رفتن به مطلب

دور بالای فن CPU و صدای خیلی زیاد

abolfazl1374
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.یه سی پی یو.8320 گرفتم.دور فنش تا 6020 میره.صداشم خیلی زیاده.این فن مشکل داره باید عوض بشه یا مشکلش چیزه دیگس.ممنون میشم جواب بدین.دماش هم بعد از سه یا چهار ساعت کار کردن تا روی 62 درجه میاد.ممنون

لینک به دیدگاه

فن و اون قسمت اهنی رو عوض کنید

کلا فن رو عوض کنید و اینو بگیرید

archon

لینک به دیدگاه

من یه i7 4770k دارم که دماش حین بازی ساده کانتر از ۲۹ درجه میرفت رو ۵۵-۶۰ درجه. فنمو عوض کردم و یدونه Enermax ETS-T40-BK Black Twister خریدم. ریویوهاش تو سایت newegg خوب بود. یدونه خمیر سیلیکون Noctua NT-H1 خریدم که میگن کیفیتش خیلی خوبه. روی هم قیمت هر کدومش ۱۶۵ و ۳۵ تومنه. الان دمای cpu بالای ۳۱ درجه نرفته و به نظرم فن خوبیه البته اگه اورکلاک نکنید!

ویرایش شده توسط zenit_543
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز :cool:

به طور کلی کولر های AMD بخاطر نویز بالا و کیفیت پایینشون معروفن. :-j

شخصاً بهتون توصیه میکنم از یه کولر ایستاده ( یا اگه اورکلاک میکنین از یه واتر کولینگ ) برای خنک کردن این پردازنده استفاده کنید. ^_^

البته این یه توصیه ی کلیه و اگه دقیقاً بگید که چه استفاده هایی از سیستم می کنید و دما دقیقاً تو هر مرحله از استفاده تون چقدر هست دقیق تر میشه راهنماییتون کرد. :excl:

اینطوری در صورت نیاز به تعویض کولر میشه حتی مدل دقیق کولر رو هم بهتون پیشنهاد کرد. ;)

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

برنامه هست که سرعت فنو کم کني ولي پردازندتون بيشتر داغ ميکنه

توصيه من اينه که از يه کولر 100 استفاده کني.

معمولا سرى fx دماى بالاى دارن و با فن هاى استوک مشکل دارن و اين فن ها جواب گوى کارهاى سنگين مثل اور و بازى هاى سنگين نيستن.

لینک به دیدگاه

درود

یعنی با کولر استوک کار میکنی ؟

برادر سیپیو های جدید همشون باید کولر قوی روشون بسته بشه  البته جدیدا خود شرکتا فهمیدن و اصلا فن تو کارتن سیپیو نمیزارن(البته سیپیو های قوی و مخصوص اوور )  

شما برای شروع اگه مین و کیس جا داره  یه کولر macho hr2 یا اگه هزینه برات مهم نیست  silver arrow  بگیر  تا تفاوت رو احساس کنی

موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...