رفتن به مطلب

اجرا و تست Call of duty Advanced warfare برروی GTX 970

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من دوتا 280x رو کراس کردم همه تنضیمات در آخرین حد فقط سمپلینگ خاموشه به راحتی 80 فریم میگیرم ولی وقتی 16x میزارم به 20 فریم هم در حالت فول اچ دی نمیرسه

من با گرافیک 7990 دویل 13 هم اینکارو کردم و نتونستم در حالت 16x بازی کنم

ram 4*2 g.skil 2400

cpu 4460

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام من دوتا 280x رو کراس کردم همه تنضیمات در آخرین حد فقط سمپلینگ خاموشه به راحتی 80 فریم میگیرم ولی وقتی 16x میزارم به 20 فریم هم در حالت فول اچ دی نمیرسه

من با گرافیک 7990 دویل 13 هم اینکارو کردم و نتونستم در حالت 16x بازی کنم

ram 4*2 g.skil 2400

cpu 4460

سیپیوت داره بازی در میاره 

با زیاد کردن MSAA  فشار زیادی به سیپیو هم تحمیل میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MSAA رو نمیشه در خیلی از بازی ها فعال کرد از FXAA باید استفاه کرد-ضنمنا فشار روی GPU  خواهد بود نه Cpu

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MSAA رو نمیشه در خیلی از بازی ها فعال کرد از FXAA باید استفاه کرد-ضنمنا فشار روی GPU  خواهد بود نه Cpu

MSAA به حجم مموری کارت وابسته هست و قدرت سیپیو 

تست کنید 

(قدرته خوده کارت که جای بحث نیست)

لینک به دیدگاه

بازی خوبی بود و گرافیکش هم خوب بود ولی به نظرم به ghost نمی رسه

گوست كه بي نظير بود اخرش به قلب يارو تير ميزني بعد اون مياد ميكشتت ميبرتت يه جايي بازي تموم ميشه !!! يعني گوست با قدرتي منو از كال آف ديوتي منصرف كرد كه اين Advanced warfare رو هم بازى نكردم ! Game of the year بايد ميشد اين گوست. :))))،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گوست عالی بود ونفس گیر منتظرقسمت دوش بودم که بلک اوپس 3 ظاهر شد - اونم خوبه ولی اینفینتی وارد خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MSAA به حجم مموری کارت وابسته هست و قدرت سیپیو 

تست کنید 

(قدرته خوده کارت که جای بحث نیست)

روی انتی الیازینگ ها من خیلی بررسی انجام دادم یک چیز مشخص شده میزان رم بسیار تاثیر میزاره ولی قدرت پردازش گرافیکی یعنی GPU حرف اول  رو میزنه-

نگاه کنید به  GTAV رو نهایت تنظیمات التار  بدون MSAA حدود 3000 مگابایت از VRM رئ اشغال کرده و هنوز 1 گیگه دیگه از گرافیک رم ازاده ولیبه محض فعال سازی MSAA/TXAA با اینکه هنوز کلی رم ازاد است به طور کاملا مشخص در توان GPU نخاد بود که در بعضی از محیط ها با فریمم قفل 60 اجرا کنه و کاملا مشخص که وابسته به GPU هستیم چون به محض اضافه شدن کارت دوم رد SLI میشه با 4xmssa/txaa  در QHD هم بازی کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی انتی الیازینگ ها من خیلی بررسی انجام دادم یک چیز مشخص شده میزان رم بسیار تاثیر میزاره ولی قدرت پردازش گرافیکی یعنی GPU حرف اول  رو میزنه-

نگاه کنید به  GTAV رو نهایت تنظیمات التار  بدون MSAA حدود 3000 مگابایت از VRM رئ اشغال کرده و هنوز 1 گیگه دیگه از گرافیک رم ازاده ولیبه محض فعال سازی MSAA/TXAA با اینکه هنوز کلی رم ازاد است به طور کاملا مشخص در توان GPU نخاد بود که در بعضی از محیط ها با فریمم قفل 60 اجرا کنه و کاملا مشخص که وابسته به GPU هستیم چون به محض اضافه شدن کارت دوم رد SLI میشه با 4xmssa/txaa  در QHD هم بازی کرد.

در کل این MSAA چی رو زیاد میکنه 

منظور چقدر ارزش داره  که کم یا زیاد 

من کلا آن نمیکنم 

با فعال کردنش GTAV  به هم میریزه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل این MSAA چی رو زیاد میکنه 

منظور چقدر ارزش داره  که کم یا زیاد 

من کلا آن نمیکنم 

با فعال کردنش GTAV  به هم میریزه 

این تاپیک رو بخون تمام اسرار الیازینگ رو کشف خواهی کرد !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=35908&hl=

قسمت دومش توسط مهندس ارشد انویدیا الیازینگ رو توضیح داده -

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...