رفتن به مطلب

بررسی بازی شاخص Lord of the fallen

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Lord of the Fallen

پیش درآمدی بر بازی شاخص امسال

ارباب هبوط

در جهانی تیره و تار که هیچ گناهکاری را گریزی نیست و هیچ گناهی را بخشش، به مردی به نام هارکین،جنایتکاری  قاتل؛فرصتی دوباره برای رستگاری و آمرزش داده میشود،بلکه روح خود را به روشنایی ها برساند. ولی آنها میایند،راه رستگاری  بس سخت و طاقت فرساست.....

nm2k1bbguqi2xhylizd.jpg

آنها چه هستند؟در همین عصر هنگامی که  حاکمان این جهان ، نزدیک است  راهی برای تبعید کردن تمام شیاطین از جوهره وجودی انسان بیابند،ارتشی از خدایانی باستانی که مدتها پیش شکست خورده و به اعماق گریخته بودند،دگر بار پا به  قلمرو بشر میگذارند.هارکین که از زندان آزاد شده به همراه پیشوا و استادش کاسلو پا به راهی می نهند بس خطرناک و مرگبار،آنها به دنبال راهی برای توقف جنگ هستند.در طی سفر تیره  و تارش ،هارکین موفق به شکل دهی اتحادی بس قدرتمند از دلاوران میشود و با دشمنانی فرا زمینی و افسانه ایی ،روبرو شده و مبارزاتی خونین را تجربه میکند.او حتی قدرت های مافوق طبیعی اربابان زوال،لرد های رهوگار را یاد می گیرد،این لردها ،فرماندهان ارتش خدایان باستانی هستند.پای او حتی به نبردی خونین در خود رهوگار،قلمرو شیاطین در بعدی دیگر از حیاط،کشیده میشود.غافل از اینکه اهریمن در قلب خود انسانهای تشنه گناه ،کمین کرده است.

آیا خدایان انسانها را  دوباره به یوغ بردگی میکشند؟آیا انسانها آماده  بوده اند که بخواهند خود را از شر گناهان برهانند و جوهره نورانی  بیابند؟آیا گناهان هارکین بخشیده  خواهند شد؟

fngjsum0kd3u58ht67iz.jpg

با من در سفر  خونین هارکین همراه شوید تا همه آنچه را که تاکنون در باره این بازی میدانم با شما دوستان به اشتراک بگذارم:

جهان بازی پر از آشوب و خطر است جایی که بازیباز هرگز  روی آرامش و امن بودن را نخواهد دید.تاریخچه جهان و شخصیت قهرمان یا بهتر است بگوییم ضد قهرمان،کم کم آشکارمیشوندو به شکلی دراماتیک تغییر خواهند کرد.اگر در حین نبردهای خونین و چالش برانگیز بازی کشته  شوید روحتان در منطقه نبرد همراه با دانش و تجربیاتی که تاکنون کشف کرده اید ،بین این جهان و جهان باقی بدام میافتد ،اگر سریع باشید و چالاک و از اشتباهات درس بگیرید و به روح خود رسیده با آن یکی شوید میتوانید امتیازهای خود را پس بگیرید و در صورتی که  کند بودید و شکست خوردید روحتان با هر آنچه داشته اید و کاشته اید به  سرای باقی می شتابد.تمامی گناهان هارکین بر چهر ه اش نقش بسته اند و اونمیداند که منظور فرمانروایان و بزرگان سرزمین از پاک کردن ذات انسان از گناهان چیست؟هارکین که به گناهان زیادی آلوده  است،نمیتواند با قوانینی که  به آنها احترام نمیگذارد زندگی کند؛ و در هنگام رجعت رهوگار،زره رزم پوشیده و با مریدش کاسلو پا به وادی مرگ مینهد تا پادشاه گمشده  سرزمین،لرد آنتاناس را بیابد.حال او با شیاطینی روبرو است که خود نماد گناهانی هستند که او برای جزایشان به سیاهچال افتاد و با هر ضربه شمشیرش بر پیکره اهریمن،گویی لب به اعتراف و استغفار می گشاید.پشت سر گناهانش به دنبالش  و پیش رویش ،ارتش اهریمنان و خدایان خشمگین از دست بشر.

