رفتن به مطلب

کمک برای ساخت کیس با پلکسی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ویژه خدمت بروبچ گل لیون

بنده یه سری ایده هایی برای ساخت یک کیس رومیزی با ورق های پلکسی تو سرم هست ولی میخواستم که از شما بزرگواران کمک بگیرم تا کیسی زیبا و خنک و بادوام و با کارایی بالا رو بسازم ...از هر ایده ای که در سر دارید دریغ نکنید ...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

این فکر پارسال توی ذهن من بود اما با این مشکلات برخورد کردم

پلکسی زود خش میوفته

پلکسی سنگینه

پلکسی یه مقداری گرونه

ساختن سینی پشت مادربورد و تنظیم جای پیچاش یکم سخته

ساختن محفظه هارد هم خیلی سخته

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بسیار متشکر به خاطر توصیه هاتون و دلگرمی که به بنده واسه ادامه کار دادین .... :-? :-? :-? :D :D :D =)) =)) =))

من اصلا نگران هزینه و وزن و سختی کار نیستم ...

حالا شما ایده هاتونو بدین اگه خدا بخواد درست میشه و در مراحل بعدی هم فکری به حال خط و خشش میکنم چون نمیخوام که با مغار بیوفتم به جونش و یادگاری بنویشم که ... ^_^ ^_^ ^_^

لینک به دیدگاه

پلکسی اونجوری که شما فکر میکنین نیست چون یه جورایی پلاستیکیه ممکنه زمانی که روش خاک نشسته و شما میخاین تمیزش کنین خط بیوفته.من اصلا قصد نا امید کردن شما رو ندارم فقط میخاستم شما رو از سختیهی کار آگاه کنم که بعدا پشیمون نشید.شما اول نیازهاتونو در نظر بگیرین مثلا ابعاد کیس و تعداد فنها و واتر کولینگ و....جای فنهاشو با لیزر به شکل توری درست کن و فنها رو داخل کیس بذار اینجوری قشنگ تره.یه محفظه برای واترکولینگ در نظر بگیر مثل d900.به سایت case lab هم یه سر بزن و از طرح هاشون استفاده کن واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

ممنون به خاطر راهنماییت ... :D :D :D :D

لینک سایت رو میشه بزاری ؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

به نظر من كيستو شيشه اي كن تا تن‎ ‎توش معلوم باشه

ال اي دي شيشه اي آبي هم بزار واسه شب ك نور زيبايي بده

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیزابتدا معلوم کنید که چه نوع کیسی مد نظرتون است برای سوراخ پیچ های سینی،فن گریل ها،کرنر های مخصوص برای پیچ کردن پلکسی به همدیگه و اندازه کیج هارد،رایتر،رادیاتور،و پمپ طراح های سایت پی سی ماد می تونن بهتون کمک کنن.

لینک سایت  www.pcmod.ir

ویرایش شده توسط GNBBAKER
لینک به دیدگاه

به نظر من كيستو شيشه اي كن تا تن‎ ‎توش معلوم باشه

ال اي دي شيشه اي آبي هم بزار واسه شب ك نور زيبايي بده

شاید هم به جای پلکسی از شیشه استفاده کردم :-? :-? :-?

راستی من یه لامپ های درازی دیدم که توی این نوع کیس ها بکار میره اگه کسی بازار ایران توی ولیعصر تهران رفته باشه غرفه ی ایسوس ازاین لامپ ها برای نورپردازیش استفاده کرده ...

سلام

دوست عزیزابتدا معلوم کنید که چه نوع کیسی مد نظرتون است برای سوراخ پیچ های سینی،فن گریل ها،کرنر های مخصوص برای پیچ کردن پلکسی به همدیگه و اندازه کیج هارد،رایتر،رادیاتور،و پمپ طراح های سایت پی سی ماد می تونن بهتون کمک کنن.

