده ایم.

حرف من اینه که وقتی قیمت کارتی مثل 780Ti حدود 300 دلار کاهش داشته ما نباید اینجا وقتی به همون قیمت قبل که بر اساس 700 دلار بوده باز از فروشنده بخریم. باید نخریم تا قیمتش رو واقعی کنه

لینک به دیدگاه

نظر دوستان قابل احترام هست

اما تا وارد کننده ها دلشون نخواد عشقشون نکشه قیمت ها قیمت من در اوردیی خودشون هست 

مگه اینکه چند وارد کننده خدا شناس و کم یاب پیدا بشن سنت شکنی کنن  این باندهای وارد کننده از بین ببرند

با قیمت های واقعی خودشون

که متاسفانه در این تاریخ هنوز کسی با این مرام پیدا نشده پس در نتیجه صبر باید کنیم تا این گروها قیمت خودشون

کمی پایین بیارند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همونطور که قبلا هم دیدیم مثل زمانی که برای بار اول ، قیمت جهانی کارتهای سری 7 شکسته شد و درسته یه مدت طول کشید ولی به هر حال تاثیر کاهش قیمت جهانی در بازار ما هم نمود پیدا کرد و مثل قیمت 780 از حدود 2800 به 2000 رسید و همچنین قیمت 770 از حدود 1800-1700 به 1300-1250 رسید 

این کاهش مجدد قیمت جهانی شدید اخیرهم دیر یا زود در بازار ما تاثیر خواهد گذاشت و به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.  :)  و به زودی شاهد کاهش قیمت شدید کارتهای سری 7 در اینجا هم خواهیم بود  ^_^

لینک به دیدگاه

حرف من اینه که وقتی قیمت کارتی مثل 780Ti حدود 300 دلار کاهش داشته ما نباید اینجا وقتی به همون قیمت قبل که بر اساس 700 دلار بوده باز از فروشنده بخریم. باید نخریم تا قیمتش رو واقعی کنه

این حرف شما کاملا درست و ثابت شده هست .اما مشکل اینجاست که باید یه عده ی زیادی بهش عمل کنند و از فروشنده های داخلی خرید نکنند تا شرکت های وارد کننده مجبور به تغییر رویه شوند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همیشه اول نسل خرید میکنم-امیدوارم قیمت ها متعادل بشه زود- که البته چندین ماه زمان میبره و این شامل حال من نمیشه-بهرحال نگرانی دوستان قابل درکه

لینک به دیدگاه

تا زمانی که شیپینگ مستقیم به ایران نداشته باشیم مشکل گرون خریدن رو داریl ...

شیپینگ باشه در بدترین حالت 10% پول گمرک می دی کارت 1 میلیون می شه 1.100 نه این که کارت 1 میلیونی بخری 1.600 یا 700 شاید هم گرون تر ....

لینک به دیدگاه

میبخشید که وارد بحث شما دوستان شدم :-B  میخواستم ببینم کسی این وارد کننده ها را میشناسه ؟

اخر تا جایی که شنیدم بخوای از این کارها انجام بدی باید پشتت خیلی محکم باشه به هر حال سوزن که وارد نمیشه که بخوان لایه لباس بپیچن کسی نبینه مخصوصا هم اگر تعداد باشه

شماهایی که میگید نخریم قیمتها درست میشه پشت شما هم در همین حد محکم هست ؟

فقط برای لوازم کامپیوتری این روش کارساز هست یا در همه موارد ؟

خوراک و پوشاک و وووووووو..........

لینک به دیدگاه

درود دوستان

نمیخوام وارد جزییات بشم.ولی واسه کسی که وارد کننده اصلی یا فلان شرکت...... خیلی پایینتر ازاین حرفا در میاد.

برای مثال به گفته دوستمون خرید با دلارمرجع وخرید تعداد بالای قطعات،تخفیف حسابی واسه خرید بالا، قیمت خیلی پایینترهمچنین دراپ خوردن روی هرقطعه،الی ......

فقط درزمانی قیمتها متعادل ترمیشه که همه متحد باشن وخرید نکنن که همچین چیزی نشدنیه،یه سر پاساژایران وپاساژای دیگه بزنید متوجه میشید.