2islpwj1hv7x5fesoz.jpg

داستان زیبای بازی که برگفته از عناصر مذهبی ادیانی چون مسحیت و اسلام  است  و ترکیب آن با فکلور های نورث و سرزمین های اسکاندیناوی، که بر ابهت داستان و باور پذیریش افزوده اند،به شکلی زیبا روایت میشود.قهرمانی خسته از گناه  در پی بارقه ایی نور  و جرعه ایی آمرزش الهی ،شمشیر بر دست ،به نبرد مخلوقاتی میرود که خود زمانی مریدشان بود.

هر پیروزی از دل هزاران شکست زاده  شده است......

بازی RPG نقش آفرینی فانتری تیره و تار  قرون وسطایی،LORD of  the FALLEN که بزودی عرضه خواهد شد،شاخص های برجسته عناصر کلاسیک شاهکارهایی چون دیابلو و سری مدرن تر ولی همچنان کلاسیک Dark souls را در خود ترکیب کرده است. سبک بازی به اصطلاح هک  و اسلش با عناصر سنگین نقش آفرینی بوده و توسط تیم توسعه دهنده DECK13 interactive در همکاری با ناشر لهستانی CI Games  ساخته شده  و قرار است تا  6 روز دیگر توسط  Bandai NAMCO Games انتشار داده شود.اولین بازی که به پس از دیدن نمایش از بازی در ذهنم شکل گرفت سری دارک سولز بود!هردو سیستم مبارزاتی واقع گرایانه دارندو هر دو در بستر جهانی فانتری و سیاه شکل میگیرند و  در هردو انسانها و خدایان باهم روبرو شده اند و .....شباهت ها زیادند و لی بازی ارباب هبوط ،به اندازه سری ارواح بازیباز را بخاطر اشتباهش تنبیه نمیکند.بازی از سیستم ذخیره ای گسترده  تر استفاده  میکند تا بازیباز با هربار شکست و هبوط  ،عناصر پیشرفت زیادی را از دست ندهد.

a098cfnipexmb0bsy.jpg

­­­ارباب سقوط کرده گان نه یک بازی خطی است نه یک سندباکس /Open world بلکه چیزی در میان این دو- چیزی با درون مایه های بازیهای زیبای DarkSidersکه دو نسخه اش بی نظیر هستند.مناطقی هستند که بعد آزاد میشوندو مناطقی هم که آزاد شده اند میتوان با هر سطحی از level  به کاووش درونشان پرداخت،حتی اگر برای بازبیازان با تجربه تر یا دارای سطح بالاتر طراحی شده باشند.این مناطق دشوار جلوتر؛برای پیشرفت داستان  به مکان هایی اجباری و کلیدی تبدیل خواهند شد.

بعد از نمایش عالی بازی در نمایشگاه سالانه E3 امسال  و بررسی دموی گیم پلی آن ،قطعا متقاعد شدم که این بازی فقط یک ارواح  تاریک دیگر نیست،یعنی با یک کپی از سریSouls  روبرو نبودم.محیط های تاریک بازی و با راهروهایی کلاستروفوبیک  و خفه کننده ،باس هایی عظیم و سر سخت و گرافیکی خیره کننده ،شباهت هایی به سری مشهور ارواح داشت ولی خودش برای  خود اعتباری  بزرگ را فراهم کرده بود.توسعه دهنده در صحبت هایش اشاره میکرد که ما در حال ساخت چیزی بسیارمتفاوت هستیم.بر اساس آنچه من دیدم بازی Lord of the fallen  ،اصلا فقط سری سولز نبود،داستان با حق  انتخاب های تاثیر گذار و سیستم جذاب و عالی انتخاب سلاح  و جادو و مبارزاتی نفس گیر که جز ء بهترین صحنه های مبارزه هک اسلشی بودند که تا کنون دیده بودم،باید بگویم ارباب هبوط این پتانسیل را دارد که برای خود یک بازی RPG شاخص باشد و برای سری سولز نیز یک رقیب سرسخت!من خود از طرفداران سرسخت سری سولز هستم پس وقتی این حرف را به زبان می آورم بدانید که  حتما خبری شده است!