لینک سایت  www.pcmod.ir

ممنون :D :D :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده یک سال با بزرگترین دستگاه لیزر تو استان مازندران کار کردم

تو کانون آگهی تبلیغاتی دید سوم

با تمام تجربیاتم میگم پلکسی اصلا برای این کار مناسب نیست

اگه سوالی داشتید در خدمتم @};-

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده یک سال با بزرگترین دستگاه لیزر تو استان مازندران کار کردم

تو کانون آگهی تبلیغاتی دید سوم

با تمام تجربیاتم میگم پلکسی اصلا برای این کار مناسب نیست

اگه سوالی داشتید در خدمتم @};-

موفق باشید

متشکرم به خاطر پستت ... شیشه چی ؟ شیشه میشه جایگزین کرد ؟؟؟ البته منظورم شیشه ساخته شده از سیلیسیومه ها نه اونیکی که میکشنو میرن فضا ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

راستش خدا رو شکر بنده تا بحال با شیشه کار نکردم :D

میتونید از دوستان دیگه که تو این زمینه فعالیت داشتن سوال کنید

لینک به دیدگاه

من که فک نمیکنم کسی از بچه های فروم با شیشه کار کرده باشه ...همشون بچه های پاک و سالمی هستن ... =)) =)) =)) =)) =))

خب جو کمی عوض شد ...خوبه ... به حاشیه نریم ...مرسی ... :D :D :D :D

شیشه رو آخه چجوری بهش طرح بدم اونجوری که میخوام ؟؟؟ مثل پلکسی فک نکنم انعطاف تو شکل پذیری داشته باشه ... :-? :-? :-?

میشه با CNC روی شیشه مانور داد ؟؟؟ :-? :-? :-?

بعدش با چی بچسبونم ؟؟؟ چسب آکواریوم ؟؟؟ خیلی زشت میشه ... :( :( :( :(

لینک به دیدگاه

از لحاظ طرح که با همون دستگاه لیزر میشه روش طرح انداخت

به رنگ سفید در میاد

ولی از لحاظ خم کردن با مشکل مواجه میشی

همون طور که خودت گفتی چسب کاریش هم خیلی مشکله

اگه بتونی با چوب درست کنی و قفسه بندی های داخلش رو هم با چوب انجام بدی و دیواره های کناریش رو با شیشه ردیف کنی فکر کنم طرح قشنگی بشه . یجور خفن باید طراحی کنی که تهویه هواش هم ردیف باشه ^_^

لینک به دیدگاه

ممنون ... لطفا طرح هاتون رو اگه میشه تو این تایپیک قرار بدین ...

فردا طرح های اولیه رو میزارم ... کسی هست که 3D بلد باشه و کمکم کنه ؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

اینم طرح خوبیه اما نه ... کیس توی ذهن من شبیه اون دستگاه هایی هست که بچه نارس رو توش نگه میدارن ...البته در قاعده ی مربع ...فردا اگه شد میرم بازار ایران و چندتا عکس ازش میگیرم ...

در ضمن این جنسش چیه ؟؟؟ شیشه یا پلکسی ؟؟؟ خیلی خوب در آورده ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

عزیزه من چرا خودتو اذیت میکنی من میگم با اکریلیک میشه بهترین کیسارو ساخت الانم یکی طراحی کردیم قراره بره برای ساخت شما یه طرح مفهومی از چیزی که می خوای بسازی بده کل طراحیشو برات انجام میدیم اگرم خواستی برات میسازیم.

حالا اگه قرار بر این باشه که خودتون بسازین چند تا مشکل پیش رو دارین اولا فرم دادن پلکسی با سشوار صنعتی اگه بخوای فرم بدی که خوب در نمیاد با اتو مو بخوای فرم بدی که قطعات کوچیکو می تونی فرم بدی نه قطعه ای در اندازه یه کیس.

