رفتن به مطلب

فروش سیستم 1150گیمینگ در حد اک با قیمت بسیار عالی

Recommended Posts

بسم تعالی
عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز و گرامی
بنا بخاطر مشکلات شخصی تصمیم بر فروش سیستم ذیل که حدود 4 ماه پیش بصورت 100% اکبند (بغیر از مموری رم) خریداری شده است برای فروش قرار میدم
min: asus h87 pro 350t
cpu: intel 4670k 610t
ram: g.skil 1600 ripjawsX 7.8.7.24 2*4gb 280t
vga: asus gtx 760 dcu2 770t
monitor: asus mx239h 820t
hard: wd 2tb green 64m 210t رزرو بای دوست خوبم saman320 در پرشین تولز
power: thermaltek 730w smart 210t
case: green x3 130t رزرو بای دوست خوبم saman320 در پرشین تولز
dvd rw: pioneer 35t
3.415.000t هزارتومان
نکته : تمامی قطعات ذکر شده کاملا سالم و بدون هیچ گونه مشکلی میباشد اصلا و ابدا اورکلاک یا هرچیز دیگه ای نشده
نمیخوام تعریف زیادی از سیستم بکنم ولی در حد اک میباشد و عین این میمونه که قطعه اک خرید میکنید پس خیالتون راحت
حتی یک ریال هم کمتر از قیمتی که ثبت کردم برای هر قطعه ای کثر نخواهم کرد پس قیمت اول+وسط+آخر همان قیمت ثبت شده میباشد پس لطفا تقاضای تخفیف نفرمائید + هزینه ارسال قطعات به عهده خریدار محترم میباشد در صورت خرید تکی
فروش بصورت یکجا میباشد فقط در صورتی جداگانه فروخته میشود قطعات که حداقل 5 عدد از قطعات مشتری آماده خرید داشته باشه
اول واریز بعد ارسال
امری بود در خدمت دوستان هستم
باتشکر

لینک به دیدگاه

عکس از سیستم با نام کاربری هم انشالله فردا قرار میدم

لینک فروش در پرشین تولز
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر تصویر از کالا قرار ندید تاپیکتون حذف میشه . تصویر هم حتما مطابق قوانین باشه . لینک قوانین در امضای بنده هست .

لینک به دیدگاه

رم ها گارانتی دارن؟؟؟؟؟؟

1 لینک میذارید ازش

رمها گارانتی ندارن تو نت بزنید میاد بطو کامل 

فردا ازش عکس میزاترم

g.skil 1600 ripjawsX 7.8.7.24 2*4gb

http://nl.hardware.info/productinfo/115968/gskill-ripjaws-8gb-ddr3-1600-cl7-xmp-kit

ویرایش شده توسط ali9479975
لینک به دیدگاه

@};- سلام عزیز خوبی :-? ببخشید استاد با توجه به گفتهای  شما غیر از رم مابقی سیستم دارای گارانتی می باشه؟ :confused:  @};- دوست عزیز ببخشید هرچند نوشته اید به هیچ عنوان حتی یک ریال پایین تر نمی دهید؟ |-)   بزرگوار وقتی قیمتی را یصورت تکی میگذارند تا اینجا که در این سایت وسایتهای دیگر را دیده ام اگر کسی بصورت کامل بخواهد معولا یه تخفیف بهش میدهند :-B  :whew: ؟البته این سیستم جنابعالی است و اختیارش را داری هر چه دوست داری قیمت بدهید :whew:  :Praying:  @};- ولی اگه تخفیف کوچکی بدهی :x سیستم راکامل انشالله بر میدارمش =))  @};-  البته با اجازه همه دوستان بزرگوارو عذر خواهی از کسی که بعضی از قطعات را رزو کرده است :whew:  واینکه طبق کفته جنابعالی غیر رم همه قطعات نو(اگر اینچنین باشه با گارانتی هم است ) با تشکر موفق باشی :daydreaming:  :redface:  :-B  @};- 

لینک به دیدگاه

@};- سلام دوست عزیز خوبی ببخشید دیر جواب دادم :whew:  :whew: دیروز کمی کار شخصی داشت :daydreaming: اصفهان هستم وانشالله یکشنبه به تهران می ایم :party: کار اداری دارم :Praying:  :Praying: یک توضیح :-B  :-B مختصر برای شما من این سیستم را برای یکی ازاقوام نزدیک میخواهم پس مجبورم در حد اعلا از همه وضعیت سیستم با خبر باشم احتمالا خودتان علتش را می دانید که با کوچکترین اشتباه هم پول رادادموهم حرف زیاد پشتش است پس خواهشم این است درموردسیستم خودتان کمک کنید تا دردسر نداشته باشم :-B  :-Bپس ممکنه سوال زیا دبپرسم  :Praying:  :Praying: :whew:ممنون وتشکربسیارموفق باشید :daydreaming:  :Peace Sign:  :redface:  :-h  

لینک به دیدگاه

@};- سلام بزرگوارخوبی :laughing:  :clapping:  لطفاعکسها واطلاعات کاملتر را برایمان قرار دهید ممنون @};- مثلا مانیتورخط خش یا کیفیش ورزلوشنش و سایتش و.. ببخشید وممنون موفق باشید برنامه تیون اپ از هارد زحمت بکشید بی نهایت ممنونم انشالله سلامت باشی  @};-  :clapping:  |-)  |-) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اگر در تهران هستید قیمت نهایی و فوری رم رو PM کنید

وحتی امکان تعویض رم هم موجود هست با بهترین شرایط قیمتی (2*4 گیگ پاتریوت 1600 برای تعویض موجود هست)

منتظر PM

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

4670 رو 510 هستم.

به این قیمت کمی بگردید میتونید پیدا کنید

لینک به دیدگاه

فروش فقط بصورت کامل میباشد

عکسم قرار میدم فردا

ویرایش شده توسط ali9479975
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروش فقط بصورت کامل میباشد

عکسم قرار میدم فردا

اگر احیاناً قصد فروش تکی رو داشتید و پیشنهاد های دوستان در PM وسوسه تون کردن برای رم :D

برای من هم یک PM بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

اگر احیاناً قصد فروش تکی رو داشتید و پیشنهاد های دوستان در PM وسوسه تون کردن برای رم :D

برای من هم یک PM بدید

با تشکر

گرامی یکی از دوستان سیستم رو کامل میخواد

اگر خدا بخواد به ایشون میفروشم

فروش تکی ندارم

همین رمو از من 340ت هم خواستن

متاسفانه باید منتظر باشید یکی دیگه از دوستان از این رمهارو رو کنن برای فروش : دی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...