رفتن به مطلب

انویدیا: روزهای طلایی کنسول ها به سر آمده است

Recommended Posts

یه جورایی همون بحث گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه بو میده، هستش...

داداش کفر نگو!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان از شما بعیده واقعا

انودیاچرا ا ز کنسول نام می برد ؟خوب کی از پی سی دفاع کنه ؟کی بازار پی سی رو گرم نگه داره ؟ناسلامتی انعطاف پذیر و قو ترین هست ولش کنن به امان خدا ؟خوب مایکروسافت که اینقدر ندیده بازار کنسول بود ده ساله گیر داده کنسول ساز شه بی افته به جون سونی حالا سونی عمری تو این کاره

اینقدر جو گرفته مایکروسافت رو اصلا گیم فور ویندوز لایو یادش رفت بازی اومده بود برای لایو روش اجرا نمیشد !!

کی باید می امد سراغ ویندوز و پی سی ؟ گیب نویل استیم گفت اگر پی سی رو سه سال پیش موقع خاموشی لایو ول میکردیم اصلا معلوم نبود چی بشه میشد یک پلتفرم ضعیف ونابودنینتندو و سونی مایکروسافت سرشون به جنگ کنسولیه ولی غافل ازپی سی هستند درسته مخاطب پی سی خاصه ولی یادمون نره قدمتش بازیهاش نمیشه از کنارشسرسری رد شد انودیا هم بازار گرم کن پی سیه دمش گرم هوای گیمر های پی سی رو داره با درایو کلی برنامه و تشکیلات عالی خوب شما نباید یکم اوضاع رو ببینی همین چون مثلا گفتن کنسول ایراد داره ؟پس مقایسه چی شد ؟بالاخره پی سی بازی هم اسپانسر میخواد ومن خوشحالم که اون اسپانسر انودیا است فکر بد نکنید انقدر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان از شما بعیده واقعا

انودیاچرا ا ز کنسول نام می برد ؟خوب کی از پی سی دفاع کنه ؟کی بازار پی سی رو گرم نگه داره ؟ناسلامتی انعطاف پذیر و قو ترین هست ولش کنن به امان خدا ؟خوب مایکروسافت که اینقدر ندیده بازار کنسول بود ده ساله گیر داده کنسول ساز شه بی افته به جون سونی حالا سونی عمری تو این کاره

اینقدر جو گرفته مایکروسافت رو اصلا گیم فور ویندوز لایو یادش رفت بازی اومده بود برای لایو روش اجرا نمیشد !!

کی باید می امد سراغ ویندوز و پی سی ؟ گیب نویل استیم گفت اگر پی سی رو سه سال پیش موقع خاموشی لایو ول میکردیم اصلا معلوم نبود چی بشه میشد یک پلتفرم ضعیف ونابودنینتندو و سونی مایکروسافت سرشون به جنگ کنسولیه ولی غافل ازپی سی هستند درسته مخاطب پی سی خاصه ولی یادمون نره قدمتش بازیهاش نمیشه از کنارشسرسری رد شد انودیا هم بازار گرم کن پی سیه دمش گرم هوای گیمر های پی سی رو داره با درایو کلی برنامه و تشکیلات عالی خوب شما نباید یکم اوضاع رو ببینی همین چون مثلا گفتن کنسول ایراد داره ؟پس مقایسه چی شد ؟بالاخره پی سی بازی هم اسپانسر میخواد ومن خوشحالم که اون اسپانسر انودیا است فکر بد نکنید انقدر

موفق باشید

خوب منم نگفتم از پي سي دفاع نکنه ! چرا به کنسول ها گير ميده دائم !! خوب معلومه چون قلب تپنده کنسول ها براي شرکت رقيب هست !

مثال ساده اش ميشه اينکه شما کانديدا شدي و بجاي اينکه بياي خودت رو معرفي کني دائم به ديگر کاندايداها حمله مي کني !