کارگردان بازی jan klose در صحبت هایش می گفت"بله بازی لرد شبیه دارک سولز است ،ما از تیم نخبه طراح سری سولز در Fromsoftwear درس های زیادی آموختیم.اما تیم ما در DECK13 و CI فکرمیکنند که این فرمول موفق سری را میتوان بهبود بخشید و شاخ و برگ داد.خود توسعه دهنده  به  راحتی اعلام کرد که  ما دوست داریم بازی سخت باشد و چالش ذاتی آن را جذاب کند ولی نمیخواهیم به  درجه های مرگبار بازی های سیاه ارواح نزدیک شویم پس بازی در دسترس تر خواهد بود.

بعد دموی بازی شروع شد و واقعا خیره کننده بود،اولین نبرد بعد از آغاز نمایش ،مخلوقی پیل پیکر و شبه انسان  با رزه و شمشیری در دست  نعره زنان سر رسید که از بدنش مایعاتی بد ترکیب و چندش آور خارج میشد و ازطراحی خیره کننده ایی بهره میبرد.نحوه حرکت و حملات این مخلوق کاملا غیر قابل پیش بینی بود و به  هر سمتی حمله میکرد،بعد کارگردان گفت بخاطر این است که مخلوق نابیناست!صدا ها او را بخود جذب میکرد و به سمت مرکز صدا یورش میبرد.جا خالی دادن از حمله های او و برخوردش به دیوارها فرصت حمله را به  بازیباز میداد. مبارزه خیره کننده و تماشایی بود.

Klose کارگردان اضافه کرد:گونه های  زیادی از مخلوقات در بازی وجود دارند.ویژگی هایی مثل کوری –ناشنوا بودن و .... از شاخصه های هر کدام هستند و هر کدام روش مخصوص مبارزه خود را دارندو هر کدام به  روشی خاص شکست خواهند خورد.تیم توسعه سعی میکنند که تمام رویارویی ها خاص و منحصر به فرد باشند و آنها اصلا چرخه تکرار را دوست ندارند، نمیخواهند شما مرتب در حال انجام یک کار باشید،همان مشکلی که  پاشنه آشیل RYSE شد.

در حدود سی دقیقه گیم پلی  دشمنانی چون عنکبوت های غول آسا و سمی و اسیدی! و شوالیه های زره پوش فوق قدرتمند و گنج های مخفی برای جستن،چشمان بازیبازان RPG باز را نوازش می داد.بعد وارد یک میدان بزرگ شدیم و باسی مرگبار وارد شد،بعد از چند دقیقه رودرویی با باس ،گیمر الگوی حرکتی و حملاتی دشمن را تشخیص داد و با دقت حملاتی مرگبار را بر روی باس پیاده کرد در این میان نورپردازی خیره کننده بازی و برق و جرقه های شمشیر وزره ها و افکت های ذره ایی خیره کننده براحتی حواستان را پرت میکرد.

کارگردان گفت :بازی راه هایی زیادی برای روش  شما در نزدیک شدن به  مبارزات در اختیارتان قرار میدهد و واقعا راست میگفت،من بشخصه از دیدن این سطح سلاح و رزه  و حق انتخاب ها شگفت زده شدم.شمشیر،عصای جادویی،پنجه هایی ولورین گونه و ....همه عالی بودند .شمشیرها اجازه حملاتی ریتمیک و دقیق را میدهند در حالی که پنجه ها دشمنان را می دریدند و اگر با آنها کمبو میزدید خسارت وارده چند برابر می شد.

جادو هم عجیب و غریب بودند و به کمک دستکش هایی ایجاد می شدند،بعضی ها نارنجک های آتشی پرت میکردند و بعضی ها هم بدون اتکا به دستکش ها ایجاد میشدند.یک جادوی موج آتش آنقدر قوی بود که  تمام مانای بازیباز را خالی کرد ولی سه چهارم جان دشمن را  از بین میبرد.در هنگام محاصره این جادو ها خیلی کمک خوبی بودند.

0s48kj6lgz32zvts5se.jpg

ترکیب بازی Darksiders و سری Souls به نظر میرسد جواب داده و تیم توسعه دهنده LOF به خوبی ارزش های عالی این دو عنوان /سری بزرگ را در هم تنیده اند.

