رفتن به مطلب

ارتقا لپ تاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه بچه هاي ليون،من برد جور كمك نياز دارم،

من يك dell vostro3300دارم كه با توجه به اومدن بازياي جديد ميخوام ارتقاش بدن،حالا مشخصات مدلو بگم:

vga 512mb

ram 4gb

cpu intel core i5

ميخوام اين رو ارتقا بدم تا بتونم امثال اساسينس يونيتي و بتلفيلد٥رو بتونم با كيفيت خوب بازي كنم تاكيد ميكنم عااالي نه ،خوب

حالا كدوم قطعاتشو ببرم بالا؟تا چه حد و لطفا مدل قطعه ها هم بگيد و هزينه نهايي هم بگين

من خودم به اين فكرم؛

ram8

vga:2gb

بگيرم و سي پي يو بمونه در ضمن ميتونم ويندوز ١٠رو رو اين نصب كنم يا نه؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

سلام به همه بچه هاي ليون،من برد جور كمك نياز دارم،

من يك dell vostro3300دارم كه با توجه به اومدن بازياي جديد ميخوام ارتقاش بدن،حالا مشخصات مدلو بگم:

vga 512mb

ram 4gb

cpu intel core i5

ميخوام اين رو ارتقا بدم تا بتونم امثال اساسينس يونيتي و بتلفيلد٥رو بتونم با كيفيت خوب بازي كنم تاكيد ميكنم عااالي نه ،خوب

حالا كدوم قطعاتشو ببرم بالا؟تا چه حد و لطفا مدل قطعه ها هم بگيد و هزينه نهايي هم بگين

من خودم به اين فكرم؛

ram8

vga:2gb

بگيرم و سي پي يو بمونه در ضمن ميتونم ويندوز ١٠رو رو اين نصب كنم يا نه؟؟؟!!!

سلام به شما دوست عزیز

متاسفانه ارتقاع پذیری در لپ تاپ کمی محدودیت داره

و کلا برا بازی هم مناسب نیست(مگر سریهای گیم با قیمت های ان چنانی)

رم رو شاید بتونید(بسته به اصلات و ساپورت خود لپ تاپ)ارتقاع بدید

ولی برا گرافیک نمیتونید( چیپ گرافیک رو بورد لحیم شده)

پیشنهاد میکنم جا ارتقاع برا بازی به فکر تهیه یک کنسول یا سیستم باشید

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم 

همونطور که جناب مقامی گفتند لپ تاپ رو نمیشه ارتقاع داد و فقط رم و هاردش رو میتونید ارتقاع بدید و به نوعی قطعات دیگه آنبرد هستند و یا بهتر بگیم پرس شدن و نمیشه تعویضشون کرد 

شما باید به فکر خرید کامپیوتر PC دستکتاپی باشین اگر اهل بازی و گیم هستین چون میشه همیشه حتی ارتقاعش هم بدین و به قدرتش بیفزایین ولی متاسفانه لپ تاپ قابل ارتقاع نیست 

پس پیشنهادم در درجه اول : تعویض لپ تاپ با مدل بالاتر و قدرتمندتر است 

درجه دوم : اگر اهل بازی هستین یک کامپیوتر PC دسکتاپی خریداری کنید و از لپ تاپ هم برای اموراتتون استفاده کنید 

درجه سوم : خرید یک کنسول کارکرده و در صورت موجود بودن بودجه خرید اکبندش

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزيز در لپ تاب فقط هارد و رم قابل ارتقا هست نه بقيه موارد

البته لپ تاب هاى خاصى وجود دارند كه بتوان گرافيك رو ارتقا داد مثل lenovo y510

حالت كلى لب تاب هاى معمولى اين قابليت رو ندارن و اونايي كه از ٣ تومن به بالا

بهتره كنسول بخريد يا سيستم خانگى رو ارتقا بدين

موفق. باشيد

لینک به دیدگاه

واقعا ممنون من ps4دارم و ولي خيلي بازياش گرونه،حالا يك pcهم دارم مال١٠سال قبله،ميتونم مانيتورشو نگه دارم و كيس رو عوض كنم؟يك كيس با رم٨و گرافيك دو يا چهار و cpui5 يا اي هفت چنده يا بهتره كيس فعليو ببرم بالا؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا ممنون من ps4دارم و ولي خيلي بازياش گرونه،حالا يك pcهم دارم مال١٠سال قبله،ميتونم مانيتورشو نگه دارم و كيس رو عوض كنم؟يك كيس با رم٨و گرافيك دو يا چهار و cpui5 يا اي هفت چنده يا بهتره كيس فعليو ببرم بالا؟؟؟؟

عزيز بازيهاي PS4 رو هفته اي 15 تومان کرايه ميدن،نيازي نيست دونه اي 200 هزار تومان بديد بازي بخريد  ...