خداوکيلي انويديا بيشتر هواي پي سي گيمر رو داره يا سود سرشار خودش رو ميشناسه که از جيب PC گيمر جماعت بيرون مي کشه !!! الان واقعا کسايي که تو همين انجمن چهار،پنج ماه پيش 780ti خريدند و يا بعضا با هزينه هنگفت وارد کردند(حتي بالاي 3 ميليون تومان! و الان نمونه هاي غير ريفرنس 970 حدود يک ونيم ميليون تومان تو بازار هست که شايد 7-6 درصد ضعيف تر از 780ti باشه !) با ورود 970 و 980 که قدرتمندتر،ارزانتر،خنک تر،کم مصرف تر،داراي پتانسل اورکلاک فوق العاده و با يکسري فناوري جديد ارائه شدن چه حسي دارند !!!

اگر هم مثل شما در ظاهر بگن به به دم انويديا گرم چقدر پيشرفت کرده تو دلشون ميگن لعنت به اين شانس،لعنت به انويديا که تو6-7 ماه همچين غولي رو اينطوري بازنشسته کرده !

...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما کنسول بازید ؟براتون مهمه ؟انودیا مقایسه میکنه پس با چی مقایسه انجام بده ؟ببخشید ماهیت گرافیک جدید همینه ،خوب معماری جدید امده ذات این موضوع همینه خرید گرافیک های اند همین چیز ها رو داره، کسی که سه تومان داده نگران این موضوعات نیست شما ناراحت توان مکسول هستید که مثلا ۹۷۰ نزدیک فلان کارته ؟معماری جدید کارت جدید ،این جور که شما میگید انگار بیشتر ناراحت عرضه کارت جدید بودید تا بحث کنسولی ،ای ام دی هم که کارت بعدی رو بده پوست سر خریدار کارت ۱۵۰۰ دلاری ۲۹۵ کنده خواهد شد

این واقعیت بازاره شما میگید معماری جدید عرضه نکن ؟مثلا اینتل یا انویدیا ؟ضمنا کارت ۹۷۰ ساخته شده برای جانشینی ۷۷۰ ۶۸۰ ۶۷۰ اصلا خود انویدیا گفته دارنده کارت های اند نمیخواد عوض کنه شما نگران ۵ ۶ درصد نزدیکی ۹۷۰ به ۷۸۰ تی ای هستید ؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما کنسول بازید ؟براتون مهمه ؟انودیا مقایسه میکنه پس با چی مقایسه انجام بده ؟ببخشید ماهیت گرافیک جدید همینه خوب معماری جدید امده ذات اینموضوع همینه خرید گرافیک های اند همین چیز ها رو داره کسی که سه تومانداده نگران این موضوعات نیست شما ناراحت توان مکسول هستید که مثلا ۹۷۰ نزدیک فلان کارته ؟معماری جدید کارت جدید این جور که شما میگید انگار بیشتر ناراحت ارایه کارت جدید بودید تا بحث کنسولی ای ام دی هم که کارت بعدی رو بده پوست سر خریدار کارت ۱۵۰۰ دلاری ۲۹۵ کنده خواهد شد این واقعیت بازاره شما میگید معماری جدید عرضه نکن ؟مثلا اینتل یا انویدیا ؟ضمنا کارت ۹۷۰ ساخته شده برای جانشینی ۷۷۰ ۶۸۰ ۶۷۰ اصلا خود انویدیا گفته دارنده کارت های اند نمیخواد عوض کنه شما نگران ۵ ۶ درصد نزدیکی ۹۷۰ به ۷۸۰ تی ای هستید ؟

من فکر مي کنم نوشته هاي شما براي خودت هم نامفهوم هست  !!!

لینک به دیدگاه

کلا هم انویدیا و هم ای ام دی و هم اینتل کارشون درسته اگر یکیشون ازدور رقابت حذف بشا قطعا قطعا مصرف کننده که ماباشیم تاوانشو باید پس بدیم.خدایی خدایی وجود AMD (که شرکتشم یک دهم انویدیا نیست ولی داره باهاش رقابت میکنه) یه نعمتیه واسه ما pc بازا

درسته انویدیا خیلی جلوتر از ای ام دیه ولی اگه ای ام دی نبود همین کارت 970انویدیا دوسه برابر قیمت الانشو داشتمن مصرف کننده هم مجبور بودم این مبلغو از جیب مبارک بپردازمو جیکمهم درنیاد .

