رفتن به مطلب

لرزش صفحه مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید من یه مانیتور17 اینچ LG T720 FB دارم خوب حالا یه مشکلی هست این منیتور تا resolution 1280*1024 رو ساپورت میکنه اما وقتی من اون رو روی resolution 1280*1024 میزارم صفحه به شدت شروع به لرزش میکنه در ضمن تو این حالت screen refresh rate از 60hertz بیشتر نمیشه خوب این حل شدنیه ؟اگه نه خوب چه کاریه مونیتور 15 اینچم resolution 1024*768 رو جواب میده !!! تو بازیم که میزارم رو رزیلوشن بیشتر از 1024*768 صفحه به شدت می لرزه !!!:)

لینک به دیدگاه

باید تا 85 هرتز بالا بره گرافیک احتمالا ضعیفه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید من یه مانیتور17 اینچ LG T720 FB دارم خوب حالا یه مشکلی هست این منیتور تا resolution 1280*1024 رو ساپورت میکنه اما وقتی من اون رو روی resolution 1280*1024 میزارم صفحه به شدت شروع به لرزش میکنه در ضمن تو این حالت screen refresh rate از 60hertz بیشتر نمیشه خوب این حل شدنیه ؟اگه نه خوب چه کاریه مونیتور 15 اینچم resolution 1024*768 رو جواب میده !!! تو بازیم که میزارم رو رزیلوشن بیشتر از 1024*768 صفحه به شدت می لرزه !!!:)

یعنی با رزولیشن 768*1024 و Refresh Rate 60 Hz بازم صفحه میلرزه؟

لینک به دیدگاه

درايور مانيتورت رو بايد نصب کني همون ديسکت يا سي دي که همراهش هست نصب نيست

فکر ميکنم اگه نصب کني اون 85 هرتز مي ياد

اگه نداري از اين جا دانلود و نصب کن:

برو روي ماي کامپيوتر راست کليک و گزينه mange بعد هم گزينه Device manager > و سپس monitor روانتخاب و راست کليک کن و اپديت داريور رو بزن و مسير اين فايل که لينک دادم بده بهش البته بايد اين فايل رو که دانلود کردي از زيپ خارج کني

http://www.maadiran.com/persian/products/monitor/Drivers/Monitor_T720FB_Driver.zip

لینک به دیدگاه

باید تا 85 هرتز بالا بره گرافیک احتمالا ضعیفه

برادر من کارت گرافیکم ati 4870 این ضعیفه !!! در حالت 1024*768 تا 85 میره اما در حالتای بیشتر خیر :)

لینک به دیدگاه

درايور مانيتورت رو بايد نصب کني همون ديسکت يا سي دي که همراهش هست نصب نيست

فکر ميکنم اگه نصب کني اون 85 هرتز مي ياد

اگه نداري از اين جا دانلود و نصب کن:

برو روي ماي کامپيوتر راست کليک و گزينه mange بعد هم گزينه Device manager > و سپس monitor روانتخاب و راست کليک کن و اپديت داريور رو بزن و مسير اين فايل که لينک دادم بده بهش البته بايد اين فايل رو که دانلود کردي از زيپ خارج کني

http://www.maadiran.com/persian/products/monitor/Drivers/Monitor_T720FB_Driver.zip

سلام اقا من نصب کردم میگه شما اخرین درایورو نصب داری !!!! بعدش من در حالت 1024*768 85hertz رو دارم اما وقتی بیشتر از این بکنم رزیولوشنمو دیگه 85 هرتزی در کار نیست و صفحه مونیتور میلرزه !!! از اساتید دوستان اشنایان خواهشمندم یه کمکی بکنن !!!!!:)

لینک به دیدگاه

سلام اقا من نصب کردم میگه شما اخرین درایورو نصب داری !!!! بعدش من در حالت 1024*768 85hertz رو دارم اما وقتی بیشتر از این بکنم رزیولوشنمو دیگه 85 هرتزی در کار نیست و صفحه مونیتور میلرزه !!! از اساتید دوستان اشنایان خواهشمندم یه کمکی بکنن !!!!!:)