چیزی که در نمایش اصلا به آن پرداخت نشد،عنصر مرموز و جذاب بازی یعنی داستان آن بود.نقش جنایتکار داستان هارکین ،که سعی داشت با کشتن شیاطین به رستگاری برسد جالب به نظر میرسید و وقتی ازکارگردان پرسیده شد منظور از  پیشروی لحظه به لحظه در داستان چیست او گفت"بازیباز میتواند با انتخاب های اخلاقی خود در هر لحظه ماهیت بازی را تغییر دهد،برای مثال ،میتواند به یک قهرمان تبدیل شود یا به بیراهه زده و روگه شود یا به خبیثان داستان  بپیوندد  و یا مسیری بین اینها را انتخاب کند!تصمیمات کاملا شخصی بوده و به عنوان منبع انگیزه پیشرفت هارکین در جهان بازی به شمار میروند.کارگردان اشاره کردکه همچنین چندین پایان متفاوت با ساختارهایی متفاوت برای هر داستان وجود دارد و این با شماست که  این ساختار/پایان ها را بسازید.

کارگردان میگوید در ارباب هبوط شما با مرگ های کمتر روبرو میشوید ولی سقوط از بلندی ها و مورد کمین واقع شدن توسط دشمنان مخفی  و....همه همه وجود دارند و شما احساس مرگ هایی حقارت بار را خواهید داشت!مرگ هایی بیشتر در مکان های Optional بازی ،جاهایی که میتوانید بروید یا نروید نیز در انتظارتان است .در دارک سولز می توانید کلاسی بسازید که جادو سلاح اصلی آنهاست ولی در ارباب سقوط جادو بیشتر یک سلاح جانبی در اختیار هر کلاسی است و بسیار قدرتمند بوده و مبارزات را کمی اسان تر میکنند ولی نه در حدی که بگویید I win  بلکه کمی فضای تنفسی برایتان فراهم میکنند.

a098cfnipexmb0bsy.jpg

سیستم 11 نوع سلاحه بازی در ترکیب با الگوهای حمله و دفاع و انیمیشن های خاص و فول موشن کپچر شده بر جذابیت مبارزه ها افزوده و سنگ هایی جادویی را میتوان برای ارتقاءسلاح ها به کار برد.در هنگام مبارزات به زمان بندی های میلی ثانیه ایی سری ارواح با آن سطح دقت نیازی نیست ولی باید به فواصل زمانی /حرکتی دقت داشته باشید،کارگردان اضافه میکند "ما می خواهیم چالش ایجاد کنیم و میخواهیم شما از نبرد یا دشمنتان احساس هیجان کنید ولی نمی خواهیم مبارزات در سطح خیلی بالایی از واقع گرایی باشند ،هر چه باشد بازی فانتزی است.

عواقب مرگ در سری ارواح وحشتناک بودند،از بین رفتن روح جمع شده که در بازی همه چیز بود و از بین رفتن انسانیت که کار را سخت میکرد.بانفایر ها یا استراحت گاههای کنار آتش برای شما محل چکپوینت زنی بود و ذخیره-ارباب هبوط هم چنین سیستمی مشابه برای Save دارد ولی کمتر شما احساس از دست دادن زمان بازی شده را تجربه خواهید کرد-در هنگام مرگ روح تجربیات شما در همان محدوده کشته شدن میماند و این شمایید که باید با عجله بدنبال روح به منطقه مرگ باز گردید ،چرا سریع؟چون روح شما به سرعت شروع به  ناپدید شدن میکند!

شما میتوانید Experience point های خود را در محل های ذخیره سازی بازی همانند بانک ذخیره کنید ولی این انتخاب اپشنال است،زیرا شما میتوانید با افزایش میزان کشتن دشمنان و با نمردن بر مولتی پلایر  امتیازی خود بیافزایید-چیزی مثل سیستم NFS rivals-که بر جذابیت جمع آوری امتیاز ها به شکلی هیجان انگیز میافزاید.ولی خطر مرگ و از دست دادن همه  چیز نیز وجود دارد و در واقع پذیرفتن یا نپذیرفتن همین ریسک توسط گیمرها،بنیان اصلی سیستم مبارزاتی جذاب بازی را شکل میدهد.

7o6oozrb27mmi2zgvj.jpg

داستان های سری ارواح گنگ بودند و باید تلاش زیادی برای کشف حقیقت میکردید  ،از طریق گوش کردن به مکالمات،دست نوشته ها و حتی مناظر باید قطعات پازل داستانی را کنار هم می چیدید.ولی در ارباب سقوط کمتر به این حد تفاسیر احتیاج داریدو البته میتوانید با جستجو زیاد و کشف متون و سخنان دیگران داستان را زودتر کامل کنید و لی به هر حال داستان در پایان بازی کاملا فاش خواهد شد.

