رفتن به مطلب

اعلام برندگان مرحله اول مسابقات فروم

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان و همه کسانیکه دست مبارکشون رو خسته کردند و به ما افتخار دادند و برای راهنمایی سایر دوستان در مسابقه شرکت کردند . کمال تشکر رو دارم .

امیدوارم درک کرده باشید که هدف جوایز بیشتر به خاطر تشویق دوستان هستش و کسانی که زحمت کشیدن و پاسخ دادن امیدوارم که روزهای اینده برنده جوایز ما باشن .

نفر اولflash 4GB : mr pc : به دلیل پاسحی کلی برای تمام قشر جامعه چه برای کسانی که به صورت حرفه ای از سیستمشون استفاده میکنن و چه برای کسانیکه مبتدی هستند و اطلاعات زیادی در مورد کامپیوتر ندارند .

نفر دومflash 2GB :MAHRAD

نفر سوم flash 1GB : Dev_CSharp

دوستان مبارکتون باشه و امیدوارم که در مسابقات بعدی و سوالاتی که دوستان در فروم درخواست پاسخ دارند بتونیم از دانسته های شما استفاده کنیم .

لطفا آدرس پستی و تلفن خودتون رو برای من بصورت پیام خصوصی بفرستید تا انجام وظیفه کنیم .

سوال مسابقه بعدیمون به اضافه جوایزش فردا طرح میشه و اعلام میشه . امیدوارم که برنده بعدیه ما شما باشید .

با تشکر از همه شما

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا اگر پیشنهاد و یا انتقادی برای بهتر شدن مسابقات دارید ممنون میشم که مطرح کنید .

منتظر انتقادات مفید شما هستیم

اتنقاد بهترین راه پیشرفت

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا اگر پیشنهاد و یا انتقادی برای بهتر شدن مسابقات دارید ممنون میشم که مطرح کنید .

منتظر انتقادات مفید شما هستیم

اتنقاد بهترین راه پیشرفت

جناب حسینی سلام، جا داره از شما یکبار دیگه به خاطر این ایده های نو تشکر کنم

فقط یه پیشنهاد داشتم و اون اینکه بهتره دامنه سوالات کمی محدودتر بشه، یعنی سوالات خیلی کلی مطرح نــشوند

با احترام

سپاس

لینک به دیدگاه

جناب حسینی سلام، جا داره از شما یکبار دیگه به خاطر این ایده های نو تشکر کنم

فقط یه پیشنهاد داشتم و اون اینکه بهتره دامنه سوالات کمی محدودتر بشه، یعنی سوالات خیلی کلی مطرح نــشوند

با احترام

سپاس

با سلام

دوست عزیز ما هر کاری میکنیم وظیفست .

در ضمن اولش فکر کردیم که با سوالات عمومی تر شروع کنیم بهتر باشه تا همه بتونن شرکت کنن . تا بعد تخصصی ترش میکنیم .

لطفا یک مثال در مورد طرح سوال بزنید ممنون میشم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود بر مدير محترم جناب حسيني:بنده هم از شما بابت ايده خوبي که براي بالا بردن اطلاعات کاربران در نظر گرفتيد تشکر ميکنم و خوشحالم که بنده را نيز به عنوان برنده قابل دانستيد.

لینک به دیدگاه

درود بر مدير محترم جناب حسيني:بنده هم از شما بابت ايده خوبي که براي بالا بردن اطلاعات کاربران در نظر گرفتيد تشکر ميکنم و خوشحالم که بنده را نيز به عنوان برنده قابل دانستيد.

با سلام

دوست عزیز نظر لطفتونه و امیدوارم كه این مسائل سایت و فروم رو بیشتر به سوی تخصصی تر كردنش ببره .

موفق و پیروزباشید

لینک به دیدگاه

سلام و درورد برشما جناب آقاي حسيني

خيلي خوشحالم كه يكي از برندگان شما هستم و از بابت اين مسابقات كمال تشكر را دارم

و بي صبرانه منتظر مسابقه بعدي هستيم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...