رفتن به مطلب

کرک فیکس Reloaded برای far cry 4.0

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان همانطور که میدانید کرک های زیادی برای بازی فار کرای 4 عرضه شده عکس زیر رو گذاشتم محتوی تورنت  که برای این بازی عرضه شده تا الان:

dqtbr8logzhqqwobwz.jpg

متاسفانه حتی پچ 1.3 اسکیدرو هم بازی رو فیکس نکرد تا اینکه چند دقیق یپش ریلودد که امروز رسما اعلام کرده بود بازی ورهوا کرده! کرک رو داد بیرون در حد 2مگ این تیم واقعا کرک کننده خطرناکیه!!98 درصد مشکلات بازی حل شده و به قول پست های موجود در تورنت بازی 175 درص افزایش کارایی داشته-من خودم گرفتارم هنوز بازی رو دانلودش رو تمام نکردم -آخه دارم بلوری فیلم guardians of the galaxy رو میگریم معرکه است ولی کرک فارکرای 4 فیکس رویلودد رو همین الان از تورنت گرفتم هرکس داره  کپی کنه هرکس هم نداره به کناردستی قرض بده-گذاشتم برای دوستان-هیچ جا هنوز نزده!

دانلود

Far.Cry.4.Proper.Crack.Only-RELOADED

rld-farcry4c.rar

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان خود بازی نسخه Skidrow درسته؟ کامل هست؟

همون رو دانلود کنیم؟

بعد این کرک رو بریزیم روش؟

میگن که اپدیت رو هم انجام بدین واسه کمتر شدن مشکلات

http://www.downloadha.com/1393/08/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-far-cry-4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

بلک باکس هم من یه جا خوندم که کیفیت ویدئو ها کاهش پیدا کرده!

این هم خالی از لطف نیست:

4 تا نسخه از بازی رو داره!!!
http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-far-cry-4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/

کدوم رو بگیریم حالاااا؟

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز

دوستان ساعاتی پیش نسخه ی BLACK BOX بازی هم ریلیز شده

حجمی حدود 13.5 گیگ داره

همه ی سایت های معتبر هم این نسخه رو برای دانلود قرار دادن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هر نسخه ای از فارکرای 4 داری بریز روش حله

بلک باکس رو یپشنهاد نمیدم-کیفیت ها رو کاهش میده -مخصوصا دمو و ویدئو-ضمنا بعضی مواقع پچ های این تیم های اصلی روی نسخه هاش جواب نیمدن-

همون ریلیز اسکیدرو رو با این پچ الان سالمترین نسخه فارکرای4 است-و درواقع اگر بخواهیم حساب کنیم بازی الان کرک شده

لینک به دیدگاه

درود

هر نسخه ای از فارکرای 4 داری بریز روش حله

بلک باکس رو یپشنهاد نمیدم-کیفیت ها رو کاهش میده -مخصوصا دمو و ویدئو-ضمنا بعضی مواقع پچ های این تیم های اصلی روی نسخه هاش جواب نیمدن-

همون ریلیز اسکیدرو رو با این پچ الان سالمترین نسخه فارکرای4 است-و درواقع اگر بخواهیم حساب کنیم بازی الان کرک شده

اون اخری رو دیدی؟

نوشته بود نسخه reloaded!

اون رو نگیرم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هنوزدانلود نکردید خود بازی رو؟اصلا؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

هنوزدانلود نکردید خود بازی رو؟اصلا؟

نه هنوز، اصلا، گفتم اول کرک سالم بیاد بعد دانلود کنم، اقدام نکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببنید اگر بازی رو دانلود کردید از کرک اونلی ریلودد استفاده کنید چون محتوی یکی هست دوستان و فایل های بازی یکسان هستند اصل کرکه-

اگر هم دانلود نکردید نسخه ریلودد یکپارچه با این کرک هم عرضه شده -منتها اگر دوستانتون باز ی رو دارند هرنسخه  است نصب کنید این کرک ریلودد رو بریزید میشه همین نسخه ریلودد فرقی نداره اصل همهین چند مگ فایله -استیم ایمولا تربازیه-

لینک به دیدگاه

سلام یکی بگه این limited edition و golden edition با reloaded , skidrow چه فرقی دارن کدوم بهتره؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه یکی هستن -هرکدوم رو دارین کرک بالارو بزن روش حله-

