رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک R9 280x 3gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همگی دوستان عزیز عضو انجمن

من عضو جدید هستم و امیدوارم من رو میان خودتون بپذیرید.

غرض از مزاحمت اینکه من در حال حاضر کارت گرافیک GTS 250 رو دارم.همه مدل بازی انجام نمیدم ولی همونهایی که انجام میدم برام مهم هستند.

بازیهایی مثل resident evil, far cry, call of duty,bf و اخیرا هم که evil within اومده.

متاسفانه هنوز موفق نشدم بازی کنم بازیهای لیست رو که نیاز به کارت گرافیک با پشتیبانی DX11 دارند. همونطور که حتما متوجه شدید الآن دیگه به دلیل کثرتشون و اینکه کلا بازیهای جدید دارند پشتیبانی از کارتهای DX10 رو قطع میکنند به ناچار مجبورم کارت گرافیک هم عوض کنم.البته دوستان شاید از خودشون بپرسند چرا همچین کارتی رو انتخاب کردی در حالی که کارتهای با قیمت بسیار پایینتر هم این بازی ها رو برای شما اجرا میکند!؟

خب غرض از این انتخاب هم این هستش که میخوام بازیها رو در بهترین حالت اجرا کنم و اینکه نمیخوام تاحد اقل چند سالی مشکلی داشته باشم.

میرسیم سر بودجه که من نهایتا تا 1000 میتوانم خرج کنم و قصد خرید کارت تمیز کم کارکرد و آور نشده دارم.

خواهشا دوستان اگر نظری دارند و فکر میکنند با کارتی ارزانتر هم میتونم به چیزی که میخوام برسم راهنمایی بفرمایند یا محصولی برای فروش دارند لطفا اینجا اعلام کنند.

بخاطر طولانی شدن مطلب عذرخواهی میکنم.

لینک به دیدگاه

r9 280x dcii top Asus دارم تا سال 2016 گارانتی سازگار داره چون تمتم کارتهایی که گرفتم چیپ nvidia بوده با amd نمیتونم کنار بیام قیمت 900 خواستی میتونم تقدیم کنم

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه استارتر اینجانب هم یک عدد کارت r9 280x  یا 7970 تا قیمت های 700  خورده ای تومن اینورا میخوام، فقط خواهشا برای ماین استفاده نشده باشه.

مرسی

لینک به دیدگاه

یه Saphre R9 280X Toxic Edition 3GB موجوده، برای گیم استفاده شده، قیمت پیشنهادی.

58742.png

http://www.anandtech.com/show/7406/the-sapphire-r9-280x-toxic-review/3

لینک به دیدگاه

دوتا کارت گیگابات GIGABYTE R9 280X در حده اک دارم خاستی در خدمتم و کم کار و داریه 2.5 سال حدودا گارانتی اوژنگ هست 

http://lioncomputer....showtopic=32598

لینک به دیدگاه

یک عدد 7990 2.5 تومن ، هر کی خواست بگه :)

7990؟، قیمتش همینه؟، 690 توی همین فروم هست 1600، گارانتی داره؟

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

7990؟، قیمتش همینه؟، 690 توی همین فروم هست 1600، گارانتی داره؟

نه. از فرانسه گرفتم 1000 یورو.گارانتی اونور آبی داره به درد خریدار نمیخوره

2.5 هم اگه کسی خواست میدم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...