رفتن به مطلب

بد بخت شدم.3 تا کارت 290 هم زمان سوخت! کمک

sashaelit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و احترام

دوستان الان متوجه شدم که همراه با مین ، 3 عدد گرافیک من سوخته، حالا نمیدونم چه خاکی بریزم.

همه شما داداش من هستین، کمکم کنین، جایی هست تعمیر کنن؟

کجا برم؟ دارم دیوانه میشم، به شما امید دارم، کمک کنید دوستان ، به خاطر خدا

لینک به دیدگاه

• ارسال 216
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این اتفاق چرا و چگونه افتاده ؟

لینک به دیدگاه

:huh:  :huh:

عزیز مگه کارتها گارانتی ندارن ؟؟

پاورتون چی بوده ؟؟

چرا فکر میکنید سوخته شاید مشکلش خیلی جزیی باشه

الان دقیقا مشکل چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیزم . 

دمای شما توی فول لود چند بوده اصلا به دما دقت میکردین ؟ 

اونطور که من توی عکسی گذاشته بودین دیدم واقعا این کارتای 290 داغن شما رفتین سه تا زدین بهم اونم تو کیس بدون هیچ تهویه ای عزیزم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موضوع جالب اینه که شما واسه کله سیستم از یه 1035 استفاده کردید که 1035 به زور کفاف 290 هاتون رو میده 

لینک به دیدگاه

سوالات دوستان پرسیدن / اگه گارانتی داره ببر گارانتی / جواب دوستان هم بده بهتر راهنمایی کنیم :)

لینک به دیدگاه

عجب شانسی دارین شما !!

از دو حالت خارج نیس

یا پاورتون خوب نیس یا مینتون ایراد داره

کارت ها رو بفرستین گارانتی انشا الله کمکتون میکنن

اصلا به برند گیگا به شخصه اعتقاد ندارم و هرچی از این برند داشتم یا ایراد داشته ویا سوخته!!

لینک به دیدگاه

نه مشکل از تهویه نبود ، دما تو فول لود 87 درجه .یه پنکه شکوندم انداختم تو کیس روی درجه آخر،

مشکل برق بود ، پاور من همه رو سوزوند اما نا کردار خودش الان سالمه،

2 تاش گارانتی الماس دارن، چه کنم! گارانتی الماس خوبه؟ اون یکی چی؟

یکی اصلا روشن نمیشه

یکی روشن میشه تصویر نمیده

یکی روشن میشه اما چنان فنش تند میچرخه که آدم میرسه.

هیچ کدام تصویر نمیدن

دارم جون مرگ میشم، راهنمایی کنین، سوال نکنین، تعمیرات کجا هست که تعمیر کنن،،، کسی تجربه داره؟

لینک به دیدگاه

فکر نکنم  کارتها سوخته باشن!......احتمالا خازن سوزوندن.....استفاده از 3 تا 290 نیاز به یک مادربرد  قدرتمند با فازهای خیلی زیاد  و یه پاور و کیس بسیار قدرتمند و نیز کنترل کامل دمای هسته های کارت ها داره

اصلا کارت ها رو دوباره تست نکن! جی پی یو و رم ها  می سوزن!

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شانس آوردین گارانتی دارن 

باید بفرستید گارانتی دیگه 

کاره دیگه ای نمیشه انجام داد 

رو سیستم دیگه تست زدید 

واسه سیستم شما حد اقل یه پاور 1275 توصیه میشه 

لینک به دیدگاه

درود

خون سرد باشید :-?

مگه از محافظی چیزی استفاده نمیکردید

اگه گارانتی دارن بفرس گارانتی نداشتن دنبال تعمیر کار باشید البته قبلش با قطعات دیگه تست بشن

لینک به دیدگاه

عزیز‌ گارانتی الماس ایران جز بهترین گارانتی های ایران هست من باهاشون خیلی حال میکنم

لینک به دیدگاه

عزیز فقط تمام کارتا تو با هم نفرست گارانتی می فهمند خودت یه بلایی سرش اوردی که همزمان سه تاش سوخته. هر کارت رو به یکی از رفیقات بده برای گارانتی با فاصله زمان مطمئن بفرستن که گارانتی بویی نبره خراب کاری شده. گفتم دیگه از جهت گارانتی ناشی گری نکنی :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما به گارانتی مراجعه کنید و خونسردی خودتون رو حفظ کنید . باید از پاوری مثل پلاتینیوم 1500 وات استفاده میکردین و کیس بهترین رو انتخاب میکردین واقعا وضع تهویه ی کیستون مناسب نبود و پاورتونم برای 3 تا کارت مناسب نبود حالا اصلا نگران نباشید و بفرستین به گارانتی انشالله درست میشه نگران نباشید ...

لینک به دیدگاه

آقا تست نکن! بدتر میشن!..اگر رگولاتور و خازن ها خراب شده باشن  نوسان ولتاژ پیش  میاد هسته می سوزه......

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

فردا 2 تا رو با دو نام و آدرس مختلف میفرستم،

اما 3 رو کجا تعمیر کنم ؟

لینک به دیدگاه

فردا 2 تا رو با دو نام و آدرس مختلف میفرستم،

اما 3 رو کجا تعمیر کنم ؟

عزیز سومی رو هم ببری گارانتی با هزینه خودت تعمیر می کنن البته اگه قابل تعمیر باشند . بعد از اینکه این ماجرا تموم شد .یه پاور با کیفیت با قدرت 1300 وات به بالا بخر . همچنین کیس با تهویه بسیار مناسب یا کلا کارتاتو بفروش دوتا کارت 970 بخر.