دوست عزیز اگر منظورت همون مانیتور ال جی 720 باشه که تو اولین پست بهش اشاره کردی خوب اون نهایت رزولیشنش 768*1024 هست.و اگر رزولیشن رو ببری بالاتر کاملا طبیعی هست که مانیتور جواب نمیده.و شروع به لرزش میکنه.شما میخوای از حدی که میتونه انجام بده فراتر بره؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر منظورت همون مانیتور ال جی 720 باشه که تو اولین پست بهش اشاره کردی خوب اون نهایت رزولیشنش 768*1024 هست.و اگر رزولیشن رو ببری بالاتر کاملا طبیعی هست که مانیتور جواب نمیده.و شروع به لرزش میکنه.شما میخوای از حدی که میتونه انجام بده فراتر بره؟

دوست عزیز خوب اگه نمیکشید که رو جعبش نمینوشت 1280*1024 رو هم ساپورت میکنه دوما اگه نمیکشید مثل مانیترو 15 اینچ lg وقتی میزاشتم روی 1024*1280 صفحه مشکی مشکی میشد یعنی نمکشید سوما یعنی مانیتور 17 اینچ در حد همون مانیتور 15 اینچ فقط تا 1024*768 رو ساپورت میکنه !!!

لینک به دیدگاه

دوست عزيز شما مانتيورت ديگه يبشتر از اين نمي کشه يعني در اين حالت يعني 1024 * 768 و 85 هرتز بهترين حالت هست که شما نيازي نيست بيشتر کني اگه هم که بکني که راهش رو بهتون مي گم هيچ اثري نداره

اون جايي که اين فرکانس هرتز و افزايش مي دهيد زيرش يک تيک هست اگه بزاريدش بقيه اعداد در هرتز هاي بالاتر هم مي ياد ديگه ولي مي گم نيازي نيست چون همين بهترين حالت هست

مانيتور شما هم مثل مانتيور من crt است مانتيور full hd نيست که شما هر چيزي ازش بخواي برات ساپورت کنه

ديگه اينکه اگه بزاريد روي رزلوشن هاي ديگه بيشتر از 1024 صفحه و آيکن ها به هم مي ريزه و خيلي کوچيک مي شه و اصلا هم استاندارد نيست استانداردش همين هست که خودتون مي گذاريد

لینک به دیدگاه

دوست عزيز شما مانتيورت ديگه يبشتر از اين نمي کشه يعني در اين حالت يعني 1024 * 768 و 85 هرتز بهترين حالت هست که شما نيازي نيست بيشتر کني اگه هم که بکني که راهش رو بهتون مي گم هيچ اثري نداره

اون جايي که اين فرکانس هرتز و افزايش مي دهيد زيرش يک تيک هست اگه بزاريدش بقيه اعداد در هرتز هاي بالاتر هم مي ياد ديگه ولي مي گم نيازي نيست چون همين بهترين حالت هست

مانيتور شما هم مثل مانتيور من crt است مانتيور full hd نيست که شما هر چيزي ازش بخواي برات ساپورت کنه

ديگه اينکه اگه بزاريد روي رزلوشن هاي ديگه بيشتر از 1024 صفحه و آيکن ها به هم مي ريزه و خيلي کوچيک مي شه و اصلا هم استاندارد نيست استانداردش همين هست که خودتون مي گذاريد

خوب فرمایش شما متین مساله من تو بازیاست که میخوام با رزواوشن بیشتر از 1024*768 بازی کنم چون سیستمم میکشه اما به خاطذ لرزشی که تو مانیتور ایجاد میشه نمیتونم :) میشه یه LCD خوب معرفی منید من بخرم تا 250 تومن:D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوب اگه نمیکشید که رو جعبش نمینوشت 1280*1024 رو هم ساپورت میکنه دوما اگه نمیکشید مثل مانیترو 15 اینچ lg وقتی میزاشتم روی 1024*1280 صفحه مشکی مشکی میشد یعنی نمکشید سوما یعنی مانیتور 17 اینچ در حد همون مانیتور 15 اینچ فقط تا 1024*768 رو ساپورت میکنه !!!

درسته. مانیتور شما 1024*1280 رو هم ساپورت میکنه.البته نه با 85 هرتز بلکه با نهایتا 71 هرتز که همون 60 تا 65 هرتز ایده الش هست.پس مشکل جای دیگه ای هست.درایور کارت گرافیک تون رو آپدیت نکردین؟

شما درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن بعد با رزولیشن 1024*1280 و 60 هرتز رفرش ریت امتحا کن ببین جواب میده یا نه؟

اینم آخرین درایور کارت گرافیکت

Vista & Se7en

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/10-1_vista32_win7_32_dd_ccc_wdm_enu.exe

XP

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/10-1_xp32_dd_ccc_wdm_enu.exe

ویرایش شده توسط Mohsen Parhizkar
لینک به دیدگاه

خوب فرمایش شما متین مساله من تو بازیاست که میخوام با رزواوشن بیشتر از 1024*768 بازی کنم چون سیستمم میکشه اما به خاطذ لرزشی که تو مانیتور ایجاد میشه نمیتونم :) میشه یه LCD خوب معرفی منید من بخرم تا 250 تومن:D

بهترین انتخاب برای رنج قیمت شما. LG W2261VP هست بهترین مانیتور 22 اینچ/

برای اطلاعات بیشتر هم لینک زیر رو ببین.