واقعا ای ام دی یه نعمتیه واسه کاربران پی سی (درست مثل سامسونگ مقابل اپل )

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

بحث امروز و 4K نيست. خيلي وقته کنسولهاي AMD  استخون شده تو گلوي انويديا .... :laughing:  :laughing:

هنوز امار فروش بازی برای کنسولها بالاست خیلی امار خیره کننده نسبط به پی سی(یه مدت چارتهای هفتگی فروش بازیها رو دنبال کنید متوجح میشید)

به نظر منم  این حرفا ربطی به این داره که کنسول سازها رفتن سراغ amd

یادمه قبلانا بعضی بازیها هم هنگام شروع لوگوی nvidia رو حتما نشون میدادن ولی بعضی از همون بازی ها هم الان رفتن سر لوگوی شرکت رغیب

البت در قدرت و تحول معماری جدید nvidia شکی نیست

ولی همه (اکثریت گیمرها) که نمیتونن از این قدرت با اون قیمتا  فیض ببرن

حتی به نظر من خیلیها هم دارن از پی سی برای گیم زده میشن(دوستان دقت کنید فقط برای گیم نه کارهای دیگه)چون پی سی عشقه و یار مهربانه منه :big hug: (نه کی گفته کتاب یار مهربانه) :-w :Frustrated:

تا کی هی اینا سخت افزار جدید بسازن و بازی سازها هم با افزایش نیاز سخت افزار اولیه بازی مجبورت کنن ارتقاع بدی

نمونش منه پی سی باز من خودم هم اگه تونستم برا گیم یه کنسول میخرم (البت بعد این که توستم 40 اینچو بفروشم و با بد بختی یه 4k  برا کاری غیر گیمم بخرم)

اصلا از دوران طفولیت عاشق محیط کاری بزرگی در دسکتاپ بودم (نمیدونم کی میتونم به ارزو دوران طفولیت برسم) :sigh:

اقا  فنها با دقت بخونن وبرداشت بدی نکنن و او دکمه قرمزرنگ خوشگل  رو  مور عنایت قرار ندهند @};-

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

جز کنسول سگا بقیه زیاد تعریفی ندارند انویدیا کارش درسته خداییش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر مي کنم نوشته هاي شما براي خودت هم نامفهوم هست  !!!

من اینجور فکر نمیکنم

کارت 670  حدود 20 تا 30 درصد از 570 قویتر بود حدود البته میانگین دقیق نیست -- 770 همین حدود از 670 - و درواقع 770 میشد 680 قویتر شده--خوب 970  بین 20 تا 30 درصد قوی تر از 770 که میشه برابر با 78-Ti البته تقریبی -این ماهیت این سری بوده نه الان که مکسول عرضه شده-پس این ایراد ها قبول نیست

موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این جمله که 

روزهای طلایی کنسول ها به سر آمده است

واقعا موافقم. حدود 9-8 سال پیش که تازه کنسول های نسل قبلی عرضه شده بودند واقعا قدرت زیادی در مقابل PC های اون زمان داشتند و تا چند سال هم تونستن بازیها رو با گرافیک خیلی خوب اجرا بکنند. ولی کنسول های این نسل از همین ابتدای عرضه شون با مشکل مواجه هستن و نمیتونن بازیهای جدید رو با رزولوشن و فریم ریتی که در PC قابل اجراست اجرا بکنند . به همین دلیل اصلا موفقیت کنسول های نسل قبل رو به دست نیاوردند و خیلی ها PC رو ترجیح میدن. به نظرم AMD در مورد انتخاب چیپ APU به کار رفته در این کنسول ها خیلی ساده انگاری کرده و اصلا قدرت کافی رو نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب اینجاست که AMD و سونی و مایکروسافت که سازنده کنسول ها هستن تنها کاری که برای جبران ضعف کنسول هاشون در برابر PC میتونن انجام بدن اینه که به شرکت های بازی ساز پول بدن تا یا مثل  Watch Dogs عمدا گرافیک نسخه PC رو پایین بیارن و مثل گرافیک کنسول بکنندش و یا مثل Evil Within و NFS و خیلی بازیهای دیگه مثلا فریم ریت رو روی 30 قفل بکنن تا باز مثل کنسول ها بشه و یا مثل GTA V تاریخ عرضه نسخه PC رو عمدا چند ماه عقب بندازن تا نسخه کنسول زودترروانه بازار بشه و بفروشه . چون میدونن که اگر این کار ها رو نکنن خیلی ها نسخه PC رو به کنسول ترجیح خواهند داد.

