رفتن به مطلب

O_0 PES 2015

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر خدمت دوستان و کاربران انجمن لیون

بالاخره بعد از سه شب تونستم PES 2015 رو دانلود کنم ولی الان پشیمونم  :(  واقعا اونچه که انتظارش رو داشتم نبود.

مثلا گل زدن شده مثل اب خوردن و انگار دربازبان مترسک تشریف دارد.

منتظر نظرات سایر عزیزان در مورد این بازی هستم.

لینک به دیدگاه

بر عکس pes دروازبان هاش خیلی راحت گل می خورن تو fifa جونه ادم در میاد تا گل بزنه به دروازبان ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من فرقی با نسخه 14 نداشته جز اینکه گرافیک بازیکن ها بهبود پیدا کرده

لینک به دیدگاه

فقط من فکر میکنم بازی کن ها خنک شدن یا شما هم همین احساس دارین

O_0

لینک به دیدگاه

خخخخخخ..یعنی هر کی جلو دستم بیوفته یه 20 تایی گل میخوره..این چه وضعشه..من تو فیفا 14 خیلی حرفه ایی هستم و pes رو هم کمی بازی میکردم ولی این دیگه نوبره به خدا..

بهتره از دروازه بانهای ادیت شده استفاده کنید برای بازیهای دو نفره تا بازی کمی بهتر بشه..

تو فیفا که جون به لبمون میرسید تا گل میزدیم..البته اون هم قلق خودش رو داشت..ولی فیفا 15 روروی پلی4 بازی کردم واقعا لذتی به آدم میده وصف ناپذیر..

لینک به دیدگاه

2014 سخت میشد گل زد الان بهتر شده.اصلا اینطور نیست بنظرم فوق العاده بهتر شده.ارزش خرید داره..

لینک به دیدگاه

والا من که از دیشب دارم بازی میکنم گل اسونی ندیدم سطح بازی هم رو top player هست.

یه سری کاربرای فیفا باز اومدن الکی از pes  بد میگن در حالی که بازی مورد علاقه خودشون  فیفا هر سال نسبت به سال قبل بدتر شده همه چیزش دیگه تکراری شده.

شما گیم پلی امسال pes رو ببینی خیلی بهتر و عالی شده طوریکه بازی کلا مثل فیفا  خسته کننده نیست. ادم لذت میبره .

امتیازش هم تو سایتای خارجی  بالاست.

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من طرفدار هیچ کدوم نیستم پارسال فقط فیفا میزدم چون pes واقعا ضعیفتر از فیفا بود

امسال قبل از ورود فیفا که دارم pes میزنم واقعا بازی از هر لحاظ فرق کرده حتی از فیفا 14 هم بهتر شده 

پاسهای فرار که میدی واقعا لذت بخش هست

گرافیک و اتمسفر استادیوم خیلی فرق کرده

استیل زیبای بازیکنان هنگام ضربه به توپ و خیلی موارد دیگه

یکی از ضعف های همیشگی pes گرافیک بد چهره بازیکنان هست 

اگه فیفا کرک بشه و تجربه کنم و بهتر باشه مسلما فیفا میزنم 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

والا من که از دیشب دارم بازی میکنم گل اسونی ندیدم سطح بازی هم رو top player هست.

یه سری کاربرای فیفا باز اومدن الکی از pes  بد میگن در حالی که بازی مورد علاقه خودشون  فیفا هر سال نسبت به سال قبل بدتر شده همه چیزش دیگه تکراری شده.

شما گیم پلی امسال pes رو ببینی خیلی بهتر و عالی شده طوریکه بازی کلا مثل فیفا  خسته کننده نیست. ادم لذت میبره .

امتیازش هم تو سایتای خارجی  بالاست.

تایید میشه

لینک به دیدگاه

خب سرعت بازی رو بردم بالاتر و یه مقداری بهتر شده و احتمالا با اومدن پچ های PES edit کیفیت بازی و تصاویر بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...