رفتن به مطلب

مشکل در نصب کارت Pci

BaDNoise
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من کارت صدا فایر وایر دارم که حتما با پورت 1394 کار میکنه..از این رو من مادربورد Z-97 A Asus دارم و چند روز پیش یه کارت 1394 خریدم که انگار به این مین نمیخوره.. همه ی کارتهای تویه بازار هم همین مدل 1394 بودن..به نظرتون کلا نمیتونم 1394 استفاده کنم یا این مدل استاندارد نیست؟

z97-A.jpgcm184685xp3ub71lp18d.jpeg

لینک به دیدگاه

یعنی چطوری به این مین نمیخوره؟!!

روش سوار نمیشه یا سوار میشه جواب نمیده؟(البت اینی که من میبینم برا نصب نباید مشکلی داشته باشه)

بعد کارت صداتون برا مصارف خاصی هست که مجبورید ازش استفاده کنید؟

ویرایش شده توسط mehrxad(سید مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

یعنی چطوری به این مین نمیخوره؟!!

روش سوار نمیشه یا سوار میشه جواب نمیده؟(البت اینی که من میبینم برا نصب نباید مشکلی داشته باشه)

بعد کارت صداتون برا مصارف خاصی هست که مجبورید ازش استفاده کنید؟

یعنی اصلا جا نمیفته روش.انگار اسلاتش نمیخوره بش

بله کار با موزیک هست و مجبورم از اون کارت استفاده کنم

لینک به دیدگاه

یعنی اصلا جا نمیفته روش.انگار اسلاتش نمیخوره بش

بله کار با موزیک هست و مجبورم از اون کارت استفاده کنم

خوب شما با اسمبل وارد هستید؟جاشو درست انتخواب میکنید؟

چون اینی که من میبینیم نباید مشکل جا رفتن داشته باشه؟(تهداد پایه ها هم ظاهران درستن)

لینک به دیدگاه

خوب شما با اسمبل وارد هستید؟جاشو درست انتخواب میکنید؟

چون اینی که من میبینیم نباید مشکل جا رفتن داشته باشه؟(تهداد پایه ها هم ظاهران درستن)

بله روی PC12 میزنم روی عکس ببینید..اون قسمت عقبش دندونه هاش جا نمیفته یعنی عقب تر از اسلات هستش

لینک به دیدگاه

بله روی PC12 میزنم روی عکس ببینید..اون قسمت عقبش دندونه هاش جا نمیفته یعنی عقب تر از اسلات هستش

خوب اینکه اتصالات(اتصالات  بعد از شکاف عقب کارت) کمتر باش موردی نداره(من خودم دارم اتصالاتش کامل نیست)

ملاک اینه که شکاف عقب کارت رو دقیق روی شکاف عقب PCI بزارین((((((-----------------------------------به دلیل اشتباه این قصمت ویرایش شد-----------------------------)))

لینک به دیدگاه

خوب اینکه اتصالات(اتصالات  بعد از شکاف عقب کارت) کمتر باش موردی نداره(من خودم دارم اتصالاتش کامل نیست)

ملاک اینه که شکاف عقب کارت رو دقیق روی شکاف عقب PCI بزارین که احتمالا اتصالات بعد از شکاف جلویی هم باید کامل بیرون بمونه(چون الان شمردمشون میبینم اضافن!!!!!!!!!)

خوب جا نمبره اون شکاف میفته وسط اسلات و اون دندونه عقب ترش میفته ..یعنی اصلا هماهنگ نیستن

لینک به دیدگاه

pci کلا 62 پین داره که 2 پینش واسه نوع 3.3 ولت از سمت چپ و 2 پین واسه نوع 5 ولت از سمت راست میتونه شکاف داشته باشه.pci مادربود شما هم 5 ولت 32 بیت هست و کارت شما  universal 3.3+5v هست که 4 پینش خالی هست میمونه 58 پین ولی 54 پین داره. دو طرف باید 11 پین باشه وسط هم 36 پین ولی کارت شما سمت راستش به جای 11 پین 7 پین داره.

پس برای نصب این کارت باید از سمت چپ کامل توی اسلات قرار بگیره از سمت راست هم به اندازه 4 پین خالی باید داشته باشه.

لینک به دیدگاه

pci کلا 62 پین داره که 2 پینش واسه نوع 3.3 ولت از سمت چپ و 2 پین واسه نوع 5 ولت از سمت راست میتونه شکاف داشته باشه.pci مادربود شما هم 5 ولت 32 بیت هست و کارت شما  universal 3.3+5v هست که 4 پینش خالی هست میمونه 58 پین ولی 54 پین داره. دو طرف باید 11 پین باشه وسط هم 36 پین ولی کارت شما سمت راستش به جای 11 پین 7 پین داره.

پس برای نصب این کارت باید از سمت چپ کامل توی اسلات قرار بگیره از سمت راست هم به اندازه 4 پین خالی باید داشته باشه.

