رفتن به مطلب

گارانتی " همراه پشتیبان " خوب،بد،زشت؟

zenit_543
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

میخاستم بدونم گارانتی " همراه پشتیبان" خوبه یا بد؟

قصدم خرید کارت گرافیک evga هست. دوستان اگه تجربه ای تو این زمینه دارن ممنون میشم بنده رو در جریان بزارن.

با تشکر از همه دوستان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود
احتمالا شرکتی هست دوست من ! 
در حال حاظر شرکت های بزرگ درست خدمات نمیدن در زمینه گارانتی ، دیگه خودتون فکر کنید اوضاع این گارانتی ها چی میشه !!!

لینک به دیدگاه

درود

احتمالا شرکتی هست دوست من ! 

در حال حاظر شرکت های بزرگ درست خدمات نمیدن در زمینه گارانتی ، دیگه خودتون فکر کنید اوضاع این گارانتی ها چی میشه !!!

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

ما با این همه اطمینان به اصلی ها وضعیتمون اینه چه برسه به شرکتی ها ... *dry# *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

دوست من گارانتی خوب توی ایران فکر نمیکنم پیدا بشه ولی اجناس evga اگه از اول خراب نشه سالها کار میکنه

من evga 1000 p2 دارم با همین گارانتی ولی میدونم گارانتیش کشکه

لینک به دیدگاه

یه سوال اصلا گارانتی چی هستتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (*)

پس...

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان. برادر بنده evga 550 ti داره و تا حالا نه فنش مشکل پیدا کرده نه خود کارت. خودم به گارانتی زیاد اعتقاد ندارم و همیشه سعی میکنم قطعه ای رو بگیرم که مطمئنم خوب کار میکنه. به نظر دوستان evga  بگیرم با گارانتی شرکتی یا gigabyte 770  با گارانتی آواژنگ. zotac 770 هم که گارانتیش آواژنگه ریویوهاش بد نبوده الا یکی گفته بود فنش پس از یه سال از کار افتاده. جالبه زوتاک از gigabyte و asus گرونتره تو آمازون و خیلی ها تو سایت tomshardware ازش خوب گفتن.

ممنون از همه دوستان

لینک به دیدگاه

یه سوال اصلا گارانتی چی هستتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (*)

پس...

Fun
لینک به دیدگاه

از حق نگذریم گارانتی آواژنگ و فراسو واقعا عالیه

:puke: :puke: :puke: :puke:

فقط گرین که جدیدا هم یه کمی داره بازی در میاره ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

:puke: :puke: :puke: :puke:

فقط گرین که جدیدا هم یه کمی داره بازی در میاره ... :D :D :D

تا حالا رفتین آواژنگ؟

ویرایش شده توسط king_of_shadows
لینک به دیدگاه

evga بگیر بگو گارانتی نداشته باشه(ولی از صحت وسلامتش مطمعن شو)فروم فروش کارت گرافیک روببین 460و480 295های چندین ساله بدون هیچ مشکلی داره به فروش میره چه برسه به اینکه 770 کلاس فایلد یا سوپر کلاکت ها ی EVGA با خنک کننده ی ACX

لینک به دیدگاه

تا حالا رفتین آواژنگ؟

تا دلت بخواد :big hug: :big hug: :big hug: :big hug:

لینک به دیدگاه

evga بگیر بگو گارانتی نداشته باشه(ولی از صحت وسلامتش مطمعن شو)فروم فروش کارت گرافیک روببین 460و480 295های چندین ساله بدون هیچ مشکلی داره به فروش میره چه برسه به اینکه 770 کلاس فایلد یا سوپر کلاکت ها ی EVGA با خنک کننده ی ACX

ممنون از راهنمایی شما. کاملا مشخصه کارتهای evga از هر لحاظ سرتر از بقیه برندهای بازاره. تو سایت newegg و amazon بیشترین رضایت برای کارتهای evga هست و حتی یه جا دیدم یکی از محصولات evga محصول سال شده.

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

جدیدا گارانتی هاش 2 ساله شده ولی من سال گذشته Power گرفتم 10 دی بود گارانتی یک ساله دادند :|

1 دی امسال تموم میشه.

لینک به دیدگاه

کارت و پاور های EVAG با گارانتی مشکات رایانه هست که تقریبا گارانتی اصلی و رسمی هست ! بقیه رو نمیدونم ...

