رفتن به مطلب

DirectX 12 از ويندوز 7 پشتيباني نخواهد کرد. :-(

rahmanshahi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مسئول بخش علوم بازي‌هاي ويديويي شرکت AMD، در نشست PDXLAN خبر داد مايکروسافت قصد ندارد رابط برنامه‌نويسي نرم‌افزار DirectX 12 را براي ويندوز ۷ عرضه کند.

ريچارد هودي، که مسئوليت بخش علوم بازي‌هاي ويديويي شرکت AMD را در اختيار دارد، در اظهارات خود درباره‌ي ويندوز و دايرکت‌ايکس ۱۲ اين چنين گفت:

ويندوز ۷ در حال حاضر پرطرفدارترين سيستم عامل بين کاربران مايکروسافت است. در واقع مي‌شود گفت ۵۲ درصد کاربران ويندوزي از ويندوز ۷ استفاده مي‌کنند و اين آمار رو به افزايش است. اين سيستم عامل بسيار محبوب و پرکاربرد است، اما يک مورد را بايد به اين دست کاربران اعلام کنيم. DX12 از ويندوز 7 پشتيباني نخواهد کرد.

بخش نظرسنجي و پژوهش سخت‌افزاري شبکه‌ي استيم، در گزارش ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ خود، گفته‌هاي ريچارد هودي را تا حد زيادي تاييد مي‌کند. ۴۷.۸ درصد کاربران از نسخه‌ي ۶۴ بيتي ويندوز ۷ استفاده مي‌کنند و ۲۱.۴ درصد باقي هم از نسخه‌ي ۶۴ بيتي ويندوز ۸.۱ بهره مي‌برند.

تصميمات جديد مايکروسافت به طور حتم در راستاي آماده‌سازي کاربران براي استقبال و استفاده از ويندوز ۱۰ خواهد بود. هدف قرار دادن قشر بزرگي از کاربران ويندوزي با محدود کردن استفاده از نسخه‌ي جديد دايرکت ايکس، حداقل مي‌تواند قشر گيمرهاي حرفه‌اي را به سمت ويندوز ۸ يا ۱۰ بکشاند و ظاهرا مايکروسافت هيچ ترسي از گام برداشتن در اين مسير ندارد.

آيا شما هم براي استفاده از قابليت‌هاي DirectX 12 به ويندوز ۱۰ مهاجرت مي‌کنيد؟

منبع : khorasan news

post-10820-0-50276900-1416124632_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اینطور باشه مجبوریم مهاجرت کنیم....مجبور :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دو ساله این ویندوزم رو دارم ، غصه ام گرفته برای مهاجرت چه کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر ویندوز 10 خوب ظاهر بشه شاید مهاجرت بشه 

ولی اگر مثه 8 ظاهر شه هیچ کس طرفش نمیره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سالهاست مهاجرت کرده ام دیگه در سرزمین 8.1 کلونی زده ام!

لینک به دیدگاه

ای بابا....

مث اینکه مجبوریم.نامردا ببین با آدم چیکار میکنن.باید ترک 7 کنیم.فقط بخاطر بازی ها  :crying:

فقط امیدوارم که این ویندوز 10 هم مثل 7 مرد از آب دربیاد.خداوکیلی 7 بهترین ویندوزه

لینک به دیدگاه

البته یه نوع مهاجرت دیگری هم داریم و از انجایی که کارت من AMD است مهاجرت میکنیم به MANTLE

ویندوز 7 کاملترین ویندوز و ماکروسافت واقعا باید خرج کرده باشه و ابتکار به خرج داده باشه که وین 10 بتونه از سون پیشی بگیره

لینک به دیدگاه

به نظرم بهترین ویندوز همین ۷ بوده. مثل اینکه ۱۰ همه مزایای ۷ و ۸.۱ رو با هم داره. منتظر ۱۰ هستم ببینم چه کرده ماکروسافت.

لینک به دیدگاه

چی میشد اگه میتونستیم از این سیاستشون فرار کنیم حیف که مجبور میکنن آدمو

حالا ویندوز 7 رو باید ترک کنیم فردا اعلام میکنن که کارت DirectX 11 ساپورت رو باید بذاری کنار و اینطوریه که چرخه حیات فروششون و همینطور  خالی کردن جیب ما.

