رفتن به مطلب

چه کسایی با چه کانفیگایی تونستن AC Unity رو بالا 30 فریم اجرا کنند

ReZa546
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز لیون کامپیوتری

همه دیگه میدونید که 30 فریم دیگه معمولا روونه ولی خوب هرچی بالاتر پس بهتره.

این تاپیک رو ایجاد کردم با توجه به این که از این بازی بنچمارک معتبر و کامل چون کمه و حجم دانلود بازی هم که ماشالا زیاده همه ما بتونیم که ببینیم که چه کسی تونسته تو چه تنظیماتی و ..... بازی کنه.

ممنون میشم که دوستان بیان و بیان کنن.

با تشکر.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

من توی یوتیوب چند تا ویدیو دیدم که با کانفیگ من و حتی با CPU پایینتر و تو رزولوشن من(1280*1024) تونستن روون اجرا کنن و تعجب کردم و گفتم که اینجا بگم و ببینم که چند چندیم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همچنان در حال دانلود هستم بزودی تست میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی مشکل فریم داره ولی من تو جاهای خلوت روی ultra hight با انتی انالایز FXAA بین 50 تا 64 فریم دارم ولی وفتی شلوع میشه میشه 30 تا 40

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز من اینکه چیز جدیدی نیست-بازی ACIII هم همینطور بود توی شهر بوستون عملا غیرممکن میشد بازی حتی روی سیستم های خیلی قوی -اینها ربطی به  بالا بودن گرافیک بازی نداره -چون خیلی هم چیز خاصی نیست -موتور بازی بی نهایت ضعیف بهینه شده وموتور انویل کلا از روز اول مشکلات زیاد داشت و باید یک دوسالی روش کار میشد ولی چون یوبی سافت هرروز باید بازی بده بیرون!! هی با موتور خراب بازی میده بیرون دست مردم -

لینک به دیدگاه

والا من زیاد بازی نکردم ولی همون قدری که بازی کردم همش بالای 30 فرم بود حتی به بالای یک ساختمان بلند رفتم تا وضعیت فرم رو ببینم اما باز هم بالای 30 فرم بود .

در جنگ ها در آتش تست شد و باز هم بالای 30 فرم بود .

من مشکل خاصی با این بازی ندارم فقط اینکه به شدت ازش لذت میبرم و برخلاف نظر منتقدین بی انصاف بنظرم این بازی بسیار زیباست .

تنظیمات هم روی بالاترین حدی که داره رزولیشن 1080

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا کانفیگ سیستمشون رو هم ذکر کنن ببینیم سیستممون جواب میده یا نه ! @};-

لینک به دیدگاه

من روی سایز 4k با پروفایل مخصوص در پنل amd catalist 14.11.2

سپس با قفل هرتز 30 hz و پروفایل رند رینگ mass effect

تمامی لگ های نرم افزاری بازی بر طرف شد

نقاط دور بازی لود شد

گرافیک همه چیز ultra high

Ssao

سایه soft shadow

بلار رو آف کنید تا ماتی ها بره، مخصوص 4k

آنتی آلیزینگ آف کنید تا شفافیت رو از دست ندهید ، مخصوص 4k ( در سایز زیر 1080p آف کردن پیشنهاد نمیشه )

Motion blure آف کنید ، مخصوص 4k ، در سایر فول اچ دی روشن بگذارید، در 4k باعث مات شدن کیفییت میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش پست قبلی در همین تاپیک

به علت اینکه سایتهایی که بازی رو برای دانلود گزاشته بودن، بازی رو از روی صفحه شون حذف کردن به علت اخطار کمیته ... رینگ این بازی و بازی فارکرای 4  به ابدیت پیوسته یجورایی برای دانلود

البته هنوز چند تا سایت هستن که میشه ازشون دانلود کرد ولی چون هیچ اعتباری فعلاً نیست بیخیال این دو بازی میشیم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

بازی مشکل فریم داره ولی من تو جاهای خلوت روی ultra hight با انتی انالایز FXAA بین 50 تا 64 فریم دارم ولی وفتی شلوع میشه میشه 30 تا 40

والا من زیاد بازی نکردم ولی همون قدری که بازی کردم همش بالای 30 فرم بود حتی به بالای یک ساختمان بلند رفتم تا وضعیت فرم رو ببینم اما باز هم بالای 30 فرم بود .

در جنگ ها در آتش تست شد و باز هم بالای 30 فرم بود .

من مشکل خاصی با این بازی ندارم فقط اینکه به شدت ازش لذت میبرم و برخلاف نظر منتقدین بی انصاف بنظرم این بازی بسیار زیباست .

