رفتن به مطلب

دوستان کمک کنند (کارت گرافیک)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان بنده قصد خرید این کارت رو خارج از فروم از یکی از دوستانم دارم مدل کارت 280x vapox میباشد که برای 3 ماه ماین شده و گارانتیم نداره ولی خوب چون قیمتش خوبه میخوام بخرم از شما دوستان میخواستم بپرسم که این شکستگی که تو تصویر مشخص است تاثیری تو

عملکرد کارت داره یا نه و اینکه کارت با ایت شکستگی روی مادربرد خوب سوار میشه یا خیر البته گوشه کارتو میشه با دو تا پیچ به کیس بست ولی ایا این دو تا پیچ کافی است یا خیر 

post-11960-0-90533500-1413828163_thumb.jpg

post-11960-0-48529200-1413828312_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان بنده قصد خرید این کارت رو خارج از فروم از یکی از دوستانم دارم مدل کارت 280x vapox میباشد که برای 3 ماه ماین شده و گارانتیم نداره ولی خوب چون قیمتش خوبه میخوام بخرم از شما دوستان میخواستم بپرسم که این شکستگی که تو تصویر مشخص است تاثیری تو

عملکرد کارت داره یا نه و اینکه کارت با ایت شکستگی روی مادربرد خوب سوار میشه یا خیر البته گوشه کارتو میشه با دو تا پیچ به کیس بست ولی ایا این دو تا پیچ کافی است یا خیر 

سلام

بنظر من به رغم قیمت مناسب خرید چنین کارتی زیاد کار درستی نیست خصوصا اگر ایراد فیزیکی هم داشته باشه،بعدا کسی نمیخره

این شکستگی اهمیت زیادی نداره اما همین میتونه گویای سقوط و آسیب های دیگه ای باشه.

نکته:همیشه سازندگان حرفه ای پیش بینی آسیب چنین بخشهایی رو میکنن و این قسمت ها فاقد مدار یا قطعات الکترونیکی اند.

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

سلام

بنظر من به رغم قیمت مناسب خرید چنین کارتی زیاد کار درستی نیست خصوصا اگر ایراد فیزیکی هم داشته بشاه،بعدا کسی نمیخره

این شکستگی اهمیت زیادی نداره اما همین میتونه گویای سقوط و آسیب های دیگه ای باشه.

نکته:همیشه سازندگان حرفه ای پیش بینی آسیب چنین بخشهایی رو میکنن و این قسمت ها فاقد مدار یا قطعات الکترونیکی اند.

منظورتون اینکه ممکنه مشکلات دیگه ای هم کارت داشته باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورتون اینکه ممکنه مشکلات دیگه ای هم کارت داشته باشه 

ممکنه اما نه لزوما،توصیه میکنم کارت رو به شرط مدت تست بگیرید و به شخص ماهری بدین حسابی استرس کنه و از سلامت اون مطمئن بشه(البته بنده از تجربیات شما اطلاعی ندارم)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت سالم بخر حد اقل خیالت از سلامتیش  راحته ولی اگر کارت سالم نباشه اون موقع  پشیمونی فایده نداره.تاره این کارت اگر گارانتی داشته باشه دیگه با این شکستگی گارانتی پریده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه خبر شده این نت

پر شده از کارت های ماین شده با قیمتهای وسوسه کننده

خدا اخر عاقبت هممون رو به خیر کنه

دیگه حتی نمیشه رفت کارت نو خرید با این وضعیت

چه برسه به کارکرده

دوست گرامی اگه من باشم به راحتی از کنار این گزینه میگذرم و بدنبال مورد دیگه ایی میگردم، کارت که قحط نیومده

اگر هم بودجه تون کافی نیست بهتر هست یا صبر کنید یا مدل های جایگزین با کارایی پایینتر رو مد نظر قرار بدید

