رفتن به مطلب

اولین تجربه 4k با تلوزيون ub850 55 اینچی (( واییییی خدای من ))

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عکس ها پیوست شد

بازی میدل آرت در سایز 8 کا که مثل فیلم گرافیک میگیره

رزولیشن اصلی تلوزيون رو هم ببینید

آقا ، تکسچر پک زدی بازی میدل رو ؟ تنظیمات هم Ultra هست ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عکس ها پیوست شد

بازی میدل آرت در سایز 8 کا که مثل فیلم گرافیک میگیره

رزولیشن اصلی تلوزيون رو هم ببینید

عزیز از داخل بازی هم عکس بزار لطفا. البته با لیون اپ نکن چون کیفیت رو محدود میکنه!

لینک به دیدگاه

سلام، بله ، یعنی محو گرافیک این بازیم، ماشا الله به 290 ،،،،

لینک به دیدگاه

یه نکته برای دوستان گیمر که میخان از تلویزیون و در رزولوشن 4k استفاده کنند باید تلویزیونشون display port داشته باشه چونhdmi بالا تر از 30فرم اجازه ی انتقال تصویر نمیده و برای 60 فرم باید displayport باشه

لینک به دیدگاه

اول اینکه مبارکت دوست عزیز

بعد اینکه

میگم این قیمت درسته؟!!!!

یعنی همش 6.5(الان به  غیر از سوات املایی  به سوات ریاضیات  خودم هم  مشکوک شدم)

قیمتش که خیلی عالی هست(اینطوری باشه مانیتور(tv) زیاد دور از انتظار نیست)

ساشا جان شما چند خریدی؟

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

برای من 6 در اومد

بخرین، مانیتور دیگه به درد این بازی های خارق العاده نمیخوره

لینک به دیدگاه

گرافیک و ببینید ،،،،، واااااااااای attachicon.gif20141109_212600.jpg

دوست عزیز عکسهارو تو لیون اپلود نکنید چون کیفیت عکسهارو کاهش میده. برید این سایتhttp://upload7.ir/

فایلتون رو انتخاب بعد اپلود کنید. در اخر لینک مستقیم عکس رو کپی کنید و اینجا بزارید

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نکته برای دوستان گیمر که میخان از تلویزیون و در رزولوشن 4k استفاده کنند باید تلویزیونشون display port داشته باشه چونhdmi بالا تر از 30فرم اجازه ی انتقال تصویر نمیده و برای 60 فرم باید displayport باشه

شدیدا تایید میشه . البته درستش 30Hz نه 30 فریم . چون هممون فریم بالاتر از 60 هم روی مانیتور های 60هرتزمون گرفتیم . بنده خودم 59 هرتز رو میتونم تحمل کنم ولی 50 رو نه . هر کسی همین الان مانیتورشو بزاره رو 30 هرتز بتونه بعد از یک ساعت زنده بمونه بدون عمر جاوید داره ! البته HDMI 2 همون طور که میدونید 4K رو 60Hz به نمایش میزاره ولی هم سورس هم کابل و هم نمایشگر باید این تکنولوژی رو داشته باشن که خدارو شکر هیچ جای دنیا نیست همچین کانفیگی .

-----

البته نمیدونم دوستمون تجهیزات عکاسیش ضعیفه یا با موبایل عکس میگیره یا خدایی نکرده مثل بنده دانش عکاسیش کمه . چون من که چیز خاصی تو عکسا نمی بینم . بنده اعتقاد دارم که 50 درصد تکسچر و 40 درصد تسلیشن تاثیر میزاره روی یک بازی که مثل واقعیت یا نزدیک به اون بشه . باقی 10 درصدش میمونه برای وضوح که به دوش رزولیشن و آنتی آلازینگ هست ، جفتشم با هم یکیش فایده نداره .