اگر نگرفتی ومیخوای دانلود کنی proper reloaded 27 گیگی بهترین نسخه است

لینک به دیدگاه

الان تو سایت خوندم نسخه ی golden edition مراحل و تجهزات اضافی داره درسته؟

لینک به دیدگاه

دوستان تو بازی از اول نقشه داریم ؟؟ من جون اول های بازیم ولی m رو زدنی نقشه رو سیاه نشون میده  :eek:

لطفا کمکم کنین  :(

با سپاس فراوان @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل اینکه باگ داره  پچ 1.4 آمده -منتها این تیم های الکی کرکی هول گرفتشون نزاشتن قشنگ ریلودد یا کدکس کرک کنن سر حوصله -یک سری آدم های تکی اومدن نسخه های مزخرفی ریختن توی اینترنت همه  هم دانلود کردند-هرچی گفتم نگیرید بایستید تا ریلوددیا codex بزنن گوش نگرد کسی-معلوم نیست چه کردن حالا-چهار ورژن آپدیت انده برای بزای هیچ تیمی هم درست کرک نکرده پچ ها رو !!

لینک به دیدگاه

چون مرحله های اصلی بازی رو زیاد من بازی نمیکنم به من نقشه خیلی مهمه که جای حیوانات مختلف رو پیدا کنم 

نظرتون اگه 1.4 رو بزنم ok میشه؟؟

در ضمن بنده بازیم بر پایه skridow بود و متاسفانه کرک ریلود بهش نخورد  :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه کرک ریلودد کپی بشه باید اجرا بشه بدون مشکل-مگر پچ 1.3 رد زده بودی؟اون پچ  1گیگی اسکیدرو رو میگم؟نسخه خام رو بزن و بعد کرک ریلودد رو کپی کن-پچ 1.4 اومده توی تورنت منتها اصلا معلوم نیست چه  تیمی کرک  کرده-کلا بازی های یوبی سافت معدن باگ هستند و باید همیشه یک ماهی بگذاری از عرضه بگذره تا تکلیف بازی و یوبی سافت و درایور ها و پچ ها  و تیم های کرک معلوم بشه!

لینک به دیدگاه

عزیز کرک ریلود رو زدنی این error رومیده

the application was unable to start correctly (0x0000142).click ok to close the application  :eek: ~x(

فکر کنم بازدن patch 1.3 نقشه درست شه  :-?

تنها باگی که من دیدم با کرک codex این بود  :(

لینک به دیدگاه

توجه : برای حل مشکل نقشه:

برید به محل نصب بازی تو پوشه ی data_win32 دو فایل هس به اسم patch.dat و patch.fat این دو تا رو پاک کنید نقشه نشون داده میشه!

لینک به دیدگاه

آقا رضا این نسخه مشکلات گرافیکی زیاد داره من با قرار دادن همه تنظیمات رو اخر می بینم که کیفیت صحنه میاد پایین! واسه همین رو high بازی می کنم و البته lighting رو روی low میذارم چون سایه ها به شدت تیره میشن

ولی با این حال کیفیت خوبی نداره بازی! یوبی سافت واقعا امسال خراب کرده هم این هم یونیتی ابلته یونیتی رو هنوز نصب نکردم 8 دی وی دی رو این میششن 12 تا 22 تومن ناقابل تقدیم کردم  :wacko:  امیدوارم ارزششو داشته باشن

لینک به دیدگاه

توجه : برای حل مشکل نقشه:

برید به محل نصب بازی تو پوشه ی data_win32 دو فایل هس به اسم patch.dat و patch.fat این دو تا رو پاک کنید نقشه نشون داده میشه!

عزیز واقعا ممنون از لطفتون

ای کاش می تونستم تا بینهایت مثبت بدم بهتون

لینک به دیدگاه

عزیز واقعا ممنون از لطفتون

ای کاش می تونستم تا بینهایت مثبت بدم بهتون

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

;کلا یوبی به بازیباز ها اهیمت نمیده و فقط سود بیشتر میخواد -گفتم توسعه یک بازی مثل فار کرای 4 3 تا4 سال وقت میخود اینا چند سال دادن بیرون؟یک سال نیم هم نشده! اینها هم میسازن ومیدن بیرون تازه عین خیالشون هم نیست-

! به غیر از مشکلات گرافیکی -خود بازی ها هم ac   UNITY هم فارکرای 4  از گیم اسپات 7 کرفتن یعنی باز یهای عادی هستند و چیز خاصی نیستند.فارکرای 4 رو ونورد نمره داده  و کارش دقیقه- کلا ارزش وقت تلف کردن زیاد رو ندارن اونهم با این همه باگ من میزارم مدتی بعد شاید تجربه شون کنم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...