رفتن به مطلب

نسخه آزمایشی بازی GTA V،دامی برای گیمر ها

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
همین ماه مارس گذشته بود که گزارش شد  صفحاتی جعلی با عنوان نسخه آزمایشی بازی " سرقت بزرگ اتومبیل5" (Grand Theft Auto V) علاقمندان را به صفحات فیشینگ هدایت میکنند.اکنون باردیگر این دام برای گیمرهای PC پهن شده است.
gtaart-1.jpg

راک استار گیمز،توسعه دهنده بازی GTA از ماه می سال2013 صفحه ای با عنوان "نسخه آزمایشی در کار نیست" در وبسایت رسمی خود ایجاد کرده است:" لطفا توجه کنید:نسخه پیش از عرضه(آزمایشی)برای بازی سرقت بزرگ اتومبیل 5وجود نخواهد داشت،اگر شما با تبلیغ و یا دعوت نامه ای برای شرکت در برنامه آزمایشی روبرو شدید،مواظب باشید چرا که این میتواند نوعی کلاهبرداری اینترنتی باشد."

beta-600x422.jpg

بازی Grand Theft Auto V روز 27 ژانویه 2015 برای پلتفرم PC عرضه میشود.

منبع خبر:http://www.tweaktown.com/news/40693/grand-theft-auto-v-beta-scam-is-hitting-gamers-again/index.html

ترجمه: خبات کریمی

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

دایم میمیرم یه نفر به من GTA V برشونه من خمارم PS4 ندارم Xbox ONE هم ندارم به کی بگم آخه به کییییییییی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از شما -متاسفانه بعضی ها رو دیدم میرم دانلود میکنن اشتباهی! اصلا خبری نیست فعلا و باید منتظر لانچ رسمی باشید -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دایم میمیرم یه نفر به من GTA V برشونه من خمارم PS4 ندارم Xbox ONE هم ندارم به کی بگم آخه به کییییییییی

من دو بار بردم آخر جای شما خالی  حیف که pc  گیم ها نمیزارن وگرنه نبود یک دفعه دیگه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دو بار بردم آخر جای شما خالی  حیف که pc  گیم ها نمیزارن وگرنه نبود یک دفعه دیگه!

girl_cray.gif

ممنون از شما -متاسفانه بعضی ها رو دیدم میرم دانلود میکنن اشتباهی! اصلا خبری نیست فعلا و باید منتظر لانچ رسمی باشید -

درود استاد عزیز،مثل همیشه تاپیک رو مورد عنایت قرار دادین43079_29vfnr8_th.gif

نمیشه گفت دلیلش فقط ناآگاهییه و یا عشق کور کننده،خوشبختانه برخی از برنامه های امنیتی امروزی ابزار مقابله با Scam هم دارن(bitdefender&kaspersky)

لینک به دیدگاه

درود

همدردی میکنم

خماری این فرانچایز دیوونه کنندست

دارم با نسخه های قبلی (IV  و San Andreas) فعلا میگذرونم

راکستار دهنتو........ بده بیاد دیگه :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من با Xbox 360 بازی کردم ولی حال نمیده برعکس ادم عصبی میشه ولی از هیچی بهتر بود

خوش به حالت که بازی کردی :(

لینک به دیدگاه

واقعا تو کفشم یعنی باورت نمیشه رفتم به عشق این بازی 7 8 میلیون دادم سیستم جمع کردم ولی سیستم کهنه شد و بازی هم نیومده هنوز حالا همه اینها به کنار

این همه خرج سیستم کردم بازیهای سری قبلش را نسب کردم رو Win 8.1 اجراع نشدن منظورم GTA IV و GTA EFLC هست بعد گفتم خوب مشکل از  Windows هست رفتم Win 7 را نصب کردم

حالا رو اون هم نصب کردم رفتم داخل بازی دیدم تصویر خیلی کیفیتش پایین هست رفتم داخل گزینه Graphics دیدم نوشته سیستم شما به حد اخرش رسیده و اگر میخوای بازی کنی باید کیفیت را بیاری پایین به نظر شما چیکارش کنم ؟ :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا تو کفشم یعنی باورت نمیشه رفتم به عشق این بازی 7 8 میلیون دادم سیستم جمع کردم ولی سیستم کهنه شد و بازی هم نیومده هنوز حالا همه اینها به کنار

این همه خرج سیستم کردم بازیهای سری قبلش را نسب کردم رو Win 8.1 اجراع نشدن منظورم GTA IV و GTA EFLC هست بعد گفتم خوب مشکل از  Windows هست رفتم Win 7 را نصب کردم

حالا رو اون هم نصب کردم رفتم داخل بازی دیدم تصویر خیلی کیفیتش پایین هست رفتم داخل گزینه Graphics دیدم نوشته سیستم شما به حد اخرش رسیده و اگر میخوای بازی کنی باید کیفیت را بیاری پایین به نظر شما چیکارش کنم ؟ :(

برای حل مشکل گرافیک IV یک فایل txt توی فولدر اصلی بازی بساز ( جایی که فایل exe بازی هست)

اسمش رو بزار commandline.txt و کدهای زیر رو دقیق درش کپی و save کن

-norestrictions

-nomemrestrict

-percentvidmem 100

حالا بازی رو اجرا کن و براحتی تنظیمات گرافیک رو بزار روی نهایتش و لذت ببر! IV هنوز که هنوزه از گرافیک بازی های امروزی قشنگ تره! مخصوصا Reflection رو ببر بالای بالا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی windows 8.1 هم میشه اجراع کرد این بازی را یا باید حتما 7 باشه ؟