4K زمانی منطق پیدا میکنه که شما یا فاصله خیلی زیادی با نمایشگر دارید یا نمایشگر 1080P که مثلا TV باشه ، سایز خیلی بالایی بیش از 60 اینچ داشته باشه (که پیکسل ها قابل تشخیص یا به عبارت علمی تر PPI به شدت پایین بیاد) .

...ویرایش...

دوست عزیز عکسهارو تو لیون اپلود نکنید چون کیفیت عکسهارو کاهش میده. برید این سایتhttp://upload7.ir/

فایلتون رو انتخاب بعد اپلود کنید. در اخر لینک مستقیم عکس رو کپی کنید و اینجا بزارید

دوستمون درست میگه . عکس مستقیم رو نزاری بیچاره شیم صفحه لود نشه !

همون لینک اصلی عکس رو هم قرار بدی کفایت میکنه .

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

کیفیت عکسها خیلی پایینه با کیفیت بالا توی یک اپلود سنتر معتبر بزارید تا ببینیم

بزاری توی این سایت upload7.ir/ که دوست گرامیمون جناب blacksound هم معرفی کردند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

تبریک میگم دوست گرامی

یک پیشنهاد

شما که این همه هزینه کردید بهتر هست به فکر تعویض قطعات اصلی سیستمتون، اون هم با راهنمایی دقیق دوستان در انجمن اقدام کنید

من فکر میکنم سیستم فعلی شما خیلی خوب هست ولی بهتر هست که تعویض بشه اون هم به صورت اصولی دوست گرامی(منظور CPU+Main+VGA)

در کل حرکت جالبی بود که فکر میکنم برای اولین بار در انجمن 4K یجورایی اطلاع رسانی شد

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

عکس گرفتم، مو به مو جزییات معلومه ، اما فکر کنم آپلود طول بکشه

لینک به دیدگاه

والا مین مخصوص کراس 4 عدد 290 هستش،

4 عدد ورودی کراس داره، پردازنده هم تو آنان تچ بهترین بنچمارک رو داره،

290 نسبت به کارایی بیشترین عملکرد داره، تو سایت دیدم ،

4 عدد 290 برابر با 2 عدد 295 حالا خودتون حساب اقتصادی رو بکنید

دمای این 4 کارت کلا میشه 80 درجه در حالت کراس البته فکر تهویه کردم

فعلا یک کارت 290 دستم رسیده

فردا کارت دوم میرسه

و 24 این ماه 2 کارت بعدی

لینک به دیدگاه

عکس اول

18931352169517973102.jpg

عکس دوم کیفیت رویایی کلیپ 4k

22962681595739063809.jpg

ویرایش شده توسط sashaelit
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب حتی انویدیا با این درایور های عالی پیشنهاد نهایتش دو تا کارت رو میده توی SLi  چهار عدد 290 کراس فایر معدن باگ و مشکلات میشن-ضمنا اصلا احتیاجی به چهار عدد کارت نیست دو تا کارت  خوب هم می تونن بازی ها رو توی 4k اجرا کنن-

ضمنا عکسی که  شما از روی tv  بزارید چیزی نشون  نمیده-فقط خود اسکرین شات 4k  با افتر برنر میتونه تفاوت ها رو نشان بده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من حرف شما را قبول دارم ولی جاهایی هم اشتباه کردی 1-من خودم را نگفتم که سیستم من را مقایسه کردی 2-من هم در سال جاری SLI میکنم پس دلیل خریدن سیستمم معلوم هست 3-من به امید خدا مسافر هستم و باید کول بارم را تا 1 سال اینده جمع کنم یا نه X99 میخریدم با 2 تا  GTX980 8GB یا بهتر البته عد از خریدن این سیستم اخری که شما هم دیدی و نظر دادی به این نتیجه رسیدم که GTX780 برای مثال کارت گرافیک ضعیفی برای بازی با کیفیت 4K نیست که هیچ از سره من هم زیاد هست چون من نه احل Overclock هستم نه بازی کردن با تصویر خیلی بزرگ یا واضح .....من فقط میخوام یه سیستم داشته باشم که وقتی روشن میکنم سری وارد Windows بشه و وقتی باهاش میخوام بازی کنم رو همون تنظیمات High مشکل نداشته باشه و گرمای زیادی تولید نکنه

