رفتن به مطلب

چه کسایی با چه کانفیگایی تونستن AC Unity رو بالا 30 فریم اجرا کنند

ReZa546
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خوب بازی تمام شد...

واقعا غمناک هم تمام شد، ولی میشد حدس زد که چطور تمام میشه...
یه جورایی هم ضعیف بود Gameplay بازی...

یک چیز بسیار جالبی تو بازی کضف کردم و اون هم این هستش که بازی در بالاترین حد گرافیکش اختلاف فریمی در حدود 8-7 فریم با پایینترین حالت گرافیکیش داره...!!!
واقعا ثابت میکنه که بازی رو بسیار بد ساختن...

واقعا وقتی گرافیک بازی رو تغییر میدی اونقدر تفاوت خاصی نمیبینی که فکر کنی که شرکت سازنده به فکر دارنده های کارتهای ضعیف تر بوده یا خیر، فکر میکنم مقصر اصلی این جریان انویدیا هستش...

tkZQMYpH4V6FwmV.jpg

j5NRoIPNUeiGWUh.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

خوب بازی تمام شد...

واقعا غمناک هم تمام شد، ولی میشد حدس زد که چطور تمام میشه...

یه جورایی هم ضعیف بود Gameplay بازی...

یک چیز بسیار جالبی تو بازی کضف کردم و اون هم این هستش که بازی در بالاترین حد گرافیکش اختلاف فریمی در حدود 8-7 فریم با پایینترین حالت گرافیکیش داره...!!!

واقعا ثابت میکنه که بازی رو بسیار بد ساختن...

واقعا وقتی گرافیک بازی رو تغییر میدی اونقدر تفاوت خاصی نمیبینی که فکر کنی که شرکت سازنده به فکر دارنده های کارتهای ضعیف تر بوده یا خیر، فکر میکنم مقصر اصلی این جریان انویدیا هستش...

tkZQMYpH4V6FwmV.jpg

j5NRoIPNUeiGWUh.jpg

حالا من زیاد هم از ان وی دیا خوشم نمیاد ولی چرا شما میفرمائید که تقصیر اوناس؟؟؟؟

راستی با کدوم سیستمت بازی کردی؟چند فریم؟چه رزولوشنی؟

لینک به دیدگاه

اما من فرقش توی ضعیف و قوی زمین تا آسمون فرق میدیدم، پچ 540 مگ رو زدین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا من زیاد هم از ان وی دیا خوشم نمیاد ولی چرا شما میفرمائید که تقصیر اوناس؟؟؟؟

راستی با کدوم سیستمت بازی کردی؟چند فریم؟چه رزولوشنی؟

دلیلش تکنولوژیهای هستش که یوبیسافت با توجه به اجبار انویدیا استفاده کرده(کافیه که تنظیمات بازی رو بالا ببری که حتی تبلیغات انویدیا رو توی بازی ببینی!!!!!) گرافیک بازی زیادی بالا رفته و Optimize نشده...

با AMD هستش این اسکرینها و اون اسکرین با فریم پایین روی Ultra High هستش و فریم بالاتر رو با تنظیمات Low و هر دو رزولوشن 1080P اجرا کردم...

اما من فرقش توی ضعیف و قوی زمین تا آسمون فرق میدیدم، پچ 540 مگ رو زدین؟

عزیز بازی کاملا Up To Date هستش... ورژن 1.02...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب اخبار خوب بالاخره بیرون اومد که یوبیسافت بعداز 2 هفته تصمیم گرفت که آپدیتهای مورد نیاز بازی رو از فردا بیرون بده:

http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/community/liveupdates/index.aspx

حیف که بازی تمام شده!!!!! :(

البته شاید ارزش دوباره بازی کردن داشته باشه بدون باگ و فریم متعادل تر...

این هم لیست فیکس هایی که روی بازی انجام میشه:

http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:154-186297-16&ct=tcm:148-76770-32

جالبه که نوشته در حال کار کردن روی پچ 4 هستن!!!!!

البته تو این پچ زده که اونقدر نباید به افزایش فریم جز نقاط خاصی از بازی که ممکنه افت فریم زیادی داشته باشه، امیدی داشت...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

من با z77_v و i5 3570k و کارت 780 تونستم با بالاترین جزئیات و انتی آنالیز fxaa و soft shadow تو شلوغ ترین صحنه ها تونستم حدود 60 تا 70 فریم بگیرم تو صحنه های خلوت تا 90 هم میرفت

البته کلی به بازی ور رفتم تا شد اینجوری اجراش کنم اولش خیلی اذیتم کرد

لینک به دیدگاه

من با GTX 560TI و I3 3220 بین 40-45 فریم روی متوسط تو رزولوشن 1366*768 میگیرم.گهگاهی لگ میبینم ولی در کل روون هست.

