رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دیگه من هیچی نمیگم چون کف کردم نمیتونم چیزی بگم

اگه نیمه سمت چپ نبود نمیشد فهمید بازیه

کی میگه project cars خوبه

پس اینو ببینید 

خودتون قضاوت کنید

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0CDsQtwIwBw&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5vrQ7zJT2DU&ei=9zACVe2oLseqyASjw4DQCQ&usg=AFQjCNF_BXCtytnAwRW2ESSVnVokzh2N4w&bvm=bv.88198703,d.bGQ

حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما 

بــــبــــــــــــــیــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــد

پست 3 این تاپیک رو هم حتما ببینید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40568

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

نسبت به G27 که 1.2 میلیون تومن قیمت داره، این مدل ارزش زیادی داره ! خود فرمون بسیار با کیفیته و فیدبک قویی هم داره، ولی پدال هاش چندان جالب نیستن، همون طور پدال شیفتر هاش یا همون دکمه های تعویض دنده پشت فرمون همون نه مکانیزم نه کیفیت جالبی ندارن، در واقع یه جور دکمه معمولی هستن تا پدال .

همچنین صداش هم نسبت به نسل قبل کمتر شده. برای شروع گزینه ی بسیرا خوبی هست و میشه گفت فرق خیلی زیادی با G27 نداره، درواقع شما با G27 یک ست پدال کامل و بسیرا با کیفیت میگیرید، در حالی که نمونه همراه FGT علاوه بر نداشتن کلاچ، در مقابل g27 اسباب بازی هم نیست ! البته از نظر کیفیت ساخت قابل قبوله ولی مشکل اصلیی که داره پدال هاش بسیرا نرم هستن به طوری که تقریباً نمیشه تشخیص داد چه مقدار پدال رو فشار دادید که خب اصلی ترین ویژگی پدال اینه که بتونید مقدار گاز یا ترمز رو دقیق تعیین کنید ...

رو G27 یه دست دنده 6 دنده کامل هم میگیرید که شباهتش به نمونه FGT دقیقا قضیه همون پداله ! هرچند یک مقدار شخصیه و بستگی داره که کلاً از دست دنده استفاده کنید یا نه.

خود فرمون هم بزرگترین فرقش همون پدال شیفتر ها هست و خب البته کیفیت . ولی در کل FGT از نظر کنترل خیلی هم فرق آنچنانی با g27 نداره . البته از نظر فنی G27 دارای فیدبک بسیار بهتری هم هست که تو تجربه لذت بخش موثر هست تا کنترل.

در کل، برای شروع و نسبت به قیمت FGT عالی هست ! G27 درسته 3 برابر قیمت داره، ولی میشه گفت 3 برابر هم ارزش خرید داره، ولی برای شروع پیشنهاد نمیشه مخصوصاً اگه sim باز نباشید ! اول بهتره چند چند عنوان شبیه سازی تست کنید، بعد برید سراغ تهیه لوازم حرفه ایی.

مرسی دوست من.کلا به شبیه سازی علاقه دارم. همیشه شبیه ساز هواپیما LOCK ON بازی میکنم با کنترلر لاجیتک زمین تا اسمون با کیبورد فرق داره کنترلش!

ماشین هم یه عمر گرن توریسمو و فورزا بازی کردم .خیلی دوست دارم یه کنترلر حرفه ای بگیرم فقط مشکلی که دارم اینه که اولا حس این وسیله چقد به رانندگی واقعی نزدیکه؟ و  اینکه بازی خوب برای کامپیوتر به غیر از این دو تا چی هست که به صورت حرفه ای باشه؟

در مورد کنترلر هم دوست دارم همون g27 بگیرم اگه خدا بخواد!

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

مرسی دوست من.کلا به شبیه سازی علاقه دارم. همیشه شبیه ساز هواپیما LOCK ON بازی میکنم با کنترلر لاجیتک زمین تا اسمون با کیبورد فرق داره کنترلش!

ماشین هم یه عمر گرن توریسمو و فورزا بازی کردم .خیلی دوست دارم یه کنترلر حرفه ای بگیرم فقط مشکلی که دارم اینه که اولا حس این وسیله چقد به رانندگی واقعی نزدیکه؟ و  اینکه بازی خوب برای کامپیوتر به غیر از این دو تا چی هست که به صورت حرفه ای باشه؟

مگه گرن توریسمو برای کامپیوتر هم اومده ؟

لینک به دیدگاه

مگه گرن توریسمو برای کامپیوتر هم اومده ؟

نه عزیز 360 وPS3 هم دارم! :)

این دو تا هم منظورم Project Cars و Assetto Corsa بود!

