رفتن به مطلب

نظرسنجی بهترین و به روزترین سایت برای دانلود نرم افزارهای کامپیوتری

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

به نظرتون بهترین سایت برای دانلود ویندوز و نرم افزارهای کامپیوتری کدومشونه ؟  

51 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. منتخبی از ده سایت که تو این زمینه فعالیت میکنند به شرح زیر میباشد :

• Mihandownload
    • Softgozar
    • P30download
    • Downloadha ( طبق نظر دوستان بهترین سایت برای دانلود بازیهای کامپیوتری )
    • Soft98
    • P30world
    • Top2download
    • Vatandownload
      0
    • Sarzamindownload
      0
    • Ir-dl
      0
    • Asandownload

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و تقدیم احترام خدمت سروران گرامی و دوستان عزیز / امیدوارم هر کجا که هستید سلامت و خوشحال باشین

دوستان همان گونه که از عنوان تایپیک پیداست قصد اجرای یک نظرسنجی با موضوع بهترین سایت نرم افزاری رو داریم که از عزیزان دعوت میکنیم در

نظرسنجی شرکت کرده و دیدگاهها و مطالب ارزشمندتونو به اشتراک بزارید تا بنده و همه دوستان استفاده کرده و لذت ببرند / لازم به ذکره که منظور 

از نرم افزار شامل تمامیه نرم افزارهای کامپیوتری مربوط به ویندوزمیباشد .

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><

windows_logo.jpg

windows_7_compatible_antivirus_software.

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بغیر از اینها اسان دانلود هم هست بد نیست اضافه کنید کامل تر بشه ...! ^_^ 

البته خودم از soft 98 اکثرا استفاده می کنم بنسبت...

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ارادت ....

بزرگوار asandownload رو هم اضافه کنید بد نیست .

با تشکر

لینک به دیدگاه

اینکه پرسیدن نداره خیلیا میدونن تو ایران بروزترین سایت دانلود رایگان در حوزه نرم افزار سایت سافت 98 هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بغیر از اینها اسان دانلود هم هست بد نیست اضافه کنید کامل تر بشه ...! ^_^ 

البته خودم از soft 98 اکثرا استفاده می کنم بنسبت...

مخلصم نیما جان 

البته خدمت شما عارضم که سایت زیاده و من اونایی رو انتخاب کردم که پربازدید بودن و فقط یکی دوتاش بهترین هستند که اینجا معلوم خواهد شد 

سایت پیشنهادیتون وارد لیست شد

سلام و عرض ارادت ....

بزرگوار asandownload رو هم اضافه کنید بد نیست .

با تشکر

سلام و درود خدمت شما / امرتون انجام شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب عطاء،سافت98 رو خیلی قبول دارم،همیشه آپدیته،در کمترین زمان کرک رو پیدا و آپ میکنه.

بوکمارک شماره 3 من سافت98ه.

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مخلصم نیما جان 

البته خدمت شما عارضم که سایت زیاده و من اونایی رو انتخاب کردم که پربازدید بودن و فقط یکی دوتاش بهترین هستند که اینجا معلوم خواهد شد 

سایت پیشنهادیتون وارد لیست شد

سلام و درود خدمت شما / امرتون انجام شد 

نشانه ی لطف تونه عزیز جان  @};-

لینک به دیدگاه

سافت 98 سرور قدرتمند همراه اپدیت بسیار سریع داره فقط در قسمت گیم های جدید سایت دانلودها از همه قوی تر هست فعلا

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر میکنم از تمام عزیزانی که قدمشون رو گذاشتن رو چشمام و نظارت خودشونو بیان کردن 

اینکه پرسیدن نداره خیلیا میدونن تو ایران بروزترین سایت دانلود رایگان در حوزه نرم افزار سایت سافت 98 هست.

درود 

دوست عزیزم تایپیک نظرسنجی هست و ربطی به دونستن من یا بقیه نداره بنده هم میدونم اون سایت عالیه ولی میخوام نظر همه دوستان و کاربران رو بدونم 

تا حتی عزیزانی که در این زمینه سردرگم هستند به نتیجه درست برسن و هم از اطلاعات دیگران استفاده کرده باشیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان به نظرتون بهترین سایت برای دانلود بازی کامپیوتری چیه ؟ هم از لحاظ بدون مشکل بودن فایلهای دانلودی و هم بقیه موارد ...