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه خبر شده این نت

پر شده از کارت های ماین شده با قیمتهای وسوسه کننده

خدا اخر عاقبت هممون رو به خیر کنه

دیگه حتی نمیشه رفت کارت نو خرید با این وضعیت

چه برسه به کارکرده

دوست گرامی اگه من باشم به راحتی از کنار این گزینه میگذرم و بدنبال مورد دیگه ایی میگردم، کارت که قحط نیومده

اگر هم بودجه تون کافی نیست بهتر هست یا صبر کنید یا مدل های جایگزین با کارایی پایینتر رو مد نظر قرار بدید

سلام دوست عزیز -هرچند خود من هم مخالفم اما دیگه اینطوری ها هم نیست و با قیمت پایین میتونه انتخاب مناسبی باشه

قیمت 540 است یعنی ارزش نداره 

لطفا مدل دقیق رو اعلام فرمایید(برند و میزان حافظه)

من باشم به شرط تست میگیرم،1ساعت استرس میکنم اگه مشکلی نداشته باشه یه هورا هم میکشم!73789_287.gif

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز -هرچند خود من هم مخالفم اما دیگه اینطوری ها هم نیست و با قیمت پایین میتونه انتخاب مناسبی باشه

لطفا مدل دقیق رو اعلام فرمایید(برند و میزان حافظه)

من باشم به شرط تست میگیرم،1ساعت استرس میکنم اگه مشکلی نداشته باشه یه هورا هم میکشم!73789_287.gif

اینم لینک کارت http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=2024&lid=1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درصورتی که از تست استرس سربلند بیرون بیاد من باشم میگیرم( به تست با بازی کردن دلنبندین)

لینک به دیدگاه

درصورتی که از تست استرس سربلند بیرون بیاد من باشم میگیرم( به تست با بازی کردن دلنبندین)

منظور از تست کار با نرم افزار furmark است و تست 15 دقیقه ای فول اچ دی در ضمن شما نگفتید با این شکستگی کارت روی مادربرد پایدار است یا خیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور از تست کار با نرم افزار furmark است و تست 15 دقیقه ای فول اچ دی در ضمن شما نگفتید با این شکستگی کارت روی مادربرد پایدار است یا خیر

سلام

این قسمت که شکسته فاقد هرگونه مدار و قطعه الکترونیکی است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز درسته که شکستگی اون قسمت تاثیری روی عملکرد کارت نداره. اما این رو درنظر داشته باشید که کارتتون ماین شده است و اگر بنده جای شما بودم به هیچ عنوان کارتی که ماین شده رو خریداری نمیکردم حتی با قیمت بسیار کم.

لینک به دیدگاه

شما چک کن دقیق جای دیگش شکستگی و ضربه نباشه و نرم افزاری هم مشکلی نبود و کارت   ماینی نبود بخر که میپره ^_^

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

این شکستگی شاید تاثیری تو کار کارت نداشته باشه ولی چون باعث میشد کارت به مادربرد متصل بشه و نزاره کارت از جاش دربیاد تو خرید کارت دو دل شدم میخواستم بپرسم که حتی با این شکستگی کارت سرجاش ثابت میمونه یا ممکنه از جاش در بیاد

لینک به دیدگاه

با سلام

این قیمتی که شما گفتی واقعا مفته ولی اخوی یه چیزی که نگران میکنه استفاده کارت برای ماین هستش.. یجورایی ماین کردن رس کارت رو میکشه، یعنی استهلاک خیلی زیادی به کارت وارد میکنه حتی اگه برا 2 یا 3 هفته باشه چه برسه به 3 ماه!!! بعد بستگی داره که طرف با چه شرایط ازش استفاده کرده باشه!؟ مثلا جای خنکی باشه؟ براش کولر گازی گذاشته باشه؟ اندر کلاک کار میکرده یا اورکلاک؟ استراحت داشته یا خیر؟ درضمن برای تست کردن 15 دقیقه یا حتی یک روز هم کافی نیست.. به نظر بنده باید ازش به اندازه یک هفته مهلت تست بگیرین چون فقط اوردن اون تو فرومارک کافی نیست.