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

راجب واقعی بودن و لذت این ریسینگ، قبلش بگم عنوان های gt رو کامل بهجز نسخه 6، و فورزا رو 3 و 4 رو کامل بازی کردم، فقط فورزا3 چیزی بیشتر 550 ساعت درایوینگ داشتم که خب البته مقدار کمی محسوب میشه (اصولاً زیاد حوصله بازی ندارم). در مقابل این عناوین، ac زمین تا اسمون فرق میکنه ! عنوان های کنسولی کاملاً در مقابل Ac ، آرکید محسوب میشن که همین نکته باعث میشه بسار لذت بخش تر باشن نسبت به ac ! Ac یک عنوان کاملاً خشک هست و هدفش انتقال شرایط واقعی ریسینگ در دنیای مجازی هست. در واقع مثل هر شبیه سازی دیگه ایی اصولاً نکته لذت بخشی نیست ! یه مسابقه 8 lap رو تصور کنید که رقیب 7 لپ تو آیینه دنبالتون بیاد ! فقط یک اشتباه، یک اشتباه و طرف اونجاست که 7 لپ برتری رو پوچ کنه ! حالا موارد جانبی دیگه رو در نظر نمیگیریم، مثل مدیریت ترمز و گاز برای مصرف بهینه لنت ترمز و لاستیک ها، یا حتی مقدار بنزین مورد نیاز ! استهلاک لاستیک داریم البته تو همیه عناوین، ولی خب Ac کاملاً داینامیک هست در حالی که مثلاً فورزا بیشتر بر حسب مسافت ترمز و قدرت و این موارد محاسبه میکنه. یه سری موارد منفی هم داره البته، مثلاً برخورد ماشنی ها اصلا زیاد جالب نیست ! البته مطمئن نیستم بالاخره ما سپر به سپر رفتن با سرعت 300 کیلومتر رو تجربه نکردیم، در واقع تو این عنوان رسیدن به حریف یک موضوعه، سبقت گرفت کاملاً یک موضوعه دیگه، و تحمل کردن حریف تو آینه موضوع دیگه !

اما راجب کنترلر، این کلیپ  با کنترلر 360 هست. که میشه گفت قابل بازی کردن هست ولی کاملاً مشخصه که چقدر کنترل ماشین سخته ! و در واقع مشکل اصلی زمانیه که ماشین oversteer میشه، با کنترلر واقعاً جمع کردن ماشین سخته !

نکته جالب رکورد من تا الان (فعلاً نزدیک 10 ساعت تو این ترک رفتم) بهترین حالت 7.00 بوده، امشب یه بنده خدایی رو دیدم 6.14 زد !!! یعنی غیر قابل تصوره همچین چیزی ! این کلیپ 7.30 هست، کلیپ 7.00 رو آپ نکردم ولی از نظر خودم زمین تا آسمون با این 7.30 فرق داره، حالا این 6.11 رو تصور کنید ! که خب 100% فقط با یه ویل عالی امکان پذیره !

میشه گفت نکته منفی این بازی همینه، بازی هایی مثل کانتر، بتلفیلد یا حتی arma3 که کاملاً عنوان hardcore محسوب میشه، تو سرور حداقل نصفشون نوب محسوب میشن و راحت میشه فرگ 3ام 4ام به بالا شد، ولی Ac ؟ راحت بگم انگار همه پلیر حرفه ایی با ستاپ g27 و تریپل مانیتور ! 30 نفر تو سرور ان نفر اول 6.30، بقیه به ترتیب 1 ثانیه 1 ثانیه دنبالش ! :|

از نظر لذت بخش بودن هیچ عنوانی به کاملی فورزا یا gt نیست، ولی خب عنوان های pc هم نکات مثبت خودشون رو دارن، از جمله پشتیبانی خیلی بهتر همین g27، و یا واقعی بودن و ...

ولی در کل عنوان هایی که با g27 بشه استفاده کرد کم نیست تو pc. مثلاً Grid autosport ، همین ac و یا حتی euro truck sim 2 . همین عنوان Project cras هم کم عنوانی نیست و خیلی های دیگه مثل iRacing که شبیه سازی خالص هست !

