رفتن به مطلب

راهنمایی خرید هارد 2 ترا زیر 300 هزار تومن

hi1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گلم @};- 

همان طور که از عنوان مطلب معلومه،من قصد مشاوره گرفتن برای خرید یک"هارد 2ترابایت اکسترنال"رو دارم!

حداکثر بودجه بنده 300 هزار تومانه و اصلا نمیتونم بودجه ام رو افزایش بدم!

نیازهای بنده بیشتر برای آرشیو کردن فیلم و سریال و گیم هست.

سرعت هم اگر هاره usb3 رو ساپورت کنه بهتره.

در ضمن دوستان من هارد رو زیاد جابجا نمی کنم پس با آداپتور مشکلی ندارم. :) 

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل سیگیت اکسپنشن دسکتاپ با ظرفیت 2ترا فکر میکنم انتخاب ایده الی باشه

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

مدل دسکتاپ سیگیت با ظرفیت 2ترا فکر میکنم انتخاب ایده الی باشه

ممنون محمد جان بابت راهنمای که کردید ولی میشه لینک این محصول رو به من بدید با تشکر. :x

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این لینک محصول هست در نیو اگ

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822178116

لینک به دیدگاه

1.7. CONSERVATION STATUS, EFFORTS AND CONTROVERSIES

Estimates of the status of the global population of polar bears vary widely. As of 2008, the World Conservation Union (IUCN) reports that the global population of polar bears is 20,000 to 25,000, and is declining. In 2006, the IUCN upgraded the polar bear from a species of least concern to a vulnerable species. It cited a "suspected population reduction of >30% within three generations (45 years)". However, a report published in July 2013, estimates that the global population of polar bears increased by an average of almost 4,200 bears since 2001. Risks to the polar bear include climate change, pollution in the form of toxic contaminants, conflicts with shipping, stresses from recreational polar-bear watching, and oil and gas exploration and development. The IUCN also cited a "potential risk of over-harvest" through legal and illegal hunting.

According to the World Wildlife Fund, the polar bear is important as an indicator of arctic ecosystem health. Polar bears are studied to gain understanding of what is happening throughout the Arctic, because at-risk polar bears are often a sign of something wrong with the arctic marine ecosystem.

ببخشید آقا محمد من لینک خواستم نه متن خارجی! :wacko:

لطفا نام کامل اون هارد رو بفرماید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید آقا محمد من لینک خواستم نه متن خارجی! :wacko:

لطفا نام کامل اون هارد رو بفرماید @};-

امان از گوشی و ... همراه

اصلاح شد

(هیچی دسکتاپ نمیشه)

عملکرد بسیار راضی کننده ایی داره

لینک به دیدگاه

بازم ممنون آقا محمد بابت مشاور @};-

یعنی از این بهتر تو بازار نیست البته زیر 300 تومن اگر نیست من همین رو بگیرم  :-?

عه ببخشید یه ایده به نظرم رسید،به نظر شما من یه هارده 3.5 اینچی دسکتاپ بگیرم و با یه رابط ساتا به usb وصل کنم به لپ تاپ یه چیزی شبیه به این

39628155295956327063.jpg

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از هر برندی که بخرید بجز وسترن و سیگیت دارید در حقیقت از همین دو برند خرید میکنید و فقط اسمن فرق میکنند مثلاً اگر سیلیکون پاور یا ای دیتا دستکتاپ رو بتونید تو بازار پیدا کنید هارد اصلی یا برای وسترن هست یا سیگیت شاید هم توشیبا

البته میتونید نیم نگاهی هم به وستر مای بوک داشته باشید ولی دارای چندین مدل هستش این سری مای بوک 

لینک به دیدگاه

به نظر من سیلیکون پاور A80 هم خوبه چون پرتابل بودن مزیت اصلی هارد اکسترناله پس بهتره ضدضربه هم باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من سیلیکون پاور A80 هم خوبه چون پرتابل بودن مزیت اصلی هارد اکسترناله پس بهتره ضدضربه هم باشه.

بله دوست گرامی A80 رو من باهاش کارکردم و میتونم بگم خوب و فوق العاده هستش ولی ایشون هارد با ظرفیت بالا و قیمت مناسب میخوان و در پست اول هم گفتن که پرتابل بودن زیاد اهمیتی براشون نداره

ولی احیاناً اگر بتونن بودجه رو افزایش بدن میتونن به این دو مورد زیر توجه ویژه ایی داشته باشن که از هر نظر عالی هستن

http://lioncomputer.ir/product/3582/WD+My+Passport+Ultra+2TB+USB3+External+HDD/

http://lioncomputer.ir/product/3806/Silicon+Power+Rugged+Armor+A80+2TB+USB+HDD/

لینک به دیدگاه

برادر حالت خوبه :eek:  این هارد که قیمت اش 439 تومنه! :wacko:  بودجه من حداکثر300 تومنه! ~x(

لینک به دیدگاه

دوستان باز تاکید میکنم بودجه من 300 تومنه نه بیشتر لطفا بالاتر از این مبلغ پیشنهاد ندین! ~x(

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم ممنون آقا محمد بابت مشاور @};-

یعنی از این بهتر تو بازار نیست البته زیر 300 تومن اگر نیست من همین رو بگیرم  :-?