گرافیک خیره کننده بازی واقعا من را تحت تاثیر قرار داده –در یکی از دمو ها باس غول پیکری شمشمیری آتشین را در هوا تاب میداد و همچون افکت ذرات  در دموی المنتال UE4 ذرات آتش و جرقه ها در هوا تاب میخوردند و تصویری خیره کننده بوجود میاآوردند-جزییات سلاح  و زره ها در اوج زیبایی هنری است وبعضی از دشمنان بر اثر برخورد شمشیر یا سلاح های تیز بربدنشان ،گوشتشان پاره شده و خون و مایعات با فیزیکی براستی نسل بعدی ،بر زمین جاری میشود-انیمیشن ها نفس گیرند و تکه های لباس ها و شنل ها که تحت تاثیر باد به اطراف حرکت میکنند عالی-سرزمین در مرحله ای از بازی یخ زده بود و  قلعه ایی را در دوردست به شکلی نیمه خرابه و یخ زده در دل خود داشت که از بعد بصری خیره کننده به نظر میرسید.نورپردازی حجم دار که با باد تکان میخورد و مه و ذرات برفی که  در هوا جابجا میرقصند  و پیکره دشمنانتان که دردل مه  و سرما در حالی که تاج هایی از آتش بر سر دارند و به سمتتان می آیند فراموش نشدنی است.

994rboq8ihk6kkxn87.jpg

بعد از آخرین DLC مرگبار Dark souls II  در بیابان های یخ زده ،مبارزاتی خون بار را طلب میکنید؟آیا حاضرید دو باره یک اکشن RPG ناب بازی کنید؟Lord of fallen بازی شماست.جهان دارک سولز خیلی تیره و تار بود ، چنانکه جاهایی احساس خفگی به  انسان دست میدادولی  در ارباب هبوط جهان تیره هست و روبه نابودی ولی نه در حد تیرگی های سری ارواح!در پایان دمو من که خوشحال بودم،بازی Lord of the fallen یک کپی بی آبرو از سری Souls نیست!بلکه در بخش هایی از این فرمول موفق تغییراتی خوب ایجاد کرده و سعی دارد آنها را بهبود بخشد.بعضی جاهای بازی کاملا معلوم است که  درجه سختی بالاست ولی همینطور معلوم هم هست که به اندازه دارک سولز تنبیه کننده نیست.هر نبردی برای خودش یک معما است و راهایی متفاوت برای حل چالش ها  و داستان هم پر از پتانسیل ،تا اینجا که  همه چیز عالیست.بازی Lord of The Fallen عالی به نظر میرسد با مکانیزم های بهبود یافته و اکشن RPG عالی ..همه چیز کلاسیک به  نظر میرسد  و گرافیک خیره کننده اش در مرحله آخر بررسی عناصر بر جذابیت ها میافزاید.

این بازی در تاریخ 28 اکتبر-5 روز دیگر- در آمریکای شمالی برای Xone  بارزولوشن 900p و PS4روی 1080p البته هر دوکنسول روی 30 فریم وPC ؟؟؟؟!!!!عرضه  خواهد شد.منتظر این بازی زیبا باشید.

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا بازی  از کارتهای انویدیا فکر کنم پشیتباتی میکنه نمیدونم باید بررسی کنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایه مرودور رو تازه تموم کردیم (بدک نبود)

رایس رو نصب و بعدش پاک کردیم (خوشمان نیامد)

امیدوارم این یکی به خیر بگذره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایه مرودور رو تازه تموم کردیم (بدک نبود)

رایس رو نصب و بعدش پاک کردیم (خوشمان نیامد)

امیدوارم این یکی به خیر بگذره

momo00000 جان  شما چرا؟شما که از رایس خیلی دفاع کردید؟!  نگفتم نباید گول گرافیک رو خورد ؟من چقدر گفتم بازی بدیه ؟اینم نتیجه اش!شما گفتید آقا رضا داغ کرده داره  فونت هاش بزرگ میشه! شما انسان  با انصافی هستید  چون اومدی حقیقت رو گفتی درود بر تو این برای شما @};- @};-