البته به خاطر قابلیت Modding که در PC وجود داره خیلی از این سنگ اندازی های عمدی توسط مودر های PC خنثی  میشه   :D  و مثلا گرافیک Watch Dogs رو میشه با مود کردن خیلی بهبود داد و یا محدودیت 30 فریم رو میشه برداشت.

در کل کاملا مشخصه که چون میبینند قدرت کنسول در برابر PC هیچ حرفی برای گفتن نداره سعی میکنن با تقلب و این طور سنگ اندازی ها گیمر ها رو مجبور بکنن به جای PC برن سراغ کنسول های اونها و این فقط نشون دهنده ضعف اونهاست  rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اینجور فکر نمیکنم

کارت 670  حدود 20 تا 30 درصد از 570 قویتر بود حدود البته میانگین دقیق نیست -- 770 همین حدود از 670 - و درواقع 770 میشد 680 قویتر شده--خوب 970  بین 20 تا 30 درصد قوی تر از 770 که میشه برابر با 78-Ti البته تقریبی -این ماهیت این سری بوده نه الان که مکسول عرضه شده-پس این ایراد ها قبول نیست

موفق باشید

آيا من گفتم مقايسه قدرتي بين نسل ها بکنيد !؟ من گفتم فاصله نسل ها کم شده ! يه چيز واضح و مبرهن !!! متاسفانه شما بجاي اينکه جواب من رو بديد يه بحث ديگه رو پيش مي کشيد !

570 , 580 GTX در ماه دسامبر و نوامبر(اواخر) 2010 ارائه شدند !

670 , 680 GTX در اواسط 2012 !

770 ,780 GTX در اواسط 2013 !

780ti titan Black Titan Z با فواصل تقريبا 3 ماهه از اواخر 2013 تا اواسط 2014 !

970 ,980 GTX سه ماه بعد يعني 9 ميلادي...

پس نفرماييد انويديا هواي PC گيمر رو داره ! بفرماييد هواي جيب PC گيمر رو داره !!!

لینک به دیدگاه

جالب اینجاست که AMD و سونی و مایکروسافت که سازنده کنسول ها هستن تنها کاری که برای جبران ضعف کنسول هاشون در برابر PC میتونن انجام بدن اینه که به شرکت های بازی ساز پول بدن تا یا مثل  Watch Dogs عمدا گرافیک نسخه PC رو پایین بیارن و مثل گرافیک کنسول بکنندش و یا مثل Evil Within و NFS و خیلی بازیهای دیگه مثلا فریم ریت رو روی 30 قفل بکنن تا باز مثل کنسول ها بشه و یا مثل GTA V تاریخ عرضه نسخه PC رو عمدا چند ماه عقب بندازن تا نسخه کنسول زودترروانه بازار بشه و بفروشه . چون میدونن که اگر این کار ها رو نکنن خیلی ها نسخه PC رو به کنسول ترجیح خواهند داد.

البته به خاطر قابلیت Modding که در PC وجود داره خیلی از این سنگ اندازی های عمدی توسط مودر های PC خنثی  میشه   :D  و مثلا گرافیک Watch Dogs رو میشه با مود کردن خیلی بهبود داد و یا محدودیت 30 فریم رو میشه برداشت.