عه ببخشید یه ایده به نظرم رسید،به نظر شما من یه هارده 3.5 اینچی دسکتاپ بگیرم و با یه رابط ساتا به usb وصل کنم به لپ تاپ یه چیزی شبیه به این

39628155295956327063.jpg

اصلاً پیشنهاد خوبی ندادید دوست گرامی و خرید گزینه های بالا به صرفه تر و مورد اطمینان تر هستش

لینک به دیدگاه

اصلاً پیشنهاد خوبی ندادید دوست گرامی و خرید گزینه های بالا به صرفه تر و مورد اطمینان تر هستش

عه باشه پس بیخیال ایده ناب من میشیم :D

دوستان اگه پیشنهاد دیگه ی ندارید من فردا برم مدلی که آقا محمد پیشنهاد دادن رو بخرم (هارد سیگیت)  :x

فقط دو سوال مونده از کجا بخرم(منظورم از کجای تبریزـه) دوم گارانتی معتبر این هارد چی!؟ :)  

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عه باشه پس بیخیال ایده ناب من میشیم :D

دوستان اگه پیشنهاد دیگه ی ندارید من فردا برم مدلی که آقا محمد پیشنهاد دادن رو بخرم (هارد سیگیت)  :x

فقط دو سوال مونده از کجا بخرم(منظورم از کجای تبریزـه) دوم گارانتی معتبر این هارد چی!؟ :)  

فکر میکنم دوستان تبریزی پاساژ سهند رو داشته باشن برای خرید قطعه

(یکدفعه در دوران سربازی سر زدم به اونجا :) )

لینک به دیدگاه

فکر میکنم دوستان تبریزی پاساژ سهند رو داشته باشن برای خرید قطعه

(یکدفعه در دوران سربازی سر زدم به اونجا :) )

آقا محمد منم این رو میدونم :-B  ولی اصل مطلب اینکه از کدوم مغازه بخرم!؟ ~x(

در ضمن گارانتی معتبر این هارد کدوم شرکته  :confused:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز با خیال راحت همون مدلی که محمد جان پیشنهاد دادن رو تهیه کنید و با لذت تمام ازش استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با خیال راحت همون مدلی که محمد جان پیشنهاد دادن رو تهیه کنید و با لذت تمام ازش استفاده کنید 

سلام آقا عطاالله عزیز @};-

من هم همون مدلی که آقا محمد گفته رو تهیه میکنم نگران نباش! :big hug:  

من فقط سوال اینکه از کجا تهیه کنم که معتبر باشه!نمیخوام سرم کلاه بره!

در ضمن شما میدونیذد گارانتی این مدل چی!؟ :confused:  

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا محمد منم این رو میدونم :-B  ولی اصل مطلب اینکه از کدوم مغازه بخرم!؟ ~x(

در ضمن گارانتی معتبر این هارد کدوم شرکته  :confused:

گارانتی فکر میکنم سازگار ارقام باشه

ولی از کدوم مغازه رو والا من اطلاع ندارم که کدوم شون با انصاف و معتبر هستن دوستان تبریزی باید راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

ممنون آقا محمد بابت وقتی که برای این بنده حقیر گناهکار گذاشتین!  :big hug:

از دوستان تبریزی کسی هست که بگه کجا میتونم این(هارد سیگیت) رو تهیه کنم که سرم کلاه نره!؟ :confused:

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب شما نیازی نیست اینقدر نگران باشین یه استعلام قیمت بگیرین و قیمت دستتون باشه و موقع خرید هم با گارانتی اصلی بگیرین و شماره سریال رو یکی کنید 

تموم شد / گارانتیشم سازگاره و هیچ جاای نگراانی نیست و فقط باید قیمت دستتون باشه و برید به طرف خرید دیگه اینقدرها کار سختی نیست 

موفق باشین 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

شرمنده آقا محمد هارد سیکیت قیمتش توی تبریز 345هزار تومن بود و من مجبور شدم هارد وسترن دیجیتال مای بوک بگیرم به قیمت 305 هزار تومن با گارانتی ویستا!

عکس کالا 

57709822687414361007_thumb.jpg

راستی نظرتون درباره این هارد چی!؟ :)

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مورد هم با اون یکی زیاد تفاوتی نداره

شما استفاده تون رو کنید

هز وقت پر شد یکی دیگه :D

مبارکتون باشه @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...