رفتن به مطلب

بد بخت شدم.3 تا کارت 290 هم زمان سوخت! کمک

sashaelit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشتی شما که پولشو داری برو 900d بخر کیسای دیگه به درد تو نمی خورن در اینده می تونی رو هر گرافیکت واتر بلاک ببندی تموم بشه بره نه غم دمای داخل کیس داری نه دمای گرافیک شما که سیستم های اند می خوای ببندی باید اصولشو رعایت کنی نه اینکه تو کیس x7 سه تا گرافیک خرما پز بندازی اگرم واتر نکردی به قطعه خاصی هست برات میسازم میزنی بغل گرافیکات دماشونو میاره پایین راستی مادربوردتم عوض کن یه چیزی بگیر که گرافیکارو یک در میان بندازی اینجوری بینشون فضای لازم برای جریان هوا هست انشالله گرافیکاتم اوکی میشن بندازی داخل کیس جدید فناش برات بچرخن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 216
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یکی عین مشکل من رو داشته

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=643286

3 تا قشنگ 4k رو جواب میداد،،، نمیدونی چه سیستمی شده بود، بی نظیر

ببینم اون سیستمی که میگی بی نظیر بوده دقیقا کانفیگش شبیه شمائه ؟؟؟ یعنی مین و پاور و کیس و کولینگش مثل مال شمائه ...صد درصد که خیلی قویتره ... *dry# *dry# *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

اون صداى جلز بلز احتمالا به خاطر اين بوده که پاور بر اثر اين که نتونسه فشار رو تحمل کنه سيم پيچ هاش بينشون نيروى مغناتيس شديد ايجاد شده و به هم چسبيدن.

دقيقا عين پاور قبلي من. حالا خوبه پاور قبليم منفجر نشد :D

اين پاورى هم که داشت کفاف چهار تا گرافيک رو به زور هم نميده چه برسه به کل سيستم. راجب گارانتي هم بايد پيگيرى کني چون اينا خيلي پشت گوش ميندازن.

لینک به دیدگاه

منم دارم همینو بهش میگم ...خدا کنه گوش فرا دهد چون ما خیر و صلاحش رو میخوایم ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

این علاقه عیجب به سیستم بازی منو یاد یکی از دوستان میندازه که از زندگیش زد و پول یه جنسیس کوپه رو خرج یه سوناتا قدیمی برای تقویت کرد اخرشم به خاطر هماهنگ نبودن قدرت ماشین و بقیه اجزا تو پیست منحرف شد و از ماشینش هیچی نموند .

امیدوارم زود مشکلتون حل بشه ولی هیچ وقت کیفیت رو فدای کمیت نکن ، خیلیا دوس دارن یه سیستم شلوغ داشته باشن صرفا به خاطر شلوغ بودنشدش و نه برای بازدهی . از من میشنوی هر وقت سیستم راه افتاد ردش کن بره یه سیستم جمع و جور مهندسی شده با بازدهی بالا و با کمترین تعداد قطعه ببند .

ویرایش شده توسط Danial_4139
لینک به دیدگاه

ان شاا... مشکلتون حل بشه،گارانتی ببر،اونطور که که شما میگید، 3تا 290 :eek:  ،والا ما با یدونش داریم آبگوشت میپزیم،شما با سه تاش  چیکار میکردید نمیدونم،آخه 1035 کجای این سه تا طفل معصوم  غول رو میخواد ببینه،من وقتی خریدم میترسیدم با 680 گرین کار کنم،احساس میکم ج نمیده،،، از ترسم فردا میرم یه 850 واسه 290ام  بگیرم 

خدا بزرگه،،،،،

لینک به دیدگاه

عزیزان میشه این تاپیک رو الکی اپ نکنید ؟

3 تا گرافیک مشکل پیدا کرد برد گارانتی تمام شد

الان بی دلیل داره این تاپیک دیگه بالا میاد

خدا خيرت بده داداش حرف دلم و زدي.

هر وقت باز ميکنم ليون و اين تاپيک هست.

ولش کنيد ديگه

لینک به دیدگاه

سلام، من تا روشن شدن تکلیف کارت و مین از طرف گارانتی تاپیک رو نمیبندم، تا ببینم تکلیف چی میشه، خبرش رو اینجا بگذارم

لینک به دیدگاه

ای بابا چی شده عین *** به هم منفی میدین ؟؟؟ *dry# *dry# *dry# *dry#

اتفاقا خوبه که این تایپیک یالا باشه تا واسه همه درس عبرت بشه ... تا بعدا دیگه کسی نیاد واسه مشکلی مشابه این تایپیک بزنه و بگه من نمیدونستم ... *dry# *dry# *dry# *dry#

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

والا بزار هر چقدر میخوان منفی بدن 

حرف من مثل اینکه واسه شنونده خیلی تلخ بوده ، حقیقت همیشه تلخه  :)