تنظیمات هم روی بالاترین حدی که داره رزولیشن 1080

دوستان گرامی لطفا کانفیگ هم بگید تا بقیه هم ببینن

الآن مثله اینه که دارین پز میدید

لینک به دیدگاه

رو very high 60 فریم می گیرم رو ultra high 45! اگرچه رو بعضی صحنه ها کمی افت فریم هس ولی من هیچ باگی ندیدم! اون عکسای که می ذاشتن آرنو زامبی میشد اصلا رویت نشد :)

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز.
بنده با 7950بین 26 تا 30 فریم میگرفتم بازی رو تموم کردم. با کرک اسکیدرو و آپدیت 28 مگی ali213 استفاده میکردم. بهترین حالت هم همینه.
آپدیت 14.11.1 amd برای دارندگان کارتهای 7000hd به بالا تاثیر زیادی داره و مهمترین اثرش اینه که لگ و تیکهای ریز بازی رو کاملا برطرف میکنه!اما سنگینی بازی تعغیری نمیکنه.

یه راهی هست من امتحان کردم جواب داد.تنظیمات تکسچر کوالیتی رو اول روی low بزارید بعد از بازی بیرون بیا دوباره برو داخل بازی و قبل از اینکه ادامه بزنی توی تنظیمات تکسچر رو روی اولترا بزار . با این کار تکسچرها قاطی میکنند تقریبا نصفشون لود نمیشند و فریم بازی شدیدا میره بالا یه جورایی دراو دیستنس میاد پایین ولی کیفیت بازی زیاد تعقیر نمیکنه. امیدوارم جواب بده اگرم تونستید سیستم رو اورم بکنید.

اینم ممکنه موثر باشه حین بازی کردن بازی رو مینیمایز کنید و چند دقیقه صبر کنید و دوباره برید داخل بازی یا کلید ویندوز و l رو بزنید دوباره بازی رو ماکسیمایز کنید .

گزینه bloom توی بازی رو هم آن قرار بدید.

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی لطفا کانفیگ هم بگید تا بقیه هم ببینن

الآن مثله اینه که دارین پز میدید

عزیز من این چه حرفیه مگه 2 سالمه که پز بدم اصلا چطور همچین مسئله خنده داری به ذهنتون رسید !!! واقعا عجیبه !

یعنی الان بشینم دونه دونه کانفیگ ها رو بنویسم !!! شما سوال کردی منم جواب دادم که ظاهران نباید میدادم .

گفتم همه کانفیگ ها روی آخرین گزینه فقط V sync رو Off کردم .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

عزیز من این چه حرفیه مگه 2 سالمه که پز بدم اصلا چطور همچین مسئله مسخره ایی به ذهنتون رسید !!! واقعا عجیبه !

یعنی الان بشینم دونه دونه کانفیگ ها رو بنویسم !!! شما سوال کردی منم جواب دادم که ظاهران نباید میدادم .

گفتم همه کانفیگ ها روی آخرین گزینه فقط V sync رو Off کردم .

منظور دوسمتون کانفیگ سیستم PC هست نه تنظیمات گرافیکی :)

ویرایش شده توسط HiKa
لینک به دیدگاه

منظور دوسمتون کانفیگ سیستم PC هست نه تنظیمات گرافیکی :)

خب عزیز من بنظرتون چرا انجمن لیون در پروفایل امکان قرار دادن قطعات سخت افزاری رو گذاشته !؟ لیست قطعات کاملا در پروفایل مشخص هست ولی چشم در پایین باز هم قرار میدم 

ضمن اینکه فکر میکنم خیر شما اشتباه میکنید منظور ایشون کانفیگ بازی هست احتمالا

من فقط از تو پروفایلم کپی پیست کردم !

مشخصات سیستم شخصی

• پردازنده
    Intel® Core™ i7-4790K
  • مادربورد
    ASRock > Z87 OC Formula
  • رم
    8 Gb Dominator 2400
  • کارت گرافیک
    GIGABYTE - GTX 970 G1 GAMING @ 1500
  •  
ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

ویرایش پست قبلی در همین تاپیک

به علت اینکه سایتهایی که بازی رو برای دانلود گزاشته بودن، بازی رو از روی صفحه شون حذف کردن به علت اخطار کمیته ... رینگ این بازی و بازی فارکرای 4  به ابدیت پیوسته یجورایی برای دانلود

البته هنوز چند تا سایت هستن که میشه ازشون دانلود کرد ولی چون هیچ اعتباری فعلاً نیست بیخیال این دو بازی میشیم

هنوز پاک نشده و روی سرور سایت دانلودها قرار داره

خودم الان دارم فارکرای 4 رو دانلود میکنم

اگه مثلا آدرس یه پارت از بازی رو دارید میتونید با عوض کردن عدد آخر پارت ، پارت های بعدی رو هم دانلود کنید:

مثلا

http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/November%202014/18/FarCry4-BB%20(www.Downloadha.com).part10.rar

این لینکه پارته 10 از بازی فارکرای 4 هست

کافیه عدد آخر رو تغییر بدید پارت های بعدی به همین شکل دانلود میشن .