در کل کاملا مشخصه که چون میبینند قدرت کنسول در برابر PC هیچ حرفی برای گفتن نداره سعی میکنن با تقلب و این طور سنگ اندازی ها گیمر ها رو مجبور بکنن به جای PC برن سراغ کنسول های اونها و این فقط نشون دهنده ضعف اونهاست  rolling%20on%20the%20floor.gif

دقیقا با همشون موافقم کاملا درسته   :D

لینک به دیدگاه

احتیاج به سنگ اندازی هم نیست خودشون دارن گیمرها رو مجبور به کوچ از پی سی به کنسول برای بازی (من که کوچ خواهم کرد)میکنن ,البت فقط برای بازی

هرچیزی زیاده رویش باعث خرابیش میشه(دارن پشت به پشت هم چیز میز جدید میدن بیرون)

اینا (تبلیغات و نو اوریها)التهاباتی هست که بالاخره فروکش میکنه و طرف ته جیبشو نیگا میکنه

خیلیها خسته شدن از ارتقاع دادن

خیلیها هم خسته میشن(تازه شروع کردن)

عده محدودی هم هستن مشکل مالی ندارن وادامه میدن(ولی این عده کمن)

لینک به دیدگاه

و خداوند NVIDIA را افرید تا AMD بی سرور و سالار نماند

اتفاقا، و خداوند amd رو آفرید تا intel و nvidia جیب بندگانش رو خالی نکنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا، و خداوند amd رو آفرید تا intel و nvidia جیب بندگانش رو خالی نکنند.

کاملا صحيح و بجا ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این کل کل و منفی های بی خودی چیه راه انداختین آخه؟؟؟

عزیزان تا بوده همین بوده PC همیشه تو گرافیک پیشتاز بوده و هست و خواهد بود... چیزی که کنسول هارو متمایز کرده و براشون جایگاه قایل شده تنها و تنها بازی های انحصاری بوده هست و خواهد بود... همچین می گین رزولیشن 2k ,4k انگار نسل قبل هممون با فول اچ دی بازی نمی کردیم کنسول ها بزور با 720 و غبره...

انویدیا می خواد بازار خودش تا داغه فروششو بالا ببره و جو الکی بده و PC گیمرارو بیشتر بچاپه... و اینکه میگه کنسول ها دورشون تموم شده حرف مفتی بیش نیست و از سوزش از دست دادن بازار کنسولی نسل قبلش هست و کمی هم بازار گرمی برای تنها بازار فروش که باقی مونده براش...  :D

همونطور که خودتون میدونید PC در نسل قبل هم ای پی های پر گرافیک مثل کرایسیس داشت و خیلی ازکنسول های نسل قبل بالاتر خودشو نشون داده بود... حالا هم همونه و هرچی جلوتر بریم این قضیه بیشتر نمایان میشه اما در اخر این کنسول و بازی های مجبوب انحصاری هست که باعث فلاکت و تیره بختی PC میشه و هیچکس هم نمی تونه جلوشو بگیره و این انویدیا هست که باید خودشو از منجلاب کنسولی بکشه بیرون و گرنه ای ام دی تا کنسول تولید بشه و فروش بره زیاد فرقی به حالش نداره و نمی کنه...  ^_^

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

همونطور که خودتون میدونید PC در نسل قبل هم ای پی های پر گرافیک مثل کرایسیس داشت و خیلی ازکنسول های نسل قبل بالاتر خودشو نشون داده بود...

از من هم درود

جالبه کرایسیس 2 و3 با اون همه سرو صدا سر گرافیگ وهمچنین بتل 3 (وقتی اومد خیلی سرو صدا داشت) اصلا فروش قابل قبولی رو پی سی نکردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آيا من گفتم مقايسه قدرتي بين نسل ها بکنيد !؟ من گفتم فاصله نسل ها کم شده ! يه چيز واضح و مبرهن !!! متاسفانه شما بجاي اينکه جواب من رو بديد يه بحث ديگه رو پيش مي کشيد !

570 , 580 GTX در ماه دسامبر و نوامبر(اواخر) 2010 ارائه شدند !

670 , 680 GTX در اواسط 2012 !

770 ,780 GTX در اواسط 2013 !

780ti titan Black Titan Z با فواصل تقريبا 3 ماهه از اواخر 2013 تا اواسط 2014 !

970 ,980 GTX سه ماه بعد يعني 9 ميلادي...

پس نفرماييد انويديا هواي PC گيمر رو داره ! بفرماييد هواي جيب PC گيمر رو داره !!!

