رفتن به مطلب

دوستان کمک کنند (کارت گرافیک)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ولی کسی راجب پایداری کارت روی مادربرد با این شکستگی نظری نداده 

دوست گرامی اکثر دوستان نظرشان مهلت برای تست دقیق بود

خوب این یعنی تست پایداری کارت روی مین برد مربوطه

لینک به دیدگاه

دوست گرامی اکثر دوستان نظرشان مهلت برای تست دقیق بود

خوب این یعنی تست پایداری کارت روی مین برد مربوطه

میخوام بدونم قبل از خرید کارت ایا این کارت با این شکستگی روی مادربرد ثابت میمونه یا خیر 

لینک به دیدگاه

میخوام بدونم قبل از خرید کارت ایا این کارت با این شکستگی روی مادربرد ثابت میمونه یا خیر 

بله دوست عزیز در صورتیکه کارت را روی کیس با پیچ در جای خود محکم کنید جای نگرانی نداره

لینک به دیدگاه

به نظرتون کارت شکسته رو با قیمت 540 بخرم یا همین کارتو ولی سالم رو با قیمت 650 بخرم نظرتون رو کدومه یا اینکه کلا منصرف بشم

لینک به دیدگاه

یکبار دیگه میگم کارت ماین شده را بدون مهلت تست هرگز خریداری نکنید

لینک به دیدگاه

یکبار دیگه میگم کارت ماین شده را بدون مهلت تست هرگز خریداری نکنید

مهلت تست داره اونم یک هفته ولی موندم کدوم رو بخرم

لینک به دیدگاه

به نظرتون کارت شکسته رو با قیمت 540 بخرم یا همین کارتو ولی سالم رو با قیمت 650 بخرم نظرتون رو کدومه یا اینکه کلا منصرف بشم

خوب اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید پرواضحه که کارت سالم را خریداری کنید.. ولی کارت ماین شده حتی اگر از نظر فیزیکی سالم باشد باید حتما مهلت تست بگیرید حداقل 3 رو برای تست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بزرگوار ثابت که میمونه و مشکلی هم نخواهد داشت فقط روی مادربرد قفل نخواهد شد 

گزینه دوم به نظر این بنده 

لینک به دیدگاه

این کارت دوتا 8 پین میخوره فکر کنم مصرف برقشم زیاده با این وضع گرونی هزینه برق نظر دوستان چیه الان خودم 670 پاور ادیشن دارم که دوتا 6 پین میخوره که مصرفش از این کارت فکر کنم 130 وات کمتره 

لینک به دیدگاه

سلام این کارت رو یه ادم ناشی از برد دراورده ! باعث شده ته برد بشکنه

بعید میدونم واسه ماین استفاده شده باشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت دوتا 8 پین میخوره فکر کنم مصرف برقشم زیاده با این وضع گرونی هزینه برق نظر دوستان چیه الان خودم 670 پاور ادیشن دارم که دوتا 6 پین میخوره که مصرفش از این کارت فکر کنم 130 وات کمتره 

خوب شما گرافیک خوبی دارین لذا 670 هنوزم میتونه بازیهارو اجرا کنه بدون کوچکترین مشکل و توصیه بنده اینه که 

همون گرافیک رو نگه دارین و ازش استفاده کنین و اصلا به صرفه نیست 

لینک به دیدگاه

سلام کارت دوم تهیه کنید کارت اول اوضاش خرابه چیزیش بشه باید بندازین سطل اشغال

لینک به دیدگاه

امروز با ایشون صحبت کردم کارت بدون کارتون است و با قیمت 540 میفروشه

لینک به دیدگاه

دوست گلم از نظر شما اگر کارت دوم چیزیش شد باید چلکار کنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز با ایشون صحبت کردم کارت بدون کارتون است و با قیمت 540 میفروشه

دوست بزرگوارم شما که گرافیک دارین دیگه چه لزومی داره دوباره واسه گرافیک خرج کنین اونم با این وضعیت ؟ 

لینک به دیدگاه

دوست عزیزمن اگر جای شما باشم و بخوام کارتی را بخرم که ماین شده و ببینم 2 تا کارت هست که یکیش به دلیل شکستگی ناچیز با قیمت کمتری به فروش میرسه 100% همون را میخرم که ارزونتر هست

اون قسمت مربوط به قفل شدن کارت هست که به دلیل توجه نکردن و زور زدن موقع در اوردن کارت شکسته اصلا مهم نیست

ماین هم به نوعی استفاده مداوم هست و اگر جای خنکی کار کرده باشه هیچ اشکالی نداره

و اینی که دوستان میگن با زیر فشار گزاشتن کارت ازش تست سلامت بگیر کاملا کار اشتباهی هست شما اگر میخوای تستش کنی با یه بازی با کیفیت تستش کن و اگر میتونی چند روز بصورت مداوم تستش کن هر جور که قرار هست ازش استفاده کنی

در برنامه هایی که سخت افزارها را زیر فشار تست میکنن همیشه به این نکته اشاره شده که استرس میتونه به سخت افزار شما اسیب وارد کنه و شما این کار را با مسولیت خودتون انجام میدین

حالا انتخاب با خودت هست یا بخر یا بیخیالش شو طرف هم که 1 هفته فرصت داده تستش کنی به نظر من شرایطش خوب هست ولی خوب دیگه

کارتنش هم مهم نیست مگر اینکه بخوای با کارتنش بزاری داخل کیس :cool: امکان داره بخوای این کار را انجام بدی ;)

لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان میگن بخرو بعضی دیگر میگن قیمت عالیه والا موندیم چیکار کنیم شاید فردا برم بگیرم

لینک به دیدگاه

اقا خودت فکر میکنی خوب هست بخر حالا نظر دوستان را هم که دیدیی دیگه تصمیمش با خودت هست من شخصا مشکلی نمیبینم

بدک نیست من فعلا دستم خالیه یا نه خودم هم اون یکی را میخریدم

لینک به دیدگاه

عزیز کارت خودتون که خوبه برای گیم !

دلیلی نداره R9 280X رو اونم با این وضعیت بخرید!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...