رفتن به مطلب

مقایسه CoD: Advanced Warfare بر روی PS4, Xbox One ,PC

Recommended Posts

• کاربر ویژه

444-800x449.jpg

بازی Call of Duty: Advanced Warfare یکی از پرفروش ترین عناوین سال است،اما کدام پلتفرم وقتی صحبت از گرافیک می شود،برتر است؟

Xbox One @ 1360×1080,  PS4 @ 1080p ,PC up to 4K &91FPS

[60fps] Call of Duty: Advanced Warfare PS4 vs Xbox One Campaign Frame-Rate Test (Part Two).mp4

rmb8rg2rt00qikf201.jpg

دانلود با حجم 162.9 مگابایت

Call of Duty_3A Advanced Warfare_3A PS4 vs PC comparison.mp4

21q7fxl7gnecolre58cp.jpg

دانلود با حجم 118.1 مگابایت

Call of Duty_3A Advanced Warfare_3A PS4 vs Xbox One comparison.mp4

d8yhm5m4vnzro0yk9m.jpg

دانلود با حجم 116.7 مگابایت

Call of Duty_3A Advanced Warfare_3A Xbox One vs PC comparison.mp4

wc82crjhuhzfvzpsehj.jpg

دانلود با حجم 93 مگابایت

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من که الان شروع به نصب بازی کردم.

11 دیسک داره

کال اف یه زمانی یه سی دی بود الان به کجا رسیده.

: {{

در حال دانلود هست فردا پس فردا تموم هست  :D

ممنون خبات عزیز مقایسه خوبی بود تشکر  @};-

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به نظر من بهترین های کال آف COD 5 World at war , MW1 , MW2 بودن. دیگه داره شورش در می یاد طوری شده که مجبوری آدم می خواد فقط امتحانش کنه! صد رحمت به Crysis یا Titanfall

لینک به دیدگاه

من اگه الان دست به کار بشم و دانلودش رو شروع کنم انشالله برا کال اف بعدی تموم میشه.

LOL

ولی خداییش دیگه خرید بازی به صرفه نیست با این دیسک ها و قیمتش.

به نظر منم همینطوره. کنسولا رفتن به سمت Blu ray و PC هنوز DVD سنتی!

اگه به بلوری که یه 200-300 می دیم یکی می خریم راحت می شیم.  *dry#  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من رسیده دستم هنوز نصب نکردم داشتم تاپیک بررسی فارکرای 4 رو آماده میکردم چند روز دیگه سلطان عرضه خواهد شد!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

اول اینکه مقایسه خیلی جالبی بود من که وقت نکردم برم بخرم هنوز

خدا بخواد اخر هفته میخرم

راستس کسی از داستان Crysis 4 خبر داره ؟

تو اینترنت Search کردم نوشته بودن Crytek تایید کرده ولی حال نداشتم همه موضوع را بخونم فقط فهمیدم دارن روی داستان بازی کار میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرایتک د روضعیت خوبی نیست هنو زمعلوم نیست چی بشه

لینک به دیدگاه

چرا مگر اتفاقی افتاده ؟

Crytek مدتی است که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند. حال به نظر می رسد که خبرهای جدایی کارکنان از این استودیو رنگ واقعیت به خود گرفته است. این هفته، کارگردان عنوان Homefront: The Revolution، یعنی Hasit Zala از کار خود در دفتر کشور انگلستان Crytek  استفعا داد. لازم به ذکر است که وی سازنده ی عنوان رایگان و محبوب Warface می باشد.

پیش از این استعفا، مدیر توسعه ی دفتر کشور انگلستان Crytek، یعنی Ben Harris هم استعفا داده بود. پس از این مساله بسیاری از کارمندان این استودیو درخواست استعفا دادند و عده ای دیگر به طور کاملا آشکاری به دنبال شغل های دیگر هستند. هنوز خبری از تعداد دقیق این افراد منتشر نشده است. این مساله به دلیل قرارداد های خبری بسیار سفت و سختی است که این استودیو برای کارکنان خود مشخص کرده است. بسیاری موج به وجود آمده را ناشی از استعفای دو هفته پیش Karl Hilton، رئیس و مدیر ارشد این استودیو از پست خود عنوان کردند. وی پس از استعفا از پست خود در این استودیو ماند اما حاضر به قبول کردن پست قبلی خود نشد و در قسمت پایین تری فعالیت خود را ادامه داد.

همراه با خبر استعفای Hasit Zala،بسیاری از کارکنان به صورت ناشناس صحبت هایی در مورد وضعیت این استودیو با خبرنگاران کردند. به طور کل می توان گفت که استودیو Crytek پس از عرضه ی بازی Ryse دچار مشکل مالی شده است و چند ماهی است که حقوق کارکنان خود را نمی دهد. حال باید دید که این مساله چه تاثیری بر روی عنوان در حال ساخت این شرکت، یعنی Homefront: The Revolution می گذارد.

گفته می شود که این مشکلات در دفتر اصلی Crytek در کشور آلمان هم وجود دارد. تعدادی از کارکنان دفتر اصلی Crytek گفته اند که مدتی است حقوق های خود را دریافت نکرده اند. 

Tidux که همیشه شایعه ساز در توییتر بوده است، امروز هم شایعه ای جدید را با چند توییت به راه انداخت. در چند روز گذشته شاهد انتشار شایعات متعددی از بهران مالی شدید Crytek بودیم و حال Tidux بر این شایعات دامن زد و اعلام کرده است سونی قصد دارد تا این شرکت را خریداری کند.