سلام معین جان

مگر هر کارت جدیدی اومد گیمر ها مجبورن حتما بخرنش؟؟ به نظر شما اگر هر 3 سال یه کارت عرضه بشه بهتره؟ این که یک عده دچار بیماری هستن که دائما باید بهترین چیز رو داشته باشند و مدام پول خرج می کنن تقصیر تولید کنندست؟ 

خود من سری 5 رو کلا نادیده گرفتم و بعد از سری 4 رفتم سراغ 670 و سری 7 رو هم باز کلا نادیده گرفتم و فقط محض تست کردن برای مدت یکی دو هفته یک عدد 780 کارکرده خریدم و سریع هم فروختم. مثل 290 که برای تست گرفتم و فروختم

به نظر شما این که با هزار تقلب (از جمله کاهش عمدی کیفیت بازیهای PC و عقب انداختن تاریخ عرضه بازیهای PC و ... ) عمدا کاری بکنن که طرف به جای PC بره به سمت کنسول کار درستیه؟ یا این که دائم تکنولوژی های جدید رو عرضه کردن کار اشتباهیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام معین جان

مگر هر کارت جدیدی اومد گیمر ها مجبورن حتما بخرنش؟؟ به نظر شما اگر هر 3 سال یه کارت عرضه بشه بهتره؟ این که یک عده دچار بیماری هستن که دائما باید بهترین چیز رو داشته باشند و مدام پول خرج می کنن تقصیر تولید کنندست؟ 

خود من سری 5 رو کلا نادیده گرفتم و بعد از سری 4 رفتم سراغ 670 و سری 7 رو هم باز کلا نادیده گرفتم و فقط محض تست کردن برای مدت یکی دو هفته یک عدد 780 کارکرده خریدم و سریع هم فروختم. مثل 290 که برای تست گرفتم و فروختم

به نظر شما این که با هزار تقلب (از جمله کاهش عمدی کیفیت بازیهای PC و عقب انداختن تاریخ عرضه بازیهای PC و ... ) عمدا کاری بکنن که طرف به جای PC بره به سمت کنسول کار درستیه؟ یا این که دائم تکنولوژی های جدید رو عرضه کردن کار اشتباهیه؟

درود

بهمن جان این دو موردی که گفتی هیچ کدوم نفی نمی شه و حق با شماست اما اینکه بگی نسبت به نسل قبل تو دنیای گیم تغییری پیدا شده خیر درست نیست و همون اش هست و همان کاسه فقط روغنشو بیشتر داغ کردن، در واقع گرافیک یک نسل پیش رفته که خب طبیعی هست یک نسل جلو رفتیم باید گرافیک بهتر میشد چه تو کنسول چه تو PC و همچنان اختلاف گرافیکی مشهود هست و قرار نیست کم و زیاد بشه خدایی نکرده یکسالی از عمر کنسول گذشت در حالی که هنوز دوستان فکر می کنن انگار دیروز کنسول معرفی کردن...  :D

.............

تازه صبر کنید بازی های انحصاریه اصلی دو کنسول از راه برسه بعد ببینید انویدا بازم حرفش اعتبار پیدا می کنه یا نه... !  ^_^

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

MY KING

86807360971414355952.jpg

مدیرعامل انویدیا : PC به بزرگترین بستر گیمینگ دنیا تبدیل شده است
لینک به دیدگاه

به زودی امار فروش بازی کال اف جدید که باراها از گرافیکش هم یاد شده منتشر میشه

باید دید کدوم پلتفرم خودنمایی میکنه

و چند بازی محبوب دیگر هم در راهن

لینک به دیدگاه

قوطی کنسولهای حلبی چیزی جز دوتا بازی انحصاری ندارن

تازه اونم برای تجربه بازیهای انحصاری باید هر دو قوطی خریداری بشن ( اینا همش سیاستها کثیف و سیستم سلر سونی و ماکرو سافته )

اون ماکرو سافت که خجالت نمیکشه سیستم عامل ویندوز ول کرده چسبیده به قوطی ( هرچند خبرها حاکی از اینه اصلا موفق نبوده )