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

خوب جا نمبره اون شکاف میفته وسط اسلات و اون دندونه عقب ترش میفته ..یعنی اصلا هماهنگ نیستن

شکاف عقب کارت رو دقیق روی شکاف عقب PCI بزارین(در سمت راست (ور واقع شکاف عقب جا 4 پین هم بر روی اسلات خالی خاهدماند)

uan9shpri5j8iy4vifi.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

کارت شما در دو حالت 3.3 ولت و 5 ولت کار میکنه . بر این اساس طبق عکس زیر نسبت به طراحی اسلت مادربورد قابل نصب و استفاده هست 

post-12892-0-03150600-1415780467_thumb.jpg

post-12892-0-38440500-1415780509_thumb.jpg

برای جا زدن کارت  این کار رو انجام بده 

post-12892-0-58793800-1415806403_thumb.jpg

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

کارت های 3.3ولت و 5ولت و universal همه 62 پین دارند.

تعداد پین های این کارت بیشتر نیست بلکه کمتر هست.امکان نداره بتونه از سمت چپ  بزنه بیرون. چون وقتی کارت روی شکاف سمت راست قرار بگیره همه 49 پین بعد از شکاف(36 پین وسط+2پین شکاف+11پین سمت چپ)  باید جا بشه.

روی مادربورد اسلات pci  سمت راستش 11 پین داره و سمت چپش 49 پین.

پین های اسلات از راست به چپ:11پین راست+2پین شکاف+49پین سمت چپ=62 پین

پین های کارت از راست به چپ:7پین راست+2 پین شکاف+36پین وسط+2پین شکاف+11پین چپ=58پین.

ویرایش شده توسط hassanshaikhi
لینک به دیدگاه

کارت های 3.3ولت و 5ولت و universal همه 62 پین دارند.

تعداد پین های این کارت بیشتر نیست بلکه کمتر هست.امکان نداره بتونه از سمت چپ  بزنه بیرون. چون وقتی کارت روی شکاف سمت راست قرار بگیره همه 49 پین بعد از شکاف(36 پین وسط+2پین شکاف+11پین سمت چپ)  باید جا بشه.

روی مادربورد اسلات pci  سمت راستش 11 پین داره و سمت چپش 49 پین.

پین های اسلات از راست به چپ:11پین راست+2پین شکاف+49پین سمت چپ=62 پین

پین های کارت از راست به چپ:7پین راست+2 پین شکاف+36پین وسط+2پین شکاف+11پین چپ=58پین.

بله بله کاملا درسته(واقعا دقت و اطلاعات شما عالی بود)

اشتباه من این بود که پینها رو نشماردم,  من پستامو اصلاح میکنم(اشتباه من مهدی خان رو هم به اشتباه انداخت ولی عجب مطالب مفیدی هم گذاشتن دستشون درد نکنه)

کارت ایشان از سمت راست به چپ( 7 پین+2 تا برا شکاف +36 پین +2 تا برا شکاف +11 )

که جمعا 47 پین برا قسمت 49 پینی سمت چپ شکاف اسلات مادر بورد و 7 پین برا قسمت 11 پینی سمت راست شکاف اسلات مادر بورد هست و همهگی جا میشه

فقط سمت راست 7 پین از 11جا پین اسلات پر میشه و 4 پین خالی میونه که نباید کارت برای جا شدن مشکلی داشته باشه(که خودتونم اشاره کردید)

و اگر برا جا شدن  مشکل بود از استاندارد نبودن کارت هست(ولی در کل نباید مشکلی باشه)

لینک به دیدگاه

از همه ی دوستان گلم ممنونم..بالاخره با کلی زور و اون روشی که دوست عزیزمون Mehdi-GTX گفتن با خم کردن فلز اسلات جاش دادم و کار میکنه..اما آخه چرا با زور باید جا شه مگه استانداردی واسه ساخت ندارن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز در حالت عادی وقتی مادربورد خارج از کیس باشه  تمام کارت ها روی تمام اسلت تمام مادربوردهای دنیا براحتی جا میرن چون واقعا اصولی ساخته میشن

این مورد به شکاف سینی کیس شما بر میگرده که همخوانی با کارت نداشته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در حالت عادی وقتی مادربورد خارج از کیس باشه  تمام کارت ها روی تمام اسلت تمام مادربوردهای دنیا براحتی جا میرن چون واقعا اصولی ساخته میشن

این مورد به شکاف سینی کیس شما بر میگرده که همخوانی با کارت نداشته

درسته..بازم ممنون از کمکتون

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من کارت صدا فایر وایر دارم که حتما با پورت 1394 کار میکنه..از این رو من مادربورد Z-97 A Asus دارم و چند روز پیش یه کارت 1394 خریدم که انگار به این مین نمیخوره.. همه ی کارتهای تویه بازار هم همین مدل 1394 بودن..به نظرتون کلا نمیتونم 1394 استفاده کنم یا این مدل استاندارد نیست؟

z97-A.jpgcm184685xp3ub71lp18d.jpeg

جالبه این کارت رو من دارم ولی با یکی شما فرق داره

post-16089-0-24939700-1415811421_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

جالبه این کارت رو من دارم ولی با یکی شما فرق داره

attachicon.gif2.jpg

ا چه جالب داستان چیه خدا میدونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...