گرافیکش هیچ داستان بازی به قدری زیبا هست که هر چقدر هم بازی میکنی باز هم دلت میخواد بازی کنی

من عاشق بازی Crysis هستم ولی GTA را بیشتر از اون دوست دارم یه چیز دیگه هست واقعا :wub:

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

راستی GTA IV  روی سیستم من(ASUS R 9 290x) تو حالت مدیوم هم لگ داره

نمیدونید مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

مشکل پورت افتضاح بازی روی موتور اولیه راکستار ادونسد انجین هست

فرقی نداره 4890 رو سیستمت باشه یا R9 295x2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود من همین الان روی ویندوز 8.1 بازی رو نصب دارم همین 2/3 روز پیش بود مراحل داستانیش رو دوباره تمام کردم

بازی هیچ مشکلی با ویندوز 8.1 نداره

راستی GTA IV  روی سیستم من(ASUS R 9 290x) تو حالت مدیوم هم لگ داره

GTA IV یه بازی شدیدا CPU محور هست، cpu سیستم چیه؟
شاید براتون خنده دار باشه ولی من الان با CPU سیستتم که 4770 هست و تا 4.8 اور شده دارم با گرافیک داخلی intel hd 4600 بازی رو روی حالت med راحت اجرا می کنم ( بالای 30 فریم میگیرم اکثر مواقع)

لینک به دیدگاه

ای کاش IV موتور گرافیکیش مثل Max Payne 3 بهینه و روون بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل پورت افتضاح بازی روی موتور اولیه راکستار ادونسد انجین هست

فرقی نداره 4890 رو سیستمت باشه یا R9 295x2

اونقدرا هم افتضاح نبود دیگه :D  بخصوص بعد از پچ آخر بازی نرمال شد

این عکس رو همین الان از بازی خودم گرفتم

بدون کارت گرافیک! بازی رو با intel hd 4600 اجرا کردم! فقط cpu قوی دارم که تا 4.8 اور شده راحت حدود 30 فریم میده توی این تنظیمات گرافیک

تاثیرگذار ترین option گرافیک این بازی View Distance هست که غولترین سیستم هارو به زانو در میاره!

post-8297-0-35452700-1413923497_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سیستمی که من باهاش این بازی را بازی کردم برای اولین بار این بود

CPU Pentium D 960

MB: Gigabyte GA-8I955X Royal

RAM: Corsair XMS2 FSB 800 cl5 4x1GB

VGA: Gigabyte 8600GT 256MB DDR3 128bit

حالا با این سیستمی که دارم نمیتونم بازی کنم خیلی زور داره بخدا

لینک به دیدگاه

عنوان تایپک یک جوریی بود فکر کردم نسخه ازمایشی اومده اول حمله کردم به تایپک هنوز تایپک لود نشده بود در حال گشت زدن تو تورنت بودم  =))  :D

یک جوریی عنوان بزن ادم خوشحالی کاذب نگیره هیجان پوشالی بر ما وارد شد  :)  :D

لینک به دیدگاه

=)) شما هم برو فعلا GTA IV بازی کن تا 27 ژانویه ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا شرکت راک استار علاقه داره گیمرها رو انقد اذیت کنه

خواب بابا مگه داری چیکار میکنی بده بیرون بازی رو تا همه دعات کنن  من نمیدونم میخاد عتیقه کنه بازی رو مسخره شو درآورده اعصابه مارو به هم ریخته 

حواشی قبل از آمدن این بازی از حواشی فوتبال ما بیشتر شد 

ما که از انتظار خوابمون برد |-)

لینک به دیدگاه

خود من همین الان روی ویندوز 8.1 بازی رو نصب دارم همین 2/3 روز پیش بود مراحل داستانیش رو دوباره تمام کردم

بازی هیچ مشکلی با ویندوز 8.1 نداره

GTA IV یه بازی شدیدا CPU محور هست، cpu سیستم چیه؟

شاید براتون خنده دار باشه ولی من الان با CPU سیستتم که 4770 هست و تا 4.8 اور شده دارم با گرافیک داخلی intel hd 4600 بازی رو روی حالت med راحت اجرا می کنم ( بالای 30 فریم میگیرم اکثر مواقع)

4930k :|

6هسته با 12 ریشه رو کلاک 4.2 که تاحلا ندیدم لودش از 15% بیشتر بشه

فکر کنم از همین الان باید یک درایو 100 گیگابایتی برای GTA V کنار بزاریم

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوب با سیستمهای 2011 که معلوم هست نتیجه چی میشه اخر هر چی سیستم حالا X79 باشه یا X99

من هم در سال اینده تصمیم دارم یه CPU Xeon بخرم برای سیستمم 8 یا 10 هسته ای حالا بگو 2 تا از هستهاش کامل اشعال باشه که نمیشه

دیگه چی از این بهتر ؟ به عشق GTA V این کار را میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4930k :|

6هسته با 12 ریشه رو کلاک 4.2 که تاحلا ندیدم لودش از 15% بیشتر بشه

فکر کنم از همین الان باید یک درایو 100 گیگابایتی برای GTA V کنار بزاریم

gta v از چهار هسته بیشتر نمی تونه استفاده کنه احتمالا برای همینه که با 4770 روی 4.8 فریم بهتری میگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...