رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
thumb_no.png

دیروز به دلیل مشخص نبودن نتیجه مذاکرات 5+1 متاسفانه قیمت خیلی از کالاها بدون دلیل افزایش داشته اند و با مشخص شدن تمدید و ادامه مذاکرات قیمت کالاهای گران شده حتما به سر جای قبلی خود باز خواهند گشت , که این افزایش قیمت  بیشتر شامل CPU های اینتل بوده  لذا پیشنهاد میکنیم تا متعادل نشدن قیمت هر کدام از این کالاها آنها را خرید نکنید .

مراتب کاهش قیمت حتما در سایت اعلام خواهد شد .

لینک به دیدگاه

سلام

بازار ایران هم منتظر یه بهونس!!!!

این افزایش قیمت به چه صورت و از چه کسی

شروع میشه؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

درود

میخوام بدونم چطوره هیچ تغییری در ارز صورت نگرفته و تقریبا از ماه آینده تا دو سه ماه واردات آنچنانی صورت نمیگیره به چه دلیل قیمت بالا میره؟

لینک به دیدگاه

البته خوب نباید به مردم ایراد گرفت! همش تقصیر بقیست!

ویرایش شده توسط ARMIN ABISHI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه داستان آب گل آلوده 

زیاد هم جدید نیست 

دیگه باید عادت کرده باشید

لینک به دیدگاه

عجب مردم شریفی داریم!

نه تنها شما بلکه از همه تقاضا دارم با دقت بخونن

متاسفانه سوای سو استفاده بعضی از فروشنده ها این افزایش قیمتها مضراتی هم برا فروشندها داره و تا یه حدودی مجبورن (زیاد بش به دید چپاول نیگاه نکنید)

داستان از این قرار که مثلا من فروشنده(من فروشنده نیستما مثال میزنم)100 تومن پول دارم و 100 قطعه میخرم

100 قطعه برا من 7 تومن سود داره خوب سود میره برا  کرایه مغازه پول برق مغاز پول تلفن مغازه پول  اینترنت مغازه وتهش میمونه برا زندگی روز مره

باز 100 تومن برا من میمونه برا خرید 100 قطعه که روند سود دهی باز تکرار میشه و زندگیم میگذره(حالا احتمال داره کمی هم کنار بزارم و افزایش پول پایه یعنی همون 100 تومن داشته باشم)

ولی یهو قطعات گرون بشن و گرونیشون ثابت بمونه مثلا2 برابر گرون بشن(تو جریان اتفاقات دلار پله پله تا 3 برابر قطعات گرون شدن دیگه)

ولی من بگم خوب من که با قیمت قبل خریدم و با سود قبل هم بفروشم

خوب اینجا باز 7 تومن سود کردم مثل قبل و زندگی در جریانه

ولی نکته اینجاست این دفعه نمیتونم 100 قطعه بخرم و باید 50 قطعه بخرم(چون قطعات 2 برابرشدن) ,قطعات کمتر یعنی تنوع کمتر یعنی فروش کمتر (تازه افت خرید مردم در اثر گرونی هم که بماند)اینجا زندگیم کمی دچار اخطلال میشه

حالا باز گرون بشه و هی من به قیمت قبل بفروشم باز توان خرید بعدی از 50 قطعه هم کمتر میشه(مثلا میشه 40 قطعه)

تاز داستان اینجاس که من 40 قطع رو که باز گرون خریدم یه هم همه چیز ارزون بشه

اونقت هیچ کس بت نمیگه باید قیمت قبل بفروشی میگن باید قیمت جدید که ارزون شده بفروشی(حتی بفهمن گرون فروختی و حوصله داشته باشن میرن صنف شکایت میکنن و کلی داستانم با صنف پیدا میکنی)پس اینجا هم باز پول پایه رو باختی

حالا بعضی از فروشنگان محترم قبل از هر اتفاق که قطعی و ثابت بشه فروش رو متوقف میکنن(که کار پسندیداه ای هست )که  اونها هم در صورت افزایش قطعی باید افزایش رو اعمال کنن

بعضی از فروشندگان محترم هم توان توقف فروش ندارن چون با هزار زربو زور تونستن فروشگاه را بندازن ومشتری انچنانی هم ندارن و باید بفروشن قرض قوله پس بدن  (پس مجبورن افزایش بدن و بفروشن)

بعض از فروشندگان محترم هم با توان مالی بالا براشون مهم نیست کدوم کار درسته افزایش میدن و میفروشن

در کل این داستانا از ثبات نداشتن جریانات قیمت دلاره که دست منو شمای فروشند ومردم عادی هم نیست

ویرایش شده توسط mehrxad(سید مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

این گرونی ها و بالا پایین شدن قیمت قطعات دیگه بودجه ای برام نزاشته که بتونم خرید کنم :crying:  :crying:  :crying: 

خدا کنه که قیمتا هر چه زودتر پایین بیاد :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

orginal_no.png

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

لینک به دیدگاه

نه تنها شما بلکه از همه تقاضا دارم با دقت بخونن....