بعضیا کشتن مارو بخدا هرجا میرسی میگن tlou tlou tlou tlou

والا بخدا بازیش کردیم تمومش کردیم اینا هنوز تلوتلو میکنن yahoo_24.gifچیز خاصی نبود . تا وقتی GTAV رو PC هست تلو تلو کیلو چند

حالا یهو خدارو چه دیدی زدو کنسولهای نسل جدید هک شدن . این کنسولها هم که ساختارشون با PC مو نمیزنهyahoo_21.gif

زبونم لال زبونم لال یهو خدایی نکرده بعد هک کنسول های جدید امولاتوری شبیه سازی برای PC بیاد این یه عده که از دار دنیا یدونه tlou tlou دارن یحتمل با خاک سر کوچه یکی میشن که حتی یک درصدم این احتمال وجود داشته باشه که دیگه واویلاس

حقم دارن بجز دوتا انحصاری چیو میخوان به رخ بکشن ؟ تو مباحث کیفیت بصری هم داریم میبینیم 900P با زور اجرا میکننyahoo_21.gif

تازه برا انحصاریها باید دوتا کنسول بخری LOL کی میره این همه راهو ..... همه اینا برای اینه این کنسوا بازا نسل قبلی تمام بازیهارو کپی خور کردن کمی بد عادت شدن yahoo_4.gif

درکل پرچم PC همیشه بالاس کنسول ضعیفی که کل اعتبارش به یه شبیه ساز بنده اصلا زشته ادم بخواد طرفداریشو بکنه

شک نکنید بزودی کنسولهای ابری میاد کلا پروسه کنسول جم میشه طرف با تلویزیون هوشمند سونی بدون کنسول میشنه بازی میکنه

و اینجاست که PC همچنان با سخت افزار قدرتمند خودش سلطانی خواهد کرد

درمورد AMD حرف نزنم بهتره

شرکتی که تو عرصه اصلی خودش که PC GAMING هست کاری نتونسته بکنه الان رفته پشت سونی ماکرو غائم شده تا ورشکست نشه به اجبار شروع کرده به ارزون فروشی

مگرنه اگه محصولاتش کیفیت محصولات اینتل داشت از نظر قیمت گذاری پدر ملتو در میاورد .

هر چیز مفت و ارزونی بی حکمت نیست

بیخیال رفقا ما رفیتم ACU رایگان دانلود کنیم با بهترین گرافیک بزنیم به بدن . بزارید این طرفدارای قوطی کنسولی هم برن بازی 250 هزار تومن بخرن خوش باشن :D

موفق باشید

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Titan II/X یا GTX 980 Ti روئیت شد: مشخصات و نتایج بنچمارکینگ ‘Titan X’ ،عجیب ترین کارت تاریخ!

GM200-3072-CUDA-Cores-635x113.png

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

خیلی عذر میخام از بهمن خان که وارد بحثی میشم که مخاطبش من نیستم

اول درود به استاد

سلام معین جان

مگر هر کارت جدیدی اومد گیمر ها مجبورن حتما بخرنش؟؟

بهمن خان خوب میدونی اکثریت توانایی خرید کارتهای بالا روندارن

و سعی میکنن فقط نیاز فعلیشونو برا بازی رو رفع کنن یه زره هم بالا تر(چون ندارن)

خیلیها هم میزارن قیمتها فروکش کنه و یه کارت نسبتا خوب بخرن

ولی زود هم برا بازی بعدی گیر میافتن

به نظر شما اگر هر 3 سال یه کارت عرضه بشه بهتره؟ این که یک عده دچار بیماری هستن که دائما باید بهترین چیز رو داشته باشند و مدام پول خرج می کنن تقصیر تولید کنندست؟ 

من خودم 1.5سال پیش 550ti رو خریدم n تومن که البت چند وقت پیش فروختمش(الان کدوم از این بازیهای جدید که میاد با این گرافیک تو رزولیشن فول جوابگو هست)

من مریض نیستم عوض کنم من مجبور شدم عوض کنم(البت هنوز جدید نخریدم ,و در فکر دیگیری هستم)

