رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها

من چند ماهی هست دنبال یه مانیتور خوب برای سیستمم هستم

موندم چی بخرم

سیستم بالا هست حدودی یه 12 یا 13 ملیونی شده

مشکل سخت افزاری ندارم

بیشتر برای کارهای گرافیکی و گیم میخوام و گاهی فیلم دیگه کارهای روز مره که جای خودش

این مدل مد نظر خودم هست

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=51

لطفا راهنمایی کنین

تشکر از همه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما 

چقدر بودجه در نظر گرفتین برای مانیتور ؟ 

چند اینچی میخواین ؟ 

چند نکته به عنوان اولین گامها :

اگر به دنبال مانیتور 27 اینچ هستین پیشنهاد میکنم رزولوشن بالا انتخاب کنید تا به نسبت صفحه بزرگ کیفیت خوبی هم داشته باشین

در نظر بگیرین که برای مانیتور 27 اینچ باید فاصله کمی بیشتر رعایت بشه ( کمی به عقبتر ) 

اگر برای کارهای گرافیکی و گیم میخواین من اولویت رو با پنلهای ips و بعد tn میزارم که البته tn به علت پاسخدهی بهتر پیکسلها و رفرش ریت بالا توصیه میشه 

مانیتوری که انتخاب کردین جزو بهترین و پرفروشترینهاست در نوع خودش 

من برای شما از بقیه برندها هم پیشنهاد میکنم مثل : dell / asus  و بقیه برندهای باکیفیت 

اگر دوست داشتین چند مدل هم میتونم براتون پیشنهاد بدم که البته پیدا کردنش در داخل ایران کمی سخته ولی ارزش دارند 

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستمت رو میشه بگی؟!

سلام

گرافیک  دوتا  تا چند روز دیگه  970

سی پی یو 4790k

مادربورد maximus vii formula

رم g-skill 4*4 2400

ویرایش شده توسط BELOTI_69
لینک به دیدگاه

درود بر شما 

چقدر بودجه در نظر گرفتین برای مانیتور ؟ 

چند اینچی میخواین ؟ 

چند نکته به عنوان اولین گامها :

اگر به دنبال مانیتور 27 اینچ هستین پیشنهاد میکنم رزولوشن بالا انتخاب کنید تا به نسبت صفحه بزرگ کیفیت خوبی هم داشته باشین

در نظر بگیرین که برای مانیتور 27 اینچ باید فاصله کمی بیشتر رعایت بشه ( کمی به عقبتر ) 

اگر برای کارهای گرافیکی و گیم میخواین من اولویت رو با پنلهای ips و بعد tn میزارم که البته tn به علت پاسخدهی بهتر پیکسلها و رفرش ریت بالا توصیه میشه 

مانیتوری که انتخاب کردین جزو بهترین و پرفروشترینهاست در نوع خودش 

من برای شما از بقیه برندها هم پیشنهاد میکنم مثل : dell / asus  و بقیه برندهای باکیفیت 

اگر دوست داشتین چند مدل هم میتونم براتون پیشنهاد بدم که البته پیدا کردنش در داخل ایران کمی سخته ولی ارزش دارند 

سلام

ممنون از راهنمایاتون

من یه 27 میخام بگیرم این مدل رو چندتا از دوستا دارم میگن خیلی عالیه

موندم والا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ممنون از راهنمایاتون

من یه 27 میخام بگیرم این مدل رو چندتا از دوستا دارم میگن خیلی عالیه

موندم والا

سلام

خواهش میکنم 

خب منم اون مدلی که مد نظر داریین رو تایید میکنم و بالا هم گفتم جزو بهترینهاست 

ولی چون از لحاظ گرافیک و منابعش تامین هستین و برای رسیدن به کیفیتهای بالا ( به فرض مثال کیفیت 4K )

اگر مانیتوری با رزولوشن بالا تهیه بفرمایین بدون شک بهتر خواهد بود و پشیمون نمیشین  

لینک به دیدگاه

سلام

خواهش میکنم 

خب منم اون مدلی که مد نظر داریین رو تایید میکنم و بالا هم گفتم جزو بهترینهاست 

ولی چون از لحاظ گرافیک و منابعش تامین هستین و برای رسیدن به کیفیتهای بالا ( به فرض مثال کیفیت 4K )

اگر مانیتوری با رزولوشن بالا تهیه بفرمایین بدون شک بهتر خواهد بود و پشیمون نمیشین  

تشکر از شما

لینک به دیدگاه

اگه مشکل بودجه نداری اینو بگیر بره http://lioncomputer.ir/product/4428/ASUS+ROG+SWIFT+PG278Q+1ms+144Hz+WQHD+G-Sync+3D+Gaming+Monitor/

جایی دیگه هم من ندیدم همه زدن به زودی 

قیمتش نسبت به جاهای دیگه خیلی عالی

لینک به دیدگاه

اگه 4k  می خوایی من اینو تو دبی از نزدیک دیدم کیفیتش خیلی خوبه http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&path=126&product_id=161 

ولی قیمتش  واقعی نبود واگرنه می گرفتم 

لینک به دیدگاه

اگه مشکل بودجه نداری اینو بگیر بره http://lioncomputer.ir/product/4428/ASUS+ROG+SWIFT+PG278Q+1ms+144Hz+WQHD+G-Sync+3D+Gaming+Monitor/

جایی دیگه هم من ندیدم همه زدن به زودی 

قیمتش نسبت به جاهای دیگه خیلی عالی

دستون درد نکنه از راهنماییتون

والا این خیلی دیگه قیمتش زیاده

لینک به دیدگاه

اگه 4k  می خوایی من اینو تو دبی از نزدیک دیدم کیفیتش خیلی خوبه http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&path=126&product_id=161 

ولی قیمتش  واقعی نبود واگرنه می گرفتم 

دوست گل میشه کمی در مورد IPS & TN توضیح بدی یعنی مانیتوری که TN هست دیگه IPS نیست

نمیدونم متوجه این موضوع نیستم

لینک به دیدگاه

دوست عزیزtn , ips هر دو مربوط به یک پارامتر مانیتور هستند اونم پنلش هست این دو انواع پنل مانیتور هستند.مثلا یه مانیتور پنلش tn هست یکی دیگه pls یکی دیگه tn و...

لینک به دیدگاه

دوست عزیزtn , ips هر دو مربوط به یک پارامتر مانیتور هستند اونم پنلش هست این دو انواع پنل مانیتور هستند.مثلا یه مانیتور پنلش tn هست یکی دیگه pls یکی دیگه tn و...

گرفتم تا حدودی دست گلت درد نکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...