اینی هم که گفتم SLI کنم فقط برای تجربه داشتن این سیستم هست نه بیشتر

لینک به دیدگاه

یک عدد 290 بتل 4 رو روی 8 k تونست 2 فریم بالا بیاره

اما طبق محاسبات من که این ماه هم عملی میکنم این آزمایش رو، 4 عدد 290 باید بتل 4 رو روی 8 کا ، بتونه 35 فریم بالا بیاره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما msi afterburner رو بازکن توی ستینگ یه قسمت داره به اسم screen capture توی اون قسمت یه دکمه کیبرد رو انتخاب کنید و سیو کنید.وقتی داخل بازی شدید و افتر برنر در حال اجرا هست اون دکمه رو بزنید براتون از صفحه عکس میگیره!

لینک به دیدگاه

برای این رزولیشن 4 گیگ Vram به نظر کم میاد... پیشنهاد من استفاده از R9 295X2 هست. نسبت به قیمتش خیلی خوب توی 4K فریم میده. دوم اینکه درسته رزولیشن 4K خیلی خیلی بالاست و خوبه! اما نه توی 55 اینچ!! اینطوری فقط PPI تصویر میاد پایین و از نزدیک اصلا و ابدا نمیشه با TV کار کرد و باید حداقل فاصله از TV حدودا 2 متر باشه... (البته من تجربه ی کار با 4K رو نداشتم و از روی تجربه TV های 46 اینچ FULLHD نظر دادم)
رم اصلی PCــتون هم به نظر من حداقل باید 16 گیگ و پیشنهادی 32 گیگ باشه تا فریم بهتری بگیرید...

کلا به نظر من اگه میرفتید سراغ سوکت 2011-3 (X99) خیلی خیلی بهتر بود. هم از نظر CPU خیلی قدرتمند تر میشد هم از لحاظ RAM.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما که اینقدر علاقه داری 2 تا یا 3 تا GTX980 بخر SLI کن بیشتر حال میکنی

در هر حال مبارکت باشه

راستی مادربردی باید میخریدی که بتونه با 2 یا 3 یا 4 کارت گرافیک بهتر جواب بده که شامل چیپستهای سری X99 X79 X58 میشه نه سری Z یا H

16X Lean در مقابل 40X Lean یا 36X Lean

یه عکس هم از Crysis 3 و COD:AWF بزار ببینیم

کرایسیس رو گذاشتم کارت دوم برسه بعد ،،

کالاف هنوز شهر ما نیومده، در اولین فرصت میخرمش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما msi afterburner رو بازکن توی ستینگ یه قسمت داره به اسم screen capture توی اون قسمت یه دکمه کیبرد رو انتخاب کنید و سیو کنید.وقتی داخل بازی شدید و افتر برنر در حال اجرا هست اون دکمه رو بزنید براتون از صفحه عکس میگیره!

دارم دانلود میکنمش

لینک به دیدگاه

دوستان تاپیک رو فعلا ببندیم، با تجهیزات و دست پر بیام یه تاپیک بزنم (( تست و بررسی بازی ها در 4k با آخرین حد گرافیک ))

به زودی با عکس های اصلی و کیفیت اورجینال برمیگردم

لینک به دیدگاه

ساده ترین حالت شات گرفتن برتامه Fraps هست با حجم حدودی 3 مگ حتی ویدیئو هم میگیره

مترو لست لایت ریداکس

6fnggjdbr2p0b8ccdend.jpg

daqtv01598oh9fsizaf0.jpg

5t0nv6jzne7kap9aa5b0.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...