صحبت منم همین بود که شما بطور کامل توضیح دادین. @};-

orginal_no.png

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

نایس وان :laughing:

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و تشکر از جناب معتمدی عزیز بابت اطلاع رسانی که کردن ( البته ما درگیرش هستیم متاسفانه )

اینو همیشه گفتیم و شنیدیم که جزای گرون فروشی نخریدن هست ولی کو گوش شنوا .

لینک به دیدگاه

درود

برادران  این قضیه هسته ای حل خواهد شد  شما نگران نباشید  دیرو زود داره تا کشور مارو مایوس کنن ولی اگه با همین رویه جلو بریم باید قبول کنن توافق رو 

بیشتر از اینکه نگران خرید سیپیو و لوازم جانبی زندگی باشیم  باید فکر امرار معاش و مایحتاج ضروری زندگی باشیم

اگه از اینی هم که هست گرونتر بشه  مسلما خودشون متوجه عدم توانایی خرید یوزرها میشن  پس اصلا جای نگرانی نیست  

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

سلام.ممنون بابت توضيح

امروز رفتم cpu core i3-4160 بگيرم فروشنده نداشت 4150 داشت گفتم چند گفت 430 تومن فرار كردم از تو مغازه :(  تا چند وقت پيش 370 تومن بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دیروز صبحه که همه فروشنده ها از دادن قیمت 1150 کاملا امتناع میکنن

لینک به دیدگاه

دوستان فرض کنید قیمتها برگرده به حالت عادی! در ارزونترین حالت قیمت ۴۱۶۰ چند میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چطور میشه این وضعیت رو درست کرد ! همه در حال سو استفاده از یکدیگر !
شنبه عصر جلوی پایتخت منتظر ماشین وایساده بودم که یه نم بارون زدو یکسری تاکسی ها رفتن ! باقی مونده تاکسی ها هم مترو میرفتن ولی دربست و با کرایه 8 هزار تومانی برای مسیری که کرایه 700 تومانی داره !
چند دقیقه بعد چندتا پراید هم اومدن گفتن مترو نفری 2500 تومان(یقینا یکی بهشون خط داده بود ملت سرپا موندن وسط خیابون ) ! نزدیک به 40 دقیقه سرپا ایستادیم منتظر ماشین !  

یعنی فاتحه این جامعه خوندس !!!

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون بابت توضيح

امروز رفتم cpu core i3-4160 بگيرم فروشنده نداشت 4150 داشت گفتم چند گفت 430 تومن فرار كردم از تو مغازه :(  تا چند وقت پيش 370 تومن بود

340 بود تازه!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید قبول کرد که فرهنگ عمومی جامعه بسیار پایینه!

فاجعه اس ! فاجعه !!!

لینک به دیدگاه

من دیروز از اتوبوس پیاده شدم و خواستم از عرض خیابون رد بشم که یه موتوری نزدیک بود بهم بزنه! وقتی برگشتم بهش نگاه کردم چندتا ناسزا که لایق خودش بود رو گفت و رفت! خیلی برای من عجیب بود که چقدر فرهنگ مردم پایینه! تا زمانی که فرهنگ مردم درست نشه core i7 و z97 و ده ترا و صد ترا هیچ دردی دوا نمیکنه!

لینک به دیدگاه

من وقتی پشت ترافیک و چراغ قرمز به مردم و راننده های دیگه نگاه میکنم یه لحظه بنظر میاد که اصلا اینا عین خیالشونم نیست و دارن راحت زندگی میکنن اکثر ماشین ها هم که تک سرنیشنه هستن. انگار نه انگار که دارن از یه امریکایی بیشتر پول بنزین و اینترنت میدن!!  :D  

لینک به دیدگاه

توافق هم بشه به این زودی ها این قیمت ها پایین نمیاد ، یه سری هم دارن از این گرونی و بدبختی مردم حسابی سود میبرن  ، خیلی عوامل مانع پایین اومدن قیمت میشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...