رفتن به مطلب

Recommended Posts

فروخته شد

ویرایش شده توسط alalalk71
لینک به دیدگاه

سلام قیمت آخرتون پ خ کنید

قیمت آخر همینه که عزیز توی تاپیک خورده

لینک به دیدگاه

گارانتی داره ؟

صدا نمیده ؟

خمیرش هست ؟

شما اطلاع نداری این فن به مادربودر b 85 gamers میخوره ؟ با heatsink تداخل پیدا نمیکنه ؟

شرمنده زیاد شد همه رو یک دفعه  پرسیدم .

لینک به دیدگاه

گارانتی داره ؟

صدا نمیده ؟

خمیرش هست ؟

شما اطلاع نداری این فن به مادربودر b 85 gamers میخوره ؟ با heatsink تداخل پیدا نمیکنه ؟

شرمنده زیاد شد همه رو یک دفعه  پرسیدم .

خیر دوست عزیز گارانتی نداره ماله 10/5/92 بوده که تموم شده ، راستش من سال پیش یه core i 7 3930k خریدم یه زمانی بعد دیدم جواب نمی ده ، 2 هفته بعد از خرید مجبور شدم یه H100I  بخرم و گذاشتمش تو کمد ببندم رو سیستم یکی از دوستان که دیگه قسمت نشد و موند تو کمد حالا می خواستم یه مانیتور بخرم گفتم این رو هم بفروشم پولش رو بزارم روی این کار

فن که کاملا نو هستش یعنی 2 هفته کار نکرده ، فنش هم مدلش اینه THERMALRIGHT TR-TY140 هستش تو سایت گرین برید با مقدار نویزش آشنا مبیشید ،

خمیرشم خیر نیست همون روز اول که دادن به من من انداختمش تو آشغالی ، ولی درکل خیر نیست (  این رو صادقانه دارم میگم  خدایی نا کرده فکر نکنی میخوام برای 2 زار به فرض 5 تومن بیام اینقدر حرف بزنم کلا اصلا حسش نیست ، به درد نمی خوره عوض اینکه حرارت رو انتقال بده جلوی عبور حرارت رو میگیره چطوری سفت میشه دیدم ها اصلا حال بهم زن خوب نزار توش روانی اگه می خوای این رو بزاری از صاحبان نام و نشاان هم بپرسی تقریبا همین رو میگن یه عده پیازش بیشتر می کنن یه عده کمتر )

مدل دقیق مینبورد رو لطف کن بگو تا یه تحقیقی بکنم ( اسم مین رو با فن بزن با هم یه سری اطلاعات میاد برات )

در اخر هم دوست عزیز خواهش می کنم بلاخره باید همه چی معلوم بشه و شما خیلی هم خوب کاری میکنید

موفق و شاد باشید

لینک به دیدگاه

من همین کولر رو تو همین فروم و فروم دیگه واسه فروش گذاشته بودم 105 کسی نمیخرید حالا شما زدید 115 ؟

البته بیرون 120 فروختم ولی تو فرم قیمتا کمتر هست.

لینک به دیدگاه

من همین کولر رو تو همین فروم و فروم دیگه واسه فروش گذاشته بودم 105 کسی نمیخرید حالا شما زدید 115 ؟

البته بیرون 120 فروختم ولی تو فرم قیمتا کمتر هست.

خدا بزرگه عزیز ، ما هم عجله ایی نداریم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

فروخته شد به  علی آقای گل گلاب  (Shabgardetanha34 )

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...