لینک به دیدگاه

انصافا سرعت و رونی ویندوز 8.1 نسبت به 7 واقعا عالی هست

من حدود 3ماهی میشه اومدم رو 8.1

اگر ویندوز 10 هم نسبت تغییر سرعتش مثل همین باشه مطمعنن از اون استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز 8.1  صد در صد نسبت به  7 برتری داره -ویندوز 7 رو من بعد از 7 ماه خراب کردم-8.1 الان شده 10 ماه!! بدون یک بار کرش یا هنگ یا هرچیزی-فکر کنم 1000 تا نرم افزار و بازی روش نصب شده هنوز آخ هم نگفته-دیگه چی میخوایم از سیستم عامل؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دارم 8.1 رو به پیشنهاد آقا رضا دان میکنم (البته اگه بازی ها بزارن) حالا نمیدونم یه دفعه منتظر همون 10 بمونم یا 8.1 رو بگیرم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دارم 8.1 رو به پیشنهاد آقا رضا دان میکنم (البته اگه بازی ها بزارن) حالا نمیدونم یه دفعه منتظر همون 10 بمونم یا 8.1 رو بگیرم؟

درود

بگیرید حالا تا 10 بیاد و بعد نسخه اصلی بیاد و زمان میبره-10 که باید اولش بتاست بعد rc1 وبعد .....طول میکشه-8.1 عالیه تا همین الان هم که نصب نشده اشتباه کردید همون روزی که  نسخه Provl عرضه شده من نصب کردم -سیستم عامل جدید همیشه بهینه تره -حتی همون ویستا هم که ازش بد میگن از Xp صد  برابر بهتر بود از هر لحاظ -منتها این قضیه عادت کردن چند ساله کاربر به محیط خاص رو نمیشه پای بدی سیستم عامل گذاشت-مثلا میگفتند 8 و 8.1 استارت منو ندارند -خوب من الان دیگه وحشتناک عادت دارم به مترو و اصلا استارت منو رو نمیخوام!این سریعتر و بزرگ تره و زیباتره-خود سرعت 8.1 هم  کلا سرتره-ضمنا من بازی ها و برنامه های قدیمی تر و مال  چند سال  پیش رو هم روش تست کردم بدون کوچک ترین مشکلی اجرا شده-دانلود کن از سافت 98 نسخه همین ماه رو بعد pro vl kms activated رو بزن نصب کن-تا اومد بالا اکتیو شده و بزار حتما آپدیت شده-8.1 و اپدیت !!!! بهترین سیستم عامله

لینک به دیدگاه

نامردا، پول گرفتن از مایکروسافت ویندوز 7 رو زمین بزنن.

:eek: :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نامردا، پول گرفتن از مایکروسافت ویندوز 7 رو زمین بزنن.

:eek: :eek:

=)) :clapping:

لینک به دیدگاه

ویندوز 8.1  صد در صد نسبت به  7 برتری داره -ویندوز 7 رو من بعد از 7 ماه خراب کردم-8.1 الان شده 10 ماه!! بدون یک بار کرش یا هنگ یا هرچیزی-فکر کنم 1000 تا نرم افزار و بازی روش نصب شده هنوز آخ هم نگفته-دیگه چی میخوایم از سیستم عامل؟

در تایید صحبت هاتون و نهی تمام بدگویی های صفحه ی قبل هم باید بگم که بنده ویندوز 8 رو روی یک لپ تاپ زغالی که با 7 بیس دیقه طول میکشید بالا بیاد (و به همین خاطر فقط هایبرنیت میکردم) نصب کردم و در کمال تعجب شاهد افزایش سرعت لود شدن و کارایی شدید ویندوز بودم. برخلاف چیزی که فکر میکردم از سون سبکتر و خیلی سریعتر بود. متاسفانه اکثر مردم حاضر به ایجاد تغییر نیستن! نوار استارت و all programs ای  که یه لیست ریز از نوشته هاست نمیتونه کارایی خوبی با لپ تاپ ها و مانیتور های تاچ داشته باشه، همه به مترو ویندوز هشت خرده گرفتن در حالی که نسنجیده بهش فکر میکردن و جایگزین مناسبی رو ارائه ندادن. همیشه تغییر دلچسب نیست اما خیلی وقت ها لازمه!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هر 4 تا رو نصب کردم،7 و 8.1 رو بعنوان ویندوز اصلی و 8 و xp رو توسط برنامه VMware Workstation توی ویندوز سون نصب کردم.

7 همه کارست و 80 درصد مواقع با اون کار میکنم.

8.1 فقط بازی و بعضی اوقات نرم افزار(بعضی از دوستان میگن 8.1 با بعضی از بازیها مشکل داره،ولی خدا رو شکر هرچی بازی توی سون دارم همشون اجرا شدن،حتی توی بازی کال او دیوتی گاست منظره ها زیباتر میشن که فکر کنم اگه اشتباه نکنم به خاطر dx 11.1 باشه)  

8 رو هم همین طوری نصبه گاهی ازش استفاده میکنم

xp رو هم برای تست نرم افزار ازش استفاده میکنم،سیستم بعضی از دوستان و همسایه ها قدیمی و xp هستش،نرم افزارها رو تست میکنم اگه مشکلی نداشت میبرم رو سیستم اونا نصب میکنم.