این کار رو اینقدر باید ادامه بدید تا آخرین پارت حجمی کمتر از یک گیگ داشته باشه . (طبق راهنمایی خود دانلودها)

عکس زیر هم از IDM گرفتم و با همین روش دارم بازی رو دانلود میکنم :

post-8741-0-99134900-1416691290_thumb.jpg             post-8741-0-17255300-1416691587_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

چرا لینک دانلودش رو برداشتن؟

برای اینکه بنیاد ملی بازی های رایانه ای عشقش کشید :) زورشون میرسه زور میگن :)

برو تو قسمت اعلامیه سایت دانلود ها نظرها رو بخون . کل ملت بنیاد رو به فحش کشیدن . همه شاکین . حتما یه نگاه بنداز

لینک به دیدگاه

ماشالا نظرات رو هم از سایت دانلودها پاک کردن

خدایی اوضاع خیلی خراب بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز خدا تورنت رو گذاشته واسه چی؟

من که بازیهارو معمولا تورنت میگیرم...

الان هم تقریبا چند کوچولو از AC Unity مونده که تمام بشه و فعلا دارم Side Mission ها و Co-Op هارو(تک نفره) تمام میکنم...

تقریبا خلوت شده Map...

فریم بازی هم قابل تحمل هستش حدودا بین 35 تا 45 و باگهای بازی بعداز آپدیت 1.02 خیلی بهتر شده، البته این واسه بنده هستش که آنلاین بازی نمیکنم...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

یعنی far cry 4 این قدر اوضاعش خرابه؟

البته شماره ی سومش تصاویر جالبی نداشت

لینک به دیدگاه

خب عزیز من بنظرتون چرا انجمن لیون در پروفایل امکان قرار دادن قطعات سخت افزاری رو گذاشته !؟ لیست قطعات کاملا در پروفایل مشخص هست ولی چشم در پایین باز هم قرار میدم 

ضمن اینکه فکر میکنم خیر شما اشتباه میکنید منظور ایشون کانفیگ بازی هست احتمالا

من فقط از تو پروفایلم کپی پیست کردم !

مشخصات سیستم شخصی

• پردازنده
    Intel® Core™ i7-4790K
  • مادربورد
    ASRock > Z87 OC Formula
  • رم
    8 Gb Dominator 2400
  • کارت گرافیک
    GIGABYTE - GTX 970 G1 GAMING @ 1500
  •  

منظورم دقیقا حرف دوستمون بود

معمولا دوستان مشخصات سیستم رو توی امضا میزارن.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز.

بنده با 7950بین 26 تا 30 فریم میگرفتم بازی رو تموم کردم. با کرک اسکیدرو و آپدیت 28 مگی ali213 استفاده میکردم. بهترین حالت هم همینه.

آپدیت 14.11.1 amd برای دارندگان کارتهای 7000hd به بالا تاثیر زیادی داره و مهمترین اثرش اینه که لگ و تیکهای ریز بازی رو کاملا برطرف میکنه!اما سنگینی بازی تعغیری نمیکنه.

یه راهی هست من امتحان کردم جواب داد.تنظیمات تکسچر کوالیتی رو اول روی low بزارید بعد از بازی بیرون بیا دوباره برو داخل بازی و قبل از اینکه ادامه بزنی توی تنظیمات تکسچر رو روی اولترا بزار . با این کار تکسچرها قاطی میکنند تقریبا نصفشون لود نمیشند و فریم بازی شدیدا میره بالا یه جورایی دراو دیستنس میاد پایین ولی کیفیت بازی زیاد تعقیر نمیکنه. امیدوارم جواب بده اگرم تونستید سیستم رو اورم بکنید.

اینم ممکنه موثر باشه حین بازی کردن بازی رو مینیمایز کنید و چند دقیقه صبر کنید و دوباره برید داخل بازی یا کلید ویندوز و l رو بزنید دوباره بازی رو ماکسیمایز کنید .

گزینه bloom توی بازی رو هم آن قرار بدید.

پس با این درایور امیدوار باشم که دیگه لگ ندارم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا از دوستان اومدن بازی رو خراب کردن بخاطر چند تا باگ اون هم با توجه به اینکه قرار هست شاید حدود یک دهم هزینه کنن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...