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

راجب واقعی بودن و لذت این ریسینگ، قبلش بگم عنوان های gt رو کامل بهجز نسخه 6، و فورزا رو 3 و 4 رو کامل بازی کردم، فقط فورزا3 چیزی بیشتر 550 ساعت درایوینگ داشتم که خب البته مقدار کمی محسوب میشه (اصولاً زیاد حوصله بازی ندارم). در مقابل این عناوین، ac زمین تا اسمون فرق میکنه ! عنوان های کنسولی کاملاً در مقابل Ac ، آرکید محسوب میشن که همین نکته باعث میشه بسار لذت بخش تر باشن نسبت به ac ! Ac یک عنوان کاملاً خشک هست و هدفش انتقال شرایط واقعی ریسینگ در دنیای مجازی هست. در واقع مثل هر شبیه سازی دیگه ایی اصولاً نکته لذت بخشی نیست ! یه مسابقه 8 lap رو تصور کنید که رقیب 7 لپ تو آیینه دنبالتون بیاد ! فقط یک اشتباه، یک اشتباه و طرف اونجاست که 7 لپ برتری رو پوچ کنه ! حالا موارد جانبی دیگه رو در نظر نمیگیریم، مثل مدیریت ترمز و گاز برای مصرف بهینه لنت ترمز و لاستیک ها، یا حتی مقدار بنزین مورد نیاز ! استهلاک لاستیک داریم البته تو همیه عناوین، ولی خب Ac کاملاً داینامیک هست در حالی که مثلاً فورزا بیشتر بر حسب مسافت ترمز و قدرت و این موارد محاسبه میکنه. یه سری موارد منفی هم داره البته، مثلاً برخورد ماشنی ها اصلا زیاد جالب نیست ! البته مطمئن نیستم بالاخره ما سپر به سپر رفتن با سرعت 300 کیلومتر رو تجربه نکردیم، در واقع تو این عنوان رسیدن به حریف یک موضوعه، سبقت گرفت کاملاً یک موضوعه دیگه، و تحمل کردن حریف تو آینه موضوع دیگه !

اما راجب کنترلر، این کلیپ  با کنترلر 360 هست. که میشه گفت قابل بازی کردن هست ولی کاملاً مشخصه که چقدر کنترل ماشین سخته ! و در واقع مشکل اصلی زمانیه که ماشین oversteer میشه، با کنترلر واقعاً جمع کردن ماشین سخته !

نکته جالب رکورد من تا الان (فعلاً نزدیک 10 ساعت تو این ترک رفتم) بهترین حالت 7.00 بوده، امشب یه بنده خدایی رو دیدم 6.14 زد !!! یعنی غیر قابل تصوره همچین چیزی ! این کلیپ 7.30 هست، کلیپ 7.00 رو آپ نکردم ولی از نظر خودم زمین تا آسمون با این 7.30 فرق داره، حالا این 6.11 رو تصور کنید ! که خب 100% فقط با یه ویل عالی امکان پذیره !

میشه گفت نکته منفی این بازی همینه، بازی هایی مثل کانتر، بتلفیلد یا حتی arma3 که کاملاً عنوان hardcore محسوب میشه، تو سرور حداقل نصفشون نوب محسوب میشن و راحت میشه فرگ 3ام 4ام به بالا شد، ولی Ac ؟ راحت بگم انگار همه پلیر حرفه ایی با ستاپ g27 و تریپل مانیتور ! 30 نفر تو سرور ان نفر اول 6.30، بقیه به ترتیب 1 ثانیه 1 ثانیه دنبالش ! :|

از نظر لذت بخش بودن هیچ عنوانی به کاملی فورزا یا gt نیست، ولی خب عنوان های pc هم نکات مثبت خودشون رو دارن، از جمله پشتیبانی خیلی بهتر همین g27، و یا واقعی بودن و ...

ولی در کل عنوان هایی که با g27 بشه استفاده کرد کم نیست تو pc. مثلاً Grid autosport ، همین ac و یا حتی euro truck sim 2 . همین عنوان Project cras هم کم عنوانی نیست و خیلی های دیگه مثل iRacing که شبیه سازی خالص هست !