الان براي تهيه DVD هاي بازي مثل COD Advanced Warfareروي PC بايد حداقل حدود 20 هزار تومان هزينه کرد اونم آخرش بازي رايتي ....

لینک به دیدگاه

عرضم به حضور اقا سپهر عزیز(عزیزی)

اول یه نکته کوچولو برا بازیهای کنسول :بازیها رو متونی یا کرایه کنی یا یه بازی بخری و با دستانی که کنسول دارن هر از گاهی عوضشون کنی یا بازی رو با یه هزینه سر با یه بازی دیگه عوض کنی

واما پیشنهاد برا پی سی

اول اون پی سی 10 سال قبلی رو کلی بیخیال شو

بعد مقداری که که میتونید هزینه کنید

بازیهای که مد نظرتون هست (برا بازیهای روز یا اینده نگری یا کلا یه سری بازیهای انلاین خاص)

و رزولیشنی که میخاین توش بازی کنید(شاید دلتون بخاد هر از گاهی به یه تی وی هم وصل کنید و با فول اچ دی حالی کنید)

پس اول اینا رو بگید

بعد دوستان یا من بهتون بهترین حالت ممکنه رو پیشنهاد میدیم

البت اینو بگم برا رو فول اچ دی بازی کردن و بازیهای روز و کمی اینده نگری باید خیلی هزینه کنیدها

لینک به دیدگاه

من كلا انتظاراتمو از دستگاهي كه ميخوام بازي كنم باهاش بگم،ميخوام بازي هايي نسل هشتمن با توجه به نياز بالاشون مثل far cry 4وunityو battle field hard lineو..كه نميشه دم به ديقه خريد واسه كنسول نميگم با كيفيتvery goodولي باgoodبازي كنم،يا اگهps4كپي خور شد كه هيچ،متاسفانه هيچ آشناي ما كنسول منو نداره

ممنونم كه كمك ميكنيد

لینک به دیدگاه

لپ تاپ که کلا نمیشه گرافیکشو عوض کرد جز مواردی نادر

اگه پی سی داری به نظرم اونو ارتقا بده

کنسول زیاد خوب نیست  با اون قیمتای بازیاش از جملهps4

لینک به دیدگاه

من كلا انتظاراتمو از دستگاهي كه ميخوام بازي كنم باهاش بگم،ميخوام بازي هايي نسل هشتمن با توجه به نياز بالاشون مثل far cry 4وunityو battle field hard lineو..كه نميشه دم به ديقه خريد واسه كنسول نميگم با كيفيتvery goodولي باgoodبازي كنم،يا اگهps4كپي خور شد كه هيچ،متاسفانه هيچ آشناي ما كنسول منو نداره

ممنونم كه كمك ميكنيد

شما کلا به پیشنهاد معین خان دقت نکردین

عزيز بازيهاي PS4 رو هفته اي 15 تومان کرايه ميدن،نيازي نيست دونه اي 200 هزار تومان بديد بازي بخريد  ...

الان براي تهيه DVD هاي بازي مثل COD Advanced Warfareروي PC بايد حداقل حدود 20 هزار تومان هزينه کرد اونم آخرش بازي رايتي ....

شما اگه برا سینگل میخای میری کرایه میکنی سر یه هفته هم تموم میشه و پسش میدی

برا کرکی هم باید بری بخری که باز تموم که شد میندازیش کنار(تااینجا هیچ فرقی نکرد)

خیلی خوشت اومد میری اورجشو میخری یه مدت بازی میکنی بعدشم با یکی دیگه معوضه یا میفروشیش

در کل بگذریم

بریم سر پیشنهاد سیستم(چون مقدار هزینه پایه رو مشخص نکردین منم به صورت کلی و فقط قطعاتی که به نظرم مناسب هستو میگم) دوستان و اساتید نظر بهتری داشتن بدن

همون چیزایی که خودتون مد نظرتون بود خوبه

CPU=i7 4790 که اگر احل اور بودی سری k رو میخری

یه برد حدود 400 تومنی که اگه سی پی یو سری k خریدی مادر بورد هم سری z بگیر(که بالا 500 تومنه) که تواناییهای اور داشته باشه و اپشنهای اضافی

یه 8 گیگ رم با فرکانس 1600 که باز اگه توان مالی خوبی داری و احل دستکاری و اور کردن فرکانس بالاتر پیشنهاد میشه(قیمت رم رو بسته به فرکانس سرچ کنید)

کیس با تهویه مناسب و یه کولینگ مناسب برا سی پی یو

برا گرافیک هم اندکی صبر کنید نسل جدید وارد بازار شه یه 970 یا ترجیحا980  که بسیار بهینه شده و قیمت هم مناسب هست(البت ظاهرا وارد هم شده)دوستان راهنمایی کننن

پاور با توان مناسب برا گرافیک که باید طبق نیاز گرافیکی که میخاید بگیرید  کمی بالاتر انتخاب شه هارد 1 ترا و اگه توستید یک هارد ssd ترجیحا بالا 128 گیگ هم پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

چنان گفتید تو رو خدا کمک کنید فکر کردم داعش بهتون حمله کرده :-)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و احترام خدمت استارتر گرامی،پیوستن شما رو به خانواده بزرگ لیون کامپیوتر تبریک میگم.