لینک به دیدگاه

=)) کارت درسته :clapping:

البته صداقت یه چیز دیگس ولی شامل حال گارانتی نمیشه :Hee Hee:

صداقت تبصره نداره و شامل هیچ توجیهی نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبری نشد؟

ما هنوز منتظر اعلام نتیجه ایم

نتایج ایشالله با برف سال دیگه ، پایان لیگ منظورمه ! :D

صبور باشید دوستان . ^_^

لینک به دیدگاه

سلام دوستان، الان تماس گرفتم با همشون

الماس گفت 3 روز دیگه :(

آواژنگ گفت 5 شنبه مین آک پست کردیم یک شنبه دستتونه

تعمیرگاه هم گفت تعمیر یک کارت 290 380 تومن خرج داره، تعمیر کنم؟ گفتم آره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما چه ها که نکشیدید من امروز تایپکتونو دیدم خدا بهتون صبر بده نگران نباش درست میشه همش. :)  :D  @};- 

لینک به دیدگاه

عزیز اگه مطمئن شدید این اتفاق از پاورتون بود حتما حتما دنبال یه پاور با کیفیت باشید. ;کیس Cooler Master Haf-X هم برای شما گزینه مناسبی هست . اگه بتونید کیس رو از لیون بخرید .اینجوری کل سیستمتون رو لیون براتون اسمبل می کنه که رو ظاهر و از اون مهمتر رو تهویه بسیار موثر هست ولی خوب باید یه سر بیاد تهران.

لینک به دیدگاه

سلام، با کمال تاسف و بدبختی و سیاه بختی

متوجه شدم پردازنده و هارد نیز سوخته

امروز یک مین آک برام ارسال کردند، حتی کارتن خودش روداشت، زدم دیدم روشن میشه و اون نمایشگر وضعیت هیچی نشون نمیده، پردازنده گرم میشه اما فکر میکنیم شناسایی نمیشه، چون اکثر قطعات سوختن فکر میکنم پردازنده هم سوخته، الان میخوام مین آک رو هم زیر قیمت بفروشم برم سر همون آی ام دی خودم،

هر کی خواست پی ام ده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که همیشه از پاور گرین تعریف و تمجید میکردن الان کجا هستن؟؟ پاوری که وقتی لود بیش از حد روش اومده به جای قطع کردن و Protect کردن، به کل سیستم شوک داده و همه چیز رو نابود کرده!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که همیشه از پاور گرین تعریف و تمجید میکردن الان کجا هستن؟؟ پاوری که وقتی لود بیش از حد روش اومده به جای قطع کردن و Protect کردن، به کل سیستم شوک داده و همه چیز رو نابود کرده!!

غیب شدن بهمن جان توی یه تایپکی درمورد همین پاورهای گرین و اینکه برن زیر فشار نمیتونن تاب بیارن و همچنین زیر نیترو خیلی بحث کردیم ولی قانع نشدن و حتی منفی هم گرفتیم اما من هیچوقت برای منفی ناراحت نشدم مهم این بود که حرفمو بزنم .

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پاورهای گرین مشکلی ندارن ایشون معلوم نیست چه کردن و از چه پاور کم قدرتی برای 3 تا کارت گرافیک استفاده کردن که کل سیستم رو به کل نابود کردن.

لینک به دیدگاه

یعنی احتمالش هست آواژنگ مین خراب ارسال کرده باشه؟

دارم عقلم رو از دست میدم، تا فردا چه طور صبر کنم؟

باید ببرم تست ببینم پردازنده واقعا سوخته یا نه

بچه ها داغ میکنه، این تولید گرما میتونه نشون از سلامت باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اصلا سیستم رو با این شرایط روشن نکن. داغ شدن CPU دلیل بر سالم بودنش نیست. ممکنه اینطوری باعث بشه مین برد یا رم هم خراب بشن. فقط ببرش تست بکنن برات.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غیب شدن بهمن جان توی یه تایپکی درمورد همین پاورهای گرین و اینکه برن زیر فشار نمیتونن تاب بیارن و همچنین زیر نیترو خیلی بحث کردیم ولی قانع نشدن و حتی منفی هم گرفتیم اما من هیچوقت برای منفی ناراحت نشدم مهم این بود که حرفمو بزنم .

بزرگواران و اساتید عزیز من جسارت نمیکنم خدمت شما ، اما فکر نمیکنین این مشکلات به دلیل استفاده از 2 پاور در یک سیستم بوده؟

پاور دوم اصلا معلوم نیست کجاست؟شاید جریان ارتز باعث این مشکلات و به هم زدن جریان پاور شده باشه.

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز

پردازنده سوخته من هم داغ میکرد ولی هیچی نمی اورد

خدا بهشون صبر بده پاور بدکیفیت مثل بمب ساعتی میمونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...