رفتن به مطلب

مرتضی پاشایی درگذشت

BlackSound
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ﻭﺻﻴﺖ ﻧﺎﻣﻪ ﻣﺮﺗﻀﻰ پاشایی :

"ﻣﻦ ﺭﻓﺘﻢ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰﺍﻥ ﺩﻟﻤﻮ ﺑﻪ ﺑﺰﺭﮔﻴﻪ ﺧﻮﺩﺵ

ﺳﭙﺮﺩﻡ ﻭﺍﺳﻢ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺣﻼﻝ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﻪ ﺟﺎﻥ ﺗﻚ ﺗﻜﺘﻮﻥ ﺑﺎ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺧﺪﺍﺟﻮﻧﻢ

ﺑﻬﻢ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺭﻓﺘﻨﻮ ﺍﺯ ﺧﻴﻠﻲ ﻗﺒﻠﺘﺮﻫﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﺯﺵ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﮔﺮﺩﻥ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎ ﻫﺮ

ﺩﺭﺩ ﻭ ﺭﻧﺠﻮ ﻋﺬﺍﺑﻲ ﻛﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﺟﻮﻥ ﺩﻝ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻓﻘﻂ ﻳﻜﺬﺭﻩ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻬﻢ

ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ ﺗﺎ ﺑﺎ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻋﺸﻘﺒﺎﺯﻱ ﻛﻨﻢ ﺑﺨﺪﺍ ﺩﻳﮕﻪ ﺟﺴﻢ ﺧﺴﺘﻢ ﺍﻣﺎﻧﻤﻮ ﺑﺮﻳﺪ ﻭ

ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﺯﻳﻦ ﺩﺭ ﻛﻨﺎﺭﺗﻮﻥ ﺑﻤﻮﻧﻢ ﺍﻣﺎ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻳﻜﺬﺭﻩ ﻛﻪ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ

ﻛﺮﺩﻣﻮ ﺧﺴﺘﮕﻴﻢ ﺩﺭ ﺭﻗﺖ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻣﻴﮕﻴﺮﻡ ﻛﻪ ﺯﻭﺩ ﺯﻭﺩ ﻣﻬﻤﻮﻥ ﻗﻠﺐ ﺗﻚ

ﺗﻜﺘﻮﻥ ﺑﺎﺷﻢ . ﺩﻟﻢ ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ ﺗﻨﮓ ﻣﻴﺸﻪ ﺍﻣﺎ ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﺭﺍﻣﺶ ﺭﻭﺣﻢ ﺩﻋﺎﻡ

ﻛﻨﻴﺪﻭ ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺑﺮﺩﻧﻢ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﮔﻠﻪ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺟﻠﻮﺵ ﺳﺮﺍﻓﺮﺍﺯ ﻛﻨﻴﺪ

ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻣﻦ ﭘﻴﺶ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﻮﺩﻩ ﻭ ﺭﺍﺣﺘﻢ ﻭ ﻣﻼﻟﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﺟﺰ ﺩﻭﺭﻱ ﺍﺯ

ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰﺍﻧﻢ"

@};- "روحش شــاد" @};- 

لینک به دیدگاه

روحش شاد ویادش گرامی

عرض تسلیت به خانواده مرتضی پاشایی و جامعه هنرمندان موسیقی کشور

خیلی ناراحت کننده و سخت بود از دست دادن این هنرمند با استعداد

لینک به دیدگاه

این تصاویر دل ادم را از جاش میکنه   :crying: =((

https://www.youtube.com/watch?v=T_XF3P7tsPE

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
ای کاش میشد داوطلبانه بجای مرتضی من میرفتم و جونم را بهش هدیه میدادم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به همین زودی چند ماه گذشت و راحت فراموش کردیم {مرتضی پاشایی} واقعا امپراتور بود.

وقتی فکرش و میکنم واقعا دلم میگیره،

لینک به دیدگاه

به همین زودی چند ماه گذشت و راحت فراموش کردیم {مرتضی پاشایی} واقعا امپراتور بود.

وقتی فکرش و میکنم واقعا دلم میگیره،

خب دوست عزیز رسم دنیا اینه دیگه  همه داریم با سرعت پیش به جلو میریم دیگه وقت نمیشه پشت سرمونو نگاه کنیم 

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز رسم دنیا اینه دیگه  همه داریم با سرعت پیش به جلو میریم دیگه وقت نمیشه پشت سرمونو نگاه کنیم 

تو یک چشم به هم زدن یا پیر شدیم یا نیومده باید خداحافظی کنیم واقعا چرا اینقد زود زمان میگذره چرا؟

چرا دل بعضی ها مثل سنگه،

لینک به دیدگاه

من تازه یکی از عزیز ترین دوستامو از دست دادم .از وقتی که اون به رحمت خدا رفته دیگه دست ودلم به کار نمیره .پیش خودم میگم چرا باید خودمو بکشم مثل سگ کار کنم بعد شاید همین فردا روز اخرم باشه .