مشکل دوم کرنره که ما شالله تو مملکت ما پیدا نمیشه باید خودت بسازی که ساختشم یه مشکل بزرگیه ابزار می خواد دستگاه تراش کف ساب و گلاویز و حدیده.

مرحله طراحی خیلی مهمه شما باید اندازه ssd,hard,writer,و  فواصل بین پیچای سینی و کلی اندازه گیری دیگه که وقت گیره.

نمی خوام نا امیدت کنم ولی اگه بخوای بسازی بسپر دست کسی که تجربشو داره و کارش اینه بیخودی ننوشتیم اولین مرجع طراحی ساخت و ماد سخت افزار در ایران www.pcmod.ir

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکلی نیست و برای ساختش حتما از شما و این سایت کمک میگیرم ولی دوست دارم خودمم تو ساخت چنین چیزی که فراره هر روز جلو چشمم باشه و نه زیر پام کمک کنم ... :D :D :D

اینم کیسی که تو غرفه ی ایسوس تو بازار رضا بود و امروز گرفتم :cool:  :cool:  :cool:  ...لامصب غرفه بازار ایران نذاشت یه دونه هم ازش عکس بگیرم ~x( ~x( ~x( ~x(

post-16688-0-95890800-1415564590_thumb.jpgpost-16688-0-81811900-1415564810_thumb.jpg

post-16688-0-30036200-1415565062_thumb.jpgpost-16688-0-30435800-1415565476_thumb.jpg

post-16688-0-09517800-1415565930_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز مشکلی نیست و برای ساختش حتما از شما و این سایت کمک میگیرم ولی دوست دارم خودمم تو ساخت چنین چیزی که فراره هر روز جلو چشمم باشه و نه زیر پام کمک کنم ... :D :D :D

اینم کیسی که تو غرفه ی ایسوس تو بازار رضا بود و امروز گرفتم :cool:  :cool:  :cool:  ...لامصب غرفه بازار ایران نذاشت یه دونه هم ازش عکس بگیرم ~x( ~x( ~x( ~x(

attachicon.gifIMG_0743.JPGattachicon.gifIMG_0744.JPG

attachicon.gifIMG_0745.JPGattachicon.gifIMG_0746.JPG

attachicon.gifIMG_0747.JPG

مبارکه!چند؟

لینک به دیدگاه

مبارکه!چند؟

منظورم عکسش بود وگرنه اگه میگرفتم یا موجود بود که دیگه تایپسک نمیزدم :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود داداشم اول بگم در مورد پلکسی که ورقاش گرونه

در ضمن به نظر من اگر بخوای میز طراحی کنی یا از این مدل گرین الگو برداری کنی برای زیر مین برد یا همین رو بگذاری

post-10586-0-30078800-1415599475_thumb.gif

بعد بیای یه فکری در مورد پوشش بکن برای جفت کردن قطعات سعی کن از یه طراح صنعتی کمک بگیری

ترفندهایی دارن برای چفت کردن دو ورق با هم از طریق برش خاص خودتم دیدی ،پلکسی که چسب کاری بشه 

همچین زیاد تو ذوق هست

یه سری میز کنار مبل پلکسی من دیدم که خمشش خیلی ناز بود اگر بتونی از همون مدل تو ساز دلخواه پیدا کنی با اندکی برش

می تونی سقف کیس رو داشته باشی برای کناره ها هم بده برش لیزر بزنن 

پیشنهاد من اینکه که اگر بخوای همچین کاری کنی حتما در مورد سیستم نورپردازی خوب و واترکولر هم فکر کنی

منتظر تاپیک کیس زیباتون هستیم  @};-

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورم از خمش یه چیزی تو مایه های این بود

post-10586-0-52784200-1415600248_thumb.jpg

از سایت 

http://www.donyaepleksi.ir/?page_id=116

لینک به دیدگاه

خب ایده ای نبود ؟؟؟

واسه نورپردازیش از چی استفاده کنم ؟؟؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...