نه  خیر این خیلی بهتر از ryse هست-منتقد بازی کرده کیف کرده -!چند تا دمو ببنید از بازی متوجه میشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

momo00000 جان  شما چرا؟شما که از رایس خیلی دفاع کردید؟!  نگفتم نباید گول گرافیک رو خورد ؟من چقدر گفتم بازی بدیه ؟اینم نتیجه اش!شما گفتید آقا رضا داغ کرده داره  فونت هاش بزرگ میشه! شما انسان  با انصافی هستید  چون اومدی حقیقت رو گفتی درود بر تو این برای شما @};- @};-

نه  خیر این خیلی بهتر از ryse هست-منتقد بازی کرده کیف کرده -!چند تا دمو ببنید از بازی متوجه میشید.

واقعاً ضد حال اساسی بود حتی نتونستم یک مرحله کوچیک رو برم ، بهونه ایی وجود نداره ، حال نداد و حیف چند روز زمان دانلود و روشن موندن PC

فقط نکته خوبش این بود که این بازی هم به سایر بازی ها اضافه شد واگه یه روزی کسی خواست و پرسید راجع بهش میگیم آره بازی کردیم خوب نبود میخواهی بدیم شما هم بازی کنی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خواستم به بچه ها راهنمایی بدم همون که  نه پول بدن جاش چون دیسک هاش هم زیاد بودندو نمی خواستم سیستم هاشون بیهوده روشن بمونه! کلی  اصراف برق و استهلاک  و...

من  تهیه کردم  -چون  باید  بررسی میدادم-ضمنا در فروم گیم اسپات  در بحث هایی گهگاه  شرکت میکنم باید تجربه میکردم ولی در حد همون پل اول بازی بعدش دیدم آدم هاش هی آبی و زرد میشن دیگه حتی تحمل بررسی رو هم نداشتم!!!! سریع فرار کردم-نسخه ایسک وان مرتب دکمه مشینگ داشت -این هم اینطور-

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیارعالی

حتما تجربه کنید -بازی عرضه بشه نمره خوب بگیره خبرتون میکنم تا دوستان یک rpg ناب بازی کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی عرضه شد و نمره عالی 8 گرفته از گیم اسپات

نقدهای مثب عالی-حتما علاقه مندان سبک دارک سولز دارک سایدر تجربه کنن

لینک به دیدگاه

بسیار عالی

مرسی

یک سوال

منظور از ارباب هبوط چیست؟؟

هبوط کلمه ای عربی است که به معنای نزول یا پائین امدن است..کنایه از کسی یا چیزی که در مقامی بالا قرار دارد و به تدریج با به یکباره طی یک سیر نزولی رو به پائین می آید. مانند هبوط حضرت آدم ....... این معنای هبوط در عربی است.

شاید ارباب هبوط معادل دیگری داشته باشد

از وقتی که بابت این مقاله زیبا صرف کردید سپاسگزارم + لایک

لینک به دیدگاه

با توصیف جالبی که در مورد این باز ارائه دادید باید ارزش وقت گذاشتن داشته باشد. به خصوص انکه برخی ویژگیها یا شبیه به چنین معنائی از سری دارک سو.لز نیز دراین بازی نهفته باشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی

مرسی

یک سوال

منظور از ارباب هبوط چیست؟؟

هبوط کلمه ای عربی است که به معنای نزول یا پائین امدن است..کنایه از کسی یا چیزی که در مقامی بالا قرار دارد و به تدریج با به یکباره طی یک سیر نزولی رو به پائین می آید. مانند هبوط حضرت آدم ....... این معنای هبوط در عربی است.

شاید ارباب هبوط معادل دیگری داشته باشد

از وقتی که بابت این مقاله زیبا صرف کردید سپاسگزارم + لایک

درود بر شما

fallen به معنی سقوط کرده پایین آمده کم ارزش شده میشه من برای  اینکه  به اسم بازی حالتی معنایی و فلسفی بدم این کلمه رو به کار بردم که به داستان مربوطه-اربابان یا خدایانِ انسانهای بد و سقوط کرده به اعماق تاریکی در بازی را میگویند Lords of the fallen-کسانی که از خوبی  و جهان پاک هبوط کرده اندبه  تاریکی وسیاهی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

لینک دانلود بازی با 16 گیگ حجم

البته قند شکن میخواد که من ندارم

دوستانی که قند شکن دارند چک کنند ایا لینک دانلود درسته؟ یا فیکه

لینک دانلود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان این هم تست گرافیک بازی در 1080 + CPU ها و عملکردشون

yxfjl3akgcntmahl855_thumb.jpg   vt5luuc9s1y8730pmsv_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مقایسه Screenshot های این بازی ،برتری مشهود PC را قیاس با PS4 نشان میدهد.