مرسی دوست عزیز به خاطر توضیحات کامل و بی نقص شما.البته گفتم که من شبیه ساز هواپیما بازی میکنم و میدونم که کوچکترین اشتباه تو شبیه ساز چطور ادم رو بدبخت میکنه!

فقط یه سوال:من PS3 هم دارم ایا G27 به PS3 وصل میشه که بتونم باهاش GT5 وGT6 هم بازی کنم؟

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز به خاطر توضیحات کامل و بی نقص شما.البته گفتم که من شبیه ساز هواپیما بازی میکنم و میدونم که کوچکترین اشتباه تو شبیه ساز چطور ادم رو بدبخت میکنه!

فقط یه سوال:من PS3 هم دارم ایا G27 به PS3 وصل میشه که بتونم باهاش GT5 وGT6 هم بازی کنم؟

حتماً FSX دیگه ؟ :D

بله G27 به ps3 وصل میشه ولی به ps4 نه !

لینک به دیدگاه

حتماً FSX دیگه ؟ :D

بله G27 به ps3 وصل میشه ولی به ps4 نه !

نه Lock on :D

خوبه ولی ps4 هم دارم به اون میخورد هم محشر بودا ولی بازم خوبه!!!

لینک به دیدگاه

نه Lock on :D

خوبه ولی ps4 هم دارم به اون میخورد هم محشر بودا ولی بازم خوبه!!!

FSX و Xplane 10 رو بگیر خیلی بهترن ! DCS world هم هست ولی خیلی سخته ! آرما 3 هم پرنده های خیلی خوبی داره هرچند زیاد سیم نیست ولی خب با جوی استیک خیلی خوبن !

post-4295-0-05229600-1426622494_thumb.jpg

لاجیتک گفته G27 برای اینکه بتونه با ps4 کار کنه به یه سکیورتی چیپ احتیاج داره و ممکنه در آینده نسخه سازگار با ps4 هم بدن ولی نمونه های فعلی سازگار نیست.

از طرفی تنها نمونه بدرد بخور سازگار با ps4 مدل T300RS تراستمستر هست (که کلاً این برند ایران نیست) و خیلی ها عقیده دارن سونی یه جورایی تو این مورد با این کمپانی دست به یکی کرده !

در مقابل x-one از سازگاری بهتری با خیلی از ویل ها برخورداره ...

شما همین g27 رو بگیر، بعد بیاد واسه ما تعریف کن لذت ببریم :D

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

FSX و Xplane 10 رو بگیر خیلی بهترن ! DCS world هم هست ولی خیلی سخته ! آرما 3 هم پرنده های خیلی خوبی داره هرچند زیاد سیم نیست ولی خب با جوی استیک خیلی خوبن !

attachicon.gif2015-01-05_00007.jpg

لاجیتک گفته G27 برای اینکه بتونه با ps4 کار کنه به یه سکیورتی چیپ احتیاج داره و ممکنه در آینده نسخه سازگار با ps4 هم بدن ولی نمونه های فعلی سازگار نیست.

از طرفی تنها نمونه بدرد بخور سازگار با ps4 مدل T300RS تراستمستر هست (که کلاً این برند ایران نیست) و خیلی ها عقیده دارن سونی یه جورایی تو این مورد با این کمپانی دست به یکی کرده !

در مقابل x-one از سازگاری بهتری با خیلی از ویل ها برخورداره ...

شما همین g27 رو بگیر، بعد بیاد واسه ما تعریف کن لذت ببریم :D

لامصب Lockon یه چیز دیگس. من اونا رو تست نکردم راستش! PS4 هم زیاد مهم نیست. 

منتظر میمونیم شاید یه فورزا برا وین بده این ماکرو!

برا تراست مستر هم انجا رو ببین دوست من

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-thrustmaster.635967/#post-10505753

اگه خریدم قابلت رو نداره عزیزم :x

لینک به دیدگاه

لامصب Lockon یه چیز دیگس. من اونا رو تست نکردم راستش! PS4 هم زیاد مهم نیست. 

منتظر میمونیم شاید یه فورزا برا وین بده این ماکرو!

برا تراست مستر هم انجا رو ببین دوست من

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-thrustmaster.635967/#post-10505753

اگه خریدم قابلت رو نداره عزیزم :x

همممم، نمیدونستم وارد شده ولی 1.800 بدونه گارانتی .... :-?

g27 حدود 1.100ئه، اونقدری هم با t500rs فرقی نداره و خب یه گیر شیفتر هم داره، ولی خب، در هر حال.