و نظرتون در مورد سایت میهن دنلود چیه ؟ این سایت رو اونقدر این مخابرات تعریف کرده البنه نه تنها مخابرات بلکه خیلی از ای اس پی ها 

سرعت اینترنتشونو با دانلود از این سایت به رخ میکشن !!! خب بایدم سرعت زیاد باشه چون سرورش داخلیه !! 

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون بهترین سایت برای دانلود بازی کامپیوتری چیه ؟ هم از لحاظ بدون مشکل بودن فایلهای دانلودی و هم بقیه موارد ...

و نظرتون در مورد سایت میهن دنلود چیه ؟ این سایت رو اونقدر این مخابرات تعریف کرده البنه نه تنها مخابرات بلکه خیلی از ای اس پی ها 

سرعت اینترنتشونو با دانلود از این سایت به رخ میکشن !!! خب بایدم سرعت زیاد باشه چون سرورش داخلیه !! 

برای بازی تاپ 2 دانلود خیلی خوبه

بازی ها رو با سرعت خیلی بالایی اپلود میکنه خصوصا بازی های معروف

اما از نظر نرم افزار از بقیه سایت ها مثل soft98 عقب تره و یکم دیر نرم اقزار هاش رو اپدیت میکنه

میهن دانلود هم خوب بود ولی دیگه مثل قدیما اپدیت نیست ولی سرعتش واقعا خوبه

البته همین تاپ 2 دانلود هم سرعت دانلودش خیلی خوبه اما با بعضی از ISP ها مشکل داره و بعضی موقع ها سرعتش پایین میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من دانلود ها.

من یه 5 یا 6 باری دی ال سی گرفتم ازش حتی اپدیت بازی ها رو هم از اونجا میگیرم خداییش دروغ نباشه فقط یه بار جواب نداد اونم مشکل از خودم بود بازیم بلک باکس بود من اپدیت ریلود میخواستم بریزم روش.

وگرنه تو بقیه موارد جواب داده.

http://www.downloadha.com/

درود بر شما

بله گویا این سایت تو بخش فایلهای بازی خوش درخشیده البته چون بنده اهل بازی و اینا نبودم چنین سایتی رو رصد نکردم 

بنده زیاد تعریف سایت top2download رو شنیده بودم از دوستانم که در زمینه بازی فعالیت دارند 

بنده خودمم از خیلی سایتا استفاده میکتم در زمینه نرم افزار که یکیشون سافت گذر هست و سافت 98 که گاهی وقتا هم دیگر سایتها برای نرم افزارهای کم یاب

سایت سافت گذر نرم افزارها رو گلچین و به انتخاب خودش قرار میده ولی سافت98 هر نرم افزاری که به درد کاربر بخوره رو تو سایت قرار میده که میهن دانلود 

تو این زمینه خیلی جلوتره و هر چی دستش بیاد تو سایت قرار میده حتی نرم افزارهایی که هیچ کدوم از سایتا نداشته باشن و خیلی گرون قیمت 

به نظرم باید استفاده رو به یک سایت محدود نکنیم و از قابلیتهای همه سایتها استفاده کنیم چون هیچ سایتی کامل نیست 

برای بازی تاپ 2 دانلود خیلی خوبه

بازی ها رو با سرعت خیلی بالایی اپلود میکنه خصوصا بازی های معروف

اما از نظر نرم افزار از بقیه سایت ها مثل soft98 عقب تره و یکم دیر نرم اقزار هاش رو اپدیت میکنه

میهن دانلود هم خوب بود ولی دیگه مثل قدیما اپدیت نیست ولی سرعتش واقعا خوبه

البته همین تاپ 2 دانلود هم سرعت دانلودش خیلی خوبه اما با بعضی از ISP ها مشکل داره و بعضی موقع ها سرعتش پایین میاد

بله تاپ رو یکی از دوستان که فروشگاه بازی دارن تایید میکنن که یکی از بهترینهاست 

کاملا باهاتون موافقم و شکی درش نیست 

بله البته نه همه نرم افزارهاش چون گوا مدیریتش کمی با مشکل مواجه شده و به همین خاطر زیاد به روز رسانی نمیکنن 