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=40722&posted=1#post40722

لینک به دیدگاه

بهترین انتخاب برای رنج قیمت شما. LG W2261VP هست بهترین مانیتور 22 اینچ/

برای اطلاعات بیشتر هم لینک زیر رو ببین.

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=40722&posted=1#post40722

اقا مرسی اون LG رو که اینقدر ازش خوب گفتی عصر میرم بگیرم فقط یه مساله ای تعصبی که حرف نردید اخه بعضی از دوستان رو برخی از برندها تعصب خاص دارن !!! :D در ضمن من ویندور 7 دارم و قتی نصب کرد خودش کارت گرافیکمو شناخت حالا برم اخرین درایورو بگیرم لازم نیست اون درایوری که 7 شناخترو پاک کنم ؟ و باز هم سوال دیگه یه ماه دیگه که باز یه درایور جدیدتر اومد لازم دراور قبلیمو پاک کنم اگه اره چه طوری ؟:)

لینک به دیدگاه

اقا مرسی اون lg رو که اینقدر ازش خوب گفتی عصر میرم بگیرم فقط یه مساله ای تعصبی که حرف نردید اخه بعضی از دوستان رو برخی از برندها تعصب خاص دارن !!! :D در ضمن من ویندور 7 دارم و قتی نصب کرد خودش کارت گرافیکمو شناخت حالا برم اخرین درایورو بگیرم لازم نیست اون درایوری که 7 شناخترو پاک کنم ؟ و باز هم سوال دیگه یه ماه دیگه که باز یه درایور جدیدتر اومد لازم دراور قبلیمو پاک کنم اگه اره چه طوری ؟:)

1-نه دوست عزیز خوشبختانه اصلا تعصبی نیستم.جالب اینجاست که تا قبل از اینکه مانیتور بگیرم فکر میکردم مانیتور های سامسونگ بهتر هستند.ولی وقتی با این مانیتور ال جی آشنا شدم متوجه شدم که ال جی از خودش هم یه قدم جلوتره.

2-نه نیازی نیست اونو پاک کنی شما جدیده رو نصب کنی با قبلی جایگزین میشه.حتما درایور جدید رو بگیر و نصب کن که خیلی تاثیر داره رو کیفیت تصویر رو بازی ها.

3-نیازی نیست پاکش کنی قبلی رو ، شما دوباره جدید رو شروع کن نصب کن اگر نیاز باشه که ورژن قبل پاک شه خودش خود بخود انجام میده و ورژن جدید رو نصب میکنه.

لینک به دیدگاه

1-نه دوست عزیز خوشبختانه اصلا تعصبی نیستم.جالب اینجاست که تا قبل از اینکه مانیتور بگیرم فکر میکردم مانیتور های سامسونگ بهتر هستند.ولی وقتی با این مانیتور ال جی آشنا شدم متوجه شدم که ال جی از خودش هم یه قدم جلوتره.

2-نه نیازی نیست اونو پاک کنی شما جدیده رو نصب کنی با قبلی جایگزین میشه.حتما درایور جدید رو بگیر و نصب کن که خیلی تاثیر داره رو کیفیت تصویر رو بازی ها.

3-نیازی نیست پاکش کنی قبلی رو ، شما دوباره جدید رو شروع کن نصب کن اگر نیاز باشه که ورژن قبل پاک شه خودش خود بخود انجام میده و ورژن جدید رو نصب میکنه.

اقا ممنونتم ولی من یادمه تو یکی از فرومهای همین سایت خونده بودم که گفته بود اول باید درایور قبلیرو unistal کنید حالا شما میگی نه منم همینطوری نصب میکنم :) اقا فقط من با اجازت یان ایدیتونو add میکنم مه وقتی lcd رو خریدم حسابی مزاحمتون شم واسه اون کابل مابلا که کلا نفهمیدم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...