رفتن به مطلب

خریدار مادربورد سوکت 478

Mahyar23172
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:D :D

آقا سلام.تعجب نکنید این تاپیک واقعیست

یه سی پی یو دارم که 4 5 سالی هست افتاده گوشه خونه میخوام یه بورد واسش پیدا کنم و سیستم دانلودش کنم.لطفا کسی از دوستان اگه سراغ داره اطلاع بده.

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام چی هست مدل سی پی یوتون؟ :D مین برد بدون گرافیک و رم که تصویر نمیدهُ من کیس کاملشو دارم میخوای مفت برات حساب میکنم :D

لینک به دیدگاه

من هرچندتا بخوای دارم ...تو میخوای واسه یه دکمه لباس بدوزی ؟؟؟ سیپی یوش رو هم خواستی بهت میدم ...البته همشون نوستالوژیه ها ...

لینک به دیدگاه

سلام چی هست مدل سی پی یوتون؟ :D مین برد بدون گرافیک و رم که تصویر نمیدهُ من کیس کاملشو دارم میخوای مفت برات حساب میکنم :D

سلرون 1.8 گیگا هرتزrolling%20on%20the%20floor.gif اگه اشتباه نکنم.یه مینبرد بدون دردسر که فقط روشن کنم بذارم واسه دانلود 7/24 میخوام.گرافیکشم آنبرد باشه کارمو فقط راه بندازه. کارت گرافیک  ضعیف تو مایه های سری 8 9 جیفورس هم اگه سراغ دارید آمارشو بدید 

لینک به دیدگاه

من هرچندتا بخوای دارم ...تو میخوای واسه یه دکمه لباس بدوزی ؟؟؟ سیپی یوش رو هم خواستی بهت میدم ...البته همشون نوستالوژیه ها ...

همون فقط کارمو راه بندازه کفایت میکنه.سی پی یو چی داری؟

لینک به دیدگاه

من دو مورد دارم

ادربرد asus p4s533 mx گرافیک انبرد به همراه سیپیو P4 2.4gig وفنش و پاور وکیس و دی وی دی رایتر سونی

سیستم دوم به همراه کیس
مادربرد MSI 478 وسیپیو 2.1 سلرون بهمراه فن ورم 256 DDR1 وگرافیک7300i وکارت لن و مودم دیال اپ سیدی رایتروپاور وکیس

هرکدوم بخوای بدون سیپیو هم میدم

لینک به دیدگاه

درود

عزیزم تقدیم میشه به شما خیلی خیلی مفت البته با cpu 2.4 به قیمت 37000 تومان

09360568811

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...