رفتن به مطلب

کرش کردن Assassins Creed Unity

ali hidden
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا این اپدیت propper هم جواب که نداد هیچ بعد از نصبش همون ورودی بازی کرش میکنه

شما قبلا با نسخه ریلودد بازی رو آپدیت کرده بودید؟ و بعداز اون روی همون بازی نسخه آپدیت Proper رو ریختید؟

باید بازی رو دوباره از اول نصب میکردید...

خوب گفتم که مشکل از اون دوتا فایل هستش و آپدیت ریلودد باعث خراب شدن اون فایلها میشه...

لینک به دیدگاه

اپدیت ریلود سیو باقی ورژنها رو از بین میبره

لینک به دیدگاه

شما قبلا با نسخه ریلودد بازی رو آپدیت کرده بودید؟ و بعداز اون روی همون بازی نسخه آپدیت Proper رو ریختید؟

باید بازی رو دوباره از اول نصب میکردید...

خوب گفتم که مشکل از اون دوتا فایل هستش و آپدیت ریلودد باعث خراب شدن اون فایلها میشه...

عزیز من اومدم بازی رو رو از اول نصب کردم بدون ریختن کرک و بعد اپدیت رو ریختم و بعد کرک همراه اپدیت(اسکیدرو)وقتی وارد بازی میشه همون اول کار کرش میکنه.با این اوصاف بهتره برم یه نسخه دیگه ای رو تهیه کنم.الان دوستانم نسخه گلد رو دارن ولی میترسم اونم کرش داشته باشه

ویرایش شده توسط ali hidden
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز من اومدم بازی رو رو از اول نصب کردم بدون ریختن کرک و بعد اپدیت رو ریختم و بعد کرک همراه اپدیت(اسکیدرو)وقتی وارد بازی میشه همون اول کار کرش میکنه.با این اوصاف بهتره برم یه نسخه دیگه ای رو تهیه کنم.الان دوستانم نسخه گلد رو دارن ولی میترسم اونم کرش داشته باشه

عزیز مگه نسخه بازی شما چی هستش؟

لینک به دیدگاه

عزیز مگه نسخه بازی شما چی هستش؟

بلک باکس(از روی نسخه ریلودد)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلک باکس(از روی نسخه ریلودد)

عزیز بنده نسخه بلک باکس رو تست نکردم، ولی کلا این بلک باکس ها درصد خراب بودنشون خیلی زیاد هستش...

لینک به دیدگاه

سلام patch 3 رو install کن مشکل حل بشه و بازی ایراد زیاد داشت.

ویرایش شده توسط zargar
لینک به دیدگاه

آموزش نصب: فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کنید سپس در فولدر Update رفته و روی Setup کلیک کنید و آپدیت را در محل نصب بازی نصب کنید , سپس وارد پوشه ی Skidrow Crack بشید و محتوای آن را در محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید

توجه: قبل از هر کاری از سیو خود بکاپ بگیرید!

http://sendroad.com/file.10636.9or6ETziwTCr

لینک به دیدگاه

سلام.من نسخه بلک باکس رو نصب کردم.همه چیز خوبه تا اونجا که آرنو رو به جرم قتل بازداشت میکنن و میخواد بره قسمت بعد ارور has stopped میده و از بازی میپره بیرون.کرک های متعددی رو هم تست کردم ولی جواب نداده.

بنده هم مشکل شما رو داشتم. نسخه بازی BlackBox بود و آپدیت های Reloaded شماره های 1.02 و 1.03 رو هم نصب کرده بودم. با روش زیر مشکل حل شد:

1. ابتدا  save بازی رو جای دیگری کپی کنید.

save بازی در محل C:\ProgramData\Orbit\720  وجود داره .( فولدر ProgramData به صورت Hidden هست.)

البته اگر بازی رو بعد از نصب کردن آپدیت ها انجام دادید، این کار لازم نیست، فقط Save های قبل از نصب آپدیت از بین میره.

2. پازی رو Uninstal کنید.( دیگه بازی نصب شده فعلی به F رفته!!!!!!)

3. بازی رو دوباره نصب کنید.

4. آپدیت شماره 1.02  رو نصب کنید.

بعد از اینکه نصب به پایان رسید توی قسمت آخر قبل از اينكه Finish رو بزنيد تيك گزينه patch.bat رو حتما بردارید (نکته مهم قضیه همینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

کرک این آپدیت رو در محل نصب بازی کپی کنید.

5. آپدیت شماره 1.03  رو نصب کنید.

کرک این آپدیت رو در محل نصب بازی کپی کنید.

6. save  بازی رو در محل مشخص شده در قسمت 1 برگردانید.

7. امیدوارم عدد هفت برای شما خوش یمن باشه و از بازی لذت ببرید.

ویرایش شده توسط Alireza999
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود

بنده دقیقا به همین مشکل خوردم و دقیقا همین جا بازی stop working میده

آپدیت هم 1.3 هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...