رفتن به مطلب

مادربرد MSI X99S XPOWER AC رکورد جهانی 3DMark را شکست

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

40000marks1-e1414088344710.jpg

MSI X99S XPOWER AC یکی از مادربردهای اورکلاکینگ این کمپانی با چیپ ست Intel X99 رکورد جهانی 3DMark - Fire Strike را با  همراهی SLI  چهارگانه کارت MSI GTX 980 GAMING 4G  شکست و آن را به 40052 رساند.،ام اس آی به کمک تیم بریتانیایی  ""8Pack و" Pepinorang" اولین سازنده ای است که به رکوردی فراتر از 40000در آزمون  3DMark Fire Strike دست می یابد.

در همین حال MSI X99S XPOWER AC رکورد بی نظر 109069 را  در آزمون 3DMark Vantage و 44538 در آزمون  3DMark11 برجای گذاشته است.

tbk7sq9uk4svi6q5mk2f.jpg

منبع خبر:http://www.guru3d.com/news-story/msi-x99s-xpower-ac-breaks-3dmark-world-record.html

ترجمه: خبات کریمی

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی

موفق باشی

64213_persiana_mer30.gif

دوستان من یه شفاف سازی بکنم:آزمون 3DMark - Fire Strike مربوط به گرافیکه و ربطش با مادربرد MSI X99S XPOWER AC اینجاست که این مادربرد نتیجه SLI  چهارگانه کارت MSI GTX 980 GAMING 4G رو بشدت بالا برده،همین کارت با همین پیکربندی قبلا چنین رکوردی نزده بود،یعنی خیلی تاثیر داشته.

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

msi رو خیلی قبول دارم  ;) کارش خیلی درسته

ممنون دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

واقعا مادربرد عالی هست ایشالا خدا نسیب ما هم بکنه :daydreaming:

من از MSI زیاد راضی نیستم ولی بعضی وقتا یه محصولاتی تولید میکنه که هیچ کس نمیتونه ازش ایراد بگیره دمش گرم گل کاشته :clapping:

نارضایتی من هم از کیفیتش نیست خاص هستن با هر جنسی که روش نسب میکنی سازگار نیست فقط همین اون هم بخاطر کیفیت بد اونهاست نه MSI

حالا با این تفاسیر ASUS با پرچمداره خودش یعنی Rampage V باید بره غاز بچرونه ؟ تازه کلی هم خرج کرده پین اضافه گزاشته برای CPU :Hee Hee:

راستی از GIGABYTE خبری نیست  :confused:

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

msi رو خیلی قبول دارم  ;) کارش خیلی درسته

ممنون دوست عزیز @};-

درود دوست عزیز،منم بیشتر از ASUS قبولش دارم،خصوصا چند سال گذشته خیلی پیشرفت کرده،بابت لطفتون هم سپاسگزارم366219_4plnvbq.gif

واقعا مادربرد عالی هست ایشالا خدا نسیب ما هم بکنه :daydreaming:

من از MSI زیاد راضی نیستم ولی بعضی وقتا یه محصولاتی تولید میکنه که هیچ کس نمیتونه ازش ایراد بگیره دمش گرم گل کاشته :clapping:

نارضایتی من هم از کیفیتش نیست خاص هستن با هر جنسی که روش نسب میکنی سازگار نیست فقط همین اون هم بخاطر کیفیت بد اونهاست نه MSI

حالا با این تفاسیر ASUS با پرچمداره خودش یعنی Rampage V باید بره غاز بچرونه ؟ تازه کلی هم خرج کرده پین اضافه گزاشته برای CPU :Hee Hee:

راستی از GIGABYTE خبری نیست  :confused:

سلام و تشکر بابت توجه تان

این برد هم سوکت LGA 2011-v3 و پین اضافی داره.

ایسوس هم یه غول داره: این رو ببینید

نبردی فرسایشی در جبهه Haswell-E ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

کم کم داشتم رو میاوردم به MSI باز عکس این عزیز دل را به من نشون دادی  ASUS X99 Deluxe شاهکار طراحی هست تا به حال مادربردی به این زیبایی ندیدم دلم میخواد از هر مدلی یکی بخرم

خیلی اقایی داداش کارت درسته این چند روزه کلی مقاله گزاشتی برای کاربران عزیز انجمن جا داره که از شما تشکر کنم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

د رحالت ترپیل و کواد SLI مشکلات درایور خیلی زیاد میشن  معلوم نیست  اینها چطور بدون کرش و باگ رد کردند!!ممنون از اکستریم برای پوشش خبری! @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

د رحالت ترپیل و کواد SLI مشکلات درایور خیلی زیاد میشن  معلوم نیست  اینها چطور بدون کرش و باگ رد کردند!!ممنون از اکستریم برای پوشش خبری! @};-

سلام جناب قاسمی،خوش اومدین،همونطور که میدونید حتما دلیلی داره که msi میره چند نفر رو برمیداره میبره اور کنن.البته هیچ عجیب هم نیست  انویدیا درایور pre release در اختیارشون بزاره(از نظر من)

بابت توجه و لطفتون هم سپاسگزارم43079_29vfnr8_th.gif

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صد در صد پشتیبانی انویدیا بوده بدون اون نمیشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...