لینک به دیدگاه

:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

من تازه یکی از عزیز ترین دوستامو از دست دادم .از وقتی که اون به رحمت خدا رفته دیگه دست ودلم به کار نمیره .پیش خودم میگم چرا باید خودمو بکشم مثل سگ کار کنم بعد شاید همین فردا روز اخرم باشه .

خدا بیامرزتش،

منم دوست خوب از دست دادم.متوجه میشم چی میگید.

انشالله که در کنار خانواده 120 سال عمر کنید عمر با ازت،

ولی بعضی ها از دست دادنشون خیلی سخته؛مثل مرتضی عزیز،

واقعا باورش سخته،

با رفتن مرتضی عزیز هم ناراحت شدم هم اینکه بدترازاون چیزی که فکرش و میکردم،یکی از عزیزانم خیلی داره خودش و اذیت میکنه واسه مرتضی عزیز؛منم هر کاری میکنم فایده نداره،

نمیدونم چکار کنم.

نمیدونم.

لینک به دیدگاه

خدا بیامرزتش،

منم دوست خوب از دست دادم.متوجه میشم چی میگید.

انشالله که در کنار خانواده 120 سال عمر کنید عمر با ازت،

ولی بعضی ها از دست دادنشون خیلی سخته؛مثل مرتضی عزیز،

واقعا باورش سخته،

با رفتن مرتضی عزیز هم ناراحت شدم هم اینکه بدترازاون چیزی که فکرش و میکردم،یکی از عزیزانم خیلی داره خودش و اذیت میکنه واسه مرتضی عزیز؛منم هر کاری میکنم فایده نداره،

نمیدونم چکار کنم.

نمیدونم.

ممنون دوست خوبم واقعا این سرطان زیاد شده ادمو بد جور نگران میکنه دوست من سرطان خون گرفت .تو لحظه های اخر عمرش وقتی دیدمش خیلی دلم گرفت . وزنش 80کیلو بود رسیده بود به 20کیلو 

واقعا وحشت ناک بود 

لینک به دیدگاه

خداوند رحمتشون کنه من هم دوران دانشگاه وتوی همین فروم دوستان با ارزش و با مرامی رو از دست دادم خداوند رحمتشون کنه

سرطان که توی ایران خیلی زیاد شده همش هم از مواد غذایی و الودگی هوا هست  دیگه با ورزش کردن هم سرو کاری نداریم تا سر کوچه هم میخایم با ماشین بریم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زندگي همينه دوست من ! اين خط و خش ها تا آخر عمر رو دل آدم ميمونه من پسر عمه و پسرخاله ام رو تو چندسال گذشته از دست دادم که همرده و در دوران بچگي هم بازي بوديم !

تا يه مدت براي آدم سخته و بعدش طبيعي ميشه ...

ممنون دوست خوبم واقعا این سرطان زیاد شده ادمو بد جور نگران میکنه دوست من سرطان خون گرفت .تو لحظه های اخر عمرش وقتی دیدمش خیلی دلم گرفت . وزنش 80کیلو بود رسیده بود به 20کیلو 

واقعا وحشت ناک بود 

پسرخاله من 185 قدش بود و 90 کيلو خشک وزنش ! بدنساز هم بود و هيچ دارويي هم به دوران بدنسازيش استفاده نکرد ! کلي زحمت کشيده بود !در اثر سرطان وزنش رسيد به 45 کيلو و تقريبا ديگه هيچي ازش باقي نمونده بود و در آخر هم، با 31 سال سن از بينمون رفت  ...

خدا همه رفتگان رو بيامرزه ...

خداوند رحمتشون کنه من هم دوران دانشگاه وتوی همین فروم دوستان با ارزش و با مرامی رو از دست دادم خداوند رحمتشون کنه

سرطان که توی ایران خیلی زیاد شده همش هم از مواد غذایی و الودگی هوا هست  دیگه با ورزش کردن هم سرو کاری نداریم تا سر کوچه هم میخایم با ماشین بریم!

بله متاسفانه سرطان تبديل به فاجعه شده تو جامعه ي ما . تو مصرف خوراکيها خيلي بايد دقت کرد !

پسرخاله خدا بيامرز من يک عمري انواع اقسام ورزش ها رو انجام داد(جودو،کاراته،بدنسازي،بسکتبال،فوتبال) معاون اداري تربيت بدني شهر ري هم بود ولي خوب عمرش رو داد به دوستان...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...