من همه چیزو میزارم تو بهترین و ایدال ترین شرایت قیمتی بخرم ولی باز دوامش محدوده(نمیتوم تا اومد کلی پول بزارم و بخرم  و بگم این برا چند سالم جواب بده)

خود شما با فاصله تقریبا 1.5 یا 2 سال مجبور به عوض شدن بودی تازه تواناییشو داشتی یه 780 یا290هم فقط محض تست بخری بعد بفروشی

برا چی این قده گرافیکای گرون میخری؟

چرا نیازتو با یه گرافیک ارزون تر حل نمیکنی؟

چرا هر 2 سال عوض میکنی؟

جواب=چون مجبوری و این سیاست پشت هم قطعه بیرون دادن و افزایش نیاز سخت افزاری نرم افزارهاست

به نظر شما این که با هزار تقلب (از جمله کاهش عمدی کیفیت بازیهای PC و عقب انداختن تاریخ عرضه بازیهای PC و ... ) عمدا کاری بکنن که طرف به جای PC بره به سمت کنسول کار درستیه؟

یک بازی که مثال زدید تمام پی سی گیمرها ازش شاکین و هنوز درگیر این بازی و چالشی که به جون سخت ازارها میندازه هستن

بازیهای گرافیکی هم که تجربه نشون داده  همیشه فروش بدی داشتن

اگه دوست داشتین و حوصلتون شدن کمی اینو باز ترش  کنید و بازیهای بیشتری مثال بزنید(محض کنجکاوی)

یا این که دائم تکنولوژی های جدید رو عرضه کردن کار اشتباهیه؟

تکنولوژی خوبه حتی داعم باشه ولی نه اینکه برا فروشش با محدود کردن یه چیزایی,کاربر رو مجبور کنن عوض کنه

مثل محدود کردن بعضی بازیهای پی سی با دایرکت بالاتر

مثل محدود کردن و کم یاب شدن یه قطعه برا فروش نصل بعد

مثل اوردن قطعات کاربوردی تر که نیازمندشون میشی ولی ناسازکار با سخت افزار قبلی هستن

استاد خیلی سخته جای شکاف رمو تعقیر ندن و سازگارش کنن با بوردهای قدیمی تر

خیلی سخته  سی پی یو رو با جابه جا  نکردن پینهاش سازگار با بردهای قبلی کنن(حتی افرادی بودن با دستکاری تو پینها (جلوگیری از اتصال چند پینیش)سی پی یوهای سرور قدرتمندو رو 775 گذاشتن,یعنی اینتل نمیتونسته)یکی بود تو همین لیون هم لینک گذاشته بود

امثال هم شاهد بودیم دیگه اینتل با هاسول جدیدی که معرفی کرده بود برای نوع سری K خبرهای ضدو نقیضی داد که چیپهای قبلی هم میتون استفاده کنن

تو سایتشم مادر بوردهای تمامی شرکتها رو معرفی کرد که با فلان بایوس بتون استفاده کنن

سایتهای مادر بورد هم بایوساشون رو گذاشتن

یه هو اینتل دست همه رو گذاش تو هنا

تو سایت خودش امار لیست مادر بوردها محدود شده به چیپهای جدید

سایت ماربوردها هم بایوس رو برداشتن(که البت بعضی سیتای دیگه زرنگی کرد بودن و اینا رو دانلود کرده بودن و برا عموم گذاشتن)

بهمن خان به نظر شما تکنولژِی جدیدو باید اینطوری به مردم چپوند (طرفو مطمئن کنن ساپورت میکنه بعد معرفی دستشو بزارن تو هنا)

اینا تقلبه یا کنسول میسازن برا گیمر که تا چند سال راحت باشه

الانم داستان دایرکت 12 هست که پر از حاله ابهامه(واقعیتو بگن که جنسای تولید شودشون رو دستشون باد میکنه)

اخرشم که ویندوز جدید اومد و هستش بهینه سازی که شد  رو میشه و معلوم میشه برا نهایت استفاده باید  کارتهای یه نسل بعد خریداری بشه و چندتا بازی هم میان محدود میشن به همین دایرکت جدید

این که خیلی وقته یه روال شده و قطعا شما هم تو جریانی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...