لینک به دیدگاه

ای بابا فک کنم چش زدن سیستم 4k تون رو انقد تعریفشو کردین :\ 

چشم زدن الکی هست خرافات هزار ساله هست  :laughing:

سیستم ایشون مشکل پاور ضعیف داشته برای این قدرت پاورهای معروف باید استفاده بشه اونم با وات بسیار بالا

کارت AMD خدا برق مصرف کردن و دما هستن 

ایشون یک پنکه هم گذاشتن داخل کیس دیگه بدتر شده دما بیشتر کرده سیستم تهویه مهندسی نداشته و دما یک جا ساکن بوده و رفت برگشت نداشته

یک کیس ایکس 9 به نظرم لازم این سیستم بوده

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چشم الکیه هست خرافات هزار سال هست  :laughing:

سیستم ایشون مشکل پاور ضعیف هست برای این قدرت پاورهای معروف باید استفاده بشه اونم با وات بسیار بالا

ایشون یک پنکه هم گذاشتن داخل کیس دیگه بدتر شده دما بیشتر کرده سیستم تهویه مهندسی نداشته و دما یک جا ساکن بوده و رفت برگشت نداشته

صد در صد همینطوره کیس فالکونی که ایشون استفاده میکردن برای چنین قطعات Hige Endــی نیست ایشون باید از یه کیس مثل X9 یا کازموس 2 یا 900D استفاده میکردن برای چنین قطعاتی . 

پاور هم همینطور باید از یه پاوری مثل AX1500i استفاده میکردن یا AX1200i .

در ضمن دوست گلم شما وقتی میخاین به خرید قطعات بپردازید یه تایپک مشاوره بزنید تا دوستان و اساتید کمکتون کنند که چه گرافیکی بخرید شما میتونستید با پاور فعلیتون دو تا 970 بخرید بازدهی بسیار بالا و کارایی عالی دمای پایین و کم مصرف و یه کیس X9 هم میگرفتین تا چنین مشکلاتی پیدا نمیکردین و الان از سیستمتون لذت میبردید . 

رفتین کارتی گرفتین که دارای گرمای بسیار بالاست و بسیار پر مصرفه .

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

داداش r9 290 خیلی قویه انشالله وقتی درست شد توی کنترل پنل ای ام دی بخش performance دمای ماکس کارتو پایین بیار الان دمای ماکس پیش فرض اینکارت ۹۶ من خودم روی ۸۴ میزارم و خیلی راحت توی بازی مثل نسخه جدید کالاف دیوتی روی ۱۰۸۰ با الترا خیلی راحت بازی میکنم

هم توان کمتری میگیره و هم کمتر به کارت فشار میاد.مطمعنم روی 4k هم دوتا290 کفاف میده با دمای حداکثر 90

لینک به دیدگاه

چشم الکیه هست خرافات هزار سال هست  :laughing:

سیستم ایشون مشکل پاور ضعیف هست برای این قدرت پاورهای معروف باید استفاده بشه اونم با وات بسیار بالا

حالا منم قصدم مزاح بود ولی دیدم با این شرایط بدی که ایشون دارن (و واقعا هم درکشون میکنم، خیییییییییلی حس بدیه) مناسب نیست شکلک خنده بذارم، خدای نکرده فکر کنن قصدم تمسخر بوده :)

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

الان روی سیستم کارت 5450  بزاری پاور یه اخیش میگه :D جالبه (یکیش خودم) خیلیها قبل از این اتفاق عکس سیستمتون رو دیدن ولی به نظرم کسی نگفته پاورتون ضعیفه :(

کارت ها رو جدا رو سیستم دیگه تست بکن به امید خدا مشکل برطرف بشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

صد در صد همینطوره کیس فالکونی که ایشون استفاده میکردن برای چنین قطعات Hige Endــی نیست ایشون باید از یه کیس مثل X9 یا کازموس 2 یا 900D استفاده میکردن برای چنین قطعاتی . 

پاور هم همینطور باید از یه پاوری مثل AX1500i استفاده میکردن یا AX1200i .

در ضمن دوست گلم شما وقتی میخاین به خرید قطعات بپردازید یه تایپک مشاوره بزنید تا دوستان و اساتید کمکتون کنند که چه گرافیکی بخرید شما میتونستید با پاور فعلیتون دو تا 970 بخرید بازدهی بسیار بالا و کارایی عالی دمای پایین و کم مصرف و یه کیس X9 هم میگرفتین تا چنین مشکلاتی پیدا نمیکردین و الان از سیستمتون لذت میبردید . 

رفتین کارتی گرفتین که دارای گرمای بسیار بالاست و بسیار پر مصرفه .

احسان جان شما به این تاپیک مراجعه کنید http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34845

دیگه چقدر به این دوستمون باید می گفتیم 970 بگیره . یا اینکه کنترل حرارت یه کارت 290 سخته چه برسه به سه تا کارت 290 با کولر رفرنس :)

لینک به دیدگاه

دوست گلم گارانتی الماس یکی از معدود گارانتی های شرکتی است که تقریبا پاسخگو هستند.

به خدا توکل کنید و کارت ها را برایشان بفرستید ان شاالله که تعویض کنند براتون.

ویرایش شده توسط Mohammad.J
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...