رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داداش گلم الان مردم تو دو ساعت 7 گیگ دانلود دارن

یاعلی

بله سرویس های محدود سرعتشون خیلی بیشتره . ولی من چون 2 مگ نامحدود مخابرات دارم که جدیدا به خاطر لطف مخابرات سرعت دانلودش هم از 250 به 200 کاهش پیدا کرده ساعتی 700 مگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم. تازه 5 گیگش رو هم گذاشتم جای دیگه دانلود بشه وگرنه تا فردا عصر طول میکشید  :D

اگه سرعتی که قبلا داشتم (تو امضام هم هست) الان داشتم کلش تو 3 ساعت و نیم دانلود میشد.....

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

بله سرویس های محدود سرعتشون خیلی بیشتره . ولی من چون 2 مگ نامحدود مخابرات دارم که جدیدا به خاطر لطف مخابرات سرعت دانلودش هم از 250 به 200 کاهش پیدا کرده ساعتی 700 مگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم. تازه 5 گیگش رو هم گذاشتم جای دیگه دانلود بشه وگرنه تا فردا عصر طول میکشید  :D

اگه سرعتی که قبلا داشتم (تو امضام هم هست) الان داشتم کلش تو 3 ساعت و نیم دانلود میشد.....

والا منم مخابرات دارم، اما سرعت از 90 تجاوز کنه قران غلط میشه!

تازهگی هم که تعرفه نامحدود رو ورداشتن! بیچاره شدیم رفته!

البته واسه من 512 هستش! (قبلا 1 مگ داشتم که باز همین بود سرعتش!!!!!!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که سرعت اسمیه سرویسم 2048 کیلوبیت بود و سرعت دانلود 480 کلیوبایت که منطقی به نظر میاد, منتها جدیدا" 512 کیلوبیت گرفتم و سرعت دانلود همونه :eek:  =))  (کلا" شیر پهنای باند رو باز گذاشتن :دی)1 سال الکی پول دادم

هر گیگ تنها 36 دقیقه :دی  منتها" کیه که تو روزانه همه حجمش رو تموم کنه =))  همیشه باید حواسم به جلوگیری از آپدیت شدن نرم افزارها باشه یا جلوگیری از دانلود اتوماتیک ویدئو هایی که در برنامه هایی مثل وایبر میاد (میدونم تنظیماتی هست برای اینکار اما در ورژن جدید وایبر اگر هم غیر فعال کنید دانلود ویدئو ها رو بازهم دانلود میشن) تا حجمم به فنا نره :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بالاخره دانلود تموم شد!  در حال نصب هستم....  ^_^

لینک به دیدگاه

به کجا میخواد برسه

فردا ماشینو میدن در خونه میگن پلی استیشن جدیده بازی کنید حالشو ببرید گرافیکشم خودتونید :دی تمام اچ دی

لینک به دیدگاه

به کجا میخواد برسه

فردا ماشینو میدن در خونه میگن پلی استیشن جدیده بازی کنید حالشو ببرید گرافیکشم خودتونید :دی تمام اچ دی

خدا بگم چی کارت کنه :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

اقا بهمن عزیز منتظر تایید شما هستیم تا دان کنیم

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باورم نمیشه!!!!!!  :big hug:

واقعیه و کار میکنه!! حیف که الان کارت گرافیک ندارم و مجبورم با گرافیک داخلی CPU بازی بکنم......

ولی باز هم خیلی عالیه!

لینک به دیدگاه

درود دوستان

اینم لینک بدون مشکل با اون داستان ها!

با سرعت بالا!

http://silvermn.dd.rapidbaz.com/k47m/Project_CARS_RePack.iso.zip

70 روز وقت دارین که دانلودش کنید :p

@};- @};- @};- @};-

زحمتش رو بکش بزار پست اول بچه ها دانلود کنن بهمن جان

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

باورم نمیشه!!!!!!  :big hug:

واقعیه و کار میکنه!! حیف که الان کارت گرافیک ندارم و مجبورم با گرافیک داخلی CPU بازی بکنم......

ولی باز هم خیلی عالیه!