در هر جفت از تصاویر،تصویر فوقانی مربوط به  PC و تصویر  پایینی مربوط بهPS4 است :

Lords-of-the-Fallen_PC_1-635x396.jpg

Lords-of-the-Fallen_PS4_1-635x357.jpg

Lords-of-the-Fallen_PC_2-635x396.jpg

Lords-of-the-Fallen_PS4_2-635x357.jpg

Lords-of-the-Fallen_PC_3-635x396.jpg

Lords-of-the-Fallen_PS4_3-635x357.jpg

Lords-of-the-Fallen_PC_4-635x396.jpg

Lords-of-the-Fallen_PS4_4-635x357.jpg

منبع:http://wccftech.com/lords-of-the-fallen-pc-ps4-comparison-gtx-780ti-texture/

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بله نسخه pc مثل اینکه از قبل HD تکسچر داره

لینک به دیدگاه

اقا نمرات این بازی افتضاحه چرا؟ می خواستم بخرمش ولی....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا نمرات این بازی افتضاحه چرا؟ می خواستم بخرمش ولی....

با چی از کجا بخرید/.؟اصلا کرک نشده !هنوز تازه  اسکیدرو انلاک کرده  دیسکش رو!

ببشخید کجا افتضاحه؟8 گرفته از گیم اسپات-این همه نفد و بررسی گذاشتیم-عالیه و بینظیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم لینک متا

ترکونده تمام سایت ها چراغ سبز متا بهش دادند

http://www.metacritic.com/game/pc/lords-of-the-fallen

لینک به دیدگاه

با چی از کجا بخرید/.؟اصلا کرک نشده !هنوز تازه  اسکیدرو انلاک کرده  دیسکش رو!

ببشخید کجا افتضاحه؟8 گرفته از گیم اسپات-این همه نفد و بررسی گذاشتیم-عالیه و بینظیر

من shadow of mordor رو تازه خریدم ، این که بهتر از mordor نیست هست ؟

از عکس هایی که دیدم خوشم نیومد !! از لحاظ گرافیک نمیگم از لحاظ محیط بازی !!

با سلام

دوستان این هم تست گرافیک بازی در 1080 + CPU ها و عملکردشون

yxfjl3akgcntmahl855_thumb.jpg   vt5luuc9s1y8730pmsv_thumb.jpg

ضمنا بازی  از کارتهای انویدیا فکر کنم پشیتباتی میکنه نمیدونم باید بررسی کنم!

بازی از nvidia gameworks استفاده میکنه ، و کارت های amd نمیتونند زیاد خودی نشون بدن .....

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

متای بازی خیلی پایینه 

ببینم این که منتشر شده چرا کرک نشده هنوز؟

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متای بازی خیلی پایینه 

ببینم این که منتشر شده چرا کرک نشده هنوز؟

درود

نه پایین نیست 7.1 و 7.7 پایین نیستند عادی هستند پایین زیر 5 حساب میشه-ضمنا نمره متا میانگینه اصل اون نمره های سایت ها هستند  که 90درصد 8 به بالا دادند وقتی ازمن شنیدید یک بازی قشنگه بدون خوبه وقتی گفتم بده میشه مثل Ryse!

قفل سختی داره کرک نشده هنوز دورشن

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بله حرف شما واسه ما حجته  @};-

عجیبه چطور کرک نشده هنوز  :-?  انگار شرکت سازنده تنش می خاره  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

EXE اش انلاک نمیشه معلوم نیست چی کردن -البته codex وریلودد افتادن بجونش تا امشب مرگش حتمیه!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این بازی کرک نشد   :crying:  :(  یک ماه شد بازی خوبی هست منتظر بودم کرک بشه دانلود کنم اما..  :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...