ولی بدور از هرگونه طرفیت خاصی و با احتساب اینکه شما دوست منم هستی: به نظر من از خرید کارت پشیمون شو و دنبال یه کارت بهتر باش

کارت بوده 2 هفته برا ماین کارداده ولی بعدش دیگه ....

این پیشنهاد صمیمانه اینجانب بود، دیگه اختیار با شماست.

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

با این قیمت بعد از یکسال هم که بفروشید با کمی تفاوت مشتری داره

شما مهلت تست بگیرید و حسابی کارت را به چالش بکشید چنانچه مشکلی نداشته باشه عالیه

لینک به دیدگاه

با سلام

این قیمتی که شما گفتی واقعا مفته ولی اخوی یه چیزی که نگران میکنه استفاده کارت برای ماین هستش.. یجورایی ماین کردن رس کارت رو میکشه، یعنی استهلاک خیلی زیادی به کارت وارد میکنه حتی اگه برا 2 یا 3 هفته باشه چه برسه به 3 ماه!!! بعد بستگی داره که طرف با چه شرایط ازش استفاده کرده باشه!؟ مثلا جای خنکی باشه؟ براش کولر گازی گذاشته باشه؟ اندر کلاک کار میکرده یا اورکلاک؟ استراحت داشته یا خیر؟ درضمن برای تست کردن 15 دقیقه یا حتی یک روز هم کافی نیست.. به نظر بنده باید ازش به اندازه یک هفته مهلت تست بگیرین چون فقط اوردن اون تو فرومارک کافی نیست.

ولی بدور از هرگونه طرفیت خاصی و با احتساب اینکه شما دوست منم هستی: به نظر من از خرید کارت پشیمون شو و دنبال یه کارت بهتر باش

کارت بوده 2 هفته برا ماین کارداده ولی بعدش دیگه ....

این پیشنهاد صمیمانه اینجانب بود، دیگه اختیار با شماست.

طرف گفته یک هفته مهلت تست میده در ضمن کارت سالمم از همین مدل داره که میده 670 یعنی بدون شکستگی ولی فقط گارانتی نداره و ماین شده 

لینک به دیدگاه

اگر طرف معامله تون رو میشناسین باهاش توافق کنید که به شرط سلامت و تست 48 ساعته  وقید کنید هر گونه مشکلی داشت پس بگیره

چون دارین 540 ت پول کارتی رو که ازش ماین استفاده شده میدین  بلاخره حرف همه دوستان اینه که بی گدار به آب نزنید

حواستون باشه همیشه میگن هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی هم بی علت

ارزون بودن این کارت باعث وسوسه شما نباید بشه امیدوارم که کارت سالم باشه و ما هم فال بد نزنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم حالا ماین شدنش به کنار ولی این نقطه شکستگیش مطمئنن ضربه خورده و به نظر بنده ارزش خرید نداره 

و اگر میخواین خیال خودتونو تو دراز مدت راحت کنید به دنبال گرافیک دیگری باشین یا اگر هم مشتاق به خریدش هستین 

با تست دراز مدت بخرین مثلا 48 ساعت و قشنگ باهاش یه تست بگیرین و مثلا گیم بازی کنین و به تمام علائمش دقت کنین 

تا در حالت استاندارد باشه /  باز تصمیم گیرنده نهایی شمایید 

لینک به دیدگاه

ولی کسی راجب پایداری کارت روی مادربرد با این شکستگی نظری نداده 

لینک به دیدگاه

دوستان کارت سالم هم داره طرف میده 670 بدون شکستگی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی کسی راجب پایداری کارت روی مادربرد با این شکستگی نظری نداده 

دوست عزیزم اون نقطه نوعی نقش قفل رو بازی میکنه و نمیشه به راحتی گرافیک رو از مادربرد جدا کرد 

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم اون نقطه نوعی نقش قفل رو بازی میکنه و نمیشه به راحتی گرافیک رو از مادربرد جدا کرد 

منظور منم همینه حالا که این قفل شکسته ایا کارت همچنان بدون این قفل رو مادربرد ثابت است یا ممکنه تکون بخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...