برادر میشه چندتا عکس از محیط بازی برامون بذاری؟

شدید گذاشتیدمون توی کف :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا این عکس ها رو گرفتم:

post-6808-0-73369500-1413893916_thumb.jpg

post-6808-0-05472500-1413893928_thumb.jpg

post-6808-0-93014400-1413893937_thumb.jpg

post-6808-0-45473000-1413893947_thumb.jpg

post-6808-0-69871900-1413893956_thumb.jpg

post-6808-0-89885600-1413893965_thumb.jpg

post-6808-0-36232900-1413893975_thumb.jpg

post-6808-0-54549000-1413893983_thumb.jpg

post-6808-0-49577600-1413893993_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی این ورژن 0.829 هست و الان ورژن 0.831 هم اومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Aariel atom هم داره؟ :دی

از bmw چی داره؟

0.831 هم اومده کجا بید؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوست عزیز عکسهایی را که گزاشتین دیدم
ایا شما Grid 2 را هم بازی کردی ؟
تا جایی که عکسها مشخص میکنه گرافیکش در حد Grid 2 هست Grid Auto Sport هم که گرافیکش در همین حد هستش
من در انتظار بازی Forza Horizon 2 هستم که بالاترین گرافیک را در بین این نوع بازیها داره
http://moviepilot.com/posts/2014/10/20/the-crew-vs-forza-horizon-2-the-best-open-world-driving-game-2363730?lt_source=external,manual

لینک به دیدگاه

دوست عزیز عکسهایی را که گزاشتین دیدم

ایا شما Grid 2 را هم بازی کردی ؟

تا جایی که عکسها مشخص میکنه گرافیکش در حد Grid 2 هست Grid Auto Sport هم که گرافیکش در همین حد هستش

من در انتظار بازی Forza Horizon 2 هستم که بالاترین گرافیک را در بین این نوع بازیها داره

http://moviepilot.com/posts/2014/10/20/the-crew-vs-forza-horizon-2-the-best-open-world-driving-game-2363730?lt_source=external,manual

عزیز این عکس ها ملاکی برای مقایسه نمیتونه باشه.

بهمن جان با گرافیک مجتمع بازی رو ران کرده پس یعنی تنظیمات بازی در حد پایینی هست و بدون شک اگر با کارت گرافیک قدرتمندی اجرا بشه کیفیت خیلی بهتری رو میدیدیم

لینک به دیدگاه

فعلا این عکس ها رو گرفتم:

بهمن جان شما که بازی رو اجرا کردی گیم پلی رو چطور دیدی؟راضی کننده هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این عکس ها ملاکی برای مقایسه نمیتونه باشه.

بهمن جان با گرافیک مجتمع بازی رو ران کرده پس یعنی تنظیمات بازی در حد پایینی هست و بدون شک اگر با کارت گرافیک قدرتمندی اجرا بشه کیفیت خیلی بهتری رو میدیدیم

بله این عکس ها با گرافیک داخلی CPU گرفته شده و در ضمن علاوه بر این که خودم حجمشون رو کم کرده بودم موقع آپلود در سرور لیون باز هم حجم و سایزشون کم میشه و کیفیتی نمیمونه دیگه.

من الان Grid Autosport رو هم دارم و این حد اقل 2 برابر گرافیک اون رو داره!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان شما که بازی رو اجرا کردی گیم پلی رو چطور دیدی؟راضی کننده هست؟

گیم پلی حرف نداره! شاید بتونم بگم واقعی ترین تجربه رانندگیم تا امروز رو داشتم! البته با فرمان Logitech G25 بازی میکنم

لینک به دیدگاه

گیم پلی حرف نداره! شاید بتونم بگم واقعی ترین تجربه رانندگیم تا امروز رو داشتم! البته با فرمان Logitech G25 بازی میکنم

بسیار هم عالی

باگ و از این حرفا داره آیا؟

ویرایش شده توسط ABS92
لینک به دیدگاه

بله این عکس ها با گرافیک داخلی CPU گرفته شده و در ضمن علاوه بر این که خودم حجمشون رو کم کرده بودم موقع آپلود در سرور لیون باز هم حجم و سایزشون کم میشه و کیفیتی نمیمونه دیگه.

من الان Grid Autosport رو هم دارم و این حد اقل 2 برابر گرافیک اون رو داره!!

من گرافیک رو دارم، مانیتور ندارم، خخخخخخ

باید جالب باشه، گیم پلی بازی رو از یوتوب ببینید، اونجا که خوبه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار هم عالی

باگ و از این حرفا داره آیا؟

راستش تو نیم ساعت نمیشه همه چیز رو فهمید. ولی مسلما باگ هم باید داشته باشه چون این نسخه نهایی بازی نیست و نهاییش 5 ماه دیگه میاد

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

راستش تو نیم ساعت نمیشه همه چیز رو فهمید. ولی مسلما باگ هم باید داشته باشه چون این نسخه نهایی بازی نیست و نهاییش 5 ماه دیگه میاد

OK

خیلی ممنون بابت توضیحاتتون 

حالا باید یکی رو پیدا کنم واسم دانلودش کنه.خودم که نمیتونم با این نت ذغالی :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...