بله می دانیم که بسیاری از PC گیمرها بابت به فنا دادن سری بازی Crysis توسط Crytek از آنها ناراضی هستند اما حقیقت این است که استدیو نامبرده استعداد بسیار زیادی دارد. “Gamestar” که یک مجله مخصوص بازی های ویدئویی در کشور آلمان می باشد به تازگی اعلام کرده که Crytek در یک در یک دردسر بزرگ افتاده است و احتمالا ورشکست خواهد شد.

خرید موتور CRYENGINE چندان خوب به پیش نمی رود و نظرات هم در GDC اکثر منفی بوده است. مسئله جالب توجه زمانی مشخص می شود که CRYENGINE به عنوان یکی از بهینه ترین موتورهای بازی سازی جهان است. اگر در قیمت های مخصوص مشترکین خود کوتاه نیاید احتمالا سازندگان به هیچ وجه از این موتور بی نظیر در عناوین AAA خود بهره نخواهند برد.

داستان فقط به همین جا ختم نمی شود و Gamestar اعلام کرده است که ساخت بازی Ryse: Son of Rome که به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتم شرکت مایکروسافت عرضه شده بود، برای سازندگان مصیبت بار جلوه کرده است. فقط چند ماه به انتشار عنوان نامبرده باقی مانده بود و Crytek به ضرب اضافه کاری و نیروی بیشتر فقط توانست آن را به پایان برساند. در آخر هم که همگی شاهد بودید Ryse به هیچ وجه فروش مناسبی نداشت مخصوصا زمانی که یک عنوان انحصاری بود.

آقای Avni Yerli اعلام کرده اند که Crytek منتظر طزریق در آمدهای جدید می باشد (که احتمالا به موجب قرارداد تازه ای ایجاد شده است) با این حال ناشرین بسیاری منتظر ورشکست شدن آنها می باشند تا اینکه IP ها و افراد با استعداد حاضر در استدیو را برای خود خریداری کنند.

تا اینجا گفته می شود که Wargaming به عنوان خریدار Crytek ظاهر شده است. اگر چنین شود همگی باید با عناوین تک نفره آفلاین خداحافظی کنیم چرا که  Wargaming به عنوان یک شرکت فعال در بخش بازی های رایگان یا همان Free-To-Play شناخته می شود. در یک کلام می شود گفت که چنین مسئله پایان دورانی خواهد بود که همگی ما با Crytek و عناوین آنها داشته ایم.

حال شاید بپرسید که اصلا Crytek برای چه به این روز افتاده است؟ آقای Yerli معقتند، یک سری از کارکنان سابق استدیو که از وضعیت ناراضی بودند، اقدام به پخش شایعات کردند که چنین چیزی باعث شد Crytek در میان همگان بد جلوه کند. استدیو مذکور در حال حاضر ۸۰۰ نفر کارمند دارد (که خود می تواند دلیل روشنی برای تقویت شکست مالی باشد). Gamestar از تاخیر در حقوق کارکنان گزارش کرده و هر از گاهی کارها به استدیوهای دیگر و کشورهای آن سوی مرز فرستاده می شده است. از طرفی دیگر هم بازی Warface را اضافه کنید که فقط در کشور روسیه موفق بود!

اینها گوشه ای از مشکلات Crytek بود البته خبر مربوط به خریدن crytek توسط sony شایعه بود.

منبع gamefa.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ممنون از دوستم برای توضیح بالا اقا دمت گرم اینقدر تایپ کردم انگشت درد دارم ولی باید به سوال این دوستم پاسخ میدادم

بله همینطور که گفتن کرایتک برای توسعه بازی ryse خیلی هزینه کرد منتها شکست تجاری خورد-

کلا توسعه فقط موتور گران قیمت همین چیز ها رو هم داره-موتورگرافیکی توسعه دادن خیلی گرون قیمته-اونم موتوری مثل Cryengien-بازی هم باید ساخته بشه تا هزینه دربیاد برگرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میلاد جان مغسی فقط چرا اون 2 تصویر فرمانده دقیقا با شات هایی که قبلا منتشر شدن یکیه؟

منم از فرصت استفاده میکنم یه چند تا تصویر از Call of Duty Black Ops II میزارم(با دوربین موبایل):

w2sawjax85hb0s23mmlk.jpg

nefjany9pxvn41rjo7mi.jpg

p5gucjfwi6rrvtf9x56g.jpg

gytl818dkwcgcqc8dojz.jpg

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز @};-

خیلی ناراحت کننده هست و فکر کنم به خاطر این هست که فکر کرد اگر بره سمت کنسول پیشرفت میکنه ولی بیچاره شد

حالا اگر Crysis 4 را بتونه روانه بازار کنه و مثل همیشه برای PC فکر کنم بتونه جای خودش را توی بازار پیدا کنه و خودش را بالا بیاره

خیلی ناراحت شدم :-S

لینک به دیدگاه

جا داره یادی از اسطورهای کالاف کنیم :x   البته به نظر من اون موقع رقابت زیادی با medal of honor کرد که  باعث شد موفق بشه

Call of Duty 1

Call of Duty 2

Call of Duty 3

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جا داره یادی از اسطورهای کالاف کنیم  :x

Call of Duty 1

Call of Duty 2

Call of Duty 3

Call of Duty 2 سیب زمینی پرت میکردی!5سی دی بود با FX6200 256مگابایت بازی میکردم

ای روزگار girl_cray.gif

لینک به دیدگاه

5 سیدی شو دارم الان گیر بیاد 1 دیویدیه دوبله هاش حال و هوای دیگهای داره :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...