دوست عزیز بهتره از بکار بردن چنین عناوینی خودداری کنید و مثلا میزدین "مشاوره در مورد ارتقای سیستم"،هرچند چنین تاپیکی موجوده و نیازی به ایجاد این تاپیک نبود،باور کنید بنده همون دقایق اولیه میخواستم بنویسم "پول خُرد ندارم شرمنده"اما با توجه به فضای صمیمی انجمن به خودم اجازه ندادم ،توی این انجمن کاربران به صورت داوطلبانه همدیگرو راهنمایی میکنن و نیازی نیست جلب توجه کنید،البته منظورم فقط شما بزرگوار نیست خیلی ها چنین تاپیکی میزنن

"اورژانسی،فوری ،حیاتی ،اضطراری،تو رو خدا و.... "=در چنین حالاتی باید با اورژانس/پلیس تماس گرفت

همین الان هم با ویرایش پست شماره 1 میتونید عنوان رو اصلاح کنید(ویرایش بعد "استفاده از ویرایشگر کامل")

امیدوارم که باعث رنجش خاطر شما بزرگوار نشده باشم @};-

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لپتاپ و ps4بفروش یه کم پول بزا روش یه pc بگیر ترجیحا دسته دوم با گارانتی اینجوری بهتره.

لینک به دیدگاه

با وجود آنبرد بودن این قطعه در نوت بوک شما، فکر کنم امکان تعویض داشته باشه، یکسری مراکز هستند توی تهران انجام میدند با تجهیزات فوق العاده ای که از چین وارد کردند، من 2 سال پیش دنبال یه همچین کاری بوم منتهاش بجای این کارها ( ارتقاء جزئی قطعات ) خدا خواست و لپ تاپ رو یهویی عوض کردم.

هارد و رم رو هم که میتونید ارتقاء بدید.

لینک به دیدگاه

شما بی خیال کنسول شو و یک سیستم خوب ببند خودتو راحت کن. اینم سیستم پیشنهادی بنده:

Intel Core™ i5-4590 Haswell Processor

MSI H97-Gaming 3 LGA1150 H97 Mainboard

AData XPG V2 8GB 4GBx2 1600Mhz CL9 DDR3 Ram

MSI GTX 770 Gaming TF IV OC 2GB GDDR5

Green GP750A-ZS 80Plus Bronze PSU

Green X4 HEXAGON Case

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لپتاپ و ps4بفروش یه کم پول بزا روش یه pc بگیر ترجیحا دسته دوم با گارانتی اینجوری بهتره.

اين پيشنهاد خوبيه. ولى لپ تاب رو از دست مى ديد

لینک به دیدگاه

قطعات آنبورد رو عوض و ارتقاع ميدن????

ميشه منطقي توضيج بدين اين كار رو?

لینک به دیدگاه

قطعات آنبورد رو عوض و ارتقاع ميدن????

ميشه منطقي توضيج بدين اين كار رو?

شما اینو گوگل کن: ارتقاء چیپ گرافیک لپ تاپ، چندین مرکز پیدا می کنی که کارشون اینه، تازه شاید پردازنده رو هم ارتقاء بدن.

ویرایش: شما     اینو هم باید درک کنید که همه ی اینها در شرایط خاص هست، مثلاً چه چیپی روی نوت بوکتون دارید، چه چیپی اونا دارند، قابل تعویض با هم هست یا خیر و از این جور حرفها، شدن میشه اما دشوار هست.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

شما اینو گوگل کن: ارتقاء چیپ گرافیک لپ تاپ، چندین مرکز پیدا می کنی که کارشون اینه، تازه شاید پردازنده رو هم ارتقاء بدن.

ویرایش: شما     اینو هم باید درک کنید که همه ی اینها در شرایط خاص هست، مثلاً چه چیپی روی نوت بوکتون دارید، چه چیپی اونا دارند، قابل تعویض با هم هست یا خیر و از این جور حرفها، شدن میشه اما دشوار هست.

پردازنده قابل ارتقاع هست (البت باز به صورت محدود)

ولی چیپها مثل پردازندها پایهاشون(حداقل تو یک خانواده یا سری)یک سان نیست و چینش اتصالات لحیم تفاوتهایی داره(تا اونجایی که من میدونم,باز اساتید راهنمایی کنن)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...