مسئله اینجاست که بازی به صورت اتوماتیک همه ی تنظیمات گرافیکی رو روی High قرار داده بود. :-?  :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب آپدیت سوم بازی هم اومد، به دوستانی که مشکل داشتن با این بازی، حتما برن بگیرنش، حجمش حدودا 1.3Gb هستش...

لینک به دیدگاه

خوب آپدیت سوم بازی هم اومد، به دوستانی که مشکل داشتن با این بازی، حتما برن بگیرنش، حجمش حدودا 1.3Gb هستش...

سلام عزیز میتونید لینکش رو بذارید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینکها مستقیم نیستن عزیز و بیشتر تورنت هستن:

http://www.rldgames.net/2014/11/assassins-creed-unity-gold-edition-3dm.html

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.از اینجا میتونید دانلود کنید.فقط اشتباهی زده v1.2 که همون v1.3 هست.

http://top2download.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-assassins-creed-unity-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-pc.html

لینک به دیدگاه

تموم کردیم دیگه نیازی نیس ولی با این همه حجم چندان گیم پپلی طولانی نبود شهر کوچیکیم داشت موندم چرا این همه حجم داشت ! شاید به خاطر کیفیت پفکیش بود  :laughing:

لینک به دیدگاه

من با GTX 560TI و I3 3220 بین 40-45 فریم روی متوسط تو رزولوشن 1366*768 میگیرم.گهگاهی لگ میبینم ولی در کل روون هست.

مسئله اینجاست که بازی به صورت اتوماتیک همه ی تنظیمات گرافیکی رو روی High قرار داده بود. :-?  :wacko:

رزولوشنتون به ماله من نزدیکه و به نظرم منم باید بتونم 30 تا بگیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خنده دار هستش، تا الان که بازی رو تمام کرده بودم روی پچ دوم، بازی باگهای کمی نداشت ولی مشکل هنگ کردن بازی و یا Crash کردن بازی رو نداشتم و حتی اون مشکل ادامه ندادن بازی بعد از مموری سوم از Sequence اول... ولی حالا که پچ سوم بازی رو نصب کردم، به امید اینکه بازی بهتر اجرا بشه متوجه میشم که بازی نه تنها تغییر خاصی در FPS نداشته بلکه دچار کرش و هنگ و گیر کردن در مموری ها هم شده...

واقعا که یوبیسافت ر... زده...

اگه دوستان تو فکر این هستن که بازی با پچ سوم فریم بهتری پیدا کنه، اصلا تو فکرش نباشن...

کامنتهای توی فروم یوبی هم ثابت میکنه که واقعا این پچ مشکل به بازی اضافه کرده تا حلشون کنه:

http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:154-186297-16&ct=tcm:148-76770-32

بعضی هاشون واقعا خنده دار هستن مثلا:

بعضی ها از پس دادن بازی گفتن و بعضی ها این دو هفته که بازی اومده رو تست نسخه بتا خوندن و قرار هستش وقتی مشکلات بازی حل شد رو تاریخ عرضه بازی بدونن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

منم آپدیت جدید نصب کردم ولی هنوز مشکلات پابرجا هستش نمی دونم یوبی سافت (یوبی باگ) پیش خودش چی فکر کرده کلا نامید شدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا از آپدیت ریلودد اصلا استفاده نکنید، ظاهرا نصف مشکلاتی که جدیدا پیش اومده از این آپدیت Reloaded هستش که خود فایلهای آپدیت دچار مشکل هستن...

از آپدیت Ali213 استفاده کنید...

لینک به دیدگاه

من اخرش ندونستم انویدیا چی میگه 

فناوری G-Sync که برای برطرف کردن لک بازی هایی مثل ac unity هست رو نوشته فقط گرافیک های 650ti و بالاتر حمایت میکند .اونم فقط در شرایطی که مانیتور شما هم از چیپ G-Sync بهره ببره .

بیشتر بنظر میاد این ی هماهنگی بین شرکت های بزرگ بازی سازی و تولید کننده های گرافیک هست چون همزمان AMD فناوری Free Sync رو معرفی کرده اونم فقط روی کارتهای گرونش مثل r290 و شرایط مشابه با انویدیا 

لینک به دیدگاه

دوستان دانلود ها یان بازی رو فقط از پست ها پاک کرده ولی توی سرور هستش

http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/November%202014/14/

نسخه بلک باکس

ویرایش شده توسط stars
لینک به دیدگاه

یکی از بازیهایی که از MFAA پشتیبانی میکنه Assassin’s Creed Unity هست و مهمتر اینکه این فناوری فقط روی کارتهای 970GTX و 980GTX انویدیا قابل اجرا هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...