این مشکل سرعت رو متاسفانه اکثرا دارن و خیلی وقتا از اونطرفه تا این طرف 

لینک به دیدگاه

سلام عطا جان تاپیک جالبی هستش @};-

من سایت سافت گذر رو انتخاب کردم البته Soft98 هم سایت خوبی هست اینم تصویر نوار Bookmark مرورگر من

post-15536-0-64138300-1414240774_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

softgozar  downloadha

soft98

هر 3 خوبن  البته تو زمینه ویندوز و نرم افزار soft98 بهتر عمل میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان تاپیک جالبی هستش @};-

من سایت سافت گذر رو انتخاب کردم البته Soft98 هم سایت خوبی هست اینم تصویر نوار Bookmark مرورگر من

attachicon.gif45345345.JPG

سلام خدمت علیرضا جان عزیز / ضمن تشکر از افتخااری که دادین و تو نظرسنجی شرکت کردین 

بله طبق امار به دست اومده تا این لحظه این دو سایت و البته سافت 98 جزو بهترینها هستند 

softgozar  downloadha

soft98

هر 3 خوبن  البته تو زمینه ویندوز و نرم افزار soft98 بهتر عمل میکنه 

درود بر دوست عزیزم و تشکر میکنم از شرکتتون در نظرسنجی

بله طبق نظرسنجی و بررسی نظرات دوستان سایت دانلودها داره خوب محبوب میشه و سافت گذر و سافت98 هم که نیازی به تعریف ندارن 

با عرض پوزش از دوستان تشکرهام به پایان رسیده که از این بابت عذرخواهی میکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز ضمن سلام خدمت همگیتون 

دیشب بنده تصمیم گرفتم یه سیستم عامل ویندوز 7 رو از سایت ماکروسافت دانلود کرده و اپدیتشون کنم و همین کار رو هم کردم که نتیجه عالی حاصل شد 

بنده بعداز اینکه فایل سه گیگ و 100 مگابایتی ویندوز 64 بیتی رو دانلود کردم روی سیستم نصب کردم که نسبت به ویندوزی که از سایت سافت98 گرفته بودم 

کمی پر سرعت تر نصب و بالا اومد که این خودش برام جالب بود / لازم به ذکره که فایلی که از سافت98 گرفته بودم حدود 4 گیگ و 370 مگ بود 

خب بعداز نصب ویندوز و نرم افزارهای اصلی گذاشتم تا ویندوز خودش اپدیت کنه و همه ایمپورتنسهارو دانلود و نصب کرد خودش به جز بخش انتخابی که مربوطه 

به درایوهای سخت افزار و زبانها و اپدیتهایی که زیاد به درد بخور نبودن و حالت انتخاب داشت که بنده همشو مخفی کردم و کل فایل دانلود شده هم حدود 2 گیگ شد 

و چندین بارم چک کردم که هیچ اپدیتی نمونده باشه و علامت ویندوز اپدیت نمایان شد و سیستم شروع به اینستال کردن اپدیتها گرفت و چندین بار به طور خودکار ریستارت شد

بعداز شروع کار ویندوز چیزی که جالب بود سرعتش بود که خیلی محسوس بود و قابل مشاهده و همه چی مثل ساعت کار میکرد حتی با لحظه ای مکث و گیر کردن

واقعا خیلی لذت بردم و پیشنهادم اینه که دوستان هم از این روش استفاده کنن و من به شخصه بهتون قول میدم پشیمون نشین و همیشه ویندوزی اپدیت و پرسرعت داشته باشین

البته شما میتونید بعداز دانلود کردن اپدیتها اونارو قبل از اینکه ویندوز شروع کنه به نصبشون در جایی ذخیره کنین تا بعدا مجبور به دانلود دوباره نشین و بایدم قبل از اینستال کردن 

اپدیتها این کارو انجام بدین چون ویندوز اکثر فایلهای دانلودی رو بعداز نصب پاک میکنه 

لینک به دیدگاه

سلام

تو نرم افزار از نظر سرعت سافت 98 از نظر کیفیت سافت گذر

تو بازی هم رو دست دانلودها وجود نداره بدون شک

یاعلی

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سایت soft 98 عالیست!

فقط سایت Download.ir

و سایت Download.com

و سایت Eramdownload.ir

رو هم اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...