رفتن به مطلب

AMD:تکذیب عدم پشتیبانی ویندوز 7 از DirectX 12

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Richard Huddy پژوهشگر ارشد گیمینگ کمپانی AMD طی نشست PDXLAN ظاهرا گفته بود که ویندوز 7 از DirectX 12 پشتیبانی نخواهد کرد.بر اساس ویدئوی منتشر شده از کنفرانس وی گزارشهای بحث برانگیزی نیز پیرامون پشتیبانی نسخه های مختلف ویندوز از DirectX 12 منتشر شده بود.وی گفته بود که ویندوز 7 قادر نخواهد بود که از DirectX 12 بهره ببرد.

1854.directx12v5.png

با این حال AMD  در بیانیه ای رسمی گفته که " Richard Hudd از زبان مایکروسافت صحبت نمی کند و متاسفانه حدس وی از روی زمانبندی و چرخه حیات ویندوز 7 بوده است."

"ریچارد هیچ گونه صلاحیت و بینیشی در زمانبندی ویندوز و یا DirectX 12 ندارد.مایکروسافت شریکی استراتژیک و کلیدی برای AMD است و ما به طور مداوم در رابطه با DirectX 12 در حال همکاری هستیم"

همچنان گیمرهای PC نسبت به عدم پشتیبانی احتمالی ویندوز 7 از DirectX 12 نگران هستند،این نگرانی از آنجا ناشی می شود که برای استفاده از بازی های مبتنی بر DirectX 12 باید سیستم عامل خود را به ویندوز 8 و یا نسخه آتی آن 10 ارتقا دهند.مایکروسافت پیشتر گفته بود که DirectX 12 در PC،تبلت،موبایل و کنسولXbox One قابل استفاده خواهد بود.

منبع خبر: fudzilla

برگردان فارسی: خبات کریمی

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

مرسی بابت مطلب.

قابل توجه این دوستان

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35469

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

من خودم 3 ساله که ویندوز 7 اریجینال دارم استفاده میکنم.

واقعا اریجینال یه چیز دیگه است.

رو لپتاپها و تبلتها هم 8.1 دارم که اونم خیلی خوبه منتها به 7 نمیرسه.

ویندوز 10 هم بیاد میرم به سمت اون.

کلا کم کم دارم به این معتقد میشم که موندن متمادی رو یه سیستم عامل درست نیست.

همونطور که دایم برا گوشیامون سیستم عامل و رام عوض میکنیم خوبه که برا pcمون هم همین کارو بکنیم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

افرین بر شما :clapping:

وقتی علم داره پیشرفت میکنه ما هم باید با علم هم گام باشیم و جا نمونیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...