رفتن به مطلب

انویدیا :پیکربندی پیشنهادی برای بازی Assassin’s Creed: Unity

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فکر میکنم دروغ محض باشه چون سیستم بنده دقیقا همین هستش و نتایج خیلی فرق میکنه...

خوب حالا که دوستان اسکرین گذاشتن بنده هم اینهارو رو بزارم که با سیستم AMD R9 290 رفرنس خودم گرفتم(هنوز فرصت نکردم با 970 بازیش کنم):

اول این اسکرین برام خیلی جالب بود که انگار شخصیت بازی رو انتخاب میکنی توش منو و تازه جریان بازی شروع میشه که بعضی هاشون رو قبلا دیدیم(اگه واسه هر کدوم یک داستان داشته باشه که فوق العاده هستش):

attachicon.gif1.jpg

حالا اجرای بازی در حالت Ultra High و 4X MSAA که بازی دوتا منو برای تنظیمات داره که اگه از منوی اصلی استفاده کنید و اون رو روی Ultra High بگذارید بطور اتوماتیک AA رو بر روی 4X MSAA تنظیم میکنه که بنچمارک بنده در رزولوشن 1080P هستش:

attachicon.gifACU_2014_11_13_18_18_58_647.jpgattachicon.gifACU_2014_11_13_18_29_23_314.jpgattachicon.gifACU_2014_11_13_18_33_24_591.jpg

گرافیک بازی و نورپردازی چشم نواز هستش...

قضیه وقتی بازی رو روی 8X MSAA اجرا میکنید خیلی بد میشه که بعضی وقتها فریم به 4-2 فریم هم میرسه و باگ بازی زیاد میشه:

attachicon.gifACU_2014_11_13_18_39_08_677.jpg

امیدوارمون کردی با این اسکرینهایی که گذاشتید، فکر میکردم که حتما بازیهای جدید یوبیسافت رو باید با 970 اجرا کنم که الان نتیجه گرفتم که 290 رفرنس بنده از 780 لایتنینگ بهتر فریم میگیره!!!

این اسکرین دقیقا با همون تنظیماتی هستش که شما فرمودید دقیقا از همون صحنه:

attachicon.gifACU_2014_11_13_22_32_08_348.jpg

و این هم واسه اون یکی اسکرین:

attachicon.gifACU_2014_11_14_00_01_29_632.jpg

تازه متوجه شدم که AMD درایور Beta داده واسه COD و AC ...

http://www2.ati.com/drivers/beta/amd-catalyst-14.11.1beta-64bit-win8.1-win7-nov9.exe

داداش منفی رو مثبت کردم و هدف از منفی دادن مردم نمیدونم چیه !!!!! در حال حاضر 0 شد :) 

با 970 تست کن شات بزار فقط ببین تنظیمات دقیقا همونا باشه که نوشتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش منفی رو مثبت کردم و هدف از منفی دادن مردم نمیدونم چیه !!!!! در حال حاضر 0 شد :)

شما لطف کردید عزیز @};- ، ولی چرا باید ببخشید یک ... سنگی رو در چاه بندازه که هزاران عاقل نتونن اون سنگ رو در بیارن؟

بازی رو سر اون سیستم ندارم فعلا، باید این کار رو حتما انجام بدم تا کامل تست بشه(البته باید ببینیم که انویدیا هم درایور جدید داده واسه این بازی یا نه)... :-?

ظاهرا انویدیا با یوبیسافت مشکل پیدا کرده سر بازی Division و بحث ورود افکت های انویدیا به بازی که یوبی قبول نکرده!!!

فقط امیدوارم که این جدل باعث نشه این بازی نابود بشه مثل این چند بازی اخیر یوبیسافت، چون واقعا منتظر این بازی هستم، حتی بخاطرش رفتم سیستم دوم انویدیا بستم که مشکل ضعف گرافیکی یه وقت پیش نیاد سر این بازی!!!!! :(

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مشکلی که با گرافیکهای HIGE END فریم بالای 60 نمیزنه مشکل گرافیک نیست داداشم مشکل بازیه در اینده یوبیسافت صد در صد پچی بیرون خواهد داد برای رفع مشکل فریم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب بالاخره با 970 هم تست کردم و باید بگم که بازی روی 970 بهتر اجرا میشه(شاید دلیلش 4790K باشه که تا 4.8Ghz اور شده) و درایور 344.65 رو هم واسش دانلود ونصب کردم و نتایج اینطور شد:

ACU20141114140201593.jpg

این اسکرین فقط برای دیدن جزئیات زیبای بازی هستش

این اسکرینها از حالت Ultra High و FXAA گرفته شده(دقیقا مثل حالتی که اسکرینهای قبلی رو گرفتم):

post-10788-0-45370400-1415965794_thumb.jpg

فکر میکنم Adaptive VSync باعث فریم بالای این قسمت شده ولی بهترین مقایسه این اسکرین بعدی هستش که نسبت به 290 رفرنس حدودا 5-4 فریم بالاتر میگیره:

post-10788-0-15912800-1415966039_thumb.jpg

راستی تو اسکرین نگاه کنید و دقیقا همون باگ رفتن مردم تو زمین تا کمر رو دوباره میبینید!!!!!!!

این دفعه که سیستم هیچیش AMD نبوده!!

چیزای جدیدی هم دیدم تو این سری بازی که گریم رو در اورد!!! =))  :crying:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود متاسفانه این بازی هم حربه ای از طرف انودیا بوده که رقیب دیرینه خودش رو خراب کنه حربه زیرکانه ای که هم کنسولهای نسل 8 رو زیر سوال ببره و هم کامپیوتر هایی با پردازنده های AMD

خرابکاریهای انودیا به اینجا ختم نمیشه این خبر رو ببینید:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/134-tablet/3504-samsung-nvidia-benchmark-results

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود متاسفانه این بازی هم حربه ای از طرف انودیا بوده که رقیب دیرینه خودش رو خراب کنه حربه زیرکانه ای که هم کنسولهای نسل 8 رو زیر سوال ببره و هم کامپیوتر هایی با پردازنده های AMD

خرابکاریهای انودیا به اینجا ختم نمیشه این خبر رو ببینید:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/134-tablet/3504-samsung-nvidia-benchmark-results

فکر میکنم سامسونگ سابقه بالایی در کپی کردن داره (اپل یه نمونش بود) ولی انویدیا هم بدجور Desperate شده که همچین شیوه هایی رو برای رقابت پیش گرفته...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...