هر وقت گرفتی سعی کن نسخه های اورجینال Ac و project cars هم بگیری، قیمت زیادی نداره (هر کدوم حدود 120 تومن ) و مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی !

لینک به دیدگاه

همممم، نمیدونستم وارد شده ولی 1.800 بدونه گارانتی .... :-?

g27 حدود 1.100ئه، اونقدری هم با t500rs فرقی نداره و خب یه گیر شیفتر هم داره، ولی خب، در هر حال.

هر وقت گرفتی سعی کن نسخه های اورجینال Ac و project cars هم بگیری، قیمت زیادی نداره (هر کدوم حدود 120 تومن ) و مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی !

نمیدونم من چرا نمیتونم به کسی امتیاز بدم؟!!کلید تشکر هم که نداره انجمن!

داداش خیلی ممنون که با حوصله بهم کمک کردی @};-  :x

بعد عید همون G27 رو میگیرم اگه عمری باقی باشه. اونا هم میخرم ایشالا البته اگه project cars بیاد :wacko: !!!!خخخخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو ببینید جالبه

filter*shekan اجرا کنید صفحه رو رفرش کنید تا لینک ظاهر بشه

https://www.youtube.com/watch?v=hQLF06rwzVE

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اینو ببینید جالبه

filter*shekan اجرا کنید صفحه رو رفرش کنید تا لینک ظاهر بشه

این لینک  و لینک سایت

میگم، این برند Fanatec رو که دیدی حتما ؟ این csw و csp  و csw r و css sq رو می خوام. نا قابل 1350 چوق :(:(:(

لینک به دیدگاه

به نظر من همینG27 از همه ی ویل ها بهتره. هم قیمتش مناسبه و هم تو همه ریویو ها اوله!

لینک به دیدگاه

نسبت به قیمت آره ! ولی مثل اینه که بگی 206 نسبت به قیمت از فراری بهتره ! :|

لینک به دیدگاه

داداش شما که خودت استادی!

والا تو اکثر ریویوو ها هم از همه بهتر بوده.حتی ازt500

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط حیف که drag نداره :(   (شاید هم ورژنی که من دارم نداره... :D )

assetto corsa هم نداشت "درگ" رو اما به ورژن 1.1.1 ارتقاعش دادم و Drag race بهش اضافه شد که بیشتر از هر چیزی دوسش دارم :دی

لینک به دیدگاه

داداش شما که خودت استادی!

والا تو اکثر ریویوو ها هم از همه بهتر بوده.حتی ازt500

والا من هیچکدوم رو به جز لاجیتک تست نکردم !

ولی خب خیلی زیاد ریووی دیدم و خوندم در این مورد، و خب اصلولاً هم هیچوقت طبق نظر شخصیم و علاقم حرفی نمیزنم، بلکه واقعیت غالب رو بر اساس رویو ها و تجربه ها عنوان میکنم، که خب میتونه 100% درست نباشه همونطور که هیچ فکتی 100% قاطعیت نداره ...

اما خب اگه بخوام با دلیلی توضیح بدم.

در مورد گیر شیفتر، روی کاغذ هر دو برند یکی هستن، هر دو قابلیت H پترن و SQ دارن ولی نمونه لاجیتک تو عمل در مقابل fanatek، اسباب بازی هم نیست ! مثل فرق یه ویل فراسوو در مقابل g27 میمونه، هیچ شباهتی باهم ندارن ! فقط راجب مدل SQ این نکته رو بگم که دارین گنجی مجری ISR که جز معتبر ترین نشریات شبیه سازی هست، در مورد سر دنده این مدل گفت به قدری زیبا و با کیفیت هست که ترجیح میده ازش تو ماشین کامارو خودش استفاده کنه ! از نظر عملکرد هم، شما با یه تیکه آهن 2.5 کیلوگرمی طرف هستید ! یعنی heavy duty خالص ! حتی دیدن این گیر شیفتر هم حس خاصی به آدم میده ! که این حس تو استفاده این مدل هم وجود داره، و به گفته  بسیرای، شبیه ترین و بهترین حس بین گیر شیفتر های شبیه ساز داره ...

