رفتن به مطلب

گارانتی رم corsair کجاست و چیه؟؟؟؟

f.b.i govi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من یه سیستم  از کسی گرفتم رم را روی مادربرد که میندازم تصویر نمیده و مادربرد دیگه ای ندارم تست کنم بهترین راه اینو دیدم ببرم گارانتیش...

رمش

Corsair XMS3 4GB 1600Mhz DDR3

lمادربردشم ep43t-ud3l هست که با رمهای خودم تصویر میده...

سعی میکنم عکس هولوگرامشو بزارم

روش زده waranty  و یه دایرست که توش تیک خورده!!!

ایا این گارانتی داره اصلا...!!

80564434252625229370.jpg

52732864523104703964.jpg

13870031446018681408.jpg

ویرایش شده توسط f.b.i govi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز محصولات کورسیر همگی دارای گارانتی تخت جمشید هستند و اگر رم رو با گارانتی تهیه کرده باشید میتونید ببرید گارانتی تخت جمشید . 

لینک به دیدگاه

برادر این گارانتی جهانی کورسیر است، در ایران کاربردی نداره.

گارانتی کورسیر در ایران شرکت تخت جمشیده که باید هولوگرام تخت جمشید روش باشه وگرنه فاقد گارانتی محسوب میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اگه تازه خریدید بهتر هست برید سراغ فروشنده

شاید امیدی باشه

لینک به دیدگاه

اره از پرشین تولز گرفتم از یکی از بچه ها که بدبختانه اهوازم هست و میگه سالم بوده ونیشه برد تست کنه که!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر این گارانتی جهانی کورسیر است، در ایران کاربردی نداره.

گارانتی کورسیر در ایران شرکت تخت جمشیده که باید هولوگرام تخت جمشید روش باشه وگرنه فاقد گارانتی محسوب میشه.

این هولوگرام شرکت فارِس خدا بیامرزه که جمع شد

اما خدماتش رو گارانتی هماهنگ انجام میده

البته مادربرد شما احتمال داره با این رم سازگاری نداشته باشه با یه مادربرد دیگه تست بزن

لینک به دیدگاه

این هولوگرام شرکت فارِس خدا بیامرزه که جمع شد

اما خدماتش رو گارانتی هماهنگ انجام میده

البته مادربرد شما احتمال داره با این رم سازگاری نداشته باشه با یه مادربرد دیگه تست بزن

آقای شعبانی من یه SSD گرفته بودم برند کورسیر، بدون گارانتی، بعد عین همین هلوگرام روش بود؟!

یعنی اونم گارانتی فارس بوده؟

لینک به دیدگاه

پس اقای شعبانی من اینو ببرم گارانتی هماهنگ؟؟؟؟مطمئنی شما؟؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم قبلش بایوس مادربردتون رو آپدیت کنید. در بسیاری از مواقع با این کار مشکل عدم هماهنگی رم با مین حل میشه!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر رمها سالم باشه فکر نکنم گارانتی کاری انجام بده

حالا امتحانش مجانی هست ولی در صورتی که کاری نکردن با کسی دیگر باید رمها را تعویض کنی یا بفروشی

رمهای HyperX در مورد سازگاری با مادربردها بهتر عمل میکنن قیمتشون هم مناسب هست

لینک به دیدگاه

بهتر بود قبل از خرید رم به گارانتیش توجه میکردی تا این مشکلات برات پیش نمیومد ...هر چند گارانتی تو ایران یعنی کشک ... :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان منم یه رم 4 گیگ 

corsair  خریدم زمان خرید تو سایت لیون نوشته بود گارانتی مادام العمر ولی الان که به دستم رسیده هیچ هلوگرامی رو نیست که معلوم کنه گارانتی کدوم شرکته لطفا راهنمایی کنید
لینک به دیدگاه

نه بابا من هارد اکسترنالم خراب شد بردم گارانتی 2هفته پیش یه اک بهم داد کشک چیه...!

این رمم اون دوستمون پس گرفت خداروشکر...

لینک به دیدگاه

خدارو شکر ...

با سلام خدمت دوستان منم یه رم 4 گیگ 

corsair  خریدم زمان خرید تو سایت لیون نوشته بود گارانتی مادام العمر ولی الان که به دستم رسیده هیچ هلوگرامی رو نیست که معلوم کنه گارانتی کدوم شرکته لطفا راهنمایی کنید

با آقای حسینی هماهنگ کن ...

لینک به دیدگاه

نمیگم که عوض نمیکنن ... فقط موقع تعویض خیلی اذیت میکنن ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

در ضمن بهتره این سوال رو در تایپیک آدرس شرکت های گارانتی میپرسیدی که حجم مطالب زیاد نشه ... شرمنده

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

خدارو شکر ...

با آقای حسینی هماهنگ کن ...

والا هماهنگی کردم گفتن روی مادربرد هلوگرام هست ولی هیچ هلوگرامی من مشاهده نکردم فقط گفتن گارانتی داره یک سال دوستان اگه خریدی داشتن راهنمایی کنن 

لینک به دیدگاه

درود 

بنده دوتا رم corsair گرفتم منتها روش گارانتی اورجینال زده . طرف میگه واسه شرکت الماس سبز هست . اصلا این شرکت وجود داره یا نه ؟ کسی می دونه این گارانتی کجاست؟

81603042584345579562.jpg

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

وقتی کالایی گارانتی شرکتی هست مشکلی نداره فقط اون کسی که بهتون فروخته باید جوابگو باشه و شما رو راهنمایی کنه . از هر کجا که خریدید به همونجا مراجعه کنید و ازشون اطلاعات بگیرید و اونها موظب به دادن اطلاعات به شما دوستان هستن و حتما مشکلتون رو حل میکنن

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی . حالا طرف میگه هر مشکلی داشت بنده قبول دارم. ولی بنده از این ناراحتم که گفته بودم گارانتی تخت جمشید میخوام . چه گناهی کردیم شهرستانی شدیم ماها.

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی . حالا طرف میگه هر مشکلی داشت بنده قبول دارم. ولی بنده از این ناراحتم که گفته بودم گارانتی تخت جمشید میخوام . چه گناهی کردیم شهرستانی شدیم ماها.

خوب امکان داره اشتباه کرده باشن و اگر قول دادن باید به قولشون وفا کنن و بعضی وقتها هم اشتباه پیش میاد و اگه اشتباه کردن که باید رمو تعویض کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...