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستان وارد کننده باید به فکر جیب مردم هم باشن یه درصد سود کنن تا نه سیخ بسوزه نه کباب

لینک به دیدگاه

بله وقتی مشتری نباشه قیمت میاد پایین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این حرف شما کاملا درست و ثابت شده هست .اما مشکل اینجاست که باید یه عده ی زیادی بهش عمل کنند و از فروشنده های داخلی خرید نکنند تا شرکت های وارد کننده مجبور به تغییر رویه شوند.

کاملا درست میفرمایین 

سزای گرون فروشی نخریدن هست ولی نه با چند نفر باید همه و همه تصمیم بگیرن تا تاثیرش تو بازار معلوم بشه و وارد کننده یا هر کسی قیمتش رو معقول تر کنه 

ولی خب همین معقوله کاریست سخت و دشوار و خیلیهارو دیدم که حتی پیش خرید هم کردن و خیلیها هم در همون لحظه اول خرید میکنن 

به امید اینکه تمام دوستان رو سیستمشون یه تایتان انداخته باشن .... آمین 

لینک به دیدگاه

کاملا درست میفرمایین 

سزای گرون فروشی نخریدن هست ولی نه با چند نفر باید همه و همه تصمیم بگیرن تا تاثیرش تو بازار معلوم بشه و وارد کننده یا هر کسی قیمتش رو معقول تر کنه 

ولی خب همین معقوله کاریست سخت و دشوار و خیلیهارو دیدم که حتی پیش خرید هم کردن و خیلیها هم در همون لحظه اول خرید میکنن 

به امید اینکه تمام دوستان رو سیستمشون یه تایتان انداخته باشن .... آمین 

عطا جان با حضور خودتون تاپیک مزین فرمودید . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان با حضور خودتون تاپیک مزین فرمودید . 

مخلص شمام هستیم قربان / شرمنده نفرمایین 

برندی که انتخاب کردین جزو بهترینهاست و حالا بعضا یه مشکلاتی و اشتباهاتی پیش میاد که میتونه از هر شرکت غولی سر بزنه از اپل گرفته تا همین برند کارت 

پس ما نمیتونیم به خاطر یه اشتباه کل اعتبار یه شرکت بزرگ رو نادیده گرفته و زیر سوال ببریم 

به همین خاطر در انتخابتون شک نکنید و مطمئن باشین از خریدش پشیمون نخواهید شد / به هر حال هر کس نظری داره

لینک به دیدگاه

اختلاف 100 دلار هست ...

در ضمن وارد کننده عزیز حداقل 20% زیر این قیمت خرید و وارد می کنه , اگه نمایندگی رسمی هم باشه درصدی هم برای خدمات از شرکت اصلی می گیرن...

پس نباید 50 هزار تومان هم اختلاف باشه په برسه 100 دلار !

در ضمن تا چندماه پیش اختلاف قیمت بیشتر از این حرف ها  بود چون سری 7 دیگه از نفس افتاده به این قیمت عرضه می شه مگر نه زیر 2 میلیون همین رو نمی شد خرید .

ویرایش شده توسط Titan Black
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت این کارت همون قیمت دلاری قدیم 770 هست و آپدیت نشده. الان که 970 به همین قیمت فروخته میشه مسلما کسی این رو نمیخره. الان 770 ها به زیر 250 دلار رسیدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان نمیدونم چرا متوجه صحبت من نشدی. من میگم کارتی که قیمتش از 700 دلار شده 400 دلار چرا همچنان اینجا به همون قیمت دارن میفروشنش؟ 770 هم اصلا فرض کنیم همین الان اگر 400 دلار باشه نهایتش میشه 1600 و من نگفتم کارت 400 دلاری باید بشه 1200!!!! من گفتم 780 که الان شده 300 دلار باید اینجا بشه زیر 1200

و باز هم جالب تر بهمن جان با همين اندک بالا رفتن نرخ ارز قيمت کارت رو به بالا جابجا شده (قبل تر ارزون تر از اين حرفها بود !)اون هم در کمتر از يک هفته ! اونوقت الان نزديک 1 ماه هست که قيمت ها چنين دارپ وحشتناک خورده ولي در قيمت هاي اينجا کوچکترين تاثيري نذاشته !

