رفتن به مطلب

سوال فوری کمک کنید

morteza pc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من دانشجوی  نرم افزار هم ور.دی 90

خرداد 94 ترم اخرمه یعنی کارشناسیم تموم میشه 8 ترمه تموم میکنم

میخواستم بدونم امسال برای شرکت در ارشد امادگی ندارم میخوام سال بعد کنکور ارشد و بدم ایا من سال بعد سرباز حساب نمیشم مشکلی برام پیش نمیا د من متولد مهر 71 ام

دوستان پاسخمو بدید ممنونم

لینک به دیدگاه

:laughing:just call a police+10 baby

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز شما از نظر سنی طبیعتا مشمول خدمت هستین ، اما چون کد معافیت تحصیلی دارین مشکلی نداره.

اما وقتی شما مدرک بگیرین و اون کد از طرف دانشگاه غیر فعال بشه شما فقط 4 یا آخرش 6 ماه وقت دارین که یا دوباره وارد دانشگاه بشین و یا خودتون رو معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

من زیاد در جریان نیستم ولی میتونی بری یه چند ماه خدمت کنی اگر بیکار هستی بعد با فرمانده یگان خدمتیت هماهنگ کنی و برای ادامه تحصیل بری دانشگاه هر وقت هم که تموم کردی و مدرکت را گرفتی بری و بقیه دوره خدمت را بگزرونی

این را میگم چون موقعی که خدمت بودم چند نفر از دوستام این کار را کردن

البته طوری باشه که تو سرما نری خدمت دمار از روزگارت در بیارن

اگر هم نمیخوای بری میتونی از +10 سوال کنی همونجا میگن چکار کنی

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا تا اونجایی که من خبر دارم ، تا چند سال پیش 1سال بود اما الان به دلیل کمبود سرباز کردن 6ماه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرتض جان من زیاد اطلاع ندارم در موردش چون من خیلی وقته پیش رفتم و مطمئنن تا حالا فرق کرده 

پیشنهادم اینه از نظام وظیفه استعلام کنید یا از دانشگاهتون بپرسین تا به جواب برسین البته کمی صبر پیشه کنید تا انشاالله یکی از عزیزان راهنماییتون بکنن 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

6 ماه  بعد از  پایان معافیت  تحصیلی مشمولی -

لینک به دیدگاه

سلام

تا جایی که من در موردش اطلاع دارم تا یه دوره کنکور هست یعنی اگه شما مهر تموم کنی تا کنکور بعدی که سال بعد زمان داری.

نکته مهم این هست که زمانی که شما تصویه حساب کنی معافیتت باطل میشه من برای دوره کاردانی خودم بعد 3 ماه رفتم تصویه کردم تا اون زمان هنوز معافیت تحصیلی داشتم هم چنان.

حتی دانشجویان انصرافی هم یک سال زمان دارن تا خودشون رو یا معزفی کنن یا تو دانشگاه دیگه ای ثبت نام مکنن.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

این هم متن توضیح تو سایت نظام وظیفه

حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.

مثال: دانش آموز متولد 18/2/73 كه در تيرماه 1391 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 92 مهلت معرفي خواهد داشت.

از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.

(جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 31/6/سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان که منو راهنمایی کردن شرمنده نمیزاره سایت امتیاز بدم ولی دست گلشونو میبوسم

منتظرم راهنمایی سایر دوستان هم هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...