رفتن به مطلب

بالا نیومدن 4690 رو H87 لطفا کمکم کنید

majiid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشکل از مین و سی پی یو نیست نگران نباشین

با ریست کردن مادربرد درست میشه شما باطریشو در بیار بزار چند دیقه بمونه بعد کابل برق پاورو بکش بعد از 5 دقیقه وصل کن باطریو بنداز درست میشه 

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد.ای کاش از همون اول از شما عزیزان کمک میخواستم و 7-8 تومن بیزبون رو تو جیب مخابرات برای رایانه کمک نمیریختم.از همه دوستانی که وقت گذاشتن و تایک رو مطالعه و نظر دادن به خصوص mamalicool و royal عزیز متشکرم.فدای همتون @};- @};- @};- @};- @};- :x :x :x :x :x :x :x :x @};- @};- :x :x

لینک به دیدگاه

مخلستم داداش وظیفه بود همه باید هر طوری که میتونن کمک کنن تا سطح علمی همه رشد کنه از تجربیات همدیگه استفاده کنیم

خوشحال شدم که مشکل حل شد @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . 

لطفا در این تاپیک هم مطرح کنید تا شاید روزی به کار کسی بیاد  @};-

تجربه های شما از مشکلات و خطاهای سیستم و راه حلی که پیدا کردید
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مشکل حل شد.ای کاش از همون اول از شما عزیزان کمک میخواستم و 7-8 تومن بیزبون رو تو جیب مخابرات برای رایانه کمک نمیریختم.از همه دوستانی که وقت گذاشتن و تایک رو مطالعه و نظر دادن به خصوص mamalicool و royal عزیز متشکرم.فدای همتون @};- @};- @};- @};- @};- :x :x :x :x :x :x :x :x @};- @};- :x :x

درود

خوب حالا مشکل چی بود راه حل رو بگید تا شاید جایی به درد کسی بخوره

لینک به دیدگاه

درود

خوب حالا مشکل چی بود راه حل رو بگید تا شاید جایی به درد کسی بخوره

سلام مشکل این بود که وقتی i5 4690 رو روی سیستم میزاشتم با اینکه بایوس آپدیت بود سیستم بالا نمیومد در حالی که با g3220 بالا میومد......طبق گفته دوستان بنده coms مین رو ریست و چند دقیقه باطری مین رو در اوردم و مشکل حل شد همین :D

لینک به دیدگاه

این cmos و باتری بایوس ، درونشون معجزه هایی نهفته است که فقط حرفه ای ها ازش مطلعند ... به خدا جدی میگم ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

این cmos و باتری بایوس ، درونشون معجزه هایی نهفته است که فقط حرفه ای ها ازش مطلعند ... به خدا جدی میگم ...

آره منم مطلعم...  =)) 

لینک به دیدگاه

مسخره میکنی ؟؟؟ به خدا مادربرد اورده بودن واسم هیچ مشکلی نداشت ولی روشن نمیشد اینکار رو کردم سریع بالا اومد ... حتی برده بود گارانتی هم اونا بهش گفتن درست نمیشه ...

لینک به دیدگاه

مسخره میکنی ؟؟؟ به خدا مادربرد اورده بودن واسم هیچ مشکلی نداشت ولی روشن نمیشد اینکار رو کردم سریع بالا اومد ... حتی برده بود گارانتی هم اونا بهش گفتن درست نمیشه ...

نه مهدی جان، جمله ات رو دوباره بخون: "فقط حرفه ای ها مطلعند"، منهم نوشتم منم مطلعم، نکته رو داشتی؟

لینک به دیدگاه

سلام دادش گلم

اول کاری میکنی باید مین بردتو ریست بایوس بکنی بعد یکی از چنل رمت استفاده کن و بعد بالا اومدن نسخه بایوست حتما آپدیت کن ان شاالله مشکلت حل میشه منم همچین مشکلی داشتم با این ترفند حل کردم :D :D :D :D

http://www.asus.com/support/cpu_support

لینک به دیدگاه

BIOS مثل سویچ ماشین هست

مهم نیست ماشین چه قیمتی داره ولی اگر سویچ نباشه یا خراب باشه روشن نمیشه هیچ حتی درش هم باز نمیشه که بخوای روشنش کنی

من که برای این تجربیات با دلار خدا بیامرز 1000 تومانی 500 هزار تومان ضرر کردم و چه بلاهایی که سر من و مادربرد عزیزم GA-8I955X Royal نیامد

حالا هم که اسم کاربری من Royal هست دقیقا برای نگاه داشتن اون خدابیامرز هست زنده یاد Royal محصولی از شرکت GIGABYTE

خواهشن 1 دقیقه سکوت :-S

لینک به دیدگاه

چرا من نمیتونم به کسی لایک بدم؟؟ :-?

تعداد پست های شما به 50 که برسه میتونی  لایکم کنی :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...