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان!
البته اینکه قیمت ها واقعا نجومین شکی درش نیست، ولی ما اینجا بشینیم هی بگیم این و اون مشکلی حل نمیشه که من و شمایی که نداریم فقط ضرر میکنیم!

چون اگه من و شما نخریم، بازم یه عده هستند که پول واسشون ارزشی نداشته باشه و فقط به فکر جدیدترین ها باشن!

وقتی یک نفر میره واسه فقط کلاس کاری 4 تا 6 میلیون تومن پول زبون بسته رو میده یک گوشی (منظورم اصلا Iphone 6 نیست!!!!) میخره و یک سود عجیب رو میریزه توی جیب اون افرادی که وارد کردند که همون گوشی بعد از 4 ماه میشه 2 میلیون، چه انتظاری دارین از بقیه چیز ها؟؟؟؟

به نظر من بحث کردن توی این مورد هم کاملا بی مورد هست!

اما واسه استارتر عزیز، اگر پولش رو داری برو بخر حتما که واقعا محشره! اگر بیشتر داری برو 980 بگیر! اگر هم نداری صبر کن قیمت ها تعدیل بشه!

هستند کسانی که 970 رو با قیمتی بین 1600 تا 1800 وارد میکنند و برای 980 هم بین 2600 تا 2800 میچرخه!

حالا خودت ببین چطوریه داستان!

از EVGA هم نمیشه ایراد گرفت! انقدر کارتهاش قدرتمند هستند که یه سری اشتباهات کوچیک رو بشه نادیده گرفت!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

من دوتا 760 ایسوس دارم تو حالت sli معادل 980 هستش میتونی با 1500 استوکشونو بگیری خیلی به صرفه تره

لینک به دیدگاه

ببخشید که میام و تو جمع اساتید اظهار نظر میکنم 

اما خواستم اینو بگم که بدونید دارید تو چه کشوری زندگی میکنید

من تا پارسال یه دوستی توی سلیمانیه عراق داشتم که ازش موبایل مخصوصا محصولات اپل زیاد میخریدم

دقیقا یادمه زمانی که داشتن اینجا آیفون 4 اس رو 1800 میدادن من از دوستم 1400 میخریدم

جالب اینجا بود که واسه خودش هم 30 دلار یعنی چیزی حدود 100 تومن سود میکرد و من با 30 تومن هزینه پستی در مغازه تحویل میگرفتم

حالا ببینید اون شهر به اون کوچیکی چرا باید قیمتش با این کشور به این بزرگی اینقد فرق کنه

ما مسلمونیم واقعا؟

ویرایش شده توسط sami_ehsanpour
لینک به دیدگاه

متاسفانه فروشنده ها خیلی بی انصافی می کنند نه تنها بی انصافی بلکه دروغ هم میگن امروز جائی رفتم فیمت r9 280 x  رو میگفت 1600 :wacko: گفتم عزیزم فیمت جهانی خیلی کمتر از این قیمت هاست مگر شما انتظار چند درصد سود را دارید؟ حتی فروشگاه های اینترنتی ایرانی هم خیلی کمتر از شما قیمت دادن

جواب داد عزیزم چنین چیزی وجود ندار ما که اصلا ندیدیم قیمت جهانی تغییر کنه :laughing:

لینک به دیدگاه

این مورد مختص گرافیک نیست من قصد خرید تلویزیون رو داشتم اختلاف قیمت تلویزیون با گارانتی و بدون گارانتی یک میلیون بود تلویزیون 1.500 بانه ای 2.500 فروخته میشد

لینک به دیدگاه

من دوتا 760 ایسوس دارم تو حالت sli معادل 980 هستش میتونی با 1500 استوکشونو بگیری خیلی به صرفه تره

graph16.pnggraph9.png

graph10.png

من دیگه حرفی ندارم :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...