رفتن به مطلب

روشن نشدن سیستمم :/

AliSh45
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

چند روز پیش یه فن pwm به سیستمم وصل کردم ولی کار نکرد و از اون موقع کیسم روشن نمیشه و موقع زدن دکمه پاور فن ها چند ثانیه میچرخن.

پاور رو هم با دوتا مین تست کردم باز همونجوری شد ولی بردمش بیرون دیباگر زدن گفتن کاملا سالمه O__O

از دوستان متخصص تقاضای کمک دارم

لینک به دیدگاه

وقتی پاور رو با مین دیگه تست کردین دیدین بازم مشکل داره خوب مشکل از پاور دیگه !!!

لینک به دیدگاه

وقتی پاور رو با مین دیگه تست کردین دیدین بازم مشکل داره خوب مشکل از پاور دیگه !!!

مینی که باهاش تست کردم دست کمی از آشغال نداشت.

حداقل مال پنج سال پیشه....

در ضمن وقتی کلیر سیموس رو جامپرش رو اتصال میدم و دوباره قطع میکنم فنها یه لحظه میچرخن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

این مشکل سر منم اومده بود که اون موقع متوجه شدیم پاور سوخته، به احتمال زیاد مشکل از پاورت باشه... بده یه تستی بکنن پاورتو

لینک به دیدگاه

یه کارم میتونی بکنی، اونم اینکه یه سیم ارت به کیست وصل کن بعد دوباره امتحان کن، گاها میبینی پاور به کیس برق میده که هم این مشکل پیش میاد هم به مرور زمان باعث افتادن لحیم های روی برد میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون فن ممکنه اتصالی در کابل هاش داشته و باعث آسیب رسیدن به  پاور یا مینبورد شده هیچوقت نباید فن های بی کیفیت رو بدون تست  از قبل به مین بورد وصل کرد ممکنه آسیب بزنن -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اون فن ممکنه اتصالی در کابل هاش داشته و باعث آسیب رسیدن به  پاور یا مینبورد شده هیچوقت نباید فن های بی کیفیت رو بدون تست  از قبل به مین بورد وصل کرد ممکنه آسیب بزنن -

مشکل حل شد یه چیزی لای فن کولر پردازنده گیر کرده بود که نمیزاشت حرکت کنه.

البته الان هم هر چند وقت یک بار که سیستم رو روشن میکنم برای حدود یه دقیقه صدای وحشتناکی از هارد بلند میشه.

لینک به دیدگاه

ولتازهای پاورت رو چک کن احتمال خرابی پاور و تغییر نوسان در پاور هست 

دیباگر یک برد ساده است و کار درستی انجام نمیده .میتونی بدی پاورت رو با کوپ دیجیتال تست کنند 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...