اینم تعدادی عکس از دوست قدیمی به همراه نوه نتیجه هاش و تعدادی بازی جدید  :lol:  

lsxydm9ykhbq21slok4h.jpg

لینک به دیدگاه

یکی یه ماشین آلمانی 2-3 مدل پایین میگیره باهاش میره دور دنیا رو میگرده. فوقش یه واشر سر سیلندر میسوزونه.

یکی دیگه هم یه ماشین کره ای میگیره باهاش خیابونای شهر رو بالا پایین میکنه فوقش روغن عوض میکنه کیف هم میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی یه ماشین آلمانی 2-3 مدل پایین میگیره باهاش میره دور دنیا رو میگرده. فوقش یه واشر سر سیلندر میسوزونه.

یکی دیگه هم یه ماشین کره ای میگیره باهاش خیابونای شهر رو بالا پایین میکنه فوقش روغن عوض میکنه کیف هم میکنه.

ما هم روغنش رو دود کردیم هم واشرش رو پکوندیم هم سربالایی پایینی باش رفتیم هم باهاش پرواز کردیم20  تا برنامه بنچمارک هوا کردیم -اور کردیم Gpu-cpu ram صد بار موقع لود کرش کردیم بخاطر اور و تست ولتآژ -300 تایی بازی نصب کردیم-500 تایی برنامه نصب و پاک شد -20 عدد درایور انویدیا رو هم آپدیت  شد(از  زمستان پارسال تا الان)- 4بار درایور کارت صدا- 3 بار چیپست-  6بار پدیت بایوس  نصب نسخه تازه AI suite و  یک 50 باری Digivrm زدیم  و  هارد اضافه کردیم و 24/7 کانکت بودیم و 20 بار سایز pagefile رو تغییر دادیم - 3 تا کارت گرافیک روش نصب شد و برداشته شد و  4 بار رم عوض شد-و..................

هنوز هنوز ویندوز 8.1 مال ده ماه پیشه!!!داره مثل ساعت کار میده اینهایی که گفتم تست سیستم پایداری سیستم عامل هستند/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما هم روغنش رو دود کردیم هم واشرش رو پکوندیم هم سربالایی پایینی باش رفتیم هم باهاش پرواز کردیم20  تا برنامه بنچمارک هوا کردیم -اور کردیم Gpu-cpu ram صد بار موقع لود کرش کردیم بخاطر اور و تست ولتآژ -300 تایی بازی نصب کردیم-500 تایی برنامه نصب و پاک شد -20 عدد درایور انویدیا رو هم آپدیت  شد(از  زمستان پارسال تا الان)- 4بار درایور کارت صدا- 3 بار چیپست-  6بار پدیت بایوس  نصب نسخه تازه AI suite و  یک 50 باری Digivrm زدیم  و  هارد اضافه کردیم و 24/7 کانکت بودیم و 20 بار سایز pagefile رو تغییر دادیم - 3 تا کارت گرافیک روش نصب شد و برداشته شد و  4 بار رم عوض شد-و..................

هنوز هنوز ویندوز 8.1 مال ده ماه پیشه!!!داره مثل ساعت کار میده اینهایی که گفتم تست سیستم پایداری سیستم عامل هستند/

اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ اَ

بابا بی خیال آقا رضا ، عجب آمار دقیقی!!!

به جان خودم من دیگه تسلیمم ، بعد از دانلود شدن کال آف اونو میزارم برای دان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا درباره تفاوت های ورژن های مختلف 8.1 یه توضیحی میدین؟

Windows 8.1 (Core) / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 (Core) N / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 (Core) Single Language / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Core Connected (with Bing) / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Pro / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Pro N / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Pro VL / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Pro N VL / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Pro WMC / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Enterprise / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows 8.1 Enterprise N / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows Embedded 8.1 Industry Pro / OEM / KMS/OEM-Activated

Windows Embedded 8.1 Industry Enterprise / OEM / KMS/OEM-Activated

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه Pro VL kms activated بهترین برای کاربر خونگیه -بقیه یا برای نوب بوکن یا برای سیستم های اداری یا برای کارهاییخیلی ضعیف -یک سری وِیژگی هارو ندارن بعضی  از نسخه ها-فقط pro vl رو نصب کن

لینک به دیدگاه

اصلا پشتیبانی نکنه چه اهمیتی داره؟ فریم کم آوردیم فقط یه راه میمونه برای کاربرای حرفه ای 7

نهایتش یه هارد 500 میبندیم به ناف سیستم روش 8.1 یا 10 برای گیم میریزیم روی هارد اصلی هم 7 برای کار :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا حرف دل منو زدین من موندم این 7 چی داره دو دستی چسبیدن بهش... اصلا از روزی که ویندوز هشت اومد از 7 دل بریدم ، الانم شدیدا منتظر 10 هستم ...  :big hug:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...