در ضمن یه فروشگاهی هم هست که محصولات این برند رو میفروشه با گارانتی تعویض ! (فکر کنم خود مشکات رایانه باشه) 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان تا آنجایی که من تحقیق کردم مشکات گارانتی رسمی EVGA در ایران نیست، درصورتی که شرکت فارِس دو ماهه که نمایندگی رسمی EVGA رو در ایران گرفته
اینم مدرکش:

http://www.evga.com/Products/WhereToBuy.aspx?t=distributors
در ضمن شرکت فارِس محصولات EVGA را با گارانتی دو سال تعویض همراه پشتیبان در ایران عرضه می کنه، بنابراین گارانتی رسمی EVGA در ایران، همراه پشتیبان بوده و بقیه گارانتی ها، متفرقه و شرکتی محسوب میشن

ظاهرا همراه پشتیبان از زیر مجموعه های شرکت فارِس محسوب میشه

http://faressco.com/farsi/index.php

ویرایش شده توسط hesam.salimi55@gmail.com
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تا آنجایی که من تحقیق کردم مشکات گارانتی رسمی EVGA در ایران نیست، درصورتی که شرکت فارِس دو ماهه که نمایندگی رسمی EVGA رو در ایران گرفته

اینم مدرکش:

http://www.evga.com/Products/WhereToBuy.aspx?t=distributors

در ضمن شرکت فارِس محصولات EVGA را با گارانتی دو سال تعویض همراه پشتیبان در ایران عرضه می کنه، بنابراین گارانتی رسمی EVGA در ایران، همراه پشتیبان بوده و بقیه گارانتی ها، متفرقه و شرکتی محسوب میشن

ظاهرا همراه پشتیبان از زیر مجموعه های شرکت فارِس محسوب میشه

http://faressco.com/farsi/index.php

تو این لیست هنوز تک دیتا هم هست !

لینک به دیدگاه

تو این لیست هنوز تک دیتا هم هست !

دوست عزیز این تک دیتا اونی که شما فکر می کنی نیست، این یه شرکت خارجیه، تک دیتایی که توو ایران فعالیت می کرد، منحل شده

در هرصورت در لیست توزیع کننده های EVGA نامی از مشکات برده نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این تک دیتا اونی که شما فکر می کنی نیست، این یه شرکت خارجیه، تک دیتایی که توو ایران فعالیت می کرد، منحل شده

در هرصورت در لیست توزیع کننده های EVGA نامی از مشکات برده نشده

مشکات که يه فروشگاه تو طبقه سوم مرکز کامپيوتر ايران! قديم محصولات EVGA رو با گارانتي فارس مياورد! از وقتي فارس جم کرد خودش يه چيزايي وارد مي کرد از EVGA.

يه دوستي هم داشتيم که مسئول فروشگاه بود به نام پيمان غلامرضايي.(البته اگر درست يادم مونده باشه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به سوالی که برای بعضی از دوستان پیش اومده لازمه توضیحاتی راجع به نمایندگی EVGA خدمت دوستان ارائه کنم.

تنها نماینده فروش رسمی EVGA در ایران ، شرکت فارس می باشد و با توجه به توافقی که میان شرکت های فارس و همراه پشتیبان انجام شده ، گارانتی محصولات EVGA بر عهده شرکت همراه پشتیبان می باشد و کلیه محصولات EVGA با گارانتی همراه پشتیبان به همراه لیبل ذیل و کارت گارانتی دو ساله به فروش می رسند و گارانتی دیگر شرکت های وارد کننده ، گارانتی متفرقه محسوب می شود.

97623829669535056023.jpg

نمایندگان رسمی EVGA در لینک زیر قابل مشاهده می باشد :

http://eu.evga.com/Products/WhereToBuy.aspx?t=distributors

مشکات که يه فروشگاه تو طبقه سوم مرکز کامپيوتر ايران! قديم محصولات EVGA رو با گارانتي فارس مياورد! از وقتي فارس جم کرد خودش يه چيزايي وارد مي کرد از EVGA.
يه دوستي هم داشتيم که مسئول فروشگاه بود به نام پيمان غلامرضايي.(البته اگر درست يادم مونده باشه)

با تشکر از آقای احمدی عزیز

گفته های معین جان تایید میشه فروشگاه مشکات نماینده EVGA نیست مشکات مدت محدودی اقدام به واردات برند EVGA از طریق نمایندگی دبی کردند و حدود 6 ماهی هست که دیگه اقدام به واردات این برند نکردند.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

فروشگاه مشکات هم جمع شد...

سلام دوستان واقعا گارانتی مشکات دیگه جمع شده و کارتهای با این گارانتی دیگه بی گارانتی هستن؟

یه کار evga میخوام بگیرم اما دوسال گارانتی مشکات داره موندم بخرم یا نه!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان واقعا گارانتی مشکات دیگه جمع شده و کارتهای با این گارانتی دیگه بی گارانتی هستن؟

یه کار evga میخوام بگیرم اما دوسال گارانتی مشکات داره موندم بخرم یا نه!

داداش اگه جمع شده گارانتیش که نخر... یا اگه میخوای بخری به قیمت بدون گارانتی بخر جنس دست دوم رو :)  پول به گارنتیش ندی یوخ اگه مطمعنی جمع شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...