اما در مورد ویل بیس، یک واژ] در این مورد بکار میره، "هنر خالص شبیه سازی " این بیس از نظر دقت رتبه اول رو داره یعنی بالاتر از T500 قرار میگیره و از نظر قدرت بعضی در سطح t500 و بعضی هم سطح قرار میدنش. در واقع اصلاً این مدل رو با محصولات لاجیتک مقایسه هم نمیکنن ! از نظر سازگاری هم، خود کمپانی بیشتر از 10 مدل فرمون از F1 تا فرمون های GT وحتی هاب های کلاسیک و یا مخصوص دریفت برای این مدل ارائه کرده که همه در عرض چند ثانیه بدون نیاز به هیچ وسیله ایی قابل عوض شدن هست. ضمن اینکه هاب این بیس از استاندارد اتومبیل یروی میکنه یعنی شما هر فرمون واقعیی رو میتونید ببندید روش !!! اما شاید بگید که خود بیس 600 دلار، هاب بیس 250 دلار و هر فرمون 100 دلار قیمت داره ! درسته، ولی چیزی به اسم Big Boys Toy شنیدید ؟ این محصولات اسباب بازی معمولی نیستن ! بلکه کلاس کیفیتی متفاوت و بسیار بالاتر از محصولات لاجیتک به عنوان یک شرکت تولید کننده لوازم جانبی ! هستند ...

فقط خود فرمون های تولید شده دارای جنس آلومینیوم، روکش چرم و پدال هاش فیبر کربنی قابل تنظیم و یا حتی وجود دو سایز مختلف پدال در پکیج هستند. G27 در مقابل این فرمون ها (دقت کنید کل پکیج g27 از یک فرمون این شرکت ارزون تره ! ) یه تیکه پلاستیک و آهن بیشتر نیست !

در مورد پدال، خیلی سعی میکنم نگم که حتی قیافه ی csp از کل شرکت لاجیتک بیشتر میارزه ! این ویدئو رو ببینید. دروغ میگم ؟ :D

اما از لحاظ فنی، سنسور های این پدال ها 1024 بیتی هستن ! یعنی 1024 پیکسل سنس میکنن !!!! از سنسور های مگنتی بدون تماس استفاده شده و برای ترمز هم از لوود سل های مخصوص(این لود سل ها کلاً خارج از کلاس G27 هستن، در واقع این لود سل ها میزان فشار رو اندازه گیری میکنن و نه صرفاً فاصله طی شده، که خب ورژ« خلاصش این میشه که هیچ شباهتی در این دو حالت ادازه گیری تو حس منتقل شده وجود نداره !). همچنین مکانیزم کلاچ تقریباً مثل کلاچ اتومبیل طراحی شده و حس مشابهی رو منتقل میکنه، که خب در مقابل پدال G27 که فقط یه سنسور پتانسیومتری  + فنری و پلاستیکی ! ، فکر نمیکنم اصلاً قابل قیاس باشن ! تنها ایرادی که به این پدال میگیردن (که از نظر من واقعاً ایراد الکیی هست) غیر قابل انیورت بودنه ! که خب این هم بیشتر به خاطر مدل csr elite خود این شرکت مطرح شده. پدال هایی که هم عادی و هم برعکس میتونن مورد استفاده قرار بگیرن. در حالی که این مدل فقط به صورت عادی قابل استفادست هرچند با ماد کردن میشه برعکسوشن هم کرد...

یا مورد دیگه قابل تنظیم بودن شلی یا سفتی پدال ها، و یا مقدار سنس سنسور هاست. یعنی میتونید شلی فنر ها رو به دلخواه و Deadline رو به صورت onfly تنظیم کنید. تو لاجیتک این تنظیم چجوری انجام میشه ؟ با گذاشتن بوش های لاستیکی پشت پدال ها :)

اما نکته خیلی خیلی مهم، آیا این ست و برند و یا حتی برند های گرون قیمت دیگه، باعث عملکرد "بهتر" و لذت بخشتر در شبیه ساز ها میشه ؟ در واقع این برند شما رو راننده سریعتری میکنه ؟ به هیچ وجه !

ولی آیا لذت رانندی با این ست چندین برابر محصولاتی مثل لاجیتک هست ؟ 100% بله ! کل این شرکت به همین منظور هست ! انتقال حس واقعی قرار گرفتن در اتومبیل ریسینگ ! راجب حس رانندگی، جالبه بدونین پشت پدال ترمز این مدل یه ویبراتور تعبیه شده تا حس ترمز ABS رو منتقل کنه ! :| در این حد به جزئیات توجه شده !

در کل، G27 ست با کیفیت و با دوام  بسیار خوبی هست، ولی خب به هیچ وجه هم کلاس ست هایی مثل club sport نیست ! و خب قیمت هم همیشه حرف آخر رو میزنه، رنج قیمت G27 تقریباً در توان هر فرد علاقه مندی به سیم ریسینگ هست و انصافاً هم تجربه خوبی ارائه میده برای افرادی که می خوان وارد این تفریح شن ولی cs یا حتی T500rs به عبارتی next level هستن !

دو نکته مرتبط دیگه، بیشتر از مقداری که بشه شمرد ماد برای لاجیتک موجود هست، چه دست ساز چه شرکتی، و خب همین موضوع در کنار قیمت پایین ست، باعث محبوبیت فوق العاده این محصول شه ...(تو پرانتز، لاجیتک تو ایران 1.100 تومنه، ولی Fanatek حدود 1300 دلاری رو با قیمت دو*اری 5000 تومن در نظر بگیرید بعلاوه نداشتن گارانتی در ایران ! البته که لاجیتک نسبت p/p بهتری داره ! همینطور در مقابل فراری سوار شدن هم ارزون نیست ! :) )

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

فقط حیف که drag نداره :(   (شاید هم ورژنی که من دارم نداره... :D )

assetto corsa هم نداشت "درگ" رو اما به ورژن 1.1.1 ارتقاعش دادم و Drag race بهش اضافه شد که بیشتر از هر چیزی دوسش دارم :دی

برادر کدوم درگ نداره ؟ :D

اولاً اگه درگ می خوای Grid autosport بد نیست، بگیر بیا از خجالتتون در میایم :D

دوم اینکه ac درگ داره. در مقابلش مهم نیست چون این عنوان قابلیت ماد وحشتناکی داره، ترک طراحی کن بریز توش 10 نفری درگ بزن ! ولی خب کلاً تو درگ ضعیفه مخصوصاً که hot wheels نداره ! :(، که خب اینم خیالی نیست چون یه مشت طراح بیکار تو کامیونیتی این عنوان ریختن که انبوهی از اتومبیل های افسانه ایی مثل 240SX سالار رو با کیفیت بسیرا بالا طراحی و اضافه کردن ! :)

راجب درگ که علاقه دارید پس میدونید که همه چیز راجب تعویض دندست ! اما راجب تعویض دنده تو این عنوان، بهترین شبیه ساز هست این عنوان ! مثلاً تو دنیای واقعی میشه بدون کلاج با تنظیم دور موتور دنده عوض کرد ! تو این این بازی هم میشه ! میشه با اشتباه تعویض کردن بدون کلاج، کلاج رو مرخص کرد، یا از عمرش کم کرد، تو این عنوان هم میشه ! ممکنه با RUF اول مسابقه بزنید گیبرکس رو تعطیل کنید و مجبور شید تا آخر مقسابقه با دنده 2 برید ! :D

حالا نکته جالب طرفداران گرانتوریسمو، کلاً کلاج تو اون بازی یه دکمه on/off هست ! کلاً تعطیل یعنی !

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.لطف کنید لینک دانلود آپدیت V1.1 یازی AC رو بذارید.فقط خواهشا تورنت نباشه چون سرعتش افتضاحه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.لطف کنید لینک دانلود آپدیت V1.1 یازی AC رو بذارید.فقط خواهشا تورنت نباشه چون سرعتش افتضاحه.

درود

نسخه 1.1 رو باید کلاً جدا دانلود کنید، فکر نکنم پچ 1.0 به 1.1 وجود داشته باشه !

نسخه 1.1 به همراه DLC رو با حجم 4.44GB از اینجا میتونید دانلود کنید. و پچ 1.1 به 1.1.3 هم با حجم 723MB از اینجا. (تو هر کدوم 4 5 تا لینک هست)

لینک به دیدگاه

سلام داداش یعنی همین 4 گیگ رو دانلود کنیم دیگه چیزی نمیخواد؟بازی فول 4 گیگه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

عزیز خود بازی 18 گیگ هست 

اونایی